Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba kızlar nasılsınız, Ranam dğum yapmış hayırlısıylla darısıda bize inşaallah Allah analı babalı büyütsün...
Ben pek ii değilim kızlar bugun doktora gitmiştik ama iyi hbrler alamadım bebekte gelişim geriliği varmış cnm çok sıkıldı napıcam bilmiyorum,ne olur dua edin...

Merhaba canım.Bu saatten sonra ne olabilirki yaa.Zaten gününü tamamlamak üzere.Belki biraz daha küçük doğar en fazla yanlışmı düşünüyorum.ne anlama geliyo bu tam olarak

Pelinim sağol cnm inşaallah cnm inş,başım çatlıyo resmen dr adam gibi bilgi vermiyor ki ona göre yapayım bişeler
Allah razı olsn cnm...

canım senin yapabilcek bişeyin yokturki sadece dua edecez ama inş doktorun yanlış görmüştür bebişin saglıklı dunyaya gelir inan cok üzüldüm ya ne yazacagımı bilmiyorum canım...allah sendende razı olsun benim dualarım minik bebeginle ve seninle...

Kızlar sağolun tavsiyeleriniz için güzel sözleriniz için.Bazen patlıycak gibi oluyorum bu verilen akıllar yüzünden.İnşallah en kısa zamanda evlatlarımız olurda hayırlısıyla kurtuluruz bu akıllardan.
Pelincim sen nasılsın canım

Kızlar sağolun tavsiyeleriniz için güzel sözleriniz için.Bazen patlıycak gibi oluyorum bu verilen akıllar yüzünden.İnşallah en kısa zamanda evlatlarımız olurda hayırlısıyla kurtuluruz bu akıllardan.
Pelincim sen nasılsın canım

inş canım sen üzme kendini yeterki...iyiyim canım cok şükür sen nasılsın....

iyiyim canım sağol balık aldım temizlencek pişcek ama canım sadece yemek istiyo hiç hazırlayasım yok:))

ohh canım afiyet olsun...bende ayıklamayı sevmiyorum...sagolsun kociş ayıklattırıp getiriyo bana sadece yıkamasıyla pişirmesi kalıyo :)) tabi hazır yemeside ayrı bir güzel olur:KK1:

İyi aksamlar kızlar...kimse yokken bakim dedim...bugun kocisin eksklerını tamamlamaya cktk.eve geldık temızlıktr yemektir hallettk kv ile.şmdi misafirlerı beklıyoruz.yanı annemler,zeynolar kocisin arkadası gelcek eşinle.herneyse. ANATOLİŞİMhemen bozma moralini cnm ya artık dogum gelmıs şmdimi anlamıs gelisim geriligini...skma canını bşy yoktur kuzum.bence gerilik dedıgı yanı ay'ına göre kilosunun azlıgı flndr korkma.doğsun da sağlıkla kilo da alır gelişir..
RANACIM tebrk ederm cnm,ALLAH analı babalı buyutsn canımmm.atlattn sonunda.darısı diger hamislere.
EBRARIM Ay kıyamam yaaa gecmş olsn cano ins iyi gecmştr çekim cnm benım.
KARDELEN49um canım ya cok ama cok haklısn ya.biz dusunmesek dahi millet sorularnla önerilernle bi turlu kendı halımıze brakmyolar bizi.takma kafana cnm.öptm.ALLAH ferahlık versn.
BONCUGUM dun alıntıda yazmamısm kz k.bkma.gecmş olsn ilaclarn etkısı fıstıgım o korkma,bide senin yumoslar fazlaydı catlamanın etkısyle oluyo o agrılar.
Kızlar,yazdgm yazmadgm herkesi öptm cok.hee bu arada BANUM gelmemşsn canım nerelerdesn umarm ıyısndr kuzen özledim...

