Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sevcanım hoşgeldin tatlımmnasılsın?gece rahat uyudun mu?

bi ara FLANcım burdaydı nere gitti acep recepkardeloşşşşşşş gene aklıma düştün aceprecep didim de

arkadaşlar merhabalarbu aralar işlerden dolayı yoğunluğumuz var:126:çok yazamasam da okuyup takip etmeye çalışıyorum,şu yoğunluğu atlatabilirsek inşallah daha çok gelebilirim,çok öptüm

bi ara FLANcım burdaydı nere gitti acep recepkardeloşşşşşşş gene aklıma düştün aceprecep didim de

canım buralardayım da nasıl buralardayım:44:tam okumaya yada yazmaya başlıyorum pat bir tel,fax yada mailkusuruma bakmayın kuzum bu aralar benim

canım buralardayım da nasıl buralardayım:44:tam okumaya yada yazmaya başlıyorum pat bir tel,fax yada mailkusuruma bakmayın kuzum bu aralar benim

ne kusuru canım yaaa sen bak işlerine..onca iş arasında bakmaya calışman bile mutlu etti inan öptüm çokkkk çokk...kolay gelsin

heh işte böyle olumlu ol böyle gormek ıstıyorum senii peloşummm...rabbim elbet verecek sınav dunyası şükür ve dualarla gelecek yavrucugun.
evet teyzesi az kaldı 2 hafta fılan nerdeyse bakalım ctesı tarıh verecek mı drumuz

evet ablam ınsallah.abla mesaj attım dun rana ya.kızını almaya gıtmışler hastanedeymışler şu an kızıyla bol bol hasret gıderıyordur buyuk ıhtımalle

cnm benim uykular terse dödndü ama napalım onlar ıyı olsun da oturarak da uyurum
cnm ne güzel bak eşin arıyormuşş inşallahj cabucak gecer günlerr

valla ben evlendgmden berı korunmuyorum bebek de olmadı...ben senın konuya bı bakim dur
ah cnm ben de ılk 3 ay korundum allahtan anladık bırkaç denemeden sonra da daha uzun korunmadık dr a gıttık.ınsan bılse zor olacagını korunmaz

Bu arada pelosum sen bilin cnm,hergun olsa daha mı ıyı aslnda.doktor öyle dedı dıe dedım sanada...normalde gun asırı diolar daha hareketlı kalıtelı sperm ıcın.
evet cnm bızım dr da hergün dedi sperm testinden sonra kalıteye hareketlere ,sayısına göre gün aşrı ya da hergün ilişkı verıyor

20 aylık evliyim canım 1 seneye yakın da bebek istiyoruzz şimdilik problem yok gibi ama 2 ay daha olmazsa tüpler tıkalı mı diye rahim filmi çekilecek
cnm benım ılk basta bakıldı tüplere fılmle.tüpler tıkalıysa ılaçların faydası yok cünkü

canım allah yardımcın olsun koltukta nasıl uyuyacan kıyamam ya eşler hep öle canım benimki de öle bende bilg. aldım yataga :)
sağol cnm 2 oldu uyuyana dek zaten.koymadık teklı koltuuğu.ama hergun bebek odaSINA GIRIYORUZ esımle oturuyoruz orda teklı koltuga otrdum ay ne rahat boyle uyurum ben dedım kafayı da arkaya yaslayınca.ama dedım bu akşam uykum var cok hemen uyurum belkı.

yok cnm rahat bayaa o koltuk emzirme koltuğu dıye aldık.ezılmezler ama ıste ben takıyom takınca.cnm otrma grubu yok bende köşe koltuk var.tekli acılmayan emzırme koltugu var onu alıcaz yatak odasına uyıyamadıgım zamanlar artık

hadı hayrlısı olsun dıyeyımm.benım de sılık cıkmıstı.hatta ıkıncı testı yapmıstım onda da 2 sılık cıkmıstı ınsallah yavrun senledır haberdar et bızı.en ıyısı gıt kan testı yaptır ıcın rahatlasın

ay cnm gecmıs olsun yaaa şansa bak merdıvende doğum sağlık sorunu yoktur ınsallah annede ve bebekte

cnm hoşbulduk gecmısteydım yazını yenı gordum.
bıraz gec olsa da uyudum cnm esımle kahvaltı yaptık 6da ondan sonra daha raht uyumusum
sennasılsın?

