Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese hayirli aksamlar arkadaslar...

EBRARIM bugun disin cekiliyormus,insallah guzel gecmistir cok canim yanmamistir.cok gecmis olsun,rabbim bir daha yasatmasin canim.
KARDELENIM canim sIkIlmis biraz,dunde konustuk gerci uzme kendini canim, milletin agzi torba degil ki buzemiyoruzve malesef ki bebegimiz olana kadar da konusmaya devam edeceklerrabbim yar ve yardimcimiz olsun insallah.
ANATOLIAM canim uzme kendini,bazi doktorlarda cok patavassiz oluyor malesef,sen son gunlerine gelmissin bu saatten sonra arkadaslarinda dedigi gibi biraz kilosu eksik dogabilir,bunun icinde uzulme cabuk topluyor bebekler kendilerini.
BONCUKCUM cok gecmis olsun canim,dilerim yasadiklarin bebisin sinyalleridir.
RANACIM dogum yapmis kizini kucagina almis,rabbim kaderini guzel etsin insallah,tebrik ederim.
KARDELENCIM sen nasilsin bebis nasil?bulabildinmi bir elbise kendine?
BANUCUM sen nasilsin canim,görusemedik uzun zamandir.
PELINCIM rahim filmi icin gun almissin,allah yardimcin olsun,insallah hersey istedigin gibi olur.
BERRINCIM sen nasilsin canim?ayrica yasadiklarin ins hamislik belirtisidir.

ayy unuttuklarim muhakkak vardir,kusuruma bakmayin kizlar yaa,ismini yazamadigim tum arkadaslara da slm olsun benden:))))))

slm arkadaşlar.geçen ay bazı belirtiler yaşadım daha çok yeni evli olduğumz için bebek düşünmüyorduk.o dönem siteyi keşfettim.hamile değilmişim meğersem.aslında bebek hiç aklımızda yoktu ama o yaşadığım dönem ve sitede sizlerin yorumlarını okuduktan sonra inanılmaz derecede anne olmak istiyorum :) ama eşim daha erken olduğunu söylüyo.onu nasıl ikna edicem bilmiyorum.tabi birde hamile kalabilecekmiyim acaba :)
uzun lafın kısası allah isteyen herkesin gönlüne göre versin..:)

peloşum saol canım kurtuldum şükürler olsun ayyy öldüm öldüm dirildim ama hiç korktuğum gibi olmadı .saol canım sende film işini hayırlısıyla atlat inşallah
kuzum hayırdır ya şimdiye kadar böyle bişey demediler ne alaka artık doğum zamanı geldi bence doktor yanılıyo .sağlıkla sıhhatle alıcaksın kucağına kuzunu .endişelenme aradımseni ama ulaşamadım kuzum üzülme nolur bende üzülürüm (
aminnn n cano inşallah ya
saol canım şükür kurtuldum korktuğum gibi olmadı şuanda ağrıyo ama geçicek onu biliyorum enazından :)))
kuzen nasılsın özledim seni biara beni ararmısın nonu kaybettim arıyamıyorum ben :))
biras öle canım sanada yazmıştım gerci özelden nedenini bide sınava hazırlnaıyorumm 15 gün kaldı da :)dişinden hayırlısyla kurtul artık ya stresi daha zor valla inş. canın acımaz canımm
berrincim hayırlısı olsun canım derslerindede kolaylıklar diliyorum .saol canım şükür kurtuldum
kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm
inşallah bebeiş yerleşiyodur canım ondandır bu ağrılar
ama kimsecikler yok nasılsınız canlar ben geldim esma sude uyudu babası kurtlar vadisini izlemeye gitti bende size bakıyım dedim derken esma hanım çığlığı attı
derdam esmayı öp benim için onun çığlığını yerim ben :))

saol tatlım şükürler olsun kurtuıldum dişten çok azda olsa iğnede canım yandı ama ben ne acılar gördüm bunlar etkilemiyo :))