Y kızlarrrrr bir sürü şey yazdım gittiiii:KK52::KK52::KK52::KK52:
Fazla kalamıcam belki bi daha gelemem hakkınızı helal edin Allah a emanet olun
Kardeloşum,eboşum,selinam,sevcanım,boncuğum,banum,derinim,berrincim,kardelenim,pelinim,garibim,flanım,gökçem,ranam kendinize dikkat edin... Bu arada Ranacım inş sağlıcakla kucagına alırsn bebişini,hareketlerine cok dikkat et azaldıgını hissettiğin an git hast.ye
Hoşçakalınnnnn...
Korkuttun kız bizim aman iyi ol canım bu arada inşallah hiç bişey yoktur senin doğumuna çok az kaldı büyük ihtimal ufak doğar benim yiğenlerde öyle doğdu bak şimdi ayşeye maşallahı var.
Canlarım,selam.bugun bikac kere girdım okudum sadece...nevar neyok dicemde önce Anatolişi sorim hayırdır cano ya doğuma gidiyom deme sakın!hayırdır inşallah...
BONCUGUM Bak fıstıkım sana tek bşy dicem ve de telde ztn demiştim,nolursn oldu mu olmadımı sorgulama...belirti arama.ben aşılama oldum aşılama topıcınde hep kimisi dedi cok agrm oldu gögusler şişti falan ümitlendm ama olmadı...kimisi dedi hic bi agrı sızı belirti olmadı ama megerse hamileymisim...cnm benım lütfen rahatlat kendini kuzum takma...o belirtiler olsa bile onlar ilaçlardan oluyor cnm.gebelik belirtisi degil tatlım o yüzden takılma hic.
Banuşum cnm benim ayseme kıyamam hep o salak doktor yüzünden yaaa cnm.umarım bu durum düzelir banuşum.takma kafana bitanem...
Sorma arkadaşım mahvetti çocuğu.
günaydın kızlar
PELİNCİM kırmızılar gelmiş olsun kuzum takma kafana allahın izniyle muradına ereceksin
rahim filmi çekcem demişsinben hala cektirmen taraftarı değilim canım cünkü 2 düşük yaptın biride dış gebelikti o gebelikten sayılmıyor bile sonuçta hamile kalabiliyorsun yaşında küçük neden psikolojını bozuyorsun böyle şeylerle
RANA20 canım az kalmış günün rabbim hayırlı kolay dogumlar nasip etsin inş. miniğinle kavuştursun seni güzel mevlam
ANATOLİA sende doguma gidiyorsun anladıgım kadarıyla helallik falan dilediğine göre deli kızz:)))
hayırlı dogumlar olsun inş. tatlım saglıkla kavuşursun bebişine
BANUCUM ayşecik seni yine korkutmuş ama şükürler olsun bişey cıkmamış senin bu kız seni hasta edecek bu gidişle cadı :)))
KARDELOŞ senle oglunda iyisiniz inş. canım dogumlar yaklaşıyor
BONCUK canım allah bilir hemen umutsuzluga kapılma belirtilere takılma inş. bebişin seninledir...
EBRAR ablacım sende iyisindir umarım dişin nasıl oldu ?
bu arada dua okunuyor mu bu hafta bana yınr mesaj falan gelmemiş haber verirseniz sevinirim
bizde iyiyiz cok şükür son 10 haftaya girdik haftaya malatyaya kontrole gidicem inş. bu gidişimde bebişin alışverişinide yapıcam inş.zaman daralıyor ben daha hiç bişey almadım ne olur ne olmaz bebeklerin işi belli olmuyor 40. haftayı bekleyen cok az biz valizimizi hazırlayalım inş. herkesi cok öptük allaha emanet olun
Valla edicek canım sürekli hastayım diyor...
amin canım inş gelmez olsun dokuz ay o pis kırmızılar:))sen nasaılsın gokcemizde iyidir inş öpüyorum ikinizide...

canım şimdiden stres yapma inş bebişin sıkı sıkı tutunur sana hayırlısıyla dualarım seninle...

amin selinam hoşbulduk inş rahim filmimden sonra gelir bebişim...belkide bu ay aklına takmadıgın icin hamiş kalırsın canım kistle hamile kalınıyo ben arkadaşlarımda var hatta hepimiz icin hayırlısı olsun öpüyorum seni...

canım aysecigin tahlillerinin temiz cıkmasına sevindim tekrardan gecmiş olsun...sende iyisindir inş...

