Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kız ben ztn az önce karıştım iyice ya,anca yazdm dedıgın gibi...baska topıce de bakıyodum.kusmez benım tatlım yaa cnmmmmm...ben msn actm cano ama 2 çıbık çekiii sade off.

selam kızlar,hayırlı geceler herkeze
benim bütün gün bacaklarımda kramplar oluştu,dr sorduydu ben de yok dediydim,yani hemen ertesi günü mü bekliyomuş anlamadım:KK53:
cano hayırdır olumuymuş kramplar buzamanlarda daha erken değilmi ben son zamanlarda olur diye biliyorumda .ama çokda zor yaa allah kolaylık versin canım .
cnm ben de duydum bu böbrek olayını olduğundan büyük gözüküyor çapı ama bebek kendısı atıyor idrarı zamanla hiç merak etme zaten druna da guvenıyormuşsun :)

ay cnm eşinde de olsa şimdi herşeyin çaresi var dermanını verir rabbim inşallah

iyiler cnm sağol amin.emre bey de maşallah upuzun olmus kılo onemlı degıl alır sağlıklı olsun da...saçlar havada inatçı olur derler öyle bebekleri öyle mi emremız de ???:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
inşallh en yakın zamanda tüm hastalıkları bıter oğlumuzun

iyiyiz abla şükür ben ağırlaştım ağrılar oluyopr ama olsun.
ctesı dr a gıttık herşey ıyı şüükür tarıh vermedı haftaya verecek dr gelmeye nıyetlerı yok henuz dedı =)

cnm iyiyim sen de iyisin ınşallah.
ranayla ctesi de konustuk canım.iyi şükür ama bebeği ünitedeydı erken dogum fılan degıl de sezeryAN DOGUMLARDA bebeklerın bazıları ciğerınde bırıken suyu atamazmıs.birşry uygulamıyorlarmıs serum verıyorlar fılan bebeğe ama önlem olarak unıtede yatıyor ama sağlığı çok ıyı kızımızın şükür.belkı de çıkmıstır yavrusu evdeydı rana.eve gelmıstır belkı bebek.
iyi dileklerınızı ılettım bu arada ranaya tek tek teşekkürlerını ıletıyor kızlarrr

yaaa abla ben gormedımmm bebeğinin resımlerını nerde kii????
cnm sen de dr a gıtmeye karra vermıssın sevındım takıp başlasın he en ıyısı :KK66:)) hayrlısı olsunnn

ben de gormek ıstıyorum ama nereden???? ben de son resmı koycaktım cok nettı bır tanesının uyuyan yüzü unuttum :)

selam banuş ıyıyız sen de ıyısın ı nşallah nasıl gısıyor?dra gtmedın mı yakın zamanda?
kreplerın tadı nasıldı? :)

cnm bugun rahım fılmın cekılecek sakon panık yapma anestezılı olacak hıc problem olmazz.inşallah bebeğinin gelmesıne vesıle kılar rabbım bu fılm olayını

selam cnm faceten yazdım burdan da yazıyım ALLAH kavustursun korayına.zaman su gibi akıp geçsin inşallah
ay ben de merak ettım gelıp haber versın boncuk yaaaa

YAĞMURLU BİR İSTANBUL SABAHINDAN HERKESE GÜNAYDIN ARKADAŞLAR...
sevcanım maşallah canım yavruşlara sağlıkla gelsinler inşallah ama biraz daha beklesinler yerlerinde nekadar geç olursa okadar iyi onlar için .
iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?

canım ya hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş gelmiştirde adet olmadan keseyi görmeye gidersin.Rabbim hayırlısını nasib etsin inşallah.

hoşgeldin canım biz iyiyiz sende hoşgelmişsin.öptm.

evet canım yaa bende meraktan çatlıcam.inşallah güzel haberlerle gelicek.

canım ya inşallah psikolojiktir.şimdi nasılsın?banada dr kist gördüğünde tüylenme fln varmı demişti yoktu yok demiştim bende.ama şimdi var.normalde adetim başladığı gün tüylenme başlardı.şimdi 1 haftadır var.

iyiyim canım çok şükür.burasıda arada yağmur arada günlük güneşlik.ama hava ılık çok güzel tam yürüyüş havası var.rana da iyiymiş sevindim.bebişide çıkmıştır tedbir amaçlı yatırıyolar dediğin gibi.saolasın canım bilgilendirdiğin için.

tünaydın kızlar hayırlı günler inşallah.boncuğum nerelerdesin kız meraklandırdın bizi.
pelinim filmden çıkmışsındır umarım herşey yolundadır.bide ovulasyonun vesile olsun inşallah bu ay.öptm canım.
selinam tüylenme gıdığında filanmı var canım yani boyun bölgende ?genelde pkoda oluyo ama senin öyle olduğunu sanmıyorum kuzum takma kafaya
ranacım hadi gözün aydın yarın kavuşuyorsun miniğine rabbim bir daha ayırmasın güle güle büyüt bebişini darısı başımıza
boncuk hemen ümitsizliğe kapılma canım allah büyüktür üzme kendini
pelincim cok gecmiş olsun üzme lütfen kendini herşeyde vardır bir hayır bir tüpün kapalı ama biri acıkmış bunada şükür
belkide aşılamayala hemen kavuşcan bebişine dediğim gibi herşeyde vardır mutlaka bir hayır sen şimdi toparlanmaya bak moralini bozma canım
tosticim nasılsın canım herşey yolunda inşallah daha öncede yazmıştım nezaman istersen dua okuyalım sanada olurmu canım öpüyorum çok
evet görusemedik uzun zamandir pelincim,iyiyim sukurler olsun,degisen birsey yok rutin bir sekilde devam ediyorum hayata.sen nasilsin?

birsencim kusura bakma ya,yaslaniyorum artik hos gör:))bu arada emrecige cok gecmis olsun,fotolari cok guzeldi masallah.sen nasilsin görusmeyeli?

canim arkadasim,hakkinda hayirlisi olsun insallah.dilerim yeni baslangicin evladinin gelmesine vesile olsun.

gecmis olsun kardelencim,ay o kramplar bende de oluyor arada cok aci veren birsey yaa:KK43:

selinacim kist tuylenmemi yapiyormus,ilk defa senden duydum:))))nasilsin bu arada?uzun zamandir görusemedik seninle.

ranacim tekrar gözun aydin,hayirli olsun bebegin,hayirli evlat olsun insallah.

boncugum belki yasadigin agrilar hamilelik belitisidir canim ,test yapmadin sanirim dimi?

merak etmistik anatolianin durumu,haber verdigin icin sagolasin ebrar.bebegin iyi olmasina sevindim,saglikla gelsin insallah.

pelincim herseyde bir hayir var,belkide asilama vesile olacak bebeginin gelmesine,uzme kendini canim.hem acilma ihtimali niye yokmus kii anlamadim?

DERINCIM alintin cikmamis canim,esini ugurlamissiniz allah kavustursun,su gibi gecsin gunler insallah.kisa dönem mi yapacak esin askerligini?

nedemek garipcim önemli değil bebeiş iyiymişya çok sevindim inanki

derinim çıktınmı canom pcyi açamadım noldu anlamadım biraz geç kaldım oyüzden
buarada hepinize iyigeceler
ayrıca bikaçak dönmüş aramıza ececim hoşgeldin nasılsın hiç bahsetmemişsin kendinden ?herşey yolundadır inşallah
boncuğumda çıkmış galiba

küsmez sevcanım ya anlar heralde kasıtlı bişey değil sonuçta :KK19:
bende açtım cano ama galiba gelmiyo yazdıklarım yada senin yazdıkların gelmiyo :))

günaydın hanımlar
ebrar ablacım evet yazını okudum aklımda
ben bu hafta sanırım malatyaya gidicem kontrole ve bebeğin alışverişi için gidim gelim okuyalım inş.
allah razı olsun

selamlarrr...

sevcanım sagol tatlımm aminnn..oh ne güzel yagmur yagıyo kıslar istnbulda:)
ben bugün kardeşimdeyim sabah 9 da annem aradı apar topar geldim zeynonun migreni bu seer fena tutmuş doktora gittik gitmez olaydık az daha saç başa gircektik doktorla.sigorta doktoru degil mi aman aman...daha çok sinir olup geldik.acil bölümü yokmuş bizde öndekinden rica ettik durum kötü dedik ilk baş o kıllık yaptı "e inş öyledir"falan diye mırın kırın etti.girdik doktorun odasına neyin var hiçde acil görünmüyosun bi defa demez mi kız zor konusuyo bide ona dert anlat...kız diyo ki benim hep tutuyo geçen seferde siz bi igne verdiniz onu vuruldum diyo igne nerde diyo kutusunu neden almadın diye kızıyo bide...nerden biliyosun migren oldugunuki sen gibi laflar ayyyy ben hayatımda böyle bi doktor görmedim yaaaaa.zeynep dedi neyin peşindesiniz anlamadım ama benim acilen iyileşmem gerek bu yaptıgınızın hesabını verceksiniz şikayet edicem dedi..beni susturmaya çalışıyo doktor bide bi yandan.ben sinirlendim bu seer saydırdım.önce alttan aldık ama baktık çok üstümüze geldi zeynep fırladı dışarı söylene söylene bende kaptım elindeki barkotu özele gidelim dedik..snra yolda vazgeçti...amann daha bisürü şeyde sinirden anlatamıyom işte.doktor olmuş ama insan olamamış malesef.neyse boncugum gene yok yaa naaptı acep..

berrincim sanada selam kuzu görmedim ben seni öptüm tatlım..
canım ya çok geçmiş olsun.migrenden çok doktor ağrıtmış zaten.sinirrr.şimdi iyidir inşallah.Allah dr lara düşürmesin düşürürsede vicdanlısını denk getirsin.sanki millet bayılıyo onlara.elime düştü diye böyle yapmaması gerek.Allah bildiği gibi yapsın canım.öptm seni.
nasılsınız kızlar ??? :KK3:
hepinize çok teşekkür ediyorum ALLAH RAZI OLSUNNN...!!!
sewcanım haberleri iletti saolsun ben ewdeyim çok şükür iyiyim ağrılar war ama yinede toparlıyorum her geçen gün ...RANA BUĞLEM'e gelince şuan hala küwezde ama artık kendinde bugün anne sütü werildi yarında ben gidip emzircem eğer bı sıkıntı olmazsa yarın çıkarcaklar şuan gözlemliyorlar bizde acele etmiyoruz iyce toparlasın diye ...doğumdan sonra 3saat yanımda kaldı sonra götürdüler ne olduğunu anlayamadım sanki biri şaka yaptı bana ewdeyim bebeğim yok karnımda boş çok zor bi durum inş yarın kawuşurum bebeğime dua edin teyzeleri...RABBİM kimseyi ayırmasın yawrusundan...
ewe bi gelsin resimlerini koyarım teyzeleriyle tanışır kızım....:emir_bebek:
RABBİM bu duyguyu cümlenize yaşatsın inş dualarımdasınız ...
vakit buldukça gelirim kızlar ...şimdi minik gelince belki biraz zor girerim kusuruma bakmayın hep aklımdasınız hepinizi öpüyorum ALLAHIMA EMANETSİNİZ...!!!
:KK16::KK16::KK16:
:nazar:canım tekrardan tebrik ederim.Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmek nasib etsin canım.sağlığı yerinde ya olsun bugun kavuşmuşsundur belki şimdi.Rabbim hiçbir şekilde ayırmasın hiçbir evladı annesinden babasından inşallah.öptm canım.evinizde çabuk toparlanırsınız ikinizde.:nazar:
selam hanımlar bugün evde temizlik var fırsat bulup giremedim
anatoliş mesaj çekti haber vermemi istedi tekrar doktora gitmiş çok şükür sorun yokmuş ohh dedim valla zaten belliydi bişey olmadığı ama insanda huzursuz oluyo .neyseki herşey yolundaymış hepinize selamı var .
boncuğum belli olmaz kuzum inşallah adet değil bebiş gelir allahım çok büyük güldürsün yüzünü inşallah ..inan girmeden önce boncuğu arayım diye düşündüm ama sen yazmışsın .kuzu müjde bekliyoruz ..
kusura bakmayın hanımlar geçmişe bakamıyorum daha sonraki girişimde görüşmek üzere
ohhh çok şükür yaa.kızı 1 haftadır baş ağrılardan mahvettiler.şükürki bişey yokmuş.ben diyorum bizim topiğin bebişleri turp gibi maşallahhhhh...:nazar:
kızlar alıntı alıp yazamadım kusura bakmayın cok moralim bozuk...bayıltarak yaptılar ama sonra cok sancı cektim ayılırken cok kötü oldum...sol tüpüm kapalıymış acılma ihtimali yokmuş:KK14::KK14::KK14::KK14:sag tüpüm acıkmış cok şükür...doktorumla konuştum bu aydan gecti dedi bidaki aya takip yapcak ilc falan verdi...eger olmassa hemen aşılamaya gececez inş...ne yapayım artık bundada vardır bir hayır diyorum inş rabbim yüzlerimizi güldürür...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder inş:KK14::KK14::KK14:

derinim dün girdim ama hemen cıkmak zorunda kaldım canım kusura bakma...

