Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

iyiyim ablacım çok şükür sen nasılsın.bugun daha iyisindir inşallah.gerçi çenen ağrır bikaç günde.netice tamamen rahatlamak var.geçmiş olsun tekrardan ablacım.benim adete var daha abla.

bence senin dr da az gerilik var.38.ci haftadasın ya sezeryan desen bu haftada alırlardı seni.merak etme arkadaşlarla hem fikirim bende zayıftır ama sağlıklıdır.bizim topiğin bebişlerin hepsi güçlü kuvvetli.emre bile küccük doğdu şimdi yaşıtlarıyla aynı kiloda boyda.emre diyince iyileşmiştir inşallah emrede.hiç kafana takma canım.sütünü cop cop emince topaç gibi olur o.öptm canım.

ay ay ay yesin teyzesi onun tepiklerini.bide benim için sağlam bi tepik atsın :KK1::KK1:sen merak etme şu kistten kurtulayım senin yavruya arkadaş çalışmalarına tam gaz devam etcem.:KK1::KK1:he bide pc nin yeri iyi olmuş o zaman.seninde çok fazla pc de durmaya ihtiyacın yok zaten.maşallah kızzz 1 haftaya kalmaz 7.ci aya giriyosun.:nazar::nazar::nazar::nazar:zaman ne çabuk geçiyor yaa.maşallahh.öptm sizide.

canım yaa şuan boşlukta gibisindir ama gittiği an dan itibaren insan gerçekle yüzleşmiş gibi oluyo.şimdilik sanki bikaç günlük biyere gidecek gibi hissediyor insan.bu mübarek günün hürmetine Rabbim eşinin hayırlısıyla sağlıkla tezkeresini alıp gelmek nasib etsin,sana da bu zaman zaafında sabır sükunet versin inşallah.öptm canım seni.şimdiden Allah kavuştursun diyeyim.

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKERRRREn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim hepimizin gönlündekini ve dualarındakini nasib eylesin inşallah.
ne 7. ayı kız,6.aya giriyoz ALLAHIN İZNİYLE
sen hafta hesabına göre bakma canım,bir ay 28 gün çekmiyo,4 hafta bir ay etmiyo kiiiii
hadi bol başarılı çalışmalar olsun inşallah
Hayırlı cumalar arkadaşlar,Cumanız mübarek olun...
Canlarımm desteğiniz için sağolun Allah razı olsun,aslında konu kilosu değil bacak boyu baş cevresi haftasına göre küçük 2 hafta geride gözüküyor,kilo umrumdda değil sağlıkla doğsun kilosunu alırda diğerleri niye öyle çıktı ona cnm sıkkın pazartesi başka bi dra gidicem inşaallah özelde,Allah kimseyi devlet hastanelerine düşürmesin.Şuan tek umudum doktorun yanlış ölçmüş olması ölçen doktorda perinatolojide uzman:KK50: Bilmiyorum sonu ne olacak başımın ağrısından duramıyorum artık....

Derinim eşin gidiyormuş bugun,Rabbim hayırla gidip gelmesini nasip etsin Allah kavuştursun cnm
Allah'a emanet olun kızlar,güle güle...
okumadın sanırım,üç haftaya kadar geriden gelmesi normal diyo dr lar,ama inşallah bişey çıkmadan doğcak yavrun,öyle düşün canım
cümleten hayırlı cumalar,hayırlı günler arkadaşlar:79:öncelikle ranacığım doğum yapmış,sağlıkla,sıhhatle büyütmek nasip etsin Rabbim evladını,hayırlı evlat olsun inşallah:emir_bebek:selina kuzum bende bir müddet çektim kistten,kistle hamile kalan duydum,benim ki maalesef biraz büyüktü,ciddi ağrı yapıyordu ve tedavi mecburi bir hal almıştı,bunu şunun için yazdım büyümediyse inşallah sıkıntı yaratmaz ama sen yinede tetikte ol,adet dönemi sancın vs. artarsa dr.a görün,gerçi biliyorsundur da yinede söylemeden geçmek istemedim :KK31:ebrar dişini çektirmişsin canım,geçmiş olsun,diş ağrısı zordur bende çektim bilirim kuzum,neyse bitti inşallah:KK16:pelinciğim rahim filmi çekilecekmiş herhalde,inşallah ağrısız,sancısız biter,bu vesileylede bebeğin sana daha çabuk gelir:KK34:kardelen5233 canım bebiş tekmelere başlamış,Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin canım:KK71:birsen tekrar geçmiş olsun kuzum,biraz toparlanmıştır inşallah bebeğin canım,dualarım sizinle:93:derinciğim Allah kavuştursun canım,sayılı gün tez geçer derler,göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah kuzum günler Allah yeter ki sağlık versinEn Büyük TÜRKİYEanatolia canım,bir dr.a daha gideceğim demişsin, o dr.da bir görsün bakalım,belki bir yanlışlık oldu,sen moralini bozma ki bebiş de neşeli olsun,dualarım seninle kuzum:KK16:

