Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kardelenm pelin canım szi öpüyorum canimımm daha fazla duramayacma kafanızıda şişirdimm allah razı olsunn

meraba ben 25 yaşındayım 5 senelik evliyim ama hamilelikten çok korkuyom bebeğimde olmuyor eşim yaza doğru tedavi olalım diyor ama ben hazıt değilim çok korkuyorum bu sorumluluğu nasıl alcam hamile kalamadım her ay olmuyo napıcam bilemedim

Selam canlarım hayırlı aksamlar...
BERRİNCİM tatlım,yazdıklarndan nasl hasta oldugunu taa icimde hissettım valla...ama bak boncugumda öyle olmuştu hayra yoralım bence kuzum ins bebis yoldadır...sanada eşinede cok cok gecmıs olsun.
ANATOLİŞŞŞŞ aklımi aldın gene kız deli:)helecan oldum sevndim:)ah az kaldı hadı hayırlısı.bence sen yarın doğum yapcan icime öyle geldi birden:)
PELİNİMM sagol cnm,ins dedigin gıbı bebıs vardır ama adet agrımda basladı...olurum 1haftaya kalmaz.

Nasılsın derincim merhaba

Nasılsın derincim merhaba

canımm yeni gördüm yazdıgını iyim kuzu sen napıyosun?telefonumdan lapytoba baglantı kurdum çok mutluyum:))) komşu neti geri çekmiş sanırızben de telimden baglanmayı bi deniyeyim dedim başardım oysa çok ümitsizdim:))bu kadar kolay oldugunu bilseydim aylardır boşa telden girmezdim :))bi zaman çokkk ugraşmıştım olmadı..megersem bluetooth ile kolayca telefonu modem olarak kullanabiliyomuşum:)

sevcannnnnnnnnn nbr canım..kızlar ben çıkayım şimdi..görümceme kıyamıyom verim ona:)ama dicem saat 1 de bana versin..anca geliyo herkes msn e:)bekleyin anacım beniiiiiiiiiiiiii

tey tey teyyyy ya halay cekılmıyoo arada cıkmıyo bu kızancık halay ceken yanııı boncugumla msnden konusmustum ordan soylemsıtı cok sevındım ben deeee allah sağlıkla kucagına almanı nasıp etsın cnmmmm yaaaa

cnm benım yavruna sağlıkla kavuş ınşallahhhh.cnm hiç korma dua et bol bol yeter.biz de duacınız

ahh yavrum güzel yeğenım annesıne kavuştu sonunda mis mis kokar sımdı kokla ebnım ıcın buğlem kızımı

cnm ben klomen kullanmıştım hamıle kaldığım ay da dahıl gunde 2 kez kullanmıstım.adetın ılk gununden sayıp 13 gununden ıtıbaren 1 hafta çalışma yapıyorduk yavrularım geldı cnm ınşallah kolemn sana da ıyı etkı eder fılme gerek kalmaz

MAAŞALLAH kızzz ben diyorum sana ikiz olma ihtimali yüksek bu degere göre:))))

Sağol birsencim bakalım nolucak.
Boncuğum valla ikizmi kız topiğimizin ikinci ikizleri olur belkim amaniiiin
inşallah kızlar yaaa oğluşlarıma ıkız arkadaşlar da beklıyoruuuzzz :)))

Birsencim ikiz olabilirmi gerçekten Sevcan bilir aslında onun değeri kaçtı acaba
cnm baktım kagıdıma da değerim 71,1 miş.adetim daha gelmeden yaptırmıştım sanırım tam hatırlamıyorum
evet evet 3 temmuzda en son adet olmuştum 28 temmuzda da testte değerim bu çıktı kfam kakrıstı yaaa :S

Merhabalar arkadaşlar....

Ben bi şey soracaktım aranızda rahim filmi çektiren var mı?

Kanamanız oldu mu?Olduysa nasıldı ,kaç gün sürdü?
maşallah listeye inşallah en yukardakıler de aşağıya dogru ıneceklerrrrr

cnm cok gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne bol sıvı c vıtamını tuket doğal yollrla ıyılesmeye calıs ıhlamur ıc lımonlu bol bol

selm cnm hg.ıyıyım sen nasılsın?

cnm kasma kendını keseyı bız de 1 ay sonra gtmıstık ancak gordu dr 2 tane yan yana keseyı =)
ve kalp atışları hemen duyulmaz endişelenme dualarla bekle cnmmm bu süreçi

ay cnm az kaldı senın de doğuma :) maşallah oğluşun ıyı durdu sevdi annenın sıcak göbişini :))))
sevcannnnnnnnnn nbr canım..kızlar ben çıkayım şimdi..görümceme kıyamıyom verim ona:)ama dicem saat 1 de bana versin..anca geliyo herkes msn e:)bekleyin anacım beniiiiiiiiiiiiii

derinim ıyı cnm sen nasılsın? gecmısteydım kaç gundur gırmedım.senın askkerın nasıl? bak kaç gün gectı bileeemmmm kuzuummmm

herkes iyidir inşallah.güzel haberler alma cok guzel ve sayfaların uzun uzun olması maşallah dıyelım :)