boncugum hayırlısı olsun üzülme lütfen inş gelmiştir bebişin...
canım benim sakın üzülme.en yakın örneğin benim.tüp olayına takılma benim 2 tüpüm açık şuan kist var ama öncesinde hiçbir sorun yoktu,aşılama oldu tutmadı.ilaç kullandım 2-3 yumurta oldu tutmadı.yani olmıcak olunca olmuyo hiçbir açıklaması izahı yok bunun.,Rabbim büyük o dilerse vericek inşallah sağlıklı bebekler.takma kafana ilişkiden sonra açık olan tüpün olduğu tarafa yatarsın.hiçç moralini bozma.ben rahim filmini temmuzda çektirdim bak hala bişey yok.öptm seni sakınnn stres yapma.hiç lazım değil sana şuan stres.
evet görusemedik uzun zamandir pelincim,iyiyim sukurler olsun,degisen birsey yok rutin bir sekilde devam ediyorum hayata.sen nasilsin?
birsencim kusura bakma ya,yaslaniyorum artik hos gör:))bu arada emrecige cok gecmis olsun,fotolari cok guzeldi masallah.sen nasilsin görusmeyeli?
canim arkadasim,hakkinda hayirlisi olsun insallah.dilerim yeni baslangicin evladinin gelmesine vesile olsun.
gecmis olsun kardelencim,ay o kramplar bende de oluyor arada cok aci veren birsey yaa:KK43:
selinacim kist tuylenmemi yapiyormus,ilk defa senden duydum:))))nasilsin bu arada?uzun zamandir görusemedik seninle.
boncugum belki yasadigin agrilar hamilelik belitisidir canim ,test yapmadin sanirim dimi?
merak etmistik anatolianin durumu,haber verdigin icin sagolasin ebrar.bebegin iyi olmasina sevindim,saglikla gelsin insallah.
pelincim herseyde bir hayir var,belkide asilama vesile olacak bebeginin gelmesine,uzme kendini canim.hem acilma ihtimali niye yokmus kii anlamadim?
DERINCIM alintin cikmamis canim,esini ugurlamissiniz allah kavustursun,su gibi gecsin gunler insallah.kisa dönem mi yapacak esin askerligini?
evet canım tüylenme sivilce fln yapıyormuş.bende adet olmadan tüy fln olmaz.ama 1 haftadır var.hayırlısı işte.çok şükür iyiyim canım.kaçaksınız nasıl görüşelim:KK1:inş denk gelelim görüşelim canım.öptm seni.

çok sağolun kızlar ama ınsan kendını bılır ya bende öyleyim ateşim düşünce herşeyi anlıyorum progesteron gecıktırıyodur ama adet sancım var eli kulagında sabah kalmaz gelır kısmet değilmiş üzülmüyorum ne yapım allah büyük
pelinim sende hiç üzülme bıara ssenı yakalarsam anlatırım benım bu hsg de basıma gelenlerı şükret halıne cnm
hayırlısı canım.adet olmadığı için yorumlar çok zor oluyo.ama ateş olayı ben aşılama yaptırdığımda 1 hafta boyunca 37.7 de seyretmişti benim.adet olduğumda 36,5 oluyordu.çok ümitlenmiştim ama foss çıktı adet olmuştum.o yüzden ateşe güvenmiyorum ben.progesterona gelince asla adeti geciktirmez.aşılamada bende kullandım.drun verdiği tarihten 2 gün önce regl olmuştum.yani progesteron bebiş varsa tutunmasını sağlar yoksa 1 gün bila şaşırtmaz adeti pat diye getirir.bunun için veriyorlar zaten.inş bebiş vardır canım benim.öptm
cano hayırdır olumuymuş kramplar buzamanlarda daha erken değilmi ben son zamanlarda olur diye biliyorumda .ama çokda zor yaa allah kolaylık versin canım .

sevcanım maşallah canım yavruşlara sağlıkla gelsinler inşallah ama biraz daha beklesinler yerlerinde nekadar geç olursa okadar iyi onlar için .

selinam tüylenme gıdığında filanmı var canım yani boyun bölgende ?genelde pkoda oluyo ama senin öyle olduğunu sanmıyorum kuzum takma kafaya

tosticim nasılsın canım herşey yolunda inşallah daha öncede yazmıştım nezaman istersen dua okuyalım sanada olurmu canım öpüyorum çok

ayrıca bikaçak dönmüş aramıza ececim hoşgeldin nasılsın hiç bahsetmemişsin kendinden ?herşey yolundadır inşallah
boncuğumda çıkmış galiba

yok ablacım boynumda.yani ben adet olduğum gün tüyler harekete geçer.o güne kadarda hiç görmem tüy fln.ama bu sefer 1 haftadır var işte.bide çok yürüdüğümde sol tarafımda bacağım ağrıyo çok kasığıma birleşen eklem yerinden.dr solda mı sağdamı nerde dedi hatırlamıyorum kist için.o yapıyordur büyük ihtimal ağrıyı.evini temizlettin ohh güle güle kirlet ablacım.bu hafta dua yok sanırım.?

ya birden bire sevcanım aklıma geldi sanki doğuma gitmiş gibi heycan yaptım ben nedense:26::26:

günaydın hanımlar,hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.güne karla uyandık hala da yağıyo.güne de gidecektimm.