flancım selam canım
sen napıyosun,yeni çalışmalar başladı mı?

canım yaa şuan boşlukta gibisindir ama gittiği an dan itibaren insan gerçekle yüzleşmiş gibi oluyo.şimdilik sanki bikaç günlük biyere gidecek gibi hissediyor insan.bu mübarek günün hürmetine Rabbim eşinin hayırlısıyla sağlıkla tezkeresini alıp gelmek nasib etsin,sana da bu zaman zaafında sabır sükunet versin inşallah.öptm canım seni.şimdiden Allah kavuştursun diyeyim.

En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKERRRREn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim hepimizin gönlündekini ve dualarındakini nasib eylesin inşallah.

aynen öyle cnm gittigi an yuzleştik ama ıyım yanı arada aglama gelsede idare edıyoruz alıscaz artık.cok sagol selinam.
Hayırlı cumalar arkadaşlar,Cumanız mübarek olun...
Canlarımm desteğiniz için sağolun Allah razı olsun,aslında konu kilosu değil bacak boyu baş cevresi haftasına göre küçük 2 hafta geride gözüküyor,kilo umrumdda değil sağlıkla doğsun kilosunu alırda diğerleri niye öyle çıktı ona cnm sıkkın pazartesi başka bi dra gidicem inşaallah özelde,Allah kimseyi devlet hastanelerine düşürmesin.Şuan tek umudum doktorun yanlış ölçmüş olması ölçen doktorda perinatolojide uzman:KK50: Bilmiyorum sonu ne olacak başımın ağrısından duramıyorum artık....

Derinim eşin gidiyormuş bugun,Rabbim hayırla gidip gelmesini nasip etsin Allah kavuştursun cnm
Allah'a emanet olun kızlar,güle güle...
amin cnm bnm sagolasın...ya cano nolur sıkma canını,bak görursun bı sorun cıkmıcak.son haftalardasın yanı olsa önceden belli olurdu hic skma canını boşa.
canım o zaman inş bebeiş yerleşiyodur diyelim hayırlısıyla...anladım berrncim doktorun oyle diyosa oyle yap tabiki belkide bu ay surpriz yapıp gelir bebişin...

canım icine atmaktan ve stresten oyle olmuşsundur...allah kavuştursun derinim eşin hayırlısıyla gidip gelir inş...

canım inş doktor yanlış görmüştür...hayırlısı olsun dualarım seninle ve bebişinle...

selam kızlar hayırı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dularımızı kabul etsin...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin inş...
amin pelınım cnm...ins sagol.
iyiyim cnm cıkmıstım yazını yenı goruyorum.cnm cok normal saf gıbı olman telaş gelen giden,eşinin gidecek olması fılan sabır cnmm

selına selm cnm nasılsın sana da hayrlı cumalarrr

cnm 2 hafta cok fark eder mı kı 2 hafta gerıden gelıyor ıste ölçüleri.bunu da haftalar onceden anlayabılırdı.her ay kontrolde ölçülüyor kafa ve diğer uzuvları o dr bozuntuusu bakmamaış mı?
sıkma canını cnm yaa gıt baska dr a ınşallah önmlı bı sorun dgldır