kızlar ctesi kontrole gittik nst ,mueyene filan. gelişimleri güzel dedi dr inşallah küveze gerek yok dedı.veeee günümüzü verdi.yavrularımızzz 14 mart çarşamba günü bize ''merhaba'' diyecekler.tıp bayramı o gün :)))
e çalışacak mısınız dıye takıldım drumuza e ıkızlerle ve hep beraber tıp bayramını kutlayacağız dedi :)
oğluşlarımıza o gün kavuşacağız inşallah.odamızı fılan rezerve ettırdık.spinali önerdi drum ama ben panık olduğum için sanırım genel anestezi alacağım diğer türlü tansıyon kalp fılan işleme başlayamazlar cesaret edemıyorum.olumsuz ornekler de var çünkü az da olsa.hanı derler ya sinek de küçük ama mide bulandırrıı diye.dun aldık bu haberı.uyuyamadım heyecandan dün gece :))))
hayırlısıyla kavuşurum inşallah yavrualarıma...teyzeleri dua edin kolay doğum olsun büyük gün 14 MART 2012 :))))
az daha dayansalardı babamızın doğum günü 24 mart sorduk ama yok gelişimleri artık olmaz bu kadar en fazla dedı dr.

Sevcancım 9 gün kaldı hee ayy çok heyecanlı gerçekten.İki tane bide Allah ım çifte mutluluk.Topiğimizin ilk ikizleri geliyo demek.Anatolıamda yapar o zamana kadar doğum bence oo mart ayı bol bebişli olcak.Hayırlısıyla bebeklerine kavuşmanı dilerim canım.Bizlerede ismen dua et inşallah.bende rahim filmine gerek kalmamasını ümit ediyorum.Bi taraftan keçiboynuzu kaynatıyorum harıl harıl

slm canım yazını okuyunca çok sevindim az kalmış hayırlısıyla kucağına al inş dualarım seninle inş kolay doğum olur

slm kızlar kac gündür gelemedim görümcem taşınıyordu biraz ona yardım ettik filan şimdi gelebildim bi bakayım dedim gecen gün için kusura bakmayın pc sorun yaptı sanırım yazdıklarım gitti tekrardan yazamadım çok uzun yazmıştım bide neyse artık olan oldu ya boncuğum hamilemi son sayfada öle okudum sanki bi gecmişe bakayım inş doğru görmüşümdür fazla kalamayacağım kib aeo öptük

evet cnm şafak 9
evet cnm o benden once yapar bence günü geçiyor ozamana ama kısmet bakalım
sağol cnm allahım hepınıze nasıp edecek ınsşallah.
canım yazıcam doğuma gıderken ısımlerınızı bır kağıda merak etme zaten her akşam dualarımdasınızz inşallah klomen sende de işe yarar :)

sağolasın ececiğim sen de ve hepımız kolay doğum yaparız inşallah allahın izniyle...
dıkkat et kendıne sen de cnm evet boncuğumuz hamileee

selam kızlar iyi geceler.hepiniz iyisiniz inşallah.tlfndan bi bakayım dedim ben 2 gündür hastayım grip oldum ama dökülüyorum.bi yandanda kaşıntı var mantarıda kaptım sanırım herkesi öptm baş ağrım ve gözlerim iyi olsa geçmişe bakardım ama kötü durumdayım.hoşçakalınn

selam selina geçmiş olsun cnm yaaa.dikkat et kendıne cnm berrin de hastaymış.salgın var sanırım bir an önce iyileşin inşallah.iyi geceler

hepinize iyi geceler kızlar görmemdiniz beni sanırım ben yatıyorum baş başşşşş

kızlar kan testi yaptırdım bugun..değerim 410 çıktı.cumartesı tekrar gitcem...4 hafta+3 günlük hamileyim allahın izniylee....
darısı tüm isteyen kardeşlerimee inşallahh..
hayırlı geceler
hadi hayırlı olsun canım allah sağ sağlım kucağına almak nasip etsin inş
ablam bu güzel haberi vermek sana kısmet olmuş çok sevindim
boncuğum tebrik ederim canım ne güzel bi haber inan okuyunca çok sevindim inş 9 ay sorunsuz gecer canım sen bol bol dinlen hatta devamlı yat dr un tehlikeli mi dedi bilmiyorum ama ilk aylar zorlu oluyor sen değerlerine takılma allahım mucizeni göndermiş bak keyfini çıkar gec oldu kusura bakma bende halayımı çekeyim artık

canım ne güzel bi haber bebeğine kavuşmuşsun inan çok sevindim allahım bi daha ayrı düşürmesin inş

kızlar çok güzel haberler varmış çok mutlu oldum alıntı fazla alamadım çünkü hemen çıkmam gerekiyor geç oldu inş yarın 11 gibi gelirim tabi bi sorun olmazsa inş kib aeo iyi geceler öptük sizleri teyzeleri bay

sağolasın ececiğim sen de ve hepımız kolay doğum yaparız inşallah allahın izniyle...
dıkkat et kendıne sen de cnm evet boncuğumuz hamileee

sağolasın canım benim doğuma var sanırım daha normal olursa eğer nisanda inş ewet boncuğumuz hamileymiş çok mutlu oldum darısı diğer arkadaşların olsun inş

gecmiş olsun canım bu havalar herkesi hasta yapıyor dinlen canım kib

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…