bırazdan işlere başlıycam bı supurup toz alıp yer sılcem yavaş yavaş bol molalarla akşama ancak bıtıyor

evettt gün asırı canım benim doktorda öle dedi insallah canım hayırlısı görüşmek üzere eşini bekletme
evet canım oyle yapıyoruzda rabbim nasip ederse olur inş kuzum biz ne yaparsak yapalım rabbim ol dedikten sonra olacak inş...
derinim ben bugunde ovulasyon testi yaptım ikiside aynı cıktı ben kac kere yumurtluyorum ya :))henüz catlmadaı benim yumoşlar heralde neyse hayırlısı olsun hepimiz icin canım...

canım inş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruz testlerde görünmüyo ama ikinci cizgi sılıkte olsa varsa bebiş oluyo buyuk ihtimal inş seninkide öyledir...
nerde herkes yaaaa selinammm ebuşumm banummmm peloşşşşş kardelenimmm ve herkesss kimseler ugramadı yavv dünden beri berrinimle ben çakıldık buralara:))
canım ya ben uyanamıyorum bu aralar ya ilaclardan heralde sarhoş gibi dolanıyorum evin icinde

evet canım hayırlısı olsun inş cok bekletmeden rabbiö nasip eder...ayy sevcanım az kalmış ne güzel hayırlısıyla saglıklı gelsinler paşalar inş...

selem kızlar hayırlı günler hepinize...yine kimsecikler yok gelsenizde bira sohbet etsek...ebrarım ugramamışsın selinamda ugramamış diger kızlar sizlerde iyisinizdir inş öpüyorum hepinizi...

sağol cnm inşallah doğsalar da dinçliğime kavuşsam
cnm evet kımse rast gelmıyor bırbırıne.ben de bugun temızlık yaptım gıremedım çok.yenı bıttı sımdı yemek bıseyler yapacagım tarıf bakmaya actım laptopu.
öpüyorum kuzum seniiii
v
ve benden sonra gelenleri.bugun gıremem buyuk ıhtımal bırdaha uzanırım cok yoruldum bugün.ama hergün yapamıyorum zaten haftada 2 kez yapıyım bari temızlık hemen toz oluyor heryer anlamıyorum.eşim dıyo yapma dıye kızıyo haftasonu bırlıkte yaparız dıyo ama bız de ctesi gıdıyoruz ya sureklı dr kontrole.hep aklıma gelıyo ya bır gıttıgımde doğuma almamaız lazım derlerse diye.ev temiz olsun psıkoljım o yuzden .onun için haftasonuna bırakamıyorum

sevcanım dikkat et kendine cok yorma lütfen bebişlerini düşün sona geldiniz hayırısıyla....şimdi dinlen canım sonra görüşürüz ücünüzüde cok öpüyorum ....

sevcanım dikkat et kendine cok yorma lütfen bebişlerini düşün sona geldiniz hayırısıyla....şimdi dinlen canım sonra görüşürüz ücünüzüde cok öpüyorum ....
cnm korudukça olumsuz seyler olduguna ınanıyorum hiç korumadım kendımı şükür bu haftalara geldık o kadar işe bu ağrılar normöaldır opuyoruz bız de seni tatlı teyzoşşumuzzzz

selam kızlar benım sonuc bellı degıl hala kafayı yıcek gıbıyım salı gecesı adet oldum sandım 11 gıbı pembe pecetey kan geldı uyudum sabah kalktıgımda hıcbırsey yoktu sadece kahve lekeler oda peceteyle sılersem hala öyle agrılarım var ama sökülemedım yrn doktora gıtcem bakalım ne dıcek benım gıbı olan varmı progesteron böyle yaparmı doktor bana adet olana kadar günde bıtane kullan dedı adet günümde pazartesıydı kusurabakmayın sızıde merakta bıraktım