selm peloşum sana da hyrlı cumalarrr
aynen kuzum.ama şmdı ıyı gıbıyım...alısmaktan baska caremız yok.
cümleten hayırlı cumalar,hayırlı günler arkadaşlar:79:öncelikle ranacığım doğum yapmış,sağlıkla,sıhhatle büyütmek nasip etsin Rabbim evladını,hayırlı evlat olsun inşallah:emir_bebek:selina kuzum bende bir müddet çektim kistten,kistle hamile kalan duydum,benim ki maalesef biraz büyüktü,ciddi ağrı yapıyordu ve tedavi mecburi bir hal almıştı,bunu şunun için yazdım büyümediyse inşallah sıkıntı yaratmaz ama sen yinede tetikte ol,adet dönemi sancın vs. artarsa dr.a görün,gerçi biliyorsundur da yinede söylemeden geçmek istemedim :KK31:ebrar dişini çektirmişsin canım,geçmiş olsun,diş ağrısı zordur bende çektim bilirim kuzum,neyse bitti inşallah:KK16:pelinciğim rahim filmi çekilecekmiş herhalde,inşallah ağrısız,sancısız biter,bu vesileylede bebeğin sana daha çabuk gelir:KK34:kardelen5233 canım bebiş tekmelere başlamış,Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin canım:KK71:birsen tekrar geçmiş olsun kuzum,biraz toparlanmıştır inşallah bebeğin canım,dualarım sizinle:93:derinciğim Allah kavuştursun canım,sayılı gün tez geçer derler,göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah kuzum günler Allah yeter ki sağlık versinEn Büyük TÜRKİYEanatolia canım,bir dr.a daha gideceğim demişsin, o dr.da bir görsün bakalım,belki bir yanlışlık oldu,sen moralini bozma ki bebiş de neşeli olsun,dualarım seninle kuzum:KK16:

sagol flancım amin cnm.öptm senı.

selam derincim
iyiyim canım
sen de iyisin inşallah
biz bugün dr a gittik teyzesi,her şey yolunda gibi inşallah
böbreğin birinde idrar toplanmaya başlamış,bunu da doğuma kadar ve doğumdan sonra takip etmek gerekiyomuş,kimisi kendiliğinden geçiyomuş
ama inşallah çok iyi oycak yavrukuş.
bizden haberler böyle

doğru cnm senın eşinin amelıyat durumu oldugu ıcın bekletmıs olablır drun onu atlamışım
hyrlısı cnm yaaa
ebroş abla kurtulmuşsun dişten hadı geçmişler olsuunnn :KK66:

opyrum kızlar bakıyım dedım cıkıyorm ıyı uykular

evet canım daha erkenmiş eşimin sonuclar sükür çok iyi onun doktoru diyo eşin düzeldi bence sende problem olabilir sinir oldumm

canım o zaman inş bebeiş yerleşiyodur diyelim hayırlısıyla...anladım berrncim doktorun oyle diyosa oyle yap tabiki belkide bu ay surpriz yapıp gelir bebişin...
canım icine atmaktan ve stresten oyle olmuşsundur...allah kavuştursun derinim eşin hayırlısıyla gidip gelir inş...

canım inş doktor yanlış görmüştür...hayırlısı olsun dualarım seninle ve bebişinle...

selam kızlar hayırı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dularımızı kabul etsin...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin inş...

insallah ama zannetmiyorum canımm hayırlısı ne diyeyim

aynen öyle cnm gittigi an yuzleştik ama ıyım yanı arada aglama gelsede idare edıyoruz alıscaz artık.cok sagol selinam.

amin cnm bnm sagolasın...ya cano nolur sıkma canını,bak görursun bı sorun cıkmıcak.son haftalardasın yanı olsa önceden belli olurdu hic skma canını boşa.

amin pelınım cnm...ins sagol.

aynen kuzum.ama şmdı ıyı gıbıyım...alısmaktan baska caremız yok.

sagol flancım amin cnm.öptm senı.

canım eşin gitmiş galiba rabbim sanada onada sabır versin tez zamanda kavusursunuz zaman cabucak gecer insallah

arkadaşlar merhaba....benim de dileğim anne olmak o yüzden bende aranıza katılmak istiyorum...

