Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım arkadaşım çok mutlu oldum ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla inşallah
sorunsuz bir 9 ay geçirip hayırlısıyla kucağına al yavrunu inşallah
inan bana nediyeceğimi bilmiyorum ama şunu bilki kendim kadar mutlu oldum .

hanımlar geçmişe hiç bakamadım okadar çok işim varki
yarın günüm var kaç gündürde misafirim vardı evimi temizletmiştim ama yine battı haliyle temizlik yapıyorum sonrada bazı mamaları yapıcam bugünden yarına kolaylık olsun diye .haber veriyim dedim .şimdi bu enerjiyle daha güzel yaparım işlerimi :))hepinizi öpüyorum kusuruma bakmayın buara canlar

ebusum cok sağol tatlım şimdi korkular başladı bende guatr ıkmıstı düşük sonra lekelenmem hepsı tehlıke kızlr neolur bana dua edin sağlıklı olsun 3 yıldır bu hberı beklıyodum sizleri çok seviyorum canlarım

ALLAHIMA çok şükür BONCUĞUMMM....
gözün aydın RABBİM tamamına erdirsin inş bak meleğin göbüşünde ....zaten hissetmiştim ....hadi bakalım bizde kızımla minnak arkadaşı için halayımızın dewamını getirelim ebrar teyzesine katılalım....

ANNESİNİNBİRTANESİ ,,,
canım seninde gözün aydın sağlıkla gelsin yawrun...

KIZLARRRR,,,
bizde RANA BUĞLEM'le ewimizdeyiz çok şükür bende kawuştum bebeğime ...fazla giremiyorum kusuruma bakmayın teyzeleri...
hepinizi çok sewiyoruz ....

saolasın canım.çok şükür güzel haberi duyunca sıkıntı falan kalmadıı
Allaha şükürler olsunnn çok sevindim abla halayın devamını getireyim bende
boncuğum canım benim tebrik ederim.Rabbim sonuna kadar sağlıklı bir hamilelikle yavrunu mutlulukla kucağına almak nasib etsin inşallah.hep dualarımızda olucaksın.ama aşılamada bizi dinlemedin olumsuz düşündün hep.şimdi bizi dinle olumlu düşün hiçbişey sorun olmıcak merak etme.öpüyorum seni.kan testi yaptırmışsındır kaç çıktı değerin????

kızlar kan testi yaptırdım bugun..değerim 410 çıktı.cumartesı tekrar gitcem...4 hafta+3 günlük hamileyim allahın izniylee....
darısı tüm isteyen kardeşlerimee inşallahh..
hayırlı geceler
tebrik ederim canım...rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin inş...
selinam haklısın canım rabbim nasip ettikten sonra her şekilde olur inş...seninde canın sıkkınmış allah ferahlık versin canım bende seni öptüm duanada yürekten amin diyorum...
amin canım sanada hayırlı cumalar...

ayyyyyyyyyyyy inanmıyorum cooooooooook mutlu oldum rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına lamyı nasip etsin boncugum dikkat et kendine ne diycemi bilemiyporum cok duygulandım ya ne güzl bi haber bizede moral oldu valla...eboşum sagol canım haber verdigin icin seninde misafirlerin varnmış kolay gelsin bitanem...kardeloşum yoklugun belli oluyo en kısa zmanda aramıza dönersin inş...

selam kızlar hayırlı cumalar hepinize rabbim bizlerinde yüzünü güldürsün inş...bu arada kızlar ben bugunde ovulasyon testi yaptım ve t cizgisi c cizgisinden daha koyu cıktı heralde yumurtluyorum ama dün calışma yapmıştık bugunde yapsakmı acaba ya ne dersiniz...hepnizi cok öpüyorum allaha emanet olun

kızlar kusura bakmayın emrecik yeni toparlanıyo gece uykusuzluğuda arttı çoğunlukla oturuyoruz gündüzde iş güç gene emre beyle uğraş vakit bulamadım tam girdim güzel haberler aldım boncuğum inşallah kısmetiyle gelsin bebişin hayırlısı sağlıklısıyla kucağına almak nasip olsun ebrarım seninde böyle güzel haberini bize vermek nasip olsun inşallah kızlar geçmişe aktım hepiniz iyisiniz kardeloş gelmiyomuş netinde sorunmu varmış neyse düzelir çalışmalar devam ediyo bu arada bugün sağlık ocağına gittik emrecik 69 cm 7700 e yaklaşmış kilosu ben pek inanmadım ama çünkü 10 gün önce tarttık 7080 gr dı bakalım hayırlısı sağlığı yerinde olsunda neyse ben kaçıyım hepiniz kendinize iyi bakın