eboşum randavumu aldım canım pazartesi günü sabah 9 orda olcam ama ben anestezili olmayı düşünüyorum cünkü cok korkuyorum doktorumlada konuşup tam karar vercem inş bir sorun cıkmaz...bende seni öpüyorum canım...

canımm hayırdır ya neden gelmiyceksin anlamadım...helel olsun tabiki sende bebişine ve kendine iyi bak cok öpüyorum...

canım öbur alıntın bozuk cıkmıştı bunu aldım...inş sevcanım rabbim en kısa zamanda hepimize nasip eder duaların icin sagol benım dualarımda seninle...seni ve yigenlerimi cok öpüyorum...

tosticim haklısın canım ama dış gebelikten sonra rahim filmi cekilmesi gerekiyomuş benim 10 ay oldu ama hala hamiş kalamadım inş olmamıştır ama amaliyat sırasında yapışıklık falan olmuş olabilir...cektirip kafamı rahatlatmak istiyorum...hayırlsısı olur inş...seni ve yigenimi cok öpüyorum...

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş...ben pazartesi gününe randevu aldım...dualarınızı bekliyorum inş bir sorun yoktur tüplerde korkum biraz azaldı cünkü anesteziyle cektirmeyi düşünüyorum...rabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin...:KK16::KK16:
Canım rahim filmine karar vermişsin korkma ama anesteziyle yaptır.
selam kızlar naıslsınız emreyi merak edip geçmiş olsun dileklerinizi söylediğiniz için teşekkürler ama emre hala iyileşemedi teyzeleri bronşit tanısıyla acile ayttık sonra + zatürre başlangıcı diyip servise aldılar 9 gün yattık
tam taburcu olacağımız gün ateşlendi ve yollamadılar 3 gün sonunda ancak düştü tahlillerde üreme oldu antibiyotik kullanıyoruz perşembe akşamı hastaneden çıktık pazar sabahı tekrar ishal kusma diye acile aldılar pazartesi öğlen geri yolladılar emre 3,5 şişe serumu yiyince anca kendine gelmeye çalışıyo şimdide yılda 2 kereden fazla idrar yolları enfeksiyonu geçirdiği için böbreklerde sorun olabilirmiş hatta tedavi edilmezse yetmezlik bile olurmuş nefroloji dr na gidiyoruz perşembe günü ultrasonu çekilecek inşallah sonuçları temiz çıkar heryeri elleri kolları ayakları iğne izi damar yolunu zor buldular 5 kere damar yolu açmak için 20 den fazla denediler damarların bazıları patladı morardı sağlığı için doğduğundan beri nelere katlanıyo yorgun uykusuz kaldık ama sağlık olsun önemli değil bugünde dilara hastalandı babası dr götürdü iğne vurmuşlar yarın saat bekletip yollayacaklar bu ara hastalıktan başımızı kurtaramadık emrenin ishalide geçmedi hala ishal için reflor kulanıyoruz ama fayda etmiyo ishale patates muz hariç bildiğiniz bşey varsa söyleyin günde en az 20 bez değiştiriyoz neyse kızlar çok yazdım emreye bakıyım hepinize teşekkürler :KK16::KK16::nazar::nazar::nazar:
Canım çok geçmiş olsun hep aklımdasın inanki.
merhaba arkadaşlar nasılsınız?

Topiğimiz hareketlenmeye başlamış.Aşılama deneyenler, bebekleri için son hazırlıkları tamamlayanlar.Maşallah yeni sene bereketli olcak galiba.Beni soracak olursanız hiçbi değişiklik yok ders çalışmaya devam.