özetleyim durumumu size: 19 aylık evliyim, 2 aydır bebek istiyoruz. 17 ay boyunca eşim korundu..doktora gittim korunmayı bırakınca vajınal muayene de yaptı...sorun yok dedi...folık asit yazdı...
bat'ım 29 şubat...inşallah gelmez kırmızılar....:)

adetlerim düzenli sayılır.30-31 günde bir oluyorum.

rabbim tez zamanda kuzularımızı göndersin bize inşallah...

sevgimle...:KK54:

slm kızlar morelim bozuldu adet olmama 3 gün kaldı bendede baya baya belirtiler vardı bugun dayanamdım test yaptım negeatif çıktı morelim bozulduu inş erken oldugun dolayı öyledir gelsin artık bebegimmm kafayı yedim iyice ya

arkadaşlar merhaba....benim de dileğim anne olmak o yüzden bende aranıza katılmak istiyorum...

özetleyim durumumu size: 19 aylık evliyim, 2 aydır bebek istiyoruz. 17 ay boyunca eşim korundu..doktora gittim korunmayı bırakınca vajınal muayene de yaptı...sorun yok dedi...folık asit yazdı...

inş hayırlı haberi en kısa zamnda alırsın canım

inşallah canım tüm isteyenlere en hayırlı zamanda rabbim kısmet eder...

sende durumlar nedir? kaç yıllık evlisin? ne zamandır bebek düşünüyorsunuz?

2 yıllık evliyim canım bende 2 aydır denemelrdeyiz ciddi ciddi bu ay baya umutluydum adetime 3 gün kaldı tes yaptım negetif çıktı canım sıkıldı ama erken yaptım ondada olabilir dimi canım yaaa

2 yıllık evliyim canım bende 2 aydır denemelrdeyiz ciddi ciddi bu ay baya umutluydum adetime 3 gün kaldı tes yaptım negetif çıktı canım sıkıldı ama erken yaptım ondada olabilir dimi canım yaaa

tabiki kuzum erken yapmışın.daha 3 gün var diyorsun...hele bi reglin geçsin canım...bende dayanamıyorum küçücük bir belirtide soluğu eczanede alıyorum:KK52: ama sonu hüsran oluyor...bende 1 hafta varken (yani 22sinde) erken gebelik testi yaptım tabiki negait çıktı:KK47: tek umudum geç döllenme olmuş olması falan...bu ay iyi çalıştık ama yine de pek umudum yok malasef..hiç bir belirtim falan da yok çünkü...

sende 3 güncük daha dayan canım...en azından adet gününde yap:KK16: inşalah müjdeli haberler gelirsinnnnn:KK49:

selam derincim
iyiyim canım
sen de iyisin inşallah
biz bugün dr a gittik teyzesi,her şey yolunda gibi inşallah
böbreğin birinde idrar toplanmaya başlamış,bunu da doğuma kadar ve doğumdan sonra takip etmek gerekiyomuş,kimisi kendiliğinden geçiyomuş
ama inşallah çok iyi oycak yavrukuş.
bizden haberler böyle
MAAŞALLAH kuzuya canım..bende napim yaa iyim işte.kociş gitti oturuyorum öyle annemdeyim ablam burda...böbrekte idrar toplanmış he kıs o daha ne kadan ki kıyamam...bi sorun olmaz cnm takip altında olduktan sonra...
canım eşin gitmiş galiba rabbim sanada onada sabır versin tez zamanda kavusursunuz zaman cabucak gecer insallah
berrincim sagol canım aminnnn.

slm kızlar morelim bozuldu adet olmama 3 gün kaldı bendede baya baya belirtiler vardı bugun dayanamdım test yaptım negeatif çıktı morelim bozulduu inş erken oldugun dolayı öyledir gelsin artık bebegimmm kafayı yedim iyice ya
kızlar hoşgelmişsiniz...umarım tez vakitte hayırlısıyla anne olursunuz...ama şimdiden streslenmeyin derim.inş herşey yolunda gider.

