Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba canım.Bu saatten sonra ne olabilirki yaa.Zaten gününü tamamlamak üzere.Belki biraz daha küçük doğar en fazla yanlışmı düşünüyorum.ne anlama geliyo bu tam olarak

Pelinim sağol cnm inşaallah cnm inş,başım çatlıyo resmen dr adam gibi bilgi vermiyor ki ona göre yapayım bişeler
Allah razı olsn cnm...

canım senin yapabilcek bişeyin yokturki sadece dua edecez ama inş doktorun yanlış görmüştür bebişin saglıklı dunyaya gelir inan cok üzüldüm ya ne yazacagımı bilmiyorum canım...allah sendende razı olsun benim dualarım minik bebeginle ve seninle...

Kızlar sağolun tavsiyeleriniz için güzel sözleriniz için.Bazen patlıycak gibi oluyorum bu verilen akıllar yüzünden.İnşallah en kısa zamanda evlatlarımız olurda hayırlısıyla kurtuluruz bu akıllardan.
Pelincim sen nasılsın canım

inş canım sen üzme kendini yeterki...iyiyim canım cok şükür sen nasılsın....

iyiyim canım sağol balık aldım temizlencek pişcek ama canım sadece yemek istiyo hiç hazırlayasım yok:))

ohh canım afiyet olsun...bende ayıklamayı sevmiyorum...sagolsun kociş ayıklattırıp getiriyo bana sadece yıkamasıyla pişirmesi kalıyo :)) tabi hazır yemeside ayrı bir güzel olur

İyi aksamlar kızlar...kimse yokken bakim dedim...bugun kocisin eksklerını tamamlamaya cktk.eve geldık temızlıktr yemektir hallettk kv ile.şmdi misafirlerı beklıyoruz.yanı annemler,zeynolar kocisin arkadası gelcek eşinle.herneyse. ANATOLİŞİMhemen bozma moralini cnm ya artık dogum gelmıs şmdimi anlamıs gelisim geriligini...skma canını bşy yoktur kuzum.bence gerilik dedıgı yanı ay'ına göre kilosunun azlıgı flndr korkma.doğsun da sağlıkla kilo da alır gelişir..
RANACIM tebrk ederm cnm,ALLAH analı babalı buyutsn canımmm.atlattn sonunda.darısı diger hamislere.
EBRARIM Ay kıyamam yaaa gecmş olsn cano ins iyi gecmştr çekim cnm benım.
KARDELEN49um canım ya cok ama cok haklısn ya.biz dusunmesek dahi millet sorularnla önerilernle bi turlu kendı halımıze brakmyolar bizi.takma kafana cnm.öptm.ALLAH ferahlık versn.
BONCUGUM dun alıntıda yazmamısm kz k.bkma.gecmş olsn ilaclarn etkısı fıstıgım o korkma,bide senin yumoslar fazlaydı catlamanın etkısyle oluyo o agrılar.
Kızlar,yazdgm yazmadgm herkesi öptm cok.hee bu arada BANUM gelmemşsn canım nerelerdesn umarm ıyısndr kuzen özledim...

Korkuttun kız bizim aman iyi ol canım bu arada inşallah hiç bişey yoktur senin doğumuna çok az kaldı büyük ihtimal ufak doğar benim yiğenlerde öyle doğdu bak şimdi ayşeye maşallahı var.
Sorma arkadaşım mahvetti çocuğu.
Valla edicek canım sürekli hastayım diyor...
Canım rahim filmine karar vermişsin korkma ama anesteziyle yaptır.
Canım çok geçmiş olsun hep aklımdasın inanki.
İyiyim canım her zamanki gibi.
Hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün selamlarımızı ilet görüşünce.
Ben geldim sen gittin canımcım.

ohh canım afiyet olsun...bende ayıklamayı sevmiyorum...sagolsun kociş ayıklattırıp getiriyo bana sadece yıkamasıyla pişirmesi kalıyo :)) tabi hazır yemeside ayrı bir güzel olur

kızlarrