Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ranacım hadi gözün aydın yarın kavuşuyorsun miniğine rabbim bir daha ayırmasın güle güle büyüt bebişini darısı başımıza
boncuk hemen ümitsizliğe kapılma canım allah büyüktür üzme kendini
pelincim cok gecmiş olsun üzme lütfen kendini herşeyde vardır bir hayır bir tüpün kapalı ama biri acıkmış bunada şükür
belkide aşılamayala hemen kavuşcan bebişine dediğim gibi herşeyde vardır mutlaka bir hayır sen şimdi toparlanmaya bak moralini bozma canım

canım bizde gecen hormon testi için yakın bi hastane var oraya gideyim dedim kendi doktoruma gitmek için 2 otobüse binmem gerekiyodu .gittim burnumdan geldi yaaa satt 10 da geldi doktor millet yığıldı sadece bi kan testi ya off anlıyorum seni

canım hoşgeldin rabbim bi daha ayırmasın sizi .aminn canım inş.

Kardelenim hg cnm naber?
Annesininbitanesi sende hg.senin mi gunun gecmıstı ben yanlısmı hatrlıyorum?

evet görusemedik uzun zamandir pelincim,iyiyim sukurler olsun,degisen birsey yok rutin bir sekilde devam ediyorum hayata.sen nasilsin?

birsencim kusura bakma ya,yaslaniyorum artik hos gör:))bu arada emrecige cok gecmis olsun,fotolari cok guzeldi masallah.sen nasilsin görusmeyeli?

canim arkadasim,hakkinda hayirlisi olsun insallah.dilerim yeni baslangicin evladinin gelmesine vesile olsun.

selam kızlar,hayırlı geceler herkeze
benim bütün gün bacaklarımda kramplar oluştu,dr sorduydu ben de yok dediydim,yani hemen ertesi günü mü bekliyomuş anlamadım

gecmis olsun kardelencim,ay o kramplar bende de oluyor arada cok aci veren birsey yaa

selinacim kist tuylenmemi yapiyormus,ilk defa senden duydum:))))nasilsin bu arada?uzun zamandir görusemedik seninle.

ranacim tekrar gözun aydin,hayirli olsun bebegin,hayirli evlat olsun insallah.

selam kızlar nasılsınız sıze haber vermek ıcın geldım benım adet sancılarım basladı atesımde düştü eli kulagında kısmet değilmiş hayırlısı olsun

boncugum belki yasadigin agrilar hamilelik belitisidir canim ,test yapmadin sanirim dimi?

merak etmistik anatolianin durumu,haber verdigin icin sagolasin ebrar.bebegin iyi olmasina sevindim,saglikla gelsin insallah.

pelincim herseyde bir hayir var,belkide asilama vesile olacak bebeginin gelmesine,uzme kendini canim.hem acilma ihtimali niye yokmus kii anlamadim?

DERINCIM alintin cikmamis canim,esini ugurlamissiniz allah kavustursun,su gibi gecsin gunler insallah.kisa dönem mi yapacak esin askerligini?

cnm hosgelmşn kacrdm galıba senı sagolasn garibim amin cnm...yok 15ay yapcak

canım belki adet sancısı değildr hayırlısı inş adet olmazsn

çok sağolun kızlar ama ınsan kendını bılır ya bende öyleyim ateşim düşünce herşeyi anlıyorum progesteron gecıktırıyodur ama adet sancım var eli kulagında sabah kalmaz gelır kısmet değilmiş üzülmüyorum ne yapım allah büyük
pelinim sende hiç üzülme bıara ssenı yakalarsam anlatırım benım bu hsg de basıma gelenlerı şükret halıne cnm

iyi olmana sevindim cnm...
rica cnm ne demek

ay cnm sinirinizi zıplatmış dr he.ben de olsam dayanamazdım soylenırdım oyle drlara sınır oluyorum.her okuyan insan olamıyor işte.kardeşine de geçmiş olsn cnm

cnm hoşgeldinn.prenses yanına gelcek cok yakında bol bol acısını cıkartırsınız ayrı kaldığınız günlerin cnmmm üzülme sakınn

selam kızlar nasılsınız sıze haber vermek ıcın geldım benım adet sancılarım basladı atesımde düştü eli kulagında kısmet değilmiş hayırlısı olsun
inşallah tutunma sancılarıdır cnm

selam abla ay sağol merak etmıstım anatolıa yı ya.şükür bırsey cıkmamış.şükürler olsun rabbımıze

cnm ıyı ki anestezılı olmuşsun sonrakı sancılar ağır gelıyorsa cekılırken olana dayanamazdın ama atlattın şükür.cnm karamsar olma sakın benım bır arkadasımın da sol tüp kapalıydı ama hamıle kaldı kız.onu sorun etme yani.ya sınır oluyorummm senın drun dıyorum ya hep geç kaldı.şimdiye dek olan ılaç kullanımların boşunayydı işte.tüplerden bırı kapalıysa ilaç fayda etmerzmiş.insan baştan film isterdi

cnm iyi haberlerle gelırsın ınşallahhh yaaa bir ümit...inşallah tutunma sancısıdır onlar

Selam hanımlar nasılsınız telden giriyorum ama baya zormus derinim kutluyorum seni:))
ranacim bebişini saglıkla büyüt canim insallah yarin doya doya emxirirsinkuzucugu
altta kardelenim boncugum derinimi gördüm napiyosunuz bakalim

selam abla ben de burdayımmmm
herkese iyi akşamlar derinim sen de alttasın ıyısın ınşallah

Canim kiyamam sancin olmus gecmis olsun ama bence üzülme rabbim nasip edecekse tek tüp kapalida olsa olur hatta kkda tanidigim iki kisi var yavrularina kavustular hem birinin iki tupu birden kapaliydi ve tuple bile kalamamisti ama sobra dogal hamis kaldi insallah seninde hicbiseye gerek kalmadan gelicek ysvrun

Selam canlarrrrr hosbuldum sizi bi arada gördugume sevndm valla...demek telden grdn ebusum zor dımı cano ama alısıyosun...
Sevcanım sagol kuzum sorma öyle bı zıpladıkı sinirmz kızn başı daha cok tuttu...ben tek bisy dıledm bunu yapmak ıstemezdm ama gectı aklmdan cok icten hemde,ALLAH kardeşmdeki agrnın iki katını versn dedım

kimse beni görmedi konuşmuyor kimse
ben çıkıyorum ve yatıyorum.
hepinize iyi geceler...

Cano valla zor ama bi okadarda rahat pc basinda durmana gerek kalmiyo:))
cano zeynepe gecmisler olsun o dojtoruda allah bildigi gibi yapsin
sen napiyosun canim hersey yolundami

Sevcanımmm yazdm kuzum görmedinnn yerım senı:)
boncugum dur kz bı umitlı göremıcekmym senı ben.inşşş sabaha olmayacksn fıstıgım.olursanda ztn kendını hazrlamş durumdasn.ALLAH hayrlsnı yazsn cnm.
Ebuşum sagolasn ya,tuttumu fena oluyo zeyno.hic kıyamıyorm kardeslerıme doktor elimde kalablrdı yanı tövbe tövbe.

derinim ya sevcan küstümü bize yoksa ben telden anca yazdım ama çıkmıştı galiba üzüldüm şimdi ya
ay ben bi geçmişe bakıyım cano bugün fırsat bulup giremedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…