Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

sevcanım hoşgeldin tatlımm:KK16:nasılsın?gece rahat uyudun mu?

bi ara FLANcım burdaydı nere gitti acep recep:KK31:kardeloşşşşşşş gene aklıma düştün aceprecep didim de:KK1:

arkadaşlar merhabalar:KK71:bu aralar işlerden dolayı yoğunluğumuz var:126:çok yazamasam da okuyup takip etmeye çalışıyorum,şu yoğunluğu atlatabilirsek inşallah daha çok gelebilirim,çok öptüm:KK16:

bi ara FLANcım burdaydı nere gitti acep recep:KK31:kardeloşşşşşşş gene aklıma düştün aceprecep didim de:KK1:

canım buralardayım da nasıl buralardayım:44:tam okumaya yada yazmaya başlıyorum pat bir tel,fax yada mail:KK53:kusuruma bakmayın kuzum bu aralar benim:KK16:

canım buralardayım da nasıl buralardayım:44:tam okumaya yada yazmaya başlıyorum pat bir tel,fax yada mail:KK53:kusuruma bakmayın kuzum bu aralar benim:KK16:

ne kusuru canım yaaa sen bak işlerine..onca iş arasında bakmaya calışman bile mutlu etti inan öptüm çokkkk çokk...kolay gelsin:KK16:

sagol sevcanım allaha şükür toparladım kendimi şimdi bebeişimin gelmesi icin neşeli olcam ve üzülmiycem...rabbim neyler neylerse ğüzel eyler hayırlısı olsun sonucta ucunda kotu bişey yok olmssa aşılama yaptırırız o da olmassa tüp bebebk onlarda olmassa duadan başka yapacagıumız bişey yok inş hyırlısıyla saglıklı bir bebiş nasip eder rabbim...evet canım bende kızdım doktorlara belkide onceden rahim filmi cektirseydim daha iyi olcaktı...benim yigenlerim nasıl az kaldı dogumlarına ya bende heycanlanıyorum valla hayırlısıyla saglıklı dogsunlar inş...öpüyorum ücünüzüde...

eboşum iyiyim canım cok şükür toparladım kendimi şimdi bebişimin gelmesi icin güclü olmalıyım...siz omasaydınız bu kadar cabuk toparlanamazdım ...bende seni öpüyorum kendine iyi bak canım...

derdacım hayırdır ya inş kötü bişey olmamıştır iyi olmana sevindim...olsun canım ne demek helal olsun tabiki inş bundan sonra sık sık görüşürüz...prensesini ve seni öpüyorum...

amin canım inş...yigenimizin ismide degişikmiş ama hoşuma gitti hayırlısıyla saglıklı gelsin inş prensesimiz öpüyorum ikinizide...

selinam cok sagol canım benim sizin sayenizde moral buldum hepinizden allah razı olsun bundan sonra iyi olcam inş üzülmek ve stres yapmak yok pozitif düşünceyle beişlerimiz gelcek inş ben buna inanıyorum...öptüm tatlım kendine iyi bak...

sagol canım...evet dış gebelikten dolayı tamamen kapanmış o tüpüm acılmıyomuşta...ama olsun üzülmüyorum artık bunada şükür hayırlısı olsun inş hepimiz bir gün burdan hamiş haberlerimizi veririz...

selam kızlar hayırlı günler...hepinizin destegiyle kendimi iyi hissediyorum cok şükür... allah razı olsun sizlerden iyiki tanışmısız...artık umutluyum hatta bu ay ovulasyon testi bile yapıyorum icim daha rahatladı... rabbim ol dediginde olcak inş...artık üzülmek yok hepinizi cok seviyorum kendinize iyi bakın:KK16::KK16::KK16:
heh işte böyle olumlu ol böyle gormek ıstıyorum senii peloşummm...rabbim elbet verecek sınav dunyası şükür ve dualarla gelecek yavrucugun.
evet teyzesi az kaldı 2 hafta fılan nerdeyse bakalım ctesı tarıh verecek mı drumuz

