Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

aaa ne kadar güzel maşallah allah bağışlasın evladınızı hayırlı bir evlat olsun .selenyum eksikliğimi ilk kez duydum canım tavsiyen için çok teşekkürler

allahım daha fazla bekletmeden göndersin inşallah sağlıklı hayırlı evlatlar .zor gerçektende ama sabretmekden başkada çaremiz yok malesef

Sabir evet onemli birde bana sen dupeduz cagirdin bebegi dedi arkadaslarim son uc ay boyunca hic yapmadigim birseyi yapip surekli hamile oldugumla ilgili espriler yapiyormusum. Hatirliyorum ornegin hergun bir tarih verip mesela 1 haftalik ya da 10 gunluk hamileyim diyordum kizlara. Sanirim fazla kaptirmisim kendimi.

yok cano ben burdayımda tvyede takılıyorum arada :))

Herkese bişeyler vesile oluyo arkadaşım.Rabbimin takdir ettiği zaman gelmiş sanada belki gerçekten o tablet vesile olmuş.Ne güzel yavruna kavuşmuşsun darısı hepimize

İnsallah kardelen ben cocuk sevdasinda falan degildim hic tedavi olmadim Hic cocuk sahibi olmasam olurdu ama birgun hamile kaldim ve hayatim degisti. Esim bu yastan sonra bir cocuk istedigine emin misin diye sordu. Seni bosayip cocugumu doguracak kadar dedim daha birkac gunluk hamileydim bu kadar baglandigimda kizima. Ama bir cocugun hayatima bu kadar deger katacagini bilemezdim. İyi ki sigarayi birakmisim iyi ki o ilaci kullanmisim eger onlar vesile olduysa. Doktorum olabilecegini hatta ihtimalin yuksek oldugunu soyledi bu arada

Gulşen hosgeldın.sagol anlattgn ıcın cnm yaa MASALLAH ALLAH bagslasn yavrunu.bize umut ışıgı oluyosumuz.sagolun.
SEDA sende hosgeldn.umarm rabbım cok bekletmez.o yasadgn duyguları hepımız cok ıyı ve fazlasyla bılıyoruz,anlıyorum senı.ins olacak cnm.
Cok tesekkurler canimmmm

Herkese bişeyler vesile oluyo arkadaşım.Rabbimin takdir ettiği zaman gelmiş sanada belki gerçekten o tablet vesile olmuş.Ne güzel yavruna kavuşmuşsun darısı hepimize

İnsallah kardelen ben cocuk sevdasinda falan degildim hic tedavi olmadim Hic cocuk sahibi olmasam olurdu ama birgun hamile kaldim ve hayatim degisti. Esim bu yastan sonra bir cocuk istedigine emin misin diye sordu. Seni bosayip cocugumu doguracak kadar dedim daha birkac gunluk hamileydim bu kadar baglandigimda kizima. Ama bir cocugun hayatima bu kadar deger katacagini bilemezdim. İyi ki sigarayi birakmisim iyi ki o ilaci kullanmisim eger onlar vesile olduysa. Doktorum olabilecegini hatta ihtimalin yuksek oldugunu soyledi bu arada

Cok tesekkurler canimmmm

hiç tedavi olmaman hem güzel hem ilginç.Yani hemen tedaviye sarılıyo herkes çünkü.Ama sürekli zihninizi meşgul etmeyip bigün çıkagelmesi kızınızın çok hoş.Bi bebeğin içinde olduğunu hissettikten sonraki ruh hali çok farklı gerçekten.Bunu 4 kez yaşayıp kucağıma alamamış birisi olarak biliyorum.İnşallah bizlerin vesileside uzaklarda değildir

hiç tedavi olmaman hem güzel hem ilginç.Yani hemen tedaviye sarılıyo herkes çünkü.Ama sürekli zihninizi meşgul etmeyip bigün çıkagelmesi kızınızın çok hoş.Bi bebeğin içinde olduğunu hissettikten sonraki ruh hali çok farklı gerçekten.Bunu 4 kez yaşayıp kucağıma alamamış birisi olarak biliyorum.İnşallah bizlerin vesileside uzaklarda değildir

İnsallah cok yakindir Kardelencim de en yakin zamanda meleklerinizi kucaginiza alirsiniz. Ben kac k.dogum doktoruna gittiysem hepsi hamile kalmaman icin hicbir neden yok ne zaman cocuk istersen gel dedi bende hic gitmedim. Ama itiraf ediyorum bilsem bu kadar guzel olacagini giderdim ve bir yolunu bulup daha erken dogururdum. Ama belki hayirlisi buydu cunku annelik cidden zor ve yipratici ben erken dogum yaptim kizim 9 gun kuvezde kaldi hayatimin en kotu gunleriydi sezeryandan 4 saat sonra ayaktaydim ve hic yatmadim canimi yakan ameliyat yeri degil kizimi hic kucaklayamamakti cunku. İlk uc gun hic kucagima alamadim sonra hergun gidip sabahtan aksama kadar kucagimda tutup emzirip sonra yine gece kuveze verdim saclarimin yarisi beyazladi o gunlerde. Neyse ki atlattik simdi hepinize dua ediyorum allah hepinize bu duyguyu yasatsin anneligi tadin.