yaa bak şimdide aleyna aklıma geldi,:KK1::KK1:noluyo bana anlamadım.inşallah aleyna güzel haber getirirde aklıma gelen boşa çıkmaz:KK1::KK1:

aleynacım aklıma geldin diye merak ettim kk girmişmisin diye baktım profiline ama.girdiğin halde bizlere selam verip hal hatır sormayı unutmuşsun sanırım.hayırdır inşallah topikte bi yanlışmı yapan oldu sana merak ettim doğrusu?:97:

Selam canlarrrrr hosbuldum sizi bi arada gördugume sevndm valla...demek telden grdn ebusum zor dımı cano ama alısıyosun...
Sevcanım sagol kuzum sorma öyle bı zıpladıkı sinirmz kızn başı daha cok tuttu...ben tek bisy dıledm bunu yapmak ıstemezdm ama gectı aklmdan cok icten hemde,ALLAH kardeşmdeki agrnın iki katını versn dedım:KK43:

Selam sevcanim nasilsin canim
az once baya kisi vardi kaybolmuslar:KK3:

Kiyamam ya yazdim sana sevcanim kusm:KK19:e

Sevcanımmm yazdm kuzum görmedinnn yerım senı:)
boncugum dur kz bı umitlı göremıcekmym senı ben.inşşş sabaha olmayacksn fıstıgım.olursanda ztn kendını hazrlamş durumdasn.ALLAH hayrlsnı yazsn cnm.
Ebuşum sagolasn ya,tuttumu fena oluyo zeyno.hic kıyamıyorm kardeslerıme doktor elimde kalablrdı yanı tövbe tövbe.

derinim ya sevcan küstümü bize yoksa ben telden anca yazdım ama çıkmıştı galiba üzüldüm şimdi ya
ay ben bi geçmişe bakıyım cano bugün fırsat bulup giremedim

Kız ben ztn az önce karıştım iyice ya,anca yazdm dedıgın gibi...baska topıce de bakıyodum.kusmez benım tatlım yaa cnmmmmm...ben msn actm cano ama 2 çıbık çekiii sade off.

küsmez sevcanım ya anlar heralde kasıtlı bişey değil sonuçta :KK19:
bende açtım cano ama galiba gelmiyo yazdıklarım yada senin yazdıkların gelmiyo :))

kızlarr yok beaaaa küsmedimmmm.şaka pattım ben.bu yuzden küser miyim hiç.bekledım bayaa yazılmayınca çıktım ben de siz kusura bakmayın yatıyorduk çünkü

canım ya çok geçmiş olsun.migrenden çok doktor ağrıtmış zaten.sinirrr.şimdi iyidir inşallah.Allah dr lara düşürmesin düşürürsede vicdanlısını denk getirsin.sanki millet bayılıyo onlara.elime düştü diye böyle yapmaması gerek.Allah bildiği gibi yapsın canım.öptm seni.

:nazar:canım tekrardan tebrik ederim.Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmek nasib etsin canım.sağlığı yerinde ya olsun bugun kavuşmuşsundur belki şimdi.Rabbim hiçbir şekilde ayırmasın hiçbir evladı annesinden babasından inşallah.öptm canım.evinizde çabuk toparlanırsınız ikinizde.:nazar:

ohhh çok şükür yaa.kızı 1 haftadır baş ağrılardan mahvettiler.şükürki bişey yokmuş.ben diyorum bizim topiğin bebişleri turp gibi maşallahhhhh...:nazar:

canım benim sakın üzülme.en yakın örneğin benim.tüp olayına takılma benim 2 tüpüm açık şuan kist var ama öncesinde hiçbir sorun yoktu,aşılama oldu tutmadı.ilaç kullandım 2-3 yumurta oldu tutmadı.yani olmıcak olunca olmuyo hiçbir açıklaması izahı yok bunun.,Rabbim büyük o dilerse vericek inşallah sağlıklı bebekler.takma kafana ilişkiden sonra açık olan tüpün olduğu tarafa yatarsın.hiçç moralini bozma.ben rahim filmini temmuzda çektirdim bak hala bişey yok.öptm seni sakınnn stres yapma.hiç lazım değil sana şuan stres.

evet canım tüylenme sivilce fln yapıyormuş.bende adet olmadan tüy fln olmaz.ama 1 haftadır var.hayırlısı işte.çok şükür iyiyim canım.kaçaksınız nasıl görüşelim:KK1:inş denk gelelim görüşelim canım.öptm seni.

hayırlısı canım.adet olmadığı için yorumlar çok zor oluyo.ama ateş olayı ben aşılama yaptırdığımda 1 hafta boyunca 37.7 de seyretmişti benim.adet olduğumda 36,5 oluyordu.çok ümitlenmiştim ama foss çıktı adet olmuştum.o yüzden ateşe güvenmiyorum ben.progesterona gelince asla adeti geciktirmez.aşılamada bende kullandım.drun verdiği tarihten 2 gün önce regl olmuştum.yani progesteron bebiş varsa tutunmasını sağlar yoksa 1 gün bila şaşırtmaz adeti pat diye getirir.bunun için veriyorlar zaten.inş bebiş vardır canım benim.öptm

yok ablacım boynumda.yani ben adet olduğum gün tüyler harekete geçer.o güne kadarda hiç görmem tüy fln.ama bu sefer 1 haftadır var işte.bide çok yürüdüğümde sol tarafımda bacağım ağrıyo çok kasığıma birleşen eklem yerinden.dr solda mı sağdamı nerde dedi hatırlamıyorum kist için.o yapıyordur büyük ihtimal ağrıyı.evini temizlettin ohh güle güle kirlet ablacım.bu hafta dua yok sanırım.?

ya birden bire sevcanım aklıma geldi sanki doğuma gitmiş gibi heycan yaptım ben nedense:26::26:

günaydın hanımlar,hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.güne karla uyandık hala da yağıyo.güne de gidecektimm.