MAAŞALLAH kuzuya canım..bende napim yaa iyim işte.kociş gitti oturuyorum öyle annemdeyim ablam burda...böbrekte idrar toplanmış he kıs o daha ne kadan ki kıyamam...bi sorun olmaz cnm takip altında olduktan sonra...

berrincim sagol canım aminnnn.

kızlar hoşgelmişsiniz...umarım tez vakitte hayırlısıyla anne olursunuz...ama şimdiden streslenmeyin derim.inş herşey yolunda gider.

yok canım,sadece takip etcez,çok önemli bişey değil dedi dr um ve ben dr uma güveniyorum bu konularda
teyzesi resmini koycam da,resim ekleme aparatını bulamadım bi türlü,görürsün albümden.

kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir
sevcanım oğluşların iyiymiş inşallah zamanında gelirler
kardelen ders çalışıyomuşsun kusura bakma rakam yazamıyom anlarsın zuhalcim
derdam sende iyisin gelinime iyi bak haa
selinam sende iyisin emre seni öpüyo haberin olsun
ebuşum senle konuşuyoz dişin nasıl oldu çektirebildinmi
semracım sanada teşekkür ederim bebiş tam nekadarlık oldu az kaldı seninde
tutişim sen canını sıkma canım senin dr kafayı yemiş ama başka dr gidip kordondan giden kana baktır
pelincim sende film çektirecekmişsin hadi inşallah güzel çıkar film sonrası ay mutlaka çalış unutma
kardeloş sen nasılsın bebiş de iyi bence sen bi nefrolojiye git ihmal etme canım hemde çocuk nefroloğu ile konuş
flanım sen nasılsın yeni çalışma varmı
berrincim sen dr bakma canım birinde yoksa ötekinde vardır diye konuşuyo çatlak işte
banum senide unutmadım kız ayşecik nasıl iyimi
garipcim kız beni unuttun hadi neyse emreyi nasıl unuttun kız
kızlar başka unuttuğum varsa kusura bakmayın emreyle ancak kafa kaldı bu arada bizde nefrolojiye gidiyoruz artık takip altındayız emre doğdğundan beri defa idrar enfeksiyonu geçirdiği için böbreklerde sorun olmasın diye takibe alındı ishali hala geçmedi ama olsun yavaş yavaş düzelmeye başladı kontrol amaçlı antibiyotik başladı dr tahmini bir sene kullanacağız kontrolerde aylık devam edecek neyse teyzeleri hepinizi öpüyoruz kendinize iyi bakın
ranacım seninde bebişin hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün kızımız :nazar::nazar::nazar:

$2012-02-13 13.12.09.jpg $2012-02-13 13.11.34.jpg $2012-02-13 13.11.18.jpg $2012-02-13 13.11.06.jpg $2012-02-13 13.10.42.jpg