herkese hayırlı güzel haftasonları malesef ben çoook hastayım dün gece acillik oldum öksürük ateş belim kasıklarım yerinden cıkacak gibi hiç böle bi agrı görmedim. ama ne yazıkki doktr ne ilaç verdi ne de iğne yaptı bebk için ilaç kullandım deyince ya bebekten vazgececen yada agrıya dayanacan dedi sabaha kadar uyumadım ve bu gün yatılı misafirlerim geliyo .doktr ne dedi biliyonuz mu sinir oldum bebek tedavisi görüyorum dedim ya hemen pskolojik dedi yapıştrdı eşimde gülüyo gıcık adam ya ben agrıdan ölüyom o ne diyo

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................1,5 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK):nazar::nazar:
KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ ):nazar::nazar::nazar::nazar:
TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:
SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:
ECE(KIZ):nazar::nazar:
ELİF(KIZ):nazar::nazar:
BONCUK:nazar::nazar::KK49:(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:
DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:
CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:
KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:
RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:
rabbim bizleride hamişler listesini girmeyi nasip etsin inş...bu arada eboşum benım 2 sene oldu canım listede düzeltirsin...
emrecik daha iyi teyzeleri ve size bi sürprizde biz yapalım ve söylüyorum emrecik dişleri 2 üst 2 alt olmuştu hastanede yatarken ve diyorumm emrecik yavaş da olsa artık emekliyo teyzeleri çabuk yoruluyo ama uğraşıyo yavrum :nazar::nazar::KK55::KK55::KK1::KK1:
oy maşallah emremize ne cabuk zaman geciyo ya benim yerime öp paşamızı annesi...
Merhabalar arkadaşlar....

Ben bi şey soracaktım aranızda rahim filmi çektiren var mı?

Kanamanız oldu mu?Olduysa nasıldı ,kaç gün sürdü?
canım ben yeni cekildim benim kanamam olmadı hic...kişiden kişiye degişiyo heralde...
herkese hayırlı güzel haftasonları malesef ben çoook hastayım dün gece acillik oldum öksürük ateş belim kasıklarım yerinden cıkacak gibi hiç böle bi agrı görmedim. ama ne yazıkki doktr ne ilaç verdi ne de iğne yaptı bebk için ilaç kullandım deyince ya bebekten vazgececen yada agrıya dayanacan dedi sabaha kadar uyumadım ve bu gün yatılı misafirlerim geliyo .doktr ne dedi biliyonuz mu sinir oldum bebek tedavisi görüyorum dedim ya hemen pskolojik dedi yapıştrdı eşimde gülüyo gıcık adam ya ben agrıdan ölüyom o ne diyo
berrincim gecmiş olsun...inş bebişten dolayıdır bu agrılar ben hamiş kaldıgımda ya nezle oluyorum yada her yerim agrıyo inş sende de oyledir...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...

derin su,ebrar_53.kardelen49.sizinle tanıştığıma memnun oldum.benim derdimi anlayan ve paylaşan birileri var.ve yazdıklarımı okuyun.çok sağolun.ben çapada tedavi görüyorum.şimdi ne yapıcağimi doktorların ne diyeceklerini bilmiyorum.o yüzden tedirginim çok korkuyorum.ya olmaz derlerse felan diye.yinede ALLAHIMA hamd ediyorum devamlı kendimi oyalıyorum ama aklıma gelincede kendimi tutamıyorum ALLAHA yalvarmaktan &ibadet etmekten başka bi çaREM ÇÖZÜMÜM yok.anlatıp yazdıkça birazda olsa rahatladım çok sağolun kızlar.beni anladığınız için.bi duam var rabbimden BEBEK İSTEYENLERE BEBEK NASİP EYLESİN...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

slm kızlar epeydir ugrayamadım annemlere gitmiştim nişan vardı yegenimin onu yaptık geldim evime iki gün oldu dünde boncugumun haberini aldım çok sevindim darısı başınıza olsun inşallahh...
boncugum canım hayırlı olsun rabbim saglıkla kucagına almanıda nasip etsin inşallah çokkk çokkk sevindim senin için darısıda isteyen herkese nasip olsun canım :) :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::KK71::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:
halayada katıldı bu arada geçde olsa:)
kızlar inş bu güzel haberi hepinizde alırsınız en yakın zamanda inşallah...

boncugum öncelikle tebrik ederim canim,rabbim kucaginada almak nasip etsin.degerinde baya yuksek,ins hakkinda hayirlisi olsun.(smelle yapamiyorum kusura bakmayasin)
kardelenim sende klomene baslayacakmissin,dilerim vesilen olur guzel arkadasim.
birsencim emrecigin disi cikip yurumeye baslamis,masallah pasaya:)
ebrarim misafirlerin geliyormus sanirim,allah yardimcin olsun.:)
banucum sen nasilsin canim?görusemedik uzun zamandir.
kardelencim seninde netin problemliymis,yoklugun cok belli.:)
pelincim sen nasilsin canim?
berrincim hastaymissin cok gecmis olsun canim.
ranacim seninde kizin evine gelmis,gözun aydin.
selina,derin,sevcan, ve tum arkadaslar hepiniz iyisiniz insallah?

