Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kız ben ztn az önce karıştım iyice ya,anca yazdm dedıgın gibi...baska topıce de bakıyodum.kusmez benım tatlım yaa cnmmmmm...ben msn actm cano ama 2 çıbık çekiii sade off.

selam kızlar,hayırlı geceler herkeze
benim bütün gün bacaklarımda kramplar oluştu,dr sorduydu ben de yok dediydim,yani hemen ertesi günü mü bekliyomuş anlamadım
cano hayırdır olumuymuş kramplar buzamanlarda daha erken değilmi ben son zamanlarda olur diye biliyorumda .ama çokda zor yaa allah kolaylık versin canım .
sevcanım maşallah canım yavruşlara sağlıkla gelsinler inşallah ama biraz daha beklesinler yerlerinde nekadar geç olursa okadar iyi onlar için .
selinam tüylenme gıdığında filanmı var canım yani boyun bölgende ?genelde pkoda oluyo ama senin öyle olduğunu sanmıyorum kuzum takma kafaya
tosticim nasılsın canım herşey yolunda inşallah daha öncede yazmıştım nezaman istersen dua okuyalım sanada olurmu canım öpüyorum çok

nedemek garipcim önemli değil bebeiş iyiymişya çok sevindim inanki

derinim çıktınmı canom pcyi açamadım noldu anlamadım biraz geç kaldım oyüzden
buarada hepinize iyigeceler
ayrıca bikaçak dönmüş aramıza ececim hoşgeldin nasılsın hiç bahsetmemişsin kendinden ?herşey yolundadır inşallah
boncuğumda çıkmış galiba

küsmez sevcanım ya anlar heralde kasıtlı bişey değil sonuçta
bende açtım cano ama galiba gelmiyo yazdıklarım yada senin yazdıkların gelmiyo :))

günaydın hanımlar
ebrar ablacım evet yazını okudum aklımda
ben bu hafta sanırım malatyaya gidicem kontrole ve bebeğin alışverişi için gidim gelim okuyalım inş.
allah razı olsun

canım ya çok geçmiş olsun.migrenden çok doktor ağrıtmış zaten.sinirrr.şimdi iyidir inşallah.Allah dr lara düşürmesin düşürürsede vicdanlısını denk getirsin.sanki millet bayılıyo onlara.elime düştü diye böyle yapmaması gerek.Allah bildiği gibi yapsın canım.öptm seni.
canım tekrardan tebrik ederim.Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmek nasib etsin canım.sağlığı yerinde ya olsun bugun kavuşmuşsundur belki şimdi.Rabbim hiçbir şekilde ayırmasın hiçbir evladı annesinden babasından inşallah.öptm canım.evinizde çabuk toparlanırsınız ikinizde.
ohhh çok şükür yaa.kızı 1 haftadır baş ağrılardan mahvettiler.şükürki bişey yokmuş.ben diyorum bizim topiğin bebişleri turp gibi maşallahhhhh...
canım benim sakın üzülme.en yakın örneğin benim.tüp olayına takılma benim 2 tüpüm açık şuan kist var ama öncesinde hiçbir sorun yoktu,aşılama oldu tutmadı.ilaç kullandım 2-3 yumurta oldu tutmadı.yani olmıcak olunca olmuyo hiçbir açıklaması izahı yok bunun.,Rabbim büyük o dilerse vericek inşallah sağlıklı bebekler.takma kafana ilişkiden sonra açık olan tüpün olduğu tarafa yatarsın.hiçç moralini bozma.ben rahim filmini temmuzda çektirdim bak hala bişey yok.öptm seni sakınnn stres yapma.hiç lazım değil sana şuan stres.
evet canım tüylenme sivilce fln yapıyormuş.bende adet olmadan tüy fln olmaz.ama 1 haftadır var.hayırlısı işte.çok şükür iyiyim canım.kaçaksınız nasıl görüşeliminş denk gelelim görüşelim canım.öptm seni.
hayırlısı canım.adet olmadığı için yorumlar çok zor oluyo.ama ateş olayı ben aşılama yaptırdığımda 1 hafta boyunca 37.7 de seyretmişti benim.adet olduğumda 36,5 oluyordu.çok ümitlenmiştim ama foss çıktı adet olmuştum.o yüzden ateşe güvenmiyorum ben.progesterona gelince asla adeti geciktirmez.aşılamada bende kullandım.drun verdiği tarihten 2 gün önce regl olmuştum.yani progesteron bebiş varsa tutunmasını sağlar yoksa 1 gün bila şaşırtmaz adeti pat diye getirir.bunun için veriyorlar zaten.inş bebiş vardır canım benim.öptm

yok ablacım boynumda.yani ben adet olduğum gün tüyler harekete geçer.o güne kadarda hiç görmem tüy fln.ama bu sefer 1 haftadır var işte.bide çok yürüdüğümde sol tarafımda bacağım ağrıyo çok kasığıma birleşen eklem yerinden.dr solda mı sağdamı nerde dedi hatırlamıyorum kist için.o yapıyordur büyük ihtimal ağrıyı.evini temizlettin ohh güle güle kirlet ablacım.bu hafta dua yok sanırım.?