Ranacım bebeğini sağlıkla kucağına al inşallah
Birsencim çok geçmiş olsun Emrecik baya yıpranmış yavrum Allah iyilikler versin
Ebrarım hayırlısıyla kurtul artık şu dişinden inşallah
Derinim az kaldı kocişin gitmesine değilmi bu ayın 25 iydi yanlış hatırlamıyosam.Sağlıcakla gitsin gelsin
Kardeloş sen nasılsın?kıyafet yok demek internetten sipariş ver anacım şimdi herşey bi tık
Banum sen nasılsın canım
Pelinim Allah kolaylık versin hayırlısıyla atlatırsın inşallah filmi
Selinam sen nasılsın
Anatolıa milleti heyecanlandırmışsın ama yanlış alarmmış.Ama az kaldı yeğenler geliyo artık bir bir
Boncuğum kendini dinleme bencede.olumsuza odaklanma görelim Mevlam neyler
Sevcanım sendede hazırlıklar tam gaz galiba.Gerçi tamamlamışsın nerdeyse.Bi yeğenlerin gelmesi kalmış
İyiyim canım her zamanki gibi.
kızlarrr ranamız kızını almış kucağına:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
sbh mesajlasmıştık buraya da yazmıştım 2 nst olacak ona göre doğuma alacaklar diye.bu saate dek haber bekledım gelmedı.endişelendım aradım meşgule çevirdiler yıne msj attım.sonra kızkardeşi mesaj attı ablam doğum yaptı diyee
kendıne gelınce bıldırın dedım konusmak ıstıyorum dedım.haber gelmedı sanırım musaıt degıl konusunca da yazarım
bir kızımız daha olduu darısı herkesin başına inşallah
:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:
Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün selamlarımızı ilet görüşünce.
İyi aksamlar kızlar...kimse yokken bakim dedim...bugun kocisin eksklerını tamamlamaya cktk.eve geldık temızlıktr yemektir hallettk kv ile.şmdi misafirlerı beklıyoruz.yanı annemler,zeynolar kocisin arkadası gelcek eşinle.herneyse. ANATOLİŞİMhemen bozma moralini cnm ya artık dogum gelmıs şmdimi anlamıs gelisim geriligini...skma canını bşy yoktur kuzum.bence gerilik dedıgı yanı ay'ına göre kilosunun azlıgı flndr korkma.doğsun da sağlıkla kilo da alır gelişir..
RANACIM tebrk ederm cnm,ALLAH analı babalı buyutsn canımmm.atlattn sonunda.darısı diger hamislere.
EBRARIM Ay kıyamam yaaa gecmş olsn cano ins iyi gecmştr çekim cnm benım.
KARDELEN49um canım ya cok ama cok haklısn ya.biz dusunmesek dahi millet sorularnla önerilernle bi turlu kendı halımıze brakmyolar bizi.takma kafana cnm.öptm.ALLAH ferahlık versn.
BONCUGUM dun alıntıda yazmamısm kz k.bkma.gecmş olsn ilaclarn etkısı fıstıgım o korkma,bide senin yumoslar fazlaydı catlamanın etkısyle oluyo o agrılar.
Kızlar,yazdgm yazmadgm herkesi öptm cok.hee bu arada BANUM gelmemşsn canım nerelerdesn umarm ıyısndr kuzen özledim...
Ben geldim sen gittin canımcım.

ohh canım afiyet olsun...bende ayıklamayı sevmiyorum...sagolsun kociş ayıklattırıp getiriyo bana sadece yıkamasıyla pişirmesi kalıyo :)) tabi hazır yemeside ayrı bir güzel olur:KK1:

kızlarrr siz gelin ben yapayım size her cumartesi yapıyorumm paratik kazandımm :)

boncuğum geçmiş olsun kuzum allah şifa versin inşallah bu sıkıntılr hamiş kaldığıı öğrenince biticek canım .
sen hamiş kalda kuzu dövmek nekelime pamuklara sararım seni :))

peloşum hakkında hayırlısı olsun canım inşallah tertemiz sonuçlar alırsın ..

aynennnn öyle canım
nasılsın dün gece yoktun meydanda ???

delüüüüüüüüüüü patakla patakla kocan gitsin sende katılırsın artık :))