Hoşbulduk canım....

Adetin biter bitmezmi çekilmiştin cnm?
canm evet adet bitiminde çekiliyo ama iyice temizlenmesi gerek hemen ertesi çekiliyosun.
ah yaa cnm kıyamam takma kafana bazı doktorlar hemen öyle diyor...ay bide misafir mi gelcek kabul etmeseydin kızzz.
derin su,ebrar_53.kardelen49.sizinle tanıştığıma memnun oldum.benim derdimi anlayan ve paylaşan birileri var.ve yazdıklarımı okuyun.çok sağolun.ben çapada tedavi görüyorum.şimdi ne yapıcağimi doktorların ne diyeceklerini bilmiyorum.o yüzden tedirginim çok korkuyorum.ya olmaz derlerse felan diye.yinede ALLAHIMA hamd ediyorum devamlı kendimi oyalıyorum ama aklıma gelincede kendimi tutamıyorum ALLAHA yalvarmaktan &ibadet etmekten başka bi çaREM ÇÖZÜMÜM yok.anlatıp yazdıkça birazda olsa rahatladım çok sağolun kızlar.beni anladığınız için.bi duam var rabbimden BEBEK İSTEYENLERE BEBEK NASİP EYLESİN...:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
ne demek tatlım hepimiz aynıyız burda ama içini rahat tut zamanı geldiginde bizde gülecez emin ol.
slm kızlar epeydir ugrayamadım annemlere gitmiştim nişan vardı yegenimin onu yaptık geldim evime iki gün oldu dünde boncugumun haberini aldım çok sevindim darısı başınıza olsun inşallahh...
boncugum canım hayırlı olsun rabbim saglıkla kucagına almanıda nasip etsin inşallah çokkk çokkk sevindim senin için darısıda isteyen herkese nasip olsun canım :) :KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK71::KK71::KK71::KK71::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::nazar::nazar::nazar::nazar:

canımmm hayırlı olsun nişanınız özledim seni cnm yaaa.konusuk edek bi ara canom:KK16:

boncugum öncelikle tebrik ederim canim,rabbim kucaginada almak nasip etsin.degerinde baya yuksek,ins hakkinda hayirlisi olsun.(smelle yapamiyorum kusura bakmayasin)

hoşgeldin cnm iyilik nolsn sen napıyosun?

iyiyim canım sagol sende iyisindir inş...

ya kızlar bişey sorcam ben dün ovulasyon testinde net cizgiyi gördüm hatta c cizgisinden daha koyuydu t cizgisi ama dün calışma yapamadık bugunde silik cızgı cıktı ben şimdi yumurtlama dönemini kacırdımmıkı ya ona moralim bozuldu:26:

Son düzenleme:
cnm yazını okuyunca kendım geldı aklıma bende acile gıtmıstım ölüyodum karın agrısından üşüyordum kramplar gırıyordu heryerıme megerse hamıleymısım ılacsız acıyı cekmıstım ınsallah senın hastalıgında bebişin habercisidir:KK16:

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................1,5 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK):nazar::nazar:
KARDELOŞ(ERKEK):nazar::nazar:
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ ):nazar::nazar::nazar::nazar:
TOSTİ(KIZ):nazar::nazar:
SEMRA(ERKEK):nazar::nazar:
ECE(KIZ):nazar::nazar:
ELİF(KIZ):nazar::nazar:
BONCUK:nazar::nazar::KK49:(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE ):emir_bebek::nazar:
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ):nazar::emir_bebek:
DERDANUR(ESMA SUDE ):emir_bebek::nazar:
CİCİLİ(MERT):nazar::emir_bebek:
KAYRA (BEREN):emir_bebek::nazar:
RANA (RANA BUĞLEM ):nazar::emir_bebek:
ebuşum hiç aklıma gelmezdi o listeye birgün ısmımın yazılıcagını çok saol cnm cok duygulandım :KK16:

sağolun kızlar allah razı olsun:KK16::KK16:

iyiyim canım sagol sende iyisindir inş...

ya kızlar bişey sorcam ben dün ovulasyon testinde net cizgiyi gördüm hatta c cizgisinden daha koyuydu t cizgisi ama dün calışma yapamadık bugunde silik cızgı cıktı ben şimdi yumurtlama dönemini kacırdımmıkı ya ona moralim bozuldu:26:
cnm dün gördüysen yumurta 24 saat kaldıgı ıcın bgn gec kalmamıssındır bence:KK16:
ıyıaksamlar kızlar ben sabah doktora geldım doktorda benı gözlem altına aldı lekelenmemi duyunca serum alıyorum prgesteron ıgne yapıldı bu gece de burdayım esımden zorla bılısayrı ıstedım sıkılırım dıye sağolsun getırdı dün degerım 2430 du bgn kü degerım 3400 dü ıyı ılerlıyodur ınsallah keseyıde göremedı doktor karından baktı hayal mayal görünüyor dedi dua edın kızlar benı bırakmasın :KK43:

X