Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet canım,ben de çok kişiden duydum diye biliyorum,hatta sanırım halamın bebeği içinde demişlerdi ama maşallah turp gibi yavrucak
ben genede bi halamla görüşeyim de
çok stres yapmamaya çalışıyorum,her şey olacağına varıyo,şu an için takipten öte yapılabilecek bişey yokmuş zaten,netten de araştırdım iyice.

ay canım seni bırak,babamız bile yanlış hesapladıktan sonra

inşallah çok iyi olacak tatlım tabiiki,benim bir arkadaşım önümüzdeki ay doğum yapacak,benzer bir şeyi hamileliğin başında onada söylemişler ama şuan herhangi bir sorunu yok şükürbana gelirsek dr.kürtaj sonrası bize korunma önermemişti,riskli dönemi geçirdik sonra korunmadık,ilk ay tutabilir ama şansınız az demişti,tutmadı, bu ikinci ayımız yine olmadı bugün kırmızılar geldiler,yeni ay yeni umut diyerekten yola devam canım
hoşgeldin canıminşallah en kısa zamanda bebeğine kavuşursun tatlım ama kırmızılar gelirsede kendini üzme,her ay yeni umuttur
merhaba tatlımbirde adet geçince yap istersen,dediğin gibi erken olduğu için çıkmamış olma ihtimali var,inşallah bebeğin seninledir
tekrar geçmiş olsun canımbende çalışmalar var kuzum da kürtaj sonu 2.aydayız,bu ayda olmadı,sabah aslında benim hiçde beklemediğim adetim geldi,önmüzdeki aylara bakacağız artık
iyiyim şükür arkadaşım,iş yerinde biraz yoğunluğumuz var,işlerle uğraşıyoruz:126ğlan ergenlik çağında biliyorsun,arkadaşın isyanlarıyla uğraşıyoruz,babası kick boksa başlattı,biraz sakinleşsin diye,hocalarıda pamuk gibi olur demişlerdide,daha beter bir havalara girdibizde babasıyla birlikte malzemeci olaraktan dolaşıyoruz peşinde işte

nasılsın canım,iyisin değil mi?

Kardeloşum oğlunun resimlerini gördüm büyümüş maşallah.Ama ifadesi hiç değişmiyo biliyomusun ve sana benziyo aynı.Dr un söylediği şeyde eminim sen yeterince bilgi sahibisindir benim bişey dememe gerek yok

Kızlar artık bende dr a gitmeye karar verdim.Yeterince bekledim 1 sene oldu ama gebelik olmadı.Bu hafta adet olunca dr yolları tekrar görünüyo bana.Rabbim hepimizin işini kolaylaştırsın ve mutlu sona erdirsin

hayırlısı flancım ama inşallah çok yakında tekrar hamile kalcaksın
rabbim kolaylaştırsın inşallah

ohhh beee,nihayet birisi daha dr a gitmeye karar verdi,çok rahatladım.
inşallah hiç gerek kalmamıştır,bu ay zaten hamişsindir de,eğer öyle değilse bile rabbim dr u vesile kılaraktan tez zamanda nasib eylesin kardelencim
kıs sen benim uzmanlığımla dalga geçtin sanırm
ben pek bi ifade göremiyorum ki bebekte,hep arkası dönük,ya da hep yüzünü kapatıyo,ne ara benzettin acep recep

oyy oyy koyda görelim kızzz :))iyi o zaman cnm önemli bişy degilmiş sevindim...

canımm demek emrecik iyileşiyo hadi MAAŞALLAHonun resmini yerimmm yerimmmm kıyamammmmm çok tatlııı
derinim hadi Allah sana kocişinle beraaber bebişinide kavuştursun canım iki sevinci bi arada yaşamayı nasip etsin
ebuşum kurtulmuşsun inşallah bi daha ağrıyan dişin olmaz
he selina bana soru sormamışın kız neyse olsun sor bizde öğrenmiş oluruz
kız kardeloş noluyo anlayalım yani herkese cevap vermişsin beni unutmuşsun yoksa okumadınmı sanada yazmıştım ayıp oluyo ama bak karışmam bebikine şikayet ederim
flancım demek çalışmalar var geç olsunda bu sefer sağlıklı olsun inşallah
hadi canım inşallah gitmeyi düşündüğün bi dr varmı inşallah güzel sonuçlar alırsın

canım sagolasın evet bol bol konustuk cano öptüm seni tekrar sagol.
sgol selinam biliyorum canım çok sagol atlatcaz bu günleri napalım.
derin,canım Allah kavuştursun
sagol cnmmm..sende adet olmuşun sıkma canını..
canooo hadi hayırlısı ya inş rabbim çok fazla ugraştırmadan nasip eder hayırlısıyla.

amin birsoşşş ama o nasın olcek kısssbebiş anca kocişim gelince..he belkim izine geldigi günler yumurtlamaya denk gelirse:))

Kardelencim estağfurullah ne demek dalga geçmek.Ben bahsettiğin şeyi ilk defa duydum ama bak sen duymuşsun ve bilgi sahibisin her zamanki gibi.Espriyle beraber bu yönüne vurgu yaptımbebeğin yan durduğu pozisyonunda yüzü görünüyo net bi şekilde.Geçen ayda aynı ifade vardı yüzünde aynı pozisyonunda
Birsencim önce Gazideydi dr um şimdi Koru hastanesine geçti.Aydan Asyalı Biri.İsmi çok komik ama kendisi çok şeker bi bayan.İnşallah vesile olur.İnşallah bu sefer sonuç alabilirm

