Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

bebek doğmuş olsa oyalanırdında hamileyken nasıl oyalancan bacım.Öyle karnında durcaktı şaka bi yana Rabbim gönlüne versin.İyi gelirdi tabi bebiş kocan yokken

hee işye yani iyi gelir anlamında delümmm aynenamin Allah hepimize hayırlısı nasılsa onu versin.benimkisi şuan biraz sacmalık:)kociş yok izinde tutturmak da zor tabi..şuan için sadece adet gelmedi diye ümitleniyom arada20 gün geçti de
bu arada ebuşumu aramıyayım dedim rahatsız etmiyim misafiri varsa diye..mesaj yolladım inş döner.

valla gecmedi canımm dahada arttı sanada çok gecmiş olsun canım tabii eşiniki gibi olmaz ama ne yapacan olsunnn canım sag salim huzurlu olsun da inş.
anne de bebekde iyi ama domtorla hastanede doğmadı diye 4 gün filan hastaneye almışlar miniği

hayırlısı olsunun canımm benimde 7 günüm kaldıı bakalımm

evetttt hergün aramaya alıştırdı napimmmmhee misafiri vardı ama dün için demişti giremem diye...

ben demin test yaptım gene kıshiçbişy yok tabinedense bi heves geldi bugünlerde hamiş olim diye:))

canım valla sana bişi diyeyeim mi bu gün aklıma düştün derin dedim eşi askere gidince hamile olduğunu öğreniyomuş ne güzel olur dedimm valla bakk

canım yaa çok şükür iyilermiş ama bebiş hastanedeymiş birkaç günn

hadi yaa napcaz bu boyunlarla tövbe tövbeAllah beterinden saklasın.napalım.hee iyi iyi aman bebişte iyi olur inş.
canım valla sana bişi diyeyeim mi bu gün aklıma düştün derin dedim eşi askere gidince hamile olduğunu öğreniyomuş ne güzel olur dedimm valla bakk

valla mı:)bugünlerde çok kişi aynı şeyi diyo biliyo musun ama çıkmadı testte cnm yaaa kaç gün geçti olsa çıkardıben hep kociş yokken hamilelik yaşamayı istemiyodum inş olmaz diyodum ama bakarsın verir rabbim.eeee biz kullar sanıyoz ki hep bizim ayarladıgmız gibi olacak herşey...ama ALLAHIN DEDİGİ OLUR unutmamalıyız bunu.

nudem hoşgeldin..yamıyorsun hiç cnm...senin durumun da aynı mı bebiş mi olmuyor?

merhabalar,teşekkür ederim derinsu yazını yeni gördüm kusura bakma, aslında ben bundan 7 8 ay öncede kısa süreliğine takılmıştım topiğinize ama çok konuşamamıştık hatırlamamanız çok doğal,evt benimde bebiş olmuyo ama herşeyin hayırlısı tabiki,demek zamanı deil öyle düşünüyorum artık...

vallaaa :)canım olsun da keske babasıde gelince görür evet canım rabbim ne zaman isterse hayırlısı saglıklısı olsun yeterkii.ne bileyim ne oluyo ama ben ya sinirlendiğim zaman yada stres yaptığım zaman oluyo farkındayım ama elimde değil bu arada benim geri sayım da basladı son 7 gün :)

tekrar hoşgeldin öyleysedogrudur cnm gözden kaçırmışıktır belkide yazılarını olabiliyor...evet zamanı gelsinde olacak inş.

yapma yapma stres kuzummm kendini mahvedionn.hadi az kalmış bakarsın hamişindir

tekrar hoşgeldin öyleysedogrudur cnm gözden kaçırmışıktır belkide yazılarını olabiliyor...evet zamanı gelsinde olacak inş.

yapma yapma stres kuzummm kendini mahvedionn.hadi az kalmış bakarsın hamişindir

cnm korudukça olumsuz seyler olduguna ınanıyorum hiç korumadım kendımı şükür bu haftalara geldık o kadar işe bu ağrılar normöaldır opuyoruz bız de seni tatlı teyzoşşumuzzzz
haklısın canım ama sen yinede dikkat et...teyzoşu yer paşaları ya rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin inş...
canım ya hadi inş yerleşme kanamasıdır hayırlı haberler verirsin bizlere inş...
canım hayırlısı olsun inş doktor takibinde hemen hamiş kalırsın...
denedik canım denedik:))hayırlısı pek umudum yok ama nasip...
canım stres yapma daha var adetine inş bebişin göbüşündedir...