yaa bak şimdide aleyna aklıma geldi,:KK1::KK1:noluyo bana anlamadım.inşallah aleyna güzel haber getirirde aklıma gelen boşa çıkmaz:KK1::KK1:

aleynacım aklıma geldin diye merak ettim kk girmişmisin diye baktım profiline ama.girdiğin halde bizlere selam verip hal hatır sormayı unutmuşsun sanırım.hayırdır inşallah topikte bi yanlışmı yapan oldu sana merak ettim doğrusu?:97:

cnm selam tünaydın ıyımısınn?
ay kısss görümcemin kızı da küçük daha hollanda da.msnden konustuk haftasonu o da perşembe gece doğuracaksın deyip duruyor :))))
sen de oyle yazmışsın doğuracak mıyım ne.dün akşam ağrım oldu cok 2 kat yürüdüm kasık taşıyo gıbı karnımı agrıdı.ıyıce zorlanıyorum artık.hayrlısı bakalım ne zaman gelecek sıpalar.evde suyum gelmezse ya da kanama olmazsa dr 37den once almayacagım dedı hesaba gore 37ye 2 bucuk hafta var ama suprız olursa bılemem
hayrlısı ne zamansa artıkk.zaten mesaj atarım kıxlara yazarlar buraya doğurdgum zaman merak etmeyın habersız bırakmam sizi canımmmm

Selammmm cnm arkadaslarım hayırlı gunler...
Selinam nerdydn kız dun gelmedın hıc..agrn varms evet kisttendr cnm kurtulursn ıns en yakn zamanda...evet sorma zeynomu mafettı doktor bozuntusu...
SEVCANIM biliyodum gercekten küsmeyecegnı kuzummmm...ay kızz az kalmıs 37ye.hadı hayrlısı.daha erken gelse de sağlıkla gelsnler yeter...ay zaman ne cabuk gecmiş yaa:nazar::nazar:

canım gecmiş olsunn hayırlısı olsun inş.
sagol canım amin inş...
Peloşş bugun yazmamışm sana ama aklmdaydin kuzum.gecmis olsun bozma moralini gecer agrılar...neden acılmazmış kı kapalı olan tüp?amann neyse digerı acık sükür o yeter cnm...baska bsy olmamasna sevndım.ıns hersey cok gzl olcak asılamayada gerek olmaz ıns cnm...
Berrn sorma cnm ya acaip bi doktordu.pardon müsveddesiydi gıcık.bizi öne gecmek ıcın palavra atıoz sandı aptal ya.
sagol canım...ya doktora tam olarak sormadım ama tamemen kapanmış amaliyattan dolayı o yüzden acılmıyomuş...amin canım inş cok sagol güzel dileklerin icin...
ranacım hadi gözün aydın yarın kavuşuyorsun miniğine rabbim bir daha ayırmasın güle güle büyüt bebişini darısı başımıza
boncuk hemen ümitsizliğe kapılma canım allah büyüktür üzme kendini
pelincim cok gecmiş olsun üzme lütfen kendini herşeyde vardır bir hayır bir tüpün kapalı ama biri acıkmış bunada şükür
belkide aşılamayala hemen kavuşcan bebişine dediğim gibi herşeyde vardır mutlaka bir hayır sen şimdi toparlanmaya bak moralini bozma canım
sagol canım...evet her şeyde vardır bir hayır inş rabbim nasip eder aşılamaylada olsa...su an kendimi toparlamaya calışıyorum bugun daha iyiyim tosticim...

sagol canım...inş olsunda aşılamayada razıyım...amaliyatta kapandıgı icin acılmıyo heralde canım dedigin gibi hayırlısı olsun hepimiz icin...

çok sağolun kızlar ama ınsan kendını bılır ya bende öyleyim ateşim düşünce herşeyi anlıyorum progesteron gecıktırıyodur ama adet sancım var eli kulagında sabah kalmaz gelır kısmet değilmiş üzülmüyorum ne yapım allah büyük
pelinim sende hiç üzülme bıara ssenı yakalarsam anlatırım benım bu hsg de basıma gelenlerı şükret halıne cnm
biliyorum canım dün konuştuk zaten ...hepimiz icin hayırlısı olsun boncugum...
iyi olmana sevindim cnm...
rica cnm ne demek

ay cnm sinirinizi zıplatmış dr he.ben de olsam dayanamazdım soylenırdım oyle drlara sınır oluyorum.her okuyan insan olamıyor işte.kardeşine de geçmiş olsn cnm

cnm hoşgeldinn.prenses yanına gelcek cok yakında bol bol acısını cıkartırsınız ayrı kaldığınız günlerin cnmmm üzülme sakınn

inşallah tutunma sancılarıdır cnm

selam abla ay sağol merak etmıstım anatolıa yı ya.şükür bırsey cıkmamış.şükürler olsun rabbımıze

cnm ıyı ki anestezılı olmuşsun sonrakı sancılar ağır gelıyorsa cekılırken olana dayanamazdın ama atlattın şükür.cnm karamsar olma sakın benım bır arkadasımın da sol tüp kapalıydı ama hamıle kaldı kız.onu sorun etme yani.ya sınır oluyorummm senın drun dıyorum ya hep geç kaldı.şimdiye dek olan ılaç kullanımların boşunayydı işte.tüplerden bırı kapalıysa ilaç fayda etmerzmiş.insan baştan film isterdi

cnm iyi haberlerle gelırsın ınşallahhh yaaa bir ümit...inşallah tutunma sancısıdır onlar
evet sevcanım iyiyki narkoz almışım yoksa hic dayanamazdım ayıldıktan sonra cok kotu oldum cünkü...inş bende hamile kalırım hayırlısıyla nasip be canım...haklısın ama demekki bu zmanda cekilcekmiş her şeyde vardır bi hayır gec olsun ama güc olmasın...senin bebişlerinin gelmesinede az kalmıiş hayırlısı saglıklı gelir inş yigenlerim...
Canim kiyamam sancin olmus gecmis olsun ama bence üzülme rabbim nasip edecekse tek tüp kapalida olsa olur hatta kkda tanidigim iki kisi var yavrularina kavustular hem birinin iki tupu birden kapaliydi ve tuple bile kalamamisti ama sobra dogal hamis kaldi insallah seninde hicbiseye gerek kalmadan gelicek ysvrun:KK55::KK14:
sagol eboşum benim haklısın rabbim ol dedikten sonra zmanı geldikten sonra olacak inş...ayy ne güzel ya cok güzel moral oldu bana canım allah razı olsun...amin inş rabbim en kısa zmanda hepimizin yüzünü güldürsün...

