Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

slm cano ya napıyosun
aman laptop senin ne diye alıyoki görümcende hayret bişey bencede söyle nete girmek isteyen laptop alsın :))

evet canom ya gece toplanıyorz ztn (alsn valla olmaz tasınıncada byle olcak.masaustu var onlarn ama kaynım da var.o bakar ona.evet benım laptobum ama sifreyıde o aldı:)

kızlar ben kaçar hepinize iyigeceler emreye mama verecem kendinize iyi bakın güzel haberlerle gelin inşallah

evet canom ya gece toplanıyorz ztn (alsn valla olmaz tasınıncada byle olcak.masaustu var onlarn ama kaynım da var.o bakar ona.evet benım laptobum ama sifreyıde o aldı:)

ozaman sizde 1 saat o 1 saat sen takılın sorun çözülsün :))başka türlü olmaz yani

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53, buzin, DerinSu+, seda_aaa, kardelen49+, ZNGN, gulsen_arda, birsen29+

selamlar hoşgeldiniz topiğimize

maşallah kalabalığız bu gece ebrarcım
Derincim arada al bari laptobunu

Ebuşum msn acılmıyo cnm.burdan ıdare etcem bu gece
yenı gelen arkadaslar hosgeldınız.

Ben 13 yil boyunca hamile kalmadim hic korunmadigim halde. Birgun sigarayi biraktim ve etkilerini vucudumdan daha hizli atmak icinde selenyum tablet kullandim ayni ay hamile kalmisim hamile kalmayacagima oyle inanmisim ki adetlerimde duzenlidir tarihlerimi not etmiyordum adetiimin geciktigini ayni gun adet oldugumuz komsumdan ogrendim meger 11 gun gecikmis ve hasta degil hamileymisim tabii bu arada 2 kez acile gittim hassas bagirsak sendromum hamilelik nedeniyle cildirdigi icin. Simdi dunyalar tatlisi bir kizim var. Daha sonra ogrendim ki selenyum eksikligi de hamilelige engel olabiliyormus belki size bir fikir olur diye hikayemi anlattim arkadaslar. Allah hepinize tum isteyenlere saglikli cocuklar nasip etsin.

meraba kızlar bende 2 senelik evliyim ama bi türlü bebişim olmuyo.insan bi süre sonra evde tek olmaktan ve yanlız kalmaktan sıkılıyor.bi zaman sonra başkalarının çocuklarını sevmekte tuhaf geliyo.bi an durupda neden benim bebeğim olmuyo diye düşünüp ağlamaya başlıyorum.sanki kalbimi birisi bütün kuvvetiyle sıkıyo gibi oluyor.inşallah bütün bebek istiyen kardeşlerime bebek nasip etsin.çünkü onu beklemek.okAdar tedavi görüpte elinin boşta kalması gibi zor bi durum yok her halde.ama inanıyorum benimde bi bigün içimde hareket eden kımıldıyan tekme atan bi bebeğim olcak.inşallah sizede verir ALLAHIM.hepimiz her duamızda bunu dileyelim Bİ BEBEK.....

Son düzenleme:
İstesem alırım da,ben tum gun evdeym o calısıyo.bı yandan da hakszlık etmım dıyorum ondan almıyorum...böyle idare ederım.ama siz msndeysenız olsn kızlar konusun

maşallah kalabalığız bu gece ebrarcım
Derincim arada al bari laptobunu
evet canım maşallahda kimsenin sesi çıkmıyo :))
Ebuşum msn acılmıyo cnm.burdan ıdare etcem bu gece
yenı gelen arkadaslar hosgeldınız.

cano bende msnde değilim zaten eşim gelir birazdan çıkıcam süt bekliyorum tatlı yapmam gerek 1 gece önceden dolapda beklemesi gerekiyo yani bugece erken kaçıcam

Merhabalar arkadaşlar....

Ben bi şey soracaktım aranızda rahim filmi çektiren var mı?

Kanamanız oldu mu?Olduysa nasıldı ,kaç gün sürdü?

aaa ne kadar güzel maşallah allah bağışlasın evladınızı hayırlı bir evlat olsun .selenyum eksikliğimi ilk kez duydum canım tavsiyen için çok teşekkürler
allahım daha fazla bekletmeden göndersin inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar .zor gerçektende ama sabretmekden başkada çaremiz yok malesef
İstesem alırım da,ben tum gun evdeym o calısıyo.bı yandan da hakszlık etmım dıyorum ondan almıyorum...böyle idare ederım.ama siz msndeysenız olsn kızlar konusun

yok cano ben burdayımda tvyede takılıyorum arada :))

Herkese bişeyler vesile oluyo arkadaşım.Rabbimin takdir ettiği zaman gelmiş sanada belki gerçekten o tablet vesile olmuş.Ne güzel yavruna kavuşmuşsun darısı hepimize

Canım çok olmamış daha kendini harab etme.Stres yaptıkça kaçıyo bu sıpalar elinden geleni yap Rabbim e tevekkül et yapıcak bişey yok

Gulşen hosgeldın.sagol anlattgn ıcın cnm yaa MASALLAH ALLAH bagslasn yavrunu.bize umut ışıgı oluyosumuz.sagolun.
SEDA sende hosgeldn.umarm rabbım cok bekletmez.o yasadgn duyguları hepımız cok ıyı ve fazlasyla bılıyoruz,anlıyorum senı.ins olacak cnm.

Merhabalar arkadaşlar....

Ben bi şey soracaktım aranızda rahim filmi çektiren var mı?

Kanamanız oldu mu?Olduysa nasıldı ,kaç gün sürdü?

evet canım ben çektirdim ama öyle çok kanamam olmadı ilk gün az az geldi sadece ertesi günde sanırsam sonrasında olmadı

arkadaşlar eşim geliyo benim çıkmam gerek öpüyorum sizleri
yeni gelen arkadaşlar çok memnun oldum sizlerle tanıştığıma herzaman bekleriz iyi geceler

tmm cnm.of cok agır yaaa.hay ben bu evin.off.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…