Boncuuuuuk tebrik ederim arkadaşım Allah sağlıkla tamamına erdirsin.Ama sorunlara takılmaktan çok tadını çıkar lütfen.bende tutuyum halayın bi ucundan:
Ranacım gözünaydın kızın eve gelmiş bi daha hiç ayrılmayın inşallah
Kızlar bende dr a gittim klomen verdi bu ay doğal deniycez.Olmazsa önümüzdeki ay rahim filmi falan istiycek galiba bakalım bismillah dedik.Klomen kullanan arkadaşlar kaçıncı gün hangi dozajlarda aldınız yazarmısınız?Ben bi kez kullandım o da kaç zaman geçti unuttum nasıl olduğunu.Ben adetin 3.günü başlıyorum günde 2 adet

Son düzenleme:
geldimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm o kadar sevindim kiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dün konuşmuştuk çok umutlanmıştım Allahım boşa çıkarmadı çok şükürrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrAllahım sag salim kucagına almayı nasip etsin boncugummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm fıstıgımmmmmmaynen ebuşum şeytanın pisss bacagını kırdıkkkk gerisi de gelecek inşallahhh..senin haberinide vermek nasip olacak en yakın zamnada görürüsün kuzummmm.
canımmmmm nasıl sevindim anlatamam fıstıgımm herşey çok güzel olacakkk belkide ikizdir kızzz kv me dedim az önce ikizdir bence diye:)))hadi hayırlı ugurlu olsun.aradım açmadın duymadın sanırım kuzum olsunn...kociş biliyomu ayyyyyyyyyyy adam bayılcak sevinçten heeee

ohhh bi iyi haber daha ohh bee ALLAHIM sana şükürler olsun..darısı tümmmmmm arkadaslarıma inşşşşşşşşşş.

kardelen49 um dr dan dr a değişiyo canım bende bazen 3 gün bazen 5 gün başladım ma hepsindede günde 2 kullandım bu ay gelişmedğine karar verirse dozunu artırabilir bazen ilk ay olmayabiliyo genelde 2 aydan sonra ilaç etkiye geçiyo inşallah yumoşlar gelişirde tutunur Allahım daha fazla bekletmez

birsoşşş nbr kız ?sevinçten senin yazını okumadım ne dedin emrecik kilo mu aldıı dur bi okim.

boncugum cok sevindim ALLAHIM tamamına erdirsin kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH bende tutıyım halayın ucundan::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::::124

kızlar kan testi yaptırdım bugun..değerim 410 çıktı.cumartesı tekrar gitcem...4 hafta+3 günlük hamileyim allahın izniylee....
darısı tüm isteyen kardeşlerimee inşallahh..
hayırlı geceler

canım seninde hamileliyin hayırlı olsunn ALLAHIM tamamına erdirsin İNŞALLAH

Son düzenleme:
Selam kızlar bir haftadır giremedim şimdi bir bakıyım dedim boncuk canım çok sevindim inşallah hayırlısıyla Allah kucana almayı nasip etsin inşallah.Kızlar şarjım bitiyor inşallah fırsat bulursam gene gelicem.

çok sağolun kızlar szileri çok seviyorum inanın hala hayal gibi geliyor benim nekadar karamsar olduğumu biliyorsunuzebusum derinim kızlr arkamdan haberlerinizi duyucam şeytanın bacağı kırıldı inşallah dualarınız için allah razı olsun hepinizden inşallah sağlıklı bir gebeliktir dualarınızı esirgemeyin

Sağol birsencim bakalım nolucak.
Boncuğum valla ikizmi kız topiğimizin ikinci ikizleri olur belkim amaniiiin

birsoşşş nbr kız ?sevinçten senin yazını okumadım ne dedin emrecik kilo mu aldıı dur bi okim.

boncugum cok sevindim ALLAHIM tamamına erdirsin kucagına almak nasib etsin İNŞALLAH bende tutıyım halayın ucundan::118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::::124

selinam değerim 18günde 2434 çıktı sizce bir sorun varmıdır
ya kızlar kusura bakmayın hepinize yazmıştım ama kk beni attı boncuğum benim 15 gün 13,78 17 gün 34,12 di değerim değere takılma sağlıklı olsunda önemli değil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…