selinam haklısın rabbim ol dedikten sonra olacak inş...inş bizlerede en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla canım...bende seni öptüm stres yapmamaya calışıyorum zaten artık benim umudum aşılama inş onda olur hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...güzel sözleriniz icin cok teşekkür ederim moral oldunuz bana...bugun daha iyiyim...inş rabbim bizlere en kısa zmanda hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder...:KK16::KK16::KK16:

Selinam nerdydn kız dun gelmedın hıc..agrn varms evet kisttendr cnm kurtulursn ıns en yakn zamanda...evet sorma zeynomu mafettı doktor bozuntusu...
SEVCANIM biliyodum gercekten küsmeyecegnı kuzummmm...ay kızz az kalmıs 37ye.hadı hayrlısı.daha erken gelse de sağlıkla gelsnler yeter...ay zaman ne cabuk gecmiş yaa:nazar::nazar:
küser miyim be yavrummm öyle alıngan değilim benn :KK66:))
evet yavrum ya az kaldı vallahi.çabuk geçsin de çıksınlar artık :)))))

sagol canım amin inş...

sagol canım...ya doktora tam olarak sormadım ama tamemen kapanmış amaliyattan dolayı o yüzden acılmıyomuş...amin canım inş cok sagol güzel dileklerin icin...

sagol canım...evet her şeyde vardır bir hayır inş rabbim nasip eder aşılamaylada olsa...su an kendimi toparlamaya calışıyorum bugun daha iyiyim tosticim...

sagol canım...inş olsunda aşılamayada razıyım...amaliyatta kapandıgı icin acılmıyo heralde canım dedigin gibi hayırlısı olsun hepimiz icin...

evet sevcanım iyiyki narkoz almışım yoksa hic dayanamazdım ayıldıktan sonra cok kotu oldum cünkü...inş bende hamile kalırım hayırlısıyla nasip be canım...haklısın ama demekki bu zmanda cekilcekmiş her şeyde vardır bi hayır gec olsun ama güc olmasın...senin bebişlerinin gelmesinede az kalmıiş hayırlısı saglıklı gelir inş yigenlerim...

sagol eboşum benim haklısın rabbim ol dedikten sonra zmanı geldikten sonra olacak inş...ayy ne güzel ya cok güzel moral oldu bana canım allah razı olsun...amin inş rabbim en kısa zmanda hepimizin yüzünü güldürsün...

selinam haklısın rabbim ol dedikten sonra olacak inş...inş bizlerede en kısa zamanda nasip etsin hayırlısıyla canım...bende seni öptüm stres yapmamaya calışıyorum zaten artık benim umudum aşılama inş onda olur hayırlısıyla...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...güzel sözleriniz icin cok teşekkür ederim moral oldunuz bana...bugun daha iyiyim...inş rabbim bizlere en kısa zmanda hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder...:KK16::KK16::KK16:
cnm ya heh işte böyle iyi ol hep!morelın ne kadr yuksek olursa,stres yapmazsan yavrun o kadar çabuk gelir .cnm sitem ettim dr.lara.evet hayrlısı dıyoruz ama en başında yapılacakları en son ıstemelerı saçma cok kızıyorum.
hadi en yakın zamanda inşallah cnm gelsin yavruşunnnn:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

günaydın hanımlar
ebrar ablacım evet yazını okudum aklımda
ben bu hafta sanırım malatyaya gidicem kontrole ve bebeğin alışverişi için gidim gelim okuyalım inş.
allah razı olsun
taam tosticim sen haber edersin inşallah
canım sağlıkla gidip gel dikkat et kendine havalar baya soğuk hasta olma

selinam anladım kuzum valla bendede kist çok olurdu ama ağrım sızım artı tüylenmem olmazdı inşallah seninkide erir gider .allah hepimizin yardımcısı olsun
evet bende daha önceden sormuştum ama yok demişti ama bence binedeni var yani ???
kızlarr yok beaaaa küsmedimmmm.şaka pattım ben.bu yuzden küser miyim hiç.bekledım bayaa yazılmayınca çıktım ben de siz kusura bakmayın yatıyorduk çünkü

ay kısss görümcemin kızı da küçük daha hollanda da.msnden konustuk haftasonu o da perşembe gece doğuracaksın deyip duruyor :))))
sen de oyle yazmışsın doğuracak mıyım ne.dün akşam ağrım oldu cok 2 kat yürüdüm kasık taşıyo gıbı karnımı agrıdı.ıyıce zorlanıyorum artık.hayrlısı bakalım ne zaman gelecek sıpalar.evde suyum gelmezse ya da kanama olmazsa dr 37den once almayacagım dedı hesaba gore 37ye 2 bucuk hafta var ama suprız olursa bılemem
hayrlısı ne zamansa artıkk.zaten mesaj atarım kıxlara yazarlar buraya doğurdgum zaman merak etmeyın habersız bırakmam sizi canımmmm
sevcanım sevindim canım ya baya aklıma takılmıştı .
ayyy hadi hayırlısı canım valla heyecan dorukta topiğimizin ilk ikiz bebeişleri maşallah paşalara :))
sagol canım amin inş...

peloşum dünde konuştuk bol bol canını sıkma lütfen herşey güzel olucak inşallah

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün günüm vardı benimde az önce geldim hava buz gibi dondum resmen .kar kar dediler oda yağmadı :))neyse sağlık olsun
buarada bu akşam misafirim var eşimin yiğeni geldi gece girebilirmiyim bilmiyorum söyleyimde merak etmeyin dedim .hepinizi öpüyorum görüşmek üzere buarada kardeloş uğramamış hiç hayrolsun merak ettim

nasılsınız canım arkadaşlarım sizlerle sohbet etmeyi çok özledim şu sıralar hayatımla ilgili bir sınav atlattım biraz sorunlu bir dönem geçirdim sağlık değildi şükür sağlığımız yerinde ama insan hayatı işte sorunsuz olmuyo şükür herşey yoluna girer gibi oldu bende artık sık sık gelmeye çalışıcam özldim sizleri aklım hep sizdeydi kusura bakmayın ihmal ettim sizi hakkınız helal edin canlar
sizleri çok seviyorum geçmişe dalamdım inş herşey yolundadır görüşürcez öptüm

İyi olmana sevindim canım...