selam hanımlar herkese iyigeceler
kardeloşum altta gördüm seni canom ama kalamıycam haber veriyim diye geldim dişim ağrıyo dinlenmem gerek .şükür kurtuldum ama :))

oh sizinki iyiymiş yaa.Öyle olsa 5 dakikada beşiktaş ayıklamak mesele.neyse pişirdim kocişi bekliyorum afiyetle yemesi kaldı
evet canım oyle cok kolay oluyo...sizede afiyet olsun gerci yemişsinizdir coktan...
canım görüemiyoruz uzun zamandır inş her şey yolundadır senin icin...amin garipcim inş...

kardeloşum eboşum nasılsınız...

oyyy maşallah kuzuya,rabbim sağlık sıhhat versin,hayırlı bi evlat ve nesil olsun inşallah
evet canım,ben gündüz girersem çıkamıyorum,o yüzden girmiyorum,bide pc nin oda değiştiği için daha bi zor oluyo bana nedense
ama böylesi daha iyi,daha az kalıyorum pc de
çok şükür teyzesi,tepik tepik yapıyo pıtırcık,rabbim sağlıkla doğmasını ve hemen arkasından arkadaşlarının gelmesini nasib etsin ki,yalnız kalmasın yavru
acaba çekildi mi o meşhuuuuur dişin?
inşallah daha iyisindir canım
altta görüyorum ama muhtemelen yazar çıkarsın sen hemen
canım,bi kere 3 hafta kadar geriden gelmesini normal sayıyo dr lar
ayrıca zaten 32.haftada tüm organlar oluşmuş oluyo,sadece bebek kilo almalı ama sen gelmişin 38.haftaya,şu anda sadece zayıftır bebeğin,bence dr gelişim geriliği dememiştir,haftasına göre kilosu düşük demek istemiştir,yoksa şimdiye kadar anlamazlar mıydı bu durumu
ay canım,rabbim kavuştursun,yarın gidiyo sanırım eşin
kazasız belasız,gidip gelenlerden eylesin inşallah
kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm
canım,yumurtaların faal olduğu için olabilir o ağrı,aynı adet ağrısına benzer o durumda da
ben de senin dr un düşündüğü gibi düşünüyorum,gerçi bana da dr um ilk rahim filmi dedi,boşuna vucuduna hormon yüklemiş oluruz tüplerde ya da rahimde bi durum varsa dedi ve bence de çok mantıklı
ama kimsecikler yok nasılsınız canlar ben geldim esma sude uyudu babası kurtlar vadisini izlemeye gitti bende size bakıyım dedim derken esma hanım çığlığı attı
derdacım,pek birbirimizle rastlaşamasakta genede yazışıyoruz,bu sene böyle devam ediyo burda hayat
esma sude yi her bi tarafından öpmek ve mıncıklamak isteyorum

selam canım
şu sıra tekrardan bakmadım garipcim,yeni sezonlar çıksın diye bekliyorum,olmazsa da dünyanın sonu değil ya

eboşum cektirmişsin dişini oh kurtuldun canım ya ne güzel bende su rahim filmini cektirip stresinden kurtulabilsem inş her şey yolunda gider sagol canım

canım yumurtlama agrıları olabilir...bide berrincim bencede rahim filmi cektirmeyi erteleme bak ben gec kaldım cektirmek icin ilk başta onun cekilmesi gerekiyo aslında sende doktoruna soyle ben cektirmek istiyorum diye...inş bu ay hayırlı haberler verirsin...
canım eşin ne zman gidiyo allah kavuştursun hayırlısıyla gidip gelsin inş...
evet banucum kararımı verdim anesteziyle cektircem inş...