derdam şu hayatta rahat yok kuzum kimseye biyer düzelse başka bi sorun çıkıyo malesef .allahım dermansız dert vermesin .inşallah herşey yoluna girer sıkma canını vaktin olduunca gelirsin yeterki siz iyi olun canım .helal olsun hakkımız varsa sende helal et canım .msndende olsa sürekli dualara katıldın bırakmadın bizi allah gönlüne göre versin tatlım

ececim msnden yazdıkların gelmedi canım .geçmiş olsun sıkıntılı zamanlar geçirmişsin .neyse şuanda herşey yolundaymış demek ravza olucak çok güzelmiş canım ismiyle hayırlı ömürlü olsun inşallah.

ayyy canım yaa allah yardımcın olsun atık sona geldiniz hayırlısıyla geçicek bugünlerde .sağlıkla doğsunda bebişler
buarada ranayla konuştunmu canım bebiş nasıl herşey yolundafır umarım

amin selinam inşallah .bugünler geçsin gitsin artık buara çok sıkıldım :KK14:

bişey olmamasına sevindim .saat olayı olmuyo malesef herkesin farklı meşguliyetleri oluyo .ama çoğumuz gece msnde oluyoruz :KK34:

peloşummm çok sevindim canım iyi olmana hep böyle ol olumsuz düşüncelere kapılma rabbim büyük elbet bizlerde gülücez

selamlar hanımlar hepinize hayırlı akşamlar
KARDELOŞUMUN selamı var malesef nette sorun olduğundan giremiyo belki bir müddet böyle olucak giremediği içinde üzgündü .haber vermemi istedi
sizler nasılsınız hanımlar benim bugün biraz başımağrıyo :KK14::KK14:neyse görüşmek üzere
evet ablam ınsallah.abla mesaj attım dun rana ya.kızını almaya gıtmışler hastanedeymışler şu an kızıyla bol bol hasret gıderıyordur buyuk ıhtımalle

Selamlar hayırlı aksamlar canlarım...herkes ıyıdr ıns...bende bugun 2gbı kv ıle evden cıktım,evkura taksidım vardı onu yatrdm dolaştık braz.komsu caya cgrmştı dun oraya gttk fln demın geldk eve...kslar eşım hergun arıyo sukurler olsn ya,bugun de 12de aradı sesını duyunca cok mutlu oluom cnm kocişm benı...dün gece baya cnm skldı bldgnız gbı dgl:KK43:sıgamadım hicbıyere...ama sabah ıyı uyandım...neyse...
Demek kardeloşn pcde sorn varmş sagol haber ettgn ıcım canım ebuşum.sen naptn başn agryodu benımde dun agrıdı cok.
SEVCANIM kıyamam ya oturarak uyucam dio ah cnm benım.yavrular rahat durmuyo az kaldı kuzum sabr.
SELINOŞŞ gez anacım bosver ya kafan dglyo ne guzel.öptm bebemmm.
ALEYNACM evet gecen okudum ıyı dıleklerını sagol cnm unutmusm yazmayı.ALlah razı olsn.o dedıgın testldrdn ben yaptrmadm ama önemlı testler oldgnu biliyorum.doktorun istedi mi?
BANUMMMM neredsn yaa özledım ama:KK43:
KARDELEN49UMMMMM selam cano nbr,doktora ne günü gtcen kz?
BONCUGUM gecen aksam konustk ztn fstkım ıyı olacak hersey uzulme.ıns kndılgnden kalcan.
PELOŞŞŞ Cnm ne guzel şeyler yazmşsn kuzum hep byle ol tatlım.ohh ovulasyonlarıda aldın hadı inş tutturursn Rabbım yardmcn olsn.
BİRSENCİM emre nsl oldu cnm merak ettim?
TOSTİMM Hosgelmşsn cnm öptm senide.
DERDAMMM Allah dermansz dert vermesn.umarm sorun herneyse kökten en guzel sekılde hallolur.esmacık nsl koca kız oldu dimi:KK66:
cnm benim uykular terse dödndü ama napalım onlar ıyı olsun da oturarak da uyurum
cnm ne güzel bak eşin arıyormuşş inşallahj cabucak gecer günlerr