kızlar kan testi yaptırdım bugun..değerim 410 çıktı.cumartesı tekrar gitcem...4 hafta+3 günlük hamileyim allahın izniylee....
darısı tüm isteyen kardeşlerimee inşallahh..
hayırlı geceler

kızlar kan testi yaptırdım bugun..değerim 410 çıktı.cumartesı tekrar gitcem...4 hafta+3 günlük hamileyim allahın izniylee....
hayırlı geceler

ayy ne guzel yaa icim kıpır kıpır oldu hayırlı olsun cnm yaadarısı bizlere.
Kızlar EBUŞUM dün yazmştı ama bugun hıc grmeynce merak etmıstm.msj attı az önce.misafrlerı var hala.merak etmeyn dedı.

canım benim sende sağol,Allah senden de razı olsun.Rabbim büyük en yakın zamanda sağlıklı bir hamileliğinin haberini vericeksin canım.zaten sperm yumurtaya giderken 2 tüpten geçmesi gerekmiyo illaki.1 tüpten 1 tane sperm 1 yumurtayı bulsa yeterli.inşallah ovulasyonlarda vesilen olur.öptm canım.
ayy çok güzelmiş anlamı.hiranur benim yakın arkadaşımın kızının adı.maşallahh ismi gibi kızda çok tatlı.inşallah kızların ve oğlanların olurda beğendiğin isimleri yavrularında büyütürsün.öptm canım.
nerde herkes yaaaa selinammm ebuşumm banummmm peloşşşşş kardelenimmm ve herkesss kimseler ugramadı yavv dünden beri berrinimle ben çakıldık buralara:))
canım 2 gündür keyifsizim bi sebebide yok ama ondan giremedim.çok sıkılmadın umarım.öptm canım.
ay geçmiş olsun şimdi ikiside iyidir inşallahh.Rabbim analı babalı büyütmek nasib etsin
canım benim bildiğim progesteron böyle bi düzensizlik yapmaz.diğer hormon iğnelerin yapabilir belki.ama inşallah bebiş vardırda o yapıyordur bunu.kan testi yaptırsaydın canım?
canım geçmiş olsun.inşallah bu adetin güzel bir tedavinin mutlu haberiyle sonuçlanır.öptm canım.hakkında hayırlısı olsun inşallah.
hayırlı geceler

tebrik ederim canım.Rabbim sağlıkla kucağına almak nasib etsin inşallah.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı cumalar inşallah.Rabbim cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallah.
kardelenim demek giremiyo.yokluğu belli zaten.inşallah sıkılmıyordur.
ebrar ablamın da misafirleri varmış.
herkese selamlar...

SELİNAMM sıkılma kuzum Allahım ferahlık versin..en çok da sebepsiz olunca sinir oluyo insan dimi...ya sıkılmak degilde o an hepinizin olmasını istedim

herkese hayırlı cumalar kızlar..rabbim ona açılan ellerimizi dualarımızı geri çevirmesin hayılısıyla...

ay cnm inşallah bebeğin tutunmuştur bekleyelım bakalım bıraz daha

hadi bakalım startı verıyosunuz cnm hayırlısı olsunnnn

ayy cnm ben yüzüstü yatmayı özledım :) en sevdiğim pozısyon.akşam getrdı eşim teklıyı yatak odasına sabaha dek bır eşimin ynına yatağa,bi kolktuğa gidip geldim uyumadım gıbı bırsey.eşim de diyo acayip oldum tek yatınca diye ben yerine ayaklarıma sarıldı bu veletler herşeyi yaptırıyor ınsana
amın cnm ınşallah

hayırlı geceler
ayy hadi hayrlı olsun canım allah sağlıkla kucağına almanızı nasıp etsın inşallah

selam canım arkadaşlarım size bir müjdem var BONCUĞUM hamişşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş
ALLAHIMa şükürler olsun bugünleride gördük yaaa okadar mutluyumki anlatamam gözlerim dolu dolu
ALLAHIM sonuna dek sağlıkla devamını nasip etsin darısıda bizlere olsun
hayden halaya ben bu haberi çok uzun zamandır bekliyodum müjdeyi vermekde bana nasip oldu .saolsun boncuğum aradı sizlere iletmemi söyledi
hayde başı çekiyorum devamını getirin bakemm:118::118::118::118::118::118::118::118::118::118::119::119::119::119::119::119::119::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124::124:
ay şeytanın bacağını kırdık koca bir maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…