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::KK62::KK62::KK64::KK64::KK64::KK66::KK66::KK66::119::119::119::118::118:
çok sevndim yaa maşallah küçük yavruya allahım analı babalı büyütmeyi nasip etsin vatanına dinine hayırlı bir evlat olsun inşallah
sevcanım görüşürsen çok selam söyle tebrik ediyorum

canımsın nedesemki akşam konuştuk zaten malesef ağzı olan konuşuyo :KK37:bıktırıyolar insanı dediğin gibi rahat vermiyolarki unutalım .
allahım bize sabır versin diycek söz yok başka insanlarada insaf

selinam sormaa kuzum benim ev gibi buranında misafiri bitmiyo :))neyse seviliyoruzki misafirimz çok dimi ama
sen nasılsın canım nekadar var adete ??

berrincim nasılsın canım sesin çıkmıyo buara keyfinmi yok hayırdır ??

selam dileğim anne olmak topicinin tatlı anneleri ve anne adayları :)))
hepiniz iyisinizdir inşallah .ben bugün çok stresliyim nasipse dişimi çektiricem gerçi hal ufaktan bir şişlik var ama çekilsinde kurtulayım .zaten korkuyodum günler uzadıkça korkumda arttı iyce gece uyuyamadım offffffffffff.dua edin bana hayırlısıyla kurtuluyum .okadar zrluklar yaşadım bebek tedavilerinde ama nedendir bilmem dişçiden çok daha fazla tırsıyorum :KK1:neyse kocişim evde çıkıyım artık sonra görüşürüz öpüyorum sizi

biras öle canım sanada yazmıştım gerci özelden nedenini bide sınava hazırlnaıyorumm 15 gün kaldı da :)dişinden hayırlısyla kurtul artık ya stresi daha zor valla inş. canın acımaz canımm

Merhaba kızlar nasılsınız, Ranam dğum yapmış hayırlısıylla darısıda bize inşaallah Allah analı babalı büyütsün...
Ben pek ii değilim kızlar bugun doktora gitmiştik ama iyi hbrler alamadım bebekte gelişim geriliği varmış cnm çok sıkıldı napıcam bilmiyorum,ne olur dua edin...

hiçbişey yoktur canım inşallah sen canını sıkma öle bişi olsa bu zamana kadar belli olurdu belki kilo acısından filan demek istemiştr

Son düzenleme:
kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm

oh sizinki iyiymiş yaa.Öyle olsa 5 dakikada beşiktaş ayıklamak mesele.neyse pişirdim kocişi bekliyorum afiyetle yemesi kaldı

cnm ya takma kafanı.kızlara katılıyorum.bence de dr hani haftasına gore küçük demek istemiştir nasıl bazılarına bebek ılerden gıdıyor haftasından dıyorsa onun tersıdır deseydın ya ne demek bu dıye neden acıklmaıyor ki başka bırsey degıldır bence doğumun geldı neredeyse sımdımı anladı ki...eger oyle bıseyse ki inşallah degıldır hesabını da sor doğum yapıcam sımdımı anladınız dıyeee.merakla haberını beklıyorum cnmmm

kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm
cnm ben bu drları anlamıyorum yaa film baştan cekılır neden mi? bunu herkese anlatıyorum drum şöyle anlatmıştı bana da sorduğumda :
hormon tahlılıme bakılmıştı daha 10 aylık evlıyken ok hormonlar dengesız cıktı.fılm ıstedı dr nedenını sordugumda eğer tüplerin tıkanıksa ben sana sadece hormon ile ılgılı ılac versem yararı olmaz boşuna zaman kaybı olur film çekılecek ki tüplerde tıkanıklık varsa ilaç kullanmadAN Dİrek tüp bebek uygulamasına gecılecek ilaçları boşuna içimş olmayacaksın dıye acıklamıstı mantıklı da geldı bana.düşünsene tüplere bakılmıyo kaç sene ılaç kullanıyorsun e bır bakılıyo hasstanın tüpler tıkalı boşuna zamanı geçmiş ilaçlarla.o yüzden tedavı başlamadan once rahim filmişart bence

herkese iyi akşamlar kızlarrr...ranayı aradığımda hayırlı olsun dileklerinizi iletirim canlar:KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

ama kimsecikler yok nasılsınız canlar ben geldim esma sude uyudu babası kurtlar vadisini izlemeye gitti bende size bakıyım dedim derken esma hanım çığlığı attı

X