ya birden bire sevcanım aklıma geldi sanki doğuma gitmiş gibi heycan yaptım ben nedense:26::26:

günaydın hanımlar,hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.güne karla uyandık hala da yağıyo.güne de gidecektimm.

yaa bak şimdide aleyna aklıma geldi,noluyo bana anlamadım.inşallah aleyna güzel haber getirirde aklıma gelen boşa çıkmaz

aleynacım aklıma geldin diye merak ettim kk girmişmisin diye baktım profiline ama.girdiğin halde bizlere selam verip hal hatır sormayı unutmuşsun sanırım.hayırdır inşallah topikte bi yanlışmı yapan oldu sana merak ettim doğrusu?:97:

Selam sevcanim nasilsin canim
az once baya kisi vardi kaybolmuslar

Kiyamam ya yazdim sana sevcanim kusme

derinim ya sevcan küstümü bize yoksa ben telden anca yazdım ama çıkmıştı galiba üzüldüm şimdi ya
ay ben bi geçmişe bakıyım cano bugün fırsat bulup giremedim

Kız ben ztn az önce karıştım iyice ya,anca yazdm dedıgın gibi...baska topıce de bakıyodum.kusmez benım tatlım yaa cnmmmmm...ben msn actm cano ama 2 çıbık çekiii sade off.

küsmez sevcanım ya anlar heralde kasıtlı bişey değil sonuçta
bende açtım cano ama galiba gelmiyo yazdıklarım yada senin yazdıkların gelmiyo :))

kızlarr yok beaaaa küsmedimmmm.şaka pattım ben.bu yuzden küser miyim hiç.bekledım bayaa yazılmayınca çıktım ben de siz kusura bakmayın yatıyorduk çünkü

cnm selam tünaydın ıyımısınn?
ay kısss görümcemin kızı da küçük daha hollanda da.msnden konustuk haftasonu o da perşembe gece doğuracaksın deyip duruyor :))))
sen de oyle yazmışsın doğuracak mıyım ne.dün akşam ağrım oldu cok 2 kat yürüdüm kasık taşıyo gıbı karnımı agrıdı.ıyıce zorlanıyorum artık.hayrlısı bakalım ne zaman gelecek sıpalar.evde suyum gelmezse ya da kanama olmazsa dr 37den once almayacagım dedı hesaba gore 37ye 2 bucuk hafta var ama suprız olursa bılemem
hayrlısı ne zamansa artıkk.zaten mesaj atarım kıxlara yazarlar buraya doğurdgum zaman merak etmeyın habersız bırakmam sizi canımmmm

Selammmm cnm arkadaslarım hayırlı gunler...
Selinam nerdydn kız dun gelmedın hıc..agrn varms evet kisttendr cnm kurtulursn ıns en yakn zamanda...evet sorma zeynomu mafettı doktor bozuntusu...
SEVCANIM biliyodum gercekten küsmeyecegnı kuzummmm...ay kızz az kalmıs 37ye.hadı hayrlısı.daha erken gelse de sağlıkla gelsnler yeter...ay zaman ne cabuk gecmiş yaa