canımm bende öle düşünüyorum bi sorun varsa beklemenin ne anlamı varki ama ben ilk defa bu ay ilaç kullandım ve eşimm ameliyat filan oldğundan hersey yeni düzeldiğinden bi deneyelim 3 ay dedi olmazsa film çekecekkmiş

canım yumurtlama agrıları için gec değil mi doktr yumurtalara bakıp günler vermişti .valla canım kaç kez dedim doktoruma eşimin doktoru da dedi çektr diye söledim ama diyo tedaviye daha yeni basladık 3 ay deneyelim çünkü bi problem görülmüyo dedi boşu boşuna canını yakıp strese sokmayalım seni dedi

valla bilmiyorum ki bu kadar geç yumurtlama olur mu hayırlısı bakalımm

sağolasın canım iyiyim şükürr inşallah öledir canım ama bizzat görene kadar umutlanmak yok :)sen nasılsın neler yapıyosun

çok sükür canım cokk gecmiş olsunn

doğru cnm senın eşinin amelıyat durumu oldugu ıcın bekletmıs olablır drun onu atlamışım
hyrlısı cnm yaaa

ebroş abla kurtulmuşsun dişten hadı geçmişler olsuunnn

opyrum kızlar bakıyım dedım cıkıyorm ıyı uykular

Selam kızlar.misafirler gitti bı bakım dedım.ama cok fenayım ya stresten heralde bı mide bulantısı bastı zor yetiştm lavaboyabaşım da catlıyo...
Kardeloş cnm,evet yarın ugurlycgz sagol amin ıns ya.sağ salim gidip gelsn ben kendimi geçtm o iyi olsn bitirsin hayırlısyla.
Sevcanım selam kuzum naslsn?
Ebuşum cnm benım hadı kurtlmusun bitanem sevndm.yat dinlen öptm.
Kızlar aslında tahmin ettigimden daha güçlüyüm eşimin gitmesı konusnda ama acaba farknda olmadan kendimi mi sıktım fenayım yani.kafam aptal gibi,bosluktayım sanki.bi acaipim...neyse öptm hepınızı.cok gec yatmamam gerek aslnda sabah erken kalkcz ama uykumuzda yok hepımız oturuyoruz...offf.

iyiyim ablacım çok şükür sen nasılsın.bugun daha iyisindir inşallah.gerçi çenen ağrır bikaç günde.netice tamamen rahatlamak var.geçmiş olsun tekrardan ablacım.benim adete var daha abla.
bence senin dr da az gerilik var.38.ci haftadasın ya sezeryan desen bu haftada alırlardı seni.merak etme arkadaşlarla hem fikirim bende zayıftır ama sağlıklıdır.bizim topiğin bebişlerin hepsi güçlü kuvvetli.emre bile küccük doğdu şimdi yaşıtlarıyla aynı kiloda boyda.emre diyince iyileşmiştir inşallah emrede.hiç kafana takma canım.sütünü cop cop emince topaç gibi olur o.öptm canım.
ay ay ay yesin teyzesi onun tepiklerini.bide benim için sağlam bi tepik atsın sen merak etme şu kistten kurtulayım senin yavruya arkadaş çalışmalarına tam gaz devam etcem.he bide pc nin yeri iyi olmuş o zaman.seninde çok fazla pc de durmaya ihtiyacın yok zaten.maşallah kızzz 1 haftaya kalmaz 7.ci aya giriyosun.zaman ne çabuk geçiyor yaa.maşallahh.öptm sizide.
canım yaa şuan boşlukta gibisindir ama gittiği an dan itibaren insan gerçekle yüzleşmiş gibi oluyo.şimdilik sanki bikaç günlük biyere gidecek gibi hissediyor insan.bu mübarek günün hürmetine Rabbim eşinin hayırlısıyla sağlıkla tezkeresini alıp gelmek nasib etsin,sana da bu zaman zaafında sabır sükunet versin inşallah.öptm canım seni.şimdiden Allah kavuştursun diyeyim.

EN BÜYÜK ASKER BİZİM ASKERRRR

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim hepimizin gönlündekini ve dualarındakini nasib eylesin inşallah.