Srtes yapma pelincim anlamadan biticek inşallah bende çok stres yaptım ama çok şükür atlattım canım inşallah sonucuda temiz çıksın enönemlisi o.
iyiyiz canım şükür sen nasılsın neler yapıyorsun
iyiyim canım çok şükür.sen nasılsın?

canım ya hakkında hayırlısı olsun inşallah bebiş gelmiştirde adet olmadan keseyi görmeye gidersin.Rabbim hayırlısını nasib etsin inşallah.

hoşgeldin canım biz iyiyiz sende hoşgelmişsin.öptm.

evet canım yaa bende meraktan çatlıcam.inşallah güzel haberlerle gelicek.

canım ya inşallah psikolojiktir.şimdi nasılsın?banada dr kist gördüğünde tüylenme fln varmı demişti yoktu yok demiştim bende.ama şimdi var.normalde adetim başladığı gün tüylenme başlardı.şimdi 1 haftadır var.

iyiyim canım çok şükür.burasıda arada yağmur arada günlük güneşlik.ama hava ılık çok güzel tam yürüyüş havası var.rana da iyiymiş sevindim.bebişide çıkmıştır tedbir amaçlı yatırıyolar dediğin gibi.saolasın canım bilgilendirdiğin için.

tünaydın kızlar hayırlı günler inşallah.boncuğum nerelerdesin kız meraklandırdın bizi.
pelinim filmden çıkmışsındır umarım herşey yolundadır.bide ovulasyonun vesile olsun inşallah bu ay.öptm canım.
hsb canım görüşmeyeli neler yaptn herşey yolunda mı
nasılsınız kızlar ??? :KK3:
hepinize çok teşekkür ediyorum ALLAH RAZI OLSUNNN...!!!
sewcanım haberleri iletti saolsun ben ewdeyim çok şükür iyiyim ağrılar war ama yinede toparlıyorum her geçen gün ...RANA BUĞLEM'e gelince şuan hala küwezde ama artık kendinde bugün anne sütü werildi yarında ben gidip emzircem eğer bı sıkıntı olmazsa yarın çıkarcaklar şuan gözlemliyorlar bizde acele etmiyoruz iyce toparlasın diye ...doğumdan sonra 3saat yanımda kaldı sonra götürdüler ne olduğunu anlayamadım sanki biri şaka yaptı bana ewdeyim bebeğim yok karnımda boş çok zor bi durum inş yarın kawuşurum bebeğime dua edin teyzeleri...RABBİM kimseyi ayırmasın yawrusundan...
ewe bi gelsin resimlerini koyarım teyzeleriyle tanışır kızım....:emir_bebek:
RABBİM bu duyguyu cümlenize yaşatsın inş dualarımdasınız ...
vakit buldukça gelirim kızlar ...şimdi minik gelince belki biraz zor girerim kusuruma bakmayın hep aklımdasınız hepinizi öpüyorum ALLAHIMA EMANETSİNİZ...!!!
:KK16::KK16::KK16:
canım benim bebişine allah uzun ve sağlıklı ömür versin inş bugün yavruna kavuşmuşsundur allah bu güzel duyguyu hepimize yaşatsın inş
selam kızlar nasılsınız sıze haber vermek ıcın geldım benım adet sancılarım basladı atesımde düştü eli kulagında kısmet değilmiş hayırlısı olsun :KK50:
canım benim üzülme allah hayırlı zamanda hayırlısıyla göndersin inş minişini
kızlar alıntı alıp yazamadım kusura bakmayın cok moralim bozuk...bayıltarak yaptılar ama sonra cok sancı cektim ayılırken cok kötü oldum...sol tüpüm kapalıymış acılma ihtimali yokmuş:KK14::KK14::KK14::KK14:sag tüpüm acıkmış cok şükür...doktorumla konuştum bu aydan gecti dedi bidaki aya takip yapcak ilc falan verdi...eger olmassa hemen aşılamaya gececez inş...ne yapayım artık bundada vardır bir hayır diyorum inş rabbim yüzlerimizi güldürür...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder inş:KK14::KK14::KK14:

derinim dün girdim ama hemen cıkmak zorunda kaldım canım kusura bakma...

boncugum hayırlısı olsun üzülme lütfen inş gelmiştir bebişin...
canım benim üzülme bak bi tüpün acıkmış inş bebişinde bir an önce gelir moralini bozma ok

boncuğumda çıkmış galiba
canım ablam ben sana msn ye yazmıştım gelmedi sanırım anlatayım ablam 12 ci ayda bi kanama geçirdim dr devamlı yatmam gerektiğini erken doğum riski olacağını söyledi uzun zaman yattım tam bu riski atlattık bu defa pc çökmüş cumartesi akşam geldi pc pazar hemen girdim bi msj yazdım ama sonra bakma fırsantım olmadı çok şükür artık bebişimde bende çok iyiyiz bu arada kızımızın adı ravza olacak haber vereyim inş artık sorun yaşamadan dünyaya gelsin tek isteyim bu bu arada sen nasılsın ablammmmmmmm

canım bebişlerini kucağına almaya az kalmış allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş
nasılsınız canım arkadaşlarım sizlerle sohbet etmeyi çok özledim şu sıralar hayatımla ilgili bir sınav atlattım biraz sorunlu bir dönem geçirdim sağlık değildi şükür sağlığımız yerinde ama insan hayatı işte sorunsuz olmuyo şükür herşey yoluna girer gibi oldu bende artık sık sık gelmeye çalışıcam özldim sizleri aklım hep sizdeydi kusura bakmayın ihmal ettim sizi hakkınız helal edin canlar
sizleri çok seviyorum geçmişe dalamdım inş herşey yolundadır görüşürcez öptüm

canım iyi olmana sevindim hayat işte insanı hep bir sınavdan geçiriyor

herkese iyi geceler nasılsınız biz iyiyiz ama uykusuzuz gece uyuyamadık yatmadan sizlere bi bakalım dedik herşey yolundadır inş topikte ben girdiğimde kimsecikler yoktu iyice sessizleşmiş neyse benden sonra gelenlere slm olsun iyi geceler öptük sizleri teyzeleri bay:KK54::KK54::KK54::KK54:

canım benim bebişine allah uzun ve sağlıklı ömür versin inş bugün yavruna kavuşmuşsundur allah bu güzel duyguyu hepimize yaşatsın inş