Son düzenleme:
yok canım,sadece takip etcez,çok önemli bişey değil dedi dr um ve ben dr uma güveniyorum bu konularda
teyzesi resmini koycam da,resim ekleme aparatını bulamadım bi türlü,görürsün albümden.
oyy oyy koyda görelim kızzz :))iyi o zaman cnm önemli bişy degilmiş sevindim...
kızlar nasılsınız umarım hepiniz iyisinizdir
sevcanım oğluşların iyiymiş inşallah zamanında gelirler
kardelen ders çalışıyomuşsun kusura bakma rakam yazamıyom anlarsın zuhalcim
derdam sende iyisin gelinime iyi bak haa
selinam sende iyisin emre seni öpüyo haberin olsun
ebuşum senle konuşuyoz dişin nasıl oldu çektirebildinmi
semracım sanada teşekkür ederim bebiş tam nekadarlık oldu az kaldı seninde
tutişim sen canını sıkma canım senin dr kafayı yemiş ama başka dr gidip kordondan giden kana baktır
pelincim sende film çektirecekmişsin hadi inşallah güzel çıkar film sonrası ay mutlaka çalış unutma
kardeloş sen nasılsın bebiş de iyi bence sen bi nefrolojiye git ihmal etme canım hemde çocuk nefroloğu ile konuş
flanım sen nasılsın yeni çalışma varmı
berrincim sen dr bakma canım birinde yoksa ötekinde vardır diye konuşuyo çatlak işte
banum senide unutmadım kız ayşecik nasıl iyimi
garipcim kız beni unuttun hadi neyse emreyi nasıl unuttun kız
kızlar başka unuttuğum varsa kusura bakmayın emreyle ancak kafa kaldı bu arada bizde nefrolojiye gidiyoruz artık takip altındayız emre doğdğundan beri defa idrar enfeksiyonu geçirdiği için böbreklerde sorun olmasın diye takibe alındı ishali hala geçmedi ama olsun yavaş yavaş düzelmeye başladı kontrol amaçlı antibiyotik başladı dr tahmini bir sene kullanacağız kontrolerde aylık devam edecek neyse teyzeleri hepinizi öpüyoruz kendinize iyi bakın
ranacım seninde bebişin hayırlı olsun sağlıcakla büyüsün kızımız :nazar::nazar::nazar:
canımm demek emrecik iyileşiyo hadi MAAŞALLAH:emir_bebek:onun resmini yerimmm yerimmmm kıyamammmmm çok tatlııı:nazar::nazar:

hepinize iyi geceler arkadaşlar gerçi altta sadece derinim var cano naber konuştuk gerçi ama tekrardan ALLAH kavuştursun sağlıkla sıhhatle dönsün kocişin canım .su gibi akıp geçsin zaman cano
KARDEOŞUM doktora gitmişsiniz bebeiş iyiymiş şükürler olsun .ya böbrek olayını varya kaç kişiden duydum ama sonrasında hiç sorun çıkmadı sizinde öyle olucak inşallah canım .sağlıkla gelicek yavru kuşun ..
ANATOLİŞİM senlede konuştuk canım moralini bozma herşey iyi olcak allahın izniyle
SELİNAM saol canım evet iki gün daha sıkıntı çekicem sonrasında ağrı olmayacağını bilmek çok güzel :))demek var daha adetine hayırlısı olsun canım ..
SEVCANIM saol kuzum evet sonunda kurtuldum canım şükürler olsun .sen nasılsın paşalar nasıl ?
BERRİNCİM bozma moralini doktorlar azcık patavatsız oluyolar hakkınızda hayırlısı olsun
BİRSOŞUM saol canım kurtuldum şükürler olsun sen nasılsın emre nasıl oldu ishal ne alemdeF
FLANIM saol canım evet şükürler olsun kurtuldum canım .sen nasılsın herşey yolundadır inşallah
PELOŞUM saol canım sende hayırlısıyla kurtulursun film işinden inşallah .
CANIM ARKADAŞLARIM geçmiş olsun dilekleriniz için çok teşekkür ederim hepinizden ALLAH razı olsun .öpüyorum sizleri .

Son düzenleme:
günaydın kızlar hayırlı sabahlar mutlu haftasonları inşallah.
derinim tekrardan Allah kavuştursun canım.biz yanındayız Allahın izniyle geçiririz bu günleride.öptm canım.
birsenimm bende öpüyorum emreyii.canım yaa hala yakışıklı hala turp gibi görünüyor maşallahhh:nazar:
sevcanım sen nasılsın canım?
pelinim göremedim seni iyimisin canım?
boncuğum sende uğramıyonn???
rana naptı acaba çıkmıştır hastaneden.haberin varmı sevcanım nasıllarmış?
kardelenim demek ben yanlış mı hesaplamışım:)
anatoliam başka dr a gidicektin ne zamandı unuttum ben.gittinmi.?
banum sen nasılsın canım?

ayy herkese soruları sıralamışım ne meraklı olmuşum hee.neyse öptüm hepinizi.

X