Hayırlı cumalar arkadaşlar,Cumanız mübarek olun...
Canlarımm desteğiniz için sağolun Allah razı olsun,aslında konu kilosu değil bacak boyu baş cevresi haftasına göre küçük 2 hafta geride gözüküyor,kilo umrumdda değil sağlıkla doğsun kilosunu alırda diğerleri niye öyle çıktı ona cnm sıkkın pazartesi başka bi dra gidicem inşaallah özelde,Allah kimseyi devlet hastanelerine düşürmesin.Şuan tek umudum doktorun yanlış ölçmüş olması ölçen doktorda perinatolojide uzman Bilmiyorum sonu ne olacak başımın ağrısından duramıyorum artık....

Derinim eşin gidiyormuş bugun,Rabbim hayırla gidip gelmesini nasip etsin Allah kavuştursun cnm
Allah'a emanet olun kızlar,güle güle...

canım o zaman inş bebeiş yerleşiyodur diyelim hayırlısıyla...anladım berrncim doktorun oyle diyosa oyle yap tabiki belkide bu ay surpriz yapıp gelir bebişin...
canım icine atmaktan ve stresten oyle olmuşsundur...allah kavuştursun derinim eşin hayırlısıyla gidip gelir inş...
canım inş doktor yanlış görmüştür...hayırlısı olsun dualarım seninle ve bebişinle...

selam kızlar hayırı cumalar hepinize...rabbim bu mubarek günde dularımızı kabul etsin...hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin inş...

iyiyim cnm cıkmıstım yazını yenı goruyorum.cnm cok normal saf gıbı olman telaş gelen giden,eşinin gidecek olması fılan sabır cnmm

selına selm cnm nasılsın sana da hayrlı cumalarrr

cnm 2 hafta cok fark eder mı kı 2 hafta gerıden gelıyor ıste ölçüleri.bunu da haftalar onceden anlayabılırdı.her ay kontrolde ölçülüyor kafa ve diğer uzuvları o dr bozuntuusu bakmamaış mı?
sıkma canını cnm yaa gıt baska dr a ınşallah önmlı bı sorun dgldır

selm peloşum sana da hyrlı cumalarrr

cümleten hayırlı cumalar,hayırlı günler arkadaşlar:79:öncelikle ranacığım doğum yapmış,sağlıkla,sıhhatle büyütmek nasip etsin Rabbim evladını,hayırlı evlat olsun inşallahselina kuzum bende bir müddet çektim kistten,kistle hamile kalan duydum,benim ki maalesef biraz büyüktü,ciddi ağrı yapıyordu ve tedavi mecburi bir hal almıştı,bunu şunun için yazdım büyümediyse inşallah sıkıntı yaratmaz ama sen yinede tetikte ol,adet dönemi sancın vs. artarsa dr.a görün,gerçi biliyorsundur da yinede söylemeden geçmek istemedim ebrar dişini çektirmişsin canım,geçmiş olsun,diş ağrısı zordur bende çektim bilirim kuzum,neyse bitti inşallahpelinciğim rahim filmi çekilecekmiş herhalde,inşallah ağrısız,sancısız biter,bu vesileylede bebeğin sana daha çabuk gelirkardelen5233 canım bebiş tekmelere başlamış,Rabbim hayırlısıyla kucağına almayıda nasip etsin canımbirsen tekrar geçmiş olsun kuzum,biraz toparlanmıştır inşallah bebeğin canım,dualarım sizinle:93:derinciğim Allah kavuştursun canım,sayılı gün tez geçer derler,göz açıp kapayıncaya kadar geçer inşallah kuzum günler Allah yeter ki sağlık versinanatolia canım,bir dr.a daha gideceğim demişsin, o dr.da bir görsün bakalım,belki bir yanlışlık oldu,sen moralini bozma ki bebiş de neşeli olsun,dualarım seninle kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…