valla ben evlendgmden berı korunmuyorum bebek de olmadı...ben senın konuya bı bakim dur:KK55:
ah cnm ben de ılk 3 ay korundum allahtan anladık bırkaç denemeden sonra da daha uzun korunmadık dr a gıttık.ınsan bılse zor olacagını korunmaz

Bu arada pelosum sen bilin cnm,hergun olsa daha mı ıyı aslnda.doktor öyle dedı dıe dedım sanada...normalde gun asırı diolar daha hareketlı kalıtelı sperm ıcın.
evet cnm bızım dr da hergün dedi sperm testinden sonra kalıteye hareketlere ,sayısına göre gün aşrı ya da hergün ilişkı verıyor

20 aylık evliyim canım 1 seneye yakın da bebek istiyoruzz şimdilik problem yok gibi ama 2 ay daha olmazsa tüpler tıkalı mı diye rahim filmi çekilecek
cnm benım ılk basta bakıldı tüplere fılmle.tüpler tıkalıysa ılaçların faydası yok cünkü

canım allah yardımcın olsun koltukta nasıl uyuyacan kıyamam ya eşler hep öle canım benimki de öle bende bilg. aldım yataga :)
sağol cnm 2 oldu uyuyana dek zaten.koymadık teklı koltuuğu.ama hergun bebek odaSINA GIRIYORUZ esımle oturuyoruz orda teklı koltuga otrdum ay ne rahat boyle uyurum ben dedım kafayı da arkaya yaslayınca.ama dedım bu akşam uykum var cok hemen uyurum belkı.

Ah canımmmm sevcanım ya kıyamam.korkma kzz rabbım korur.ezılmezler öyle sey olur mu oturarak ayaklarn uyusur belın agrır.yada en azndan oturma grubunun teklı koltugunu ac arkasını yarım kaldır duvara daya hafif uzan arkana cnm benım:KK43:
yok cnm rahat bayaa o koltuk emzirme koltuğu dıye aldık.ezılmezler ama ıste ben takıyom takınca.cnm otrma grubu yok bende köşe koltuk var.tekli acılmayan emzırme koltugu var onu alıcaz yatak odasına uyıyamadıgım zamanlar artık

günaydın hatunlarr...ilk mesaj benden....sabaha kadar rüyamda gebelik testleriyle uğraştım...çift çizgi çıkıyorr ve ben hamileyim diye çok seviniyordum:KK52:....hepsininde gerçek olduğunu zannederek uyandım...alarm falan çalmadan kendliğimden uyandım...ve ilk işimm tuvalete gitmek oldu...testimi yaptım hatta testlerimi ilk yaptığım test sanırım bozuk çıktı...C çizgisi bile çıkmadı...ikinci yaptığım testte iseeee fotograflardan gözükmüyor ama ikinci çizgi çok silik bir şekilde var...geçen aylar yaptığım testlerin hiçbirinde görmediğim bir ikinci silik çizgiii kırmızılardan daha gelen giden yok çok şükürr...yarın ve cumartesi testleri tekrarlayıp net bi 2.çizgi görebilirsem kan testine gideyim,:KK49: şimdilik hiç sesimi çıkarmayım diyorum...ne yalan söyliyimm umutlandımmm rabbimden hayırlısı inşallah hepimiz içinnn:KK36::KK16:
hadı hayrlısı olsun dıyeyımm.benım de sılık cıkmıstı.hatta ıkıncı testı yapmıstım onda da 2 sılık cıkmıstı ınsallah yavrun senledır haberdar et bızı.en ıyısı gıt kan testı yaptır ıcın rahatlasın