canım gecmiş olsunn hayırlısı olsun inş.
sagol canım amin inş...
sagol canım...ya doktora tam olarak sormadım ama tamemen kapanmış amaliyattan dolayı o yüzden acılmıyomuş...amin canım inş cok sagol güzel dileklerin icin...
sagol canım...evet her şeyde vardır bir hayır inş rabbim nasip eder aşılamaylada olsa...su an kendimi toparlamaya calışıyorum bugun daha iyiyim tosticim...
sagol canım...inş olsunda aşılamayada razıyım...amaliyatta kapandıgı icin acılmıyo heralde canım dedigin gibi hayırlısı olsun hepimiz icin...
biliyorum canım dün konuştuk zaten ...hepimiz icin hayırlısı olsun boncugum...
evet sevcanım iyiyki narkoz almışım yoksa hic dayanamazdım ayıldıktan sonra cok kotu oldum cünkü...inş bende hamile kalırım hayırlısıyla nasip be canım...haklısın ama demekki bu zmanda cekilcekmiş her şeyde vardır bi hayır gec olsun ama güc olmasın...senin bebişlerinin gelmesinede az kalmıiş hayırlısı saglıklı gelir inş yigenlerim...
sagol eboşum benim haklısın rabbim ol dedikten sonra zmanı geldikten sonra olacak inş...ayy ne güzel ya cok güzel moral oldu bana canım allah razı olsun...amin inş rabbim en kısa zmanda hepimizin yüzünü güldürsün...
selinam haklısın rabbim ol dedikten sonra olacak inş...inş bizlerede en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla canım...bende seni öptüm stres yapmamaya calışıyorum zaten artık benim umudum aşılama inş onda olur hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...güzel sözleriniz icin cok teşekkür ederim moral oldunuz bana...bugun daha iyiyim...inş rabbim bizlere en kısa zmanda hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder...

küser miyim be yavrummm öyle alıngan değilim benn ))
evet yavrum ya az kaldı vallahi.çabuk geçsin de çıksınlar artık :)))))

cnm ya heh işte böyle iyi ol hep!morelın ne kadr yuksek olursa,stres yapmazsan yavrun o kadar çabuk gelir .cnm sitem ettim dr.lara.evet hayrlısı dıyoruz ama en başında yapılacakları en son ıstemelerı saçma cok kızıyorum.
hadi en yakın zamanda inşallah cnm gelsin yavruşunnnn

günaydın hanımlar
ebrar ablacım evet yazını okudum aklımda
ben bu hafta sanırım malatyaya gidicem kontrole ve bebeğin alışverişi için gidim gelim okuyalım inş.
allah razı olsun
taam tosticim sen haber edersin inşallah
canım sağlıkla gidip gel dikkat et kendine havalar baya soğuk hasta olma
selinam anladım kuzum valla bendede kist çok olurdu ama ağrım sızım artı tüylenmem olmazdı inşallah seninkide erir gider .allah hepimizin yardımcısı olsun
evet bende daha önceden sormuştum ama yok demişti ama bence binedeni var yani ???
sevcanım sevindim canım ya baya aklıma takılmıştı .
ayyy hadi hayırlısı canım valla heyecan dorukta topiğimizin ilk ikiz bebeişleri maşallah paşalara :))

peloşum dünde konuştuk bol bol canını sıkma lütfen herşey güzel olucak inşallah

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün günüm vardı benimde az önce geldim hava buz gibi dondum resmen .kar kar dediler oda yağmadı :))neyse sağlık olsun
buarada bu akşam misafirim var eşimin yiğeni geldi gece girebilirmiyim bilmiyorum söyleyimde merak etmeyin dedim .hepinizi öpüyorum görüşmek üzere buarada kardeloş uğramamış hiç hayrolsun merak ettim

nasılsınız canım arkadaşlarım sizlerle sohbet etmeyi çok özledim şu sıralar hayatımla ilgili bir sınav atlattım biraz sorunlu bir dönem geçirdim sağlık değildi şükür sağlığımız yerinde ama insan hayatı işte sorunsuz olmuyo şükür herşey yoluna girer gibi oldu bende artık sık sık gelmeye çalışıcam özldim sizleri aklım hep sizdeydi kusura bakmayın ihmal ettim sizi hakkınız helal edin canlar
sizleri çok seviyorum geçmişe dalamdım inş herşey yolundadır görüşürcez öptüm

İyi olmana sevindim canım...

Srtes yapma pelincim anlamadan biticek inşallah bende çok stres yaptım ama çok şükür atlattım canım inşallah sonucuda temiz çıksın enönemlisi o.
iyiyiz canım şükür sen nasılsın neler yapıyorsun
hsb canım görüşmeyeli neler yaptn herşey yolunda mı
canım benim bebişine allah uzun ve sağlıklı ömür versin inş bugün yavruna kavuşmuşsundur allah bu güzel duyguyu hepimize yaşatsın inş
selam kızlar nasılsınız sıze haber vermek ıcın geldım benım adet sancılarım basladı atesımde düştü eli kulagında kısmet değilmiş hayırlısı olsun
canım benim üzülme allah hayırlı zamanda hayırlısıyla göndersin inş minişini
canım benim üzülme bak bi tüpün acıkmış inş bebişinde bir an önce gelir moralini bozma ok
canım ablam ben sana msn ye yazmıştım gelmedi sanırım anlatayım ablam 12 ci ayda bi kanama geçirdim dr devamlı yatmam gerektiğini erken doğum riski olacağını söyledi uzun zaman yattım tam bu riski atlattık bu defa pc çökmüş cumartesi akşam geldi pc pazar hemen girdim bi msj yazdım ama sonra bakma fırsantım olmadı çok şükür artık bebişimde bende çok iyiyiz bu arada kızımızın adı ravza olacak haber vereyim inş artık sorun yaşamadan dünyaya gelsin tek isteyim bu bu arada sen nasılsın ablammmmmmmm
canım bebişlerini kucağına almaya az kalmış allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş

canım iyi olmana sevindim hayat işte insanı hep bir sınavdan geçiriyor

herkese iyi geceler nasılsınız biz iyiyiz ama uykusuzuz gece uyuyamadık yatmadan sizlere bi bakalım dedik herşey yolundadır inş topikte ben girdiğimde kimsecikler yoktu iyice sessizleşmiş neyse benden sonra gelenlere slm olsun iyi geceler öptük sizleri teyzeleri bay

evet cnm az kaldı ınşallah saglıkla kavusuruz yavrulara.sız de ıyıymıssınız sevındım

herkese iyi geceler kızlar.evet uyuyamadım yine.batıyor yanlarım hem sağa hem sola dönünce ve de kafaları o taraflarda dıye korkarak yatıyorum zaten.oturarark uyuyacagım artık sanırım yatakta..güya 11de yattık yataga fakaat yok uyuyamadım bu saate dek.ben de ekmek arası yaptım peynırlı yedım bakıyım dedım şansa bırı olur belkı dıye kımsecıkler yok.derinım belkı olur dedım o da uykusuz kahraman ya
şansıma küsüyorum ve uyumayı deniyorum yineee
tatlı rüyalar ben kocamın yanına gidiyorum
rüyanızda beni görün
yanacıklarınızdan öpüyor benim oğlanlar teyzelerinin

sağlıkla gelsin yavrular da zamanı ne zaman hayırlıysa öyle olsun canım.şimdi karnında taşımak zordur doğuncada ikisi seni çok yorarsa karnımda daha iyilerdi dersin.sağlık olsun canım.artık bayada zorlanıyosun hareketlerinde.bende iyiyim canım çok şükür.öptm sizi.
sorma canım ya bu sıralar yoğunluk oldu.bi benim günler bi annemin günler derken çokta yoruldum.inş kurtulurum şu kisttende.öptm canım.
oh oh yavaş yavaş eski pelinimize kavuşuyoruz.bizim pelinimiz hep neşeli dolu doluydu.hepte öyle görmek isterim.öptm canım herşey geçicek.
saol ablacım Allah razı olsun.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah.dermansız dert vermesin.çok şükür halimize.öptm.
iyiyim canım çok şükür.herşey yolunda.görüşmeyeli neler yaptım bilmiyorum ama yerimde saydığım kesin neticeye görehayırlısı diyor ve bekliyoruz canım.kızının ismide değişik geldi anlamını yazsaydın öğrenseydik.öptm canım.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.

selinacım beni merak ettiyin teşekkür ederim ama ben arada buraya ugruyorum gecenler ugradım yazdımda ama dediyin gibi herzamn buraya ugrayamıyorum diyet topiyine takılıyorum ama sizleri herzamn merak ediyorum
okuyorum burayı tüp bebek beni baya etkiledi ugradıgım burdan başka bir topik daha vardı orayada ugramıyorum sadece okuyorum
kimseye kırılmadım yok yanlış anlaışılma olmasın herkesi seviyorum burda zamnında cok güzel vakitler gecirdik hiç unutmadım
evet bende daha önceden sormuştum ama yok demişti ama bence binedeni var yani ???

yok canım bi nedeni yok

sen napıyosun abla tedavi falan varmı

kızlar bi saat verseniz o satte toplansak burda eskileri yaaad etsek

Son düzenleme:
gecmiş olsun kardelen İNŞALLAH kötü bişi deyildir saglıkla dünyaya gelsin İNŞALLAH

tosti aşagıda bi sen varsın bide ben seninde dogumuna az kalmış ALLAHIM kurtarsın canım hayırlı dogumlar etsin

kızlar bide amh testi yaptıran varmı aranızda yaptıran varsa sonucu ne cıktı yazabilir mi

bide rahim agzında polip olan varmı olan varsa nasıl aldırdı narkozlumu yoksa öyle uyuşturmadan mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…