Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sağol canım ama psikolojik dien geri zekalı şimdi görsün halimi fenayımm .canımm çoktan kararlastırılmış bişeydi yola cıkmışlardı insan bişey diyemiyo .

saolasınn canım allah razı olsunn baya şifayı kapmışımm ilaç da kullanamıyorum hep arttı

maşallah canım 40.haftaya girmişsin iyice yaklamış günün.Hayırlısıyla kurtulursun inşallah.İyi dileklerin için sağol.
Berrincim geçmiş olsun canım

canım ya cok gecmiş olsun...adetine ne kadar var berrincim ıhlamur falan ic dikkat etkendine...

sağol canımm 3 gün kaldı ama zannetmiyorum canım cektiğimacı yanıma kalacak ıhlamur nane limon ama gecmiyo sabaha kadar uyumadım misaifrlerim de bu gün gitti

maşallah canım 40.haftaya girmişsin iyice yaklamış günün.Hayırlısıyla kurtulursun inşallah.İyi dileklerin için sağol.
Berrincim geçmiş olsun canım

sağolasın canımmm .canım alıntı yapamadımm tedavi sürecin inş. güzel sonuçlanır rabbimm seni bu ay sevindirir inş..

canım hayırlısıyla saglıklı dogurusun bebişini inş cok az kalmış ya rabbim bizlerede nasip eder inş

boncuk canım valla çok sevindim uzun zamandr böle bihabere ihtiyac vardı rabbim saglıkla kucagına almayı nasip etsin inşşş.

sağol canımm 3 gün kaldı ama zannetmiyorum canım cektiğimacı yanıma kalacak ıhlamur nane limon ama gecmiyo sabaha kadar uyumadım misaifrlerim de bu gün gitti

canım ya o halde bide misafirmi agırladın olsun inş sonu güzel olur...rabbim sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş...

sağolasın canımmm .canım alıntı yapamadımm tedavi sürecin inş. güzel sonuçlanır rabbimm seni bu ay sevindirir inş..

Sağol canım inşallah Topiğimizde anne olamayan kalmasın

herkese slmlar arkadaslarr misafirlerim bu gün gittiler onlar arabalarına ben lavaboya hiç böle hasta olduğumu hatrlamıyorum su an da yatağımda yazıyorumm ilaç kullanamıyorumçaresizlik ne kadar zorr rabbim kimseyi caresiz bırakmasınn. dün gece eşimde yeni damadımızla (misaifrimizle )maça gitmişti bacagına oyuna baslar baslamaz bişey olmuş zor yürüyo oda doktora gitti şimdiii .

canım ya o halde bide misafirmi agırladın olsun inş sonu güzel olur...rabbim sana hayırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder inş...

inş. hepimize canım ianan her zman hepimizin adlarını söyleyerek dua etmeye calışıyorum rabbim baskasının ettiği duaları daha çok kabul edermiş.valla canım gelcekleri günün aksamına hastalandım dün gece 5 ten 7 kadar uyudum misaifr var sesimi cıkaamadım yataga oturdum diorum Allahım yarın cabuk gecsin diyee

sagol canım benim bende hepinize dua ediyorum rabbim inş kabul eder...berrincim ya kıyamam sana neyseki gitmişler şimdi bol bol dinlen hatırlıyomusun boncumuzda cok hasta olmuştu ve hamiş oldugunu ögrendi icimden bi ses sende oylesin gibi geliyo bana inş hamişsindir

Ayy tüh yaa ilaç alabilirsin ama şu an yaa.Daha adetine var.Bebek 4 haftaya kadar her türlü ilaçtan kötü etkiden korunurmuş.Benim komşum penisilin kullandı.İLaç bitmek üzereyken hamile olduğunu öğrendi.Hatta hastanede test yapmışlar negatif çıkmış o da başlamış iğnelere.Bikaç gün sonra baktıki hamile.Eziyet etme kendine bence.Duaların içinde Allah razı olsun bigün kabul olcak inşallah

inşş. canımmm .canım yaa agzından bal damlıyo insallaahhhh .rabbbim hepimize hayırlı saglıklı evlatlar versin inş..

canım rabbim koruduktan sonra hiç bişey olmaz ama gecen gece doktor bey (geri zekalı )varsa ya bebekten vzagececen yada acı cekecen dedi bide ona kalırsa psikolojik miş zatenn .korkuyorum canım yaaa

canım rabbim koruduktan sonra hiç bişey olmaz ama gecen gece doktor bey (geri zekalı )varsa ya bebekten vzagececen yada acı cekecen dedi bide ona kalırsa psikolojik miş zatenn .korkuyorum canım yaaa

Valla o doktor çok garipmiş ben sana diyim.Keşke bi yere daha gitseydin.Gebelik varsa bile etkilemeyecek hafif ilaçlar verebilirdi.Daha kolay atlatırdın belki

Valla o doktor çok garipmiş ben sana diyim.Keşke bi yere daha gitseydin.Gebelik varsa bile etkilemeyecek hafif ilaçlar verebilirdi.Daha kolay atlatırdın belki

hemde ne garip hatırladıkca sinir oluyorumm ıhlamur iç dedi ilaç veremem dedi adacayı filan da içme dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…