Son düzenleme:
evet derinim sonuçta Allah ol derse olur biliyosun sen çalış o zaman streste olmaz bebiş gelir

kardelen49 um kız inşallah olur bu sefer ama istersen zekai tahirde de buluruz dr Allah bebişini tez zamanda getirsin

evet derinim sonuçta Allah ol derse olur biliyosun sen çalış o zaman streste olmaz bebiş gelir

kardelen49 um kız inşallah olur bu sefer ama istersen zekai tahirde de buluruz dr Allah bebişini tez zamanda getirsin

Sağol canım ama hemen her hastaneyi gezdim biçok dr tecrübe ettim en son bu bayanda karar kıldım.İnşallah artık değiştirmek zorunda kalmam bu dr lardan kurtulurum

Sen nasılsın Birsencim Emrenin son durumu nasıl?Ben biraz uzamış ve zayıflamış gördüm emreyi

Sen nasılsın Birsencim Emrenin son durumu nasıl?Ben biraz uzamış ve zayıflamış gördüm emreyi

evet canım boyu uzadı hastaneye yatmadan 7600 dü bide aylık alması gereken 400-500 gr vardı onuda alamadı ama hastalanınca yiyemedi serumla ancak durdu ve kilo verdi şuan 7 kilo geliyo sağlığına kavuşsunda alır dedi drlar kilo o kadar önemli değilmiş

evet malesef atlamışım,hatta emreciğin resimlerine bile yorum yapmamışım,ah ben var ya ben
şaka bi yana inan kasıtlı yapılan bi durum değil birsencim,kusura bakma
emreye öpücükler

ya aslında birebir duyduğum bişey değil,biraz araştırdım,biraz da,haaa şu şöyledir,bu böyledir diye kendi kendime akıl yürüttüm canım
ne derece doğrudur orasını bilemiyorum ama

Merhaba kızlar nasılsınız okudum alıntı yaptım ama silindi aklımda kalanla yazıyım.
Ebuşum dişin çekilmiş çok şükür aradım tel kapandı seni.
Derincim Allah kavuştursun canım.
Kardeloş inşallah önemli değildir.
Anatolia bizede haber ver canım devlette yanlış çıkabiliyor.
Garipcim görüşemedik canım özledim seni.
Selinacım iyiym canımiadre ediyorum.
Kardelen canım sen nasılsın.
Birsencim emrecik iyi gözüküyor maşallah.
Sevcan berrin kızlar nasılsınız.

canımm aynen öle gıcıkk oldum yaa .emreciğe çook gecmiş olsun canım rabbim şifa versin kıyamam ben ona yaa

sağolasın canımm valal sabırsızlıkla adet günümü bekliyorumm .üşütmüşüm galiba fena bi öksürük var .sen nasılsın canım aysecik nasıll

aminnn insallah canım

canlarım nasılsınız kusura bakmayın ne zamandır gelemiyorum çok sorun yaşadım ama şükürler olsun şimdi gecti pc çöktü 1 ay önce dün akşam geldi pc şimdi anca girebildim sizleri çok özledim hergün aklımda idiniz sizleri çok merak ettim neler yaptınız herkes iyimi sizleri çok seviyorum kib aeo öptük sizleri

amin canım inş...sen nasılsın calışmlara başlanmış inş cok bekletmeden hayırlısıyla saglıklı gelir bebişin...
oh kardeloşum her şeyin yolunda olmasına sevindim maşallah bebişimize...
insallah ama zannetmiyorum canımm hayırlısı ne diyeyim
inş ummadıgın bu zamanda gelmiştir bebişin canım hayırlısıyla...
hakkınızda hayırlısı olsun ama daha yeni başlamışsınız sters yapmayın inş en yakın zmanda gelir bebişiniz...
canım inş bebişin gelmiştir ama üzülme hayırlısı olsun...
inş birsencim...calışma yapcazda bazı doktorlar koruma veriyomuş inş bizim doktor vermez...bu arada emremizin daha iyi olmasına sevindim cok tatlı maşallah kuzum ya bayıldım resimlerine...
inş eboşum ya hayırlısıyla bi atlatsam rahatlıycam yarın sabah gidiyorum canım dua edin benim icin sorun cıkmasın inş...
iyiyim selinam sagol canım biraz stres var o kadar sende iyisindir inş...
canım senin icin hayırlısı olsun inş en kısa zmanda hamiş kalıp alırsın bebişini kucagına...
canım uzun zamandır yoktun hoşgeldin...sorunlarınız neyse gecmesine sevindim bundan sonra sık sık gelirsin inş...seni ve bebişini öpüyorum...

deinim sevcanım tutişim banum sizlerde iyisinizdir inş...

hayırlı pazarlar kızlar...benim icin yarın buyuk gün rahim filmi cekilcek biraz stres yapıyorum ama her şey yolunda gider inş...bu ayda int ovulasyon testi sparişi verdim onuda yapcam...hakkımızda hayırlısı olsun inş bebişlerimiz cok bekletmeden göbüşlerimize konar...kendinize cok iyi bakın öpyürum hepinzi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…