derinnn boynumm çok kötüü agrıyo uzun zamandr tutmamıştııı :KK43:bu arada az önce bi
haber aldım eşimin teyzesi doğum yapacaktı sen hastaneye giderken merdivenlerde doğurrr sonra ambulans gelmiş götrmüş hastaneye
ay cnm gecmıs olsun yaaa şansa bak merdıvende doğum sağlık sorunu yoktur ınsallah annede ve bebekte

cnm hoşbulduk gecmısteydım yazını yenı gordum.
bıraz gec olsa da uyudum cnm esımle kahvaltı yaptık 6da ondan sonra daha raht uyumusum
sennasılsın?

bırazdan işlere başlıycam bı supurup toz alıp yer sılcem yavaş yavaş bol molalarla akşama ancak bıtıyor :KK70:

evettt gün asırı canım benim doktorda öle dedi insallah canım hayırlısı görüşmek üzere eşini bekletme
evet canım oyle yapıyoruzda rabbim nasip ederse olur inş kuzum biz ne yaparsak yapalım rabbim ol dedikten sonra olacak inş...
Berrncım,suzan rahat olun kızlar.dedıgm gıbı üstunuze dusenı yapıp akışına bırakın...hersey gönlunuze göre olsn eger hayrlysa.
Peloşum evet kuzum gün aşırı daha iyi..benım doktor asılamada dgl de,snra sadece klomen ve catlamayla denedgmzde demısti.5gun ust uste diye.hayrlısı tatlım görusuruz.
derinim ben bugunde ovulasyon testi yaptım ikiside aynı cıktı ben kac kere yumurtluyorum ya :))henüz catlmadaı benim yumoşlar heralde neyse hayırlısı olsun hepimiz icin canım...

günaydın hatunlarr...ilk mesaj benden....sabaha kadar rüyamda gebelik testleriyle uğraştım...çift çizgi çıkıyorr ve ben hamileyim diye çok seviniyordum:KK52:....hepsininde gerçek olduğunu zannederek uyandım...alarm falan çalmadan kendliğimden uyandım...ve ilk işimm tuvalete gitmek oldu...testimi yaptım hatta testlerimi ilk yaptığım test sanırım bozuk çıktı...C çizgisi bile çıkmadı...ikinci yaptığım testte iseeee fotograflardan gözükmüyor ama ikinci çizgi çok silik bir şekilde var...geçen aylar yaptığım testlerin hiçbirinde görmediğim bir ikinci silik çizgiii kırmızılardan daha gelen giden yok çok şükürr...yarın ve cumartesi testleri tekrarlayıp net bi 2.çizgi görebilirsem kan testine gideyim,:KK49: şimdilik hiç sesimi çıkarmayım diyorum...ne yalan söyliyimm umutlandımmm rabbimden hayırlısı inşallah hepimiz içinnn:KK36::KK16:
canım inş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruz testlerde görünmüyo ama ikinci cizgi sılıkte olsa varsa bebiş oluyo buyuk ihtimal inş seninkide öyledir...
nerde herkes yaaaa selinammm ebuşumm banummmm peloşşşşş kardelenimmm ve herkesss kimseler ugramadı yavv dünden beri berrinimle ben çakıldık buralara:)):KK1:
canım ya ben uyanamıyorum bu aralar ya ilaclardan heralde sarhoş gibi dolanıyorum evin icinde:KK9:
heh işte böyle olumlu ol böyle gormek ıstıyorum senii peloşummm...rabbim elbet verecek sınav dunyası şükür ve dualarla gelecek yavrucugun.
evet teyzesi az kaldı 2 hafta fılan nerdeyse bakalım ctesı tarıh verecek mı drumuz

evet ablam ınsallah.abla mesaj attım dun rana ya.kızını almaya gıtmışler hastanedeymışler şu an kızıyla bol bol hasret gıderıyordur buyuk ıhtımalle

