Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Birsencim ikiz olabilirmi gerçekten Sevcan bilir aslında onun değeri kaçtı acaba

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................1,5 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
KARDELOŞ(ERKEK)
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ )
TOSTİ(KIZ)
SEMRA(ERKEK)
ECE(KIZ)
ELİF(KIZ)
BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)
DERDANUR(ESMA SUDE )
CİCİLİ(MERT)
KAYRA (BEREN)
RANA (RANA BUĞLEM )

Son düzenleme:
.....................................................

Son düzenleme:

ebuşum listede baya azalma var inşallah üst listede kimse kalmasın Allah ım sizleri en kısa zamanda bebişlerinize kavuştursun

Herkeze selam ben de 2 yıldır annene olmak istiyorum bu cümleyi kullanırken bile gözlerim doluyo halen alışamadım

ebuşum listede baya azalma var inşallah üst listede kimse kalmasın Allah ım sizleri en kısa zamanda bebişlerinize kavuştursun

birsoş kız daha düzenlemeden almışsın listeyi boncuğum yok onu eklemek için önceki sayfalardan almıştım :))
neyse şimdi ekledim boncuğumuda
hayırlısı olsun canım inşallah

yeni bebişlerimizi ve hamişimizi eklemek istedim listeyi öne aldım hoşumada gitti listeyi görmek inşallah buay kardelenimde müjde verip hamşliğe terfi eder

birsoş nasılsın buarada canım emrecik kilo almış maşallah nasıl oldu herşey yolunda dimi

Herkeze selam ben de 2 yıldır annene olmak istiyorum bu cümleyi kullanırken bile gözlerim doluyo halen alışamadım

allah alıştırmasın zaten canım inşallah enkısa zamanda seninde yavrun gelir hayırlısıyla
bende 11 yıldır alışamadım malesef ((

BEBEK BEKLEME SÜRELERİMİZ

BANU .................12 YIL
EBRAR.................11 YIL
DERİN .................7 YIL
KARDELEN49..........7 YIL
ALEYNA................3,5 YIL
GARİP...................2 YIL
PELİN...................1,5 YIL
SELİNA ................1,5 YIL
BERRİN..................1,5 yıl

HAMİŞLERİMİZ

ANATOLİA(ERKEK)
KARDELOŞ(ERKEK)
SEVCAN(ERKEK İKİZLERİMİZ )
TOSTİ(KIZ)
SEMRA(ERKEK)
ECE(KIZ)
ELİF(KIZ)
BONCUK(TAZE HAMİŞİMİZ )

ANNİŞLERİMİZ

BİRSEN(HÜSEYİN EMRE )
GÖKCERANA (GÖKÇE NAZ)
DERDANUR(ESMA SUDE )
CİCİLİ(MERT)
KAYRA (BEREN)
RANA (RANA BUĞLEM )

emrecik daha iyi teyzeleri ve size bi sürprizde biz yapalım ve söylüyorum emrecik dişleri 2 üst 2 alt olmuştu hastanede yatarken ve diyorumm emrecik yavaş da olsa artık emekliyo teyzeleri çabuk yoruluyo ama uğraşıyo yavrum

ayyy maşallah kuzuma yaa ben yerim onu
hadi bakalım darısı yürümesine
benim için öp kuzuyu

Selammm canlar...suan laptopta olmayı ısterdım ama malesef tele kaldım gene.görumcehanım isten geldıgnden berı tepemde beklıyodu verdım.makbus okeye cgrmştı da bitmek bilmedi,hem benım sinirim zpladı o beklıyo dıye hem yenildik..biri benı bekledgnde pc brakym diye,acaip sinir oluyorum.neyse ıyıkı tel var o da olmasa napcam...yenı eve tasınınca kendine laptop al dicem olmaz böyle cünkü.bana gece daha cok lazım oluyo.alıncada gece 2-3 de brakıyo.

maşallah topiğimizin abisine

Amin isteyen herkeze nasip etsin allahım 11 sene nasıl dayanır insan ben daha yolun başındayım allahım daha bekletmesin en kısa zaman da hayırlı bi evlat nasip eder inşallah size isteyen herkeze

slm cano ya napıyosun
aman laptop senin ne diye alıyoki görümcende hayret bişey bencede söyle nete girmek isteyen laptop alsın :))

Amin isteyen herkeze nasip etsin allahım 11 sene nasıl dayanır insan ben daha yolun başındayım allahım daha bekletmesin en kısa zaman da hayırlı bi evlat nasip eder inşallah size isteyen herkeze

bekleniyo malesef canım elden bişey gelmeyince ayrıca cennetede kaç tane yavrum var
kader kısmet inşallah hiçbiriniz bizler kadar beklemeyin

Toplam 9 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53, buzin, DerinSu+, seda_aaa, kardelen49+, ZNGN, gulsen_arda, birsen29+

selamlar hoşgeldiniz topiğimize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…