canım benim üzülme bak bi tüpün acıkmış inş bebişinde bir an önce gelir moralini bozma ok

canım ablam ben sana msn ye yazmıştım gelmedi sanırım anlatayım ablam 12 ci ayda bi kanama geçirdim dr devamlı yatmam gerektiğini erken doğum riski olacağını söyledi uzun zaman yattım tam bu riski atlattık bu defa pc çökmüş cumartesi akşam geldi pc pazar hemen girdim bi msj yazdım ama sonra bakma fırsantım olmadı çok şükür artık bebişimde bende çok iyiyiz bu arada kızımızın adı ravza olacak haber vereyim inş artık sorun yaşamadan dünyaya gelsin tek isteyim bu bu arada sen nasılsın ablammmmmmmm

canım bebişlerini kucağına almaya az kalmış allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inş

herkese iyi geceler nasılsınız biz iyiyiz ama uykusuzuz gece uyuyamadık yatmadan sizlere bi bakalım dedik herşey yolundadır inş topikte ben girdiğimde kimsecikler yoktu iyice sessizleşmiş neyse benden sonra gelenlere slm olsun iyi geceler öptük sizleri teyzeleri bay:KK54::KK54::KK54::KK54:
evet cnm az kaldı ınşallah saglıkla kavusuruz yavrulara.sız de ıyıymıssınız sevındım

herkese iyi geceler kızlar.evet uyuyamadım yine.batıyor yanlarım hem sağa hem sola dönünce ve de kafaları o taraflarda dıye korkarak yatıyorum zaten.oturarark uyuyacagım artık sanırım yatakta..güya 11de yattık yataga fakaat yok uyuyamadım bu saate dek.ben de ekmek arası yaptım peynırlı yedım bakıyım dedım şansa bırı olur belkı dıye kımsecıkler yok.derinım belkı olur dedım o da uykusuz kahraman ya:KK9::KK9::KK9::KK9:
şansıma küsüyorum ve uyumayı deniyorum yineee
tatlı rüyalar ben kocamın yanına gidiyorum:21::21::21::21:
rüyanızda beni görün:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54: yanacıklarınızdan öpüyor benim oğlanlar teyzelerinin:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

:KK1::KK1:sağlıkla gelsin yavrular da zamanı ne zaman hayırlıysa öyle olsun canım.şimdi karnında taşımak zordur doğuncada ikisi seni çok yorarsa karnımda daha iyilerdi dersin.sağlık olsun canım.artık bayada zorlanıyosun hareketlerinde.bende iyiyim canım çok şükür.öptm sizi.
sorma canım ya bu sıralar yoğunluk oldu.bi benim günler bi annemin günler derken çokta yoruldum.inş kurtulurum şu kisttende.öptm canım.
sagol canım amin inş...

oh oh yavaş yavaş eski pelinimize kavuşuyoruz.bizim pelinimiz hep neşeli dolu doluydu.hepte öyle görmek isterim.öptm canım herşey geçicek.
taam tosticim sen haber edersin inşallah
canım sağlıkla gidip gel dikkat et kendine havalar baya soğuk hasta olma

selinam anladım kuzum valla bendede kist çok olurdu ama ağrım sızım artı tüylenmem olmazdı inşallah seninkide erir gider .allah hepimizin yardımcısı olsun

evet bende daha önceden sormuştum ama yok demişti ama bence binedeni var yani ???

sevcanım sevindim canım ya baya aklıma takılmıştı .
ayyy hadi hayırlısı canım valla heyecan dorukta topiğimizin ilk ikiz bebeişleri maşallah paşalara :))

peloşum dünde konuştuk bol bol canını sıkma lütfen herşey güzel olucak inşallah

selam hanımlar hepinize hayırlı akşamlar bugün günüm vardı benimde az önce geldim hava buz gibi dondum resmen .kar kar dediler oda yağmadı :))neyse sağlık olsun
buarada bu akşam misafirim var eşimin yiğeni geldi gece girebilirmiyim bilmiyorum söyleyimde merak etmeyin dedim .hepinizi öpüyorum görüşmek üzere buarada kardeloş uğramamış hiç hayrolsun merak ettim
saol ablacım Allah razı olsun.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşallah.dermansız dert vermesin.çok şükür halimize.öptm.

iyiyim canım çok şükür.herşey yolunda.görüşmeyeli neler yaptım bilmiyorum ama yerimde saydığım kesin neticeye göre:KK1:hayırlısı diyor ve bekliyoruz canım.kızının ismide değişik geldi anlamını yazsaydın öğrenseydik.öptm canım.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.

selinacım beni merak ettiyin teşekkür ederim ama ben arada buraya ugruyorum gecenler ugradım yazdımda ama dediyin gibi herzamn buraya ugrayamıyorum diyet topiyine takılıyorum ama sizleri herzamn merak ediyorum
okuyorum burayı tüp bebek beni baya etkiledi ugradıgım burdan başka bir topik daha vardı orayada ugramıyorum sadece okuyorum
kimseye kırılmadım yok yanlış anlaışılma olmasın herkesi seviyorum burda zamnında cok güzel vakitler gecirdik hiç unutmadım

yok canım bi nedeni yok

sen napıyosun abla tedavi falan varmı

kızlar bi saat verseniz o satte toplansak burda eskileri yaaad etsek

Son düzenleme:
selam derincim
iyiyim canım
sen de iyisin inşallah
biz bugün dr a gittik teyzesi,her şey yolunda gibi inşallah
böbreğin birinde idrar toplanmaya başlamış,bunu da doğuma kadar ve doğumdan sonra takip etmek gerekiyomuş,kimisi kendiliğinden geçiyomuş
ama inşallah çok iyi oycak yavrukuş.
bizden haberler böyle
gecmiş olsun kardelen İNŞALLAH kötü bişi deyildir saglıkla dünyaya gelsin İNŞALLAH

tosti aşagıda bi sen varsın bide ben seninde dogumuna az kalmış ALLAHIM kurtarsın canım hayırlı dogumlar etsin

kızlar bide amh testi yaptıran varmı aranızda yaptıran varsa sonucu ne cıktı yazabilir mi

bide rahim agzında polip olan varmı olan varsa nasıl aldırdı narkozlumu yoksa öyle uyuşturmadan mı

X