cnm benim uykular terse dödndü ama napalım onlar ıyı olsun da oturarak da uyurum

ah cnm ben de ılk 3 ay korundum allahtan anladık bırkaç denemeden sonra da daha uzun korunmadık dr a gıttık.ınsan bılse zor olacagını korunmaz

evet cnm bızım dr da hergün dedi sperm testinden sonra kalıteye hareketlere ,sayısına göre gün aşrı ya da hergün ilişkı verıyor

cnm benım ılk basta bakıldı tüplere fılmle.tüpler tıkalıysa ılaçların faydası yok cünkü

sağol cnm 2 oldu uyuyana dek zaten.koymadık teklı koltuuğu.ama hergun bebek odaSINA GIRIYORUZ esımle oturuyoruz orda teklı koltuga otrdum ay ne rahat boyle uyurum ben dedım kafayı da arkaya yaslayınca.ama dedım bu akşam uykum var cok hemen uyurum belkı.

yok cnm rahat bayaa o koltuk emzirme koltuğu dıye aldık.ezılmezler ama ıste ben takıyom takınca.cnm otrma grubu yok bende köşe koltuk var.tekli acılmayan emzırme koltugu var onu alıcaz yatak odasına uyıyamadıgım zamanlar artık

hadı hayrlısı olsun dıyeyımm.benım de sılık cıkmıstı.hatta ıkıncı testı yapmıstım onda da 2 sılık cıkmıstı ınsallah yavrun senledır haberdar et bızı.en ıyısı gıt kan testı yaptır ıcın rahatlasın

ay cnm gecmıs olsun yaaa şansa bak merdıvende doğum sağlık sorunu yoktur ınsallah annede ve bebekte

bıraz gec olsa da uyudum cnm esımle kahvaltı yaptık 6da ondan sonra daha raht uyumusum
sennasılsın?

bırazdan işlere başlıycam bı supurup toz alıp yer sılcem yavaş yavaş bol molalarla akşama ancak bıtıyor :KK70:

evet canım hayırlısı olsun inş cok bekletmeden rabbiö nasip eder...ayy sevcanım az kalmış ne güzel hayırlısıyla saglıklı gelsinler paşalar inş...

selem kızlar hayırlı günler hepinize...yine kimsecikler yok gelsenizde bira sohbet etsek...ebrarım ugramamışsın selinamda ugramamış diger kızlar sizlerde iyisinizdir inş öpüyorum hepinizi...

evet canım oyle yapıyoruzda rabbim nasip ederse olur inş kuzum biz ne yaparsak yapalım rabbim ol dedikten sonra olacak inş...

derinim ben bugunde ovulasyon testi yaptım ikiside aynı cıktı ben kac kere yumurtluyorum ya :))henüz catlmadaı benim yumoşlar heralde neyse hayırlısı olsun hepimiz icin canım...

canım inş hamişsindir güzel haberlerini bekliyoruz testlerde görünmüyo ama ikinci cizgi sılıkte olsa varsa bebiş oluyo buyuk ihtimal inş seninkide öyledir...

canım ya ben uyanamıyorum bu aralar ya ilaclardan heralde sarhoş gibi dolanıyorum evin icinde:KK9:

evet canım hayırlısı olsun inş cok bekletmeden rabbiö nasip eder...ayy sevcanım az kalmış ne güzel hayırlısıyla saglıklı gelsinler paşalar inş...

selem kızlar hayırlı günler hepinize...yine kimsecikler yok gelsenizde bira sohbet etsek...ebrarım ugramamışsın selinamda ugramamış diger kızlar sizlerde iyisinizdir inş öpüyorum hepinizi...
sağol cnm inşallah doğsalar da dinçliğime kavuşsam
cnm evet kımse rast gelmıyor bırbırıne.ben de bugun temızlık yaptım gıremedım çok.yenı bıttı sımdı yemek bıseyler yapacagım tarıf bakmaya actım laptopu.
öpüyorum kuzum seniiii
v
ve benden sonra gelenleri.bugun gıremem buyuk ıhtımal bırdaha uzanırım cok yoruldum bugün.ama hergün yapamıyorum zaten haftada 2 kez yapıyım bari temızlık hemen toz oluyor heryer anlamıyorum.eşim dıyo yapma dıye kızıyo haftasonu bırlıkte yaparız dıyo ama bız de ctesi gıdıyoruz ya sureklı dr kontrole.hep aklıma gelıyo ya bır gıttıgımde doğuma almamaız lazım derlerse diye.ev temiz olsun psıkoljım o yuzden .onun için haftasonuna bırakamıyorum