İnşallah hamilesindir boncuğum yaa ben ümitvarım.
Derinim dün baktım çıktım canım yazamadım kusura bakmayasın.
Bugün adet oldum bende arkadaşlar yarın için randevu aldım bakalım bismillah diyip başlayalım Mevlam ne göstercek

canım yaa kıyamam valla anladım cnm hani bende dicektim emzirme yada tv koltugu gibi bişy olsa dicektim varmıs rabbim kolaylık versin..evet sana diorum ama ben yeni hamiş kaldıgımda bile korkuyodum nasıl yatcagmı şaşırıyodum uzaktan konusmak kolay
canım o zaman bugünüde kaçırma sen yaaa boşver hergün deneyin valla bence tabi:)
aaa cnm hadi hayırlısı ya.progestan mı içiyodun bende içtim ama benim normalde hep gecikir aşılamada da 2 gün gecikme yaşadım sadece..senin bu zamana kdr gelmemesi ilginç şaşmıyo seninki çünkü hadi inş yerleşmedir yaa.umutlandım bak genek

uzumm hayırlısııı.hadi yarın inş herşey güzel olur umut dolu olurr rabbim ilk seferde nasip etsin hayırlısıyla.

yaaaa ebuşumm ben seni merak ettim çok yaaaa neredesin cano iyisin inş..bi arim bakalım .:26:hiç girmezlik etmezdin

sende sagol tatlımmiyim napim yaa kociş bugün aramadı da biraz cnm sıkıldı sadeceonun dışında iyim yani...aynı bildigin gibi.ebuşumla konustun mu hiç yaa?arıcam gerçi birazdan ama.merak ettim.

Kız adam askere gitti nasıl arasın hergün.Öyle araması bile extra bonus bence yani.Ebrar en son misafirinin olduğunu söylemişti dündü sanırsam

Kız adam askere gitti nasıl arasın hergün.Öyle araması bile extra bonus bence yani.Ebrar en son misafirinin olduğunu söylemişti dündü sanırsam

evetttt hergün aramaya alıştırdı napimmmmhee misafiri vardı ama dün için demişti giremem diye...

ben demin test yaptım gene kıshiçbişy yok tabinedense bi heves geldi bugünlerde hamiş olim diye:))

evetttt hergün aramaya alıştırdı napimmmmhee misafiri vardı ama dün için demişti giremem diye...

ben demin test yaptım gene kıshiçbişy yok tabinedense bi heves geldi bugünlerde hamiş olim diye:))

Test canavarı seniiii.İnşallah bu heveslerin bigün gerçeğe dönüşcek arkadaşım.Umudunun olması bile öyle güzelki.Kendimle kıyaslayınca...

Test canavarı seniiii.İnşallah bu heveslerin bigün gerçeğe dönüşcek arkadaşım.Umudunun olması bile öyle güzelki.Kendimle kıyaslayınca...

inşALLAHHH canım inş.hepimiz görcess..yani kardelenim bilmiyorum da,kociş askere gitmeden önce hep aman kalmiyim diyodum.aşılamada bile istedigim halde içimde bi kasvet oluyodu kociş ben hamişken giderse falan diye..ama şimdi nedense heves geldi gene yaaa.baksana çalıştırmıyo da keşke hamiş olsam da oyalanırım diyom bazen

bebek doğmuş olsa oyalanırdında hamileyken nasıl oyalancan bacım.Öyle karnında durcaktı şaka bi yana Rabbim gönlüne versin.İyi gelirdi tabi bebiş kocan yokken

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…