sağol cnm inşallah doğsalar da dinçliğime kavuşsam
cnm evet kımse rast gelmıyor bırbırıne.ben de bugun temızlık yaptım gıremedım çok.yenı bıttı sımdı yemek bıseyler yapacagım tarıf bakmaya actım laptopu.
öpüyorum kuzum seniiii
v
ve benden sonra gelenleri.bugun gıremem buyuk ıhtımal bırdaha uzanırım cok yoruldum bugün.ama hergün yapamıyorum zaten haftada 2 kez yapıyım bari temızlık hemen toz oluyor heryer anlamıyorum.eşim dıyo yapma dıye kızıyo haftasonu bırlıkte yaparız dıyo ama bız de ctesi gıdıyoruz ya sureklı dr kontrole.hep aklıma gelıyo ya bır gıttıgımde doğuma almamaız lazım derlerse diye.ev temiz olsun psıkoljım o yuzden .onun için haftasonuna bırakamıyorum

sevcanım dikkat et kendine cok yorma lütfen bebişlerini düşün sona geldiniz hayırısıyla....şimdi dinlen canım sonra görüşürüz ücünüzüde cok öpüyorum ....

sevcanım dikkat et kendine cok yorma lütfen bebişlerini düşün sona geldiniz hayırısıyla....şimdi dinlen canım sonra görüşürüz ücünüzüde cok öpüyorum ....
cnm korudukça olumsuz seyler olduguna ınanıyorum hiç korumadım kendımı şükür bu haftalara geldık o kadar işe bu ağrılar normöaldır opuyoruz bız de seni tatlı teyzoşşumuzzzz :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

selam kızlar benım sonuc bellı degıl hala kafayı yıcek gıbıyım salı gecesı adet oldum sandım 11 gıbı pembe pecetey kan geldı uyudum sabah kalktıgımda hıcbırsey yoktu sadece kahve lekeler oda peceteyle sılersem hala öyle agrılarım var ama sökülemedım yrn doktora gıtcem bakalım ne dıcek benım gıbı olan varmı progesteron böyle yaparmı doktor bana adet olana kadar günde bıtane kullan dedı adet günümde pazartesıydı kusurabakmayın sızıde merakta bıraktım

selam kızlar benım sonuc bellı degıl hala kafayı yıcek gıbıyım salı gecesı adet oldum sandım 11 gıbı pembe pecetey kan geldı uyudum sabah kalktıgımda hıcbırsey yoktu sadece kahve lekeler oda peceteyle sılersem hala öyle agrılarım var ama sökülemedım yrn doktora gıtcem bakalım ne dıcek benım gıbı olan varmı progesteron böyle yaparmı doktor bana adet olana kadar günde bıtane kullan dedı adet günümde pazartesıydı kusurabakmayın sızıde merakta bıraktım

İnşallah hamilesindir boncuğum yaa ben ümitvarım.
Derinim dün baktım çıktım canım yazamadım kusura bakmayasın.
Bugün adet oldum bende arkadaşlar yarın için randevu aldım bakalım bismillah diyip başlayalım Mevlam ne göstercek

sennasılsın?

canım yaa kıyamam valla anladım cnm hani bende dicektim emzirme yada tv koltugu gibi bişy olsa dicektim varmıs rabbim kolaylık versin..evet sana diorum ama ben yeni hamiş kaldıgımda bile korkuyodum nasıl yatcagmı şaşırıyodum uzaktan konusmak kolay:KK1:

canım o zaman bugünüde kaçırma sen yaaa boşver hergün deneyin valla bence tabi:)
aaa cnm hadi hayırlısı ya.progestan mı içiyodun bende içtim ama benim normalde hep gecikir aşılamada da 2 gün gecikme yaşadım sadece..senin bu zamana kdr gelmemesi ilginç şaşmıyo seninki çünkü hadi inş yerleşmedir yaa.umutlandım bak gene:21:k
İnşallah hamilesindir boncuğum yaa ben ümitvarım.
Derinim dün baktım çıktım canım yazamadım kusura bakmayasın.
Bugün adet oldum bende arkadaşlar yarın için randevu aldım bakalım bismillah diyip başlayalım Mevlam ne göstercek

uzumm hayırlısııı.hadi yarın inş herşey güzel olur umut dolu olurr rabbim ilk seferde nasip etsin hayırlısıyla.

yaaaa ebuşumm ben seni merak ettim çok yaaaa neredesin cano iyisin inş..bi arim bakalım .:26:hiç girmezlik etmezdin:KK43:

sende sagol tatlımm:KK16:iyim napim yaa kociş bugün aramadı da biraz cnm sıkıldı sadece:KK31:onun dışında iyim yani...aynı bildigin gibi.ebuşumla konustun mu hiç yaa?arıcam gerçi birazdan ama.merak ettim.

Kız adam askere gitti nasıl arasın hergün.Öyle araması bile extra bonus bence yani.Ebrar en son misafirinin olduğunu söylemişti dündü sanırsam

Kız adam askere gitti nasıl arasın hergün.Öyle araması bile extra bonus bence yani.Ebrar en son misafirinin olduğunu söylemişti dündü sanırsam

evetttt hergün aramaya alıştırdı napimmmm:KK9:hee misafiri vardı ama dün için demişti giremem diye...

ben demin test yaptım gene kıs:KK9:hiçbişy yok tabi:KK31:nedense bi heves geldi bugünlerde hamiş olim diye:))

evetttt hergün aramaya alıştırdı napimmmm:KK9:hee misafiri vardı ama dün için demişti giremem diye...

ben demin test yaptım gene kıs:KK9:hiçbişy yok tabi:KK31:nedense bi heves geldi bugünlerde hamiş olim diye:))

Test canavarı seniiii.İnşallah bu heveslerin bigün gerçeğe dönüşcek arkadaşım.Umudunun olması bile öyle güzelki.Kendimle kıyaslayınca...:KK25:

Test canavarı seniiii.İnşallah bu heveslerin bigün gerçeğe dönüşcek arkadaşım.Umudunun olması bile öyle güzelki.Kendimle kıyaslayınca...:KK25:

inşALLAHHH canım inş.hepimiz görcess..yani kardelenim bilmiyorum da,kociş askere gitmeden önce hep aman kalmiyim diyodum.aşılamada bile istedigim halde içimde bi kasvet oluyodu kociş ben hamişken giderse falan diye..ama şimdi nedense heves geldi gene yaaa.baksana çalıştırmıyo da keşke hamiş olsam da oyalanırım diyom bazen:KK43:

inşALLAHHH canım inş.hepimiz görcess..yani kardelenim bilmiyorum da,kociş askere gitmeden önce hep aman kalmiyim diyodum.aşılamada bile istedigim halde içimde bi kasvet oluyodu kociş ben hamişken giderse falan diye..ama şimdi nedense heves geldi gene yaaa.baksana çalıştırmıyo da keşke hamiş olsam da oyalanırım diyom bazen:KK43:

bebek doğmuş olsa oyalanırdında hamileyken nasıl oyalancan bacım.Öyle karnında durcaktı:KK9: şaka bi yana Rabbim gönlüne versin.İyi gelirdi tabi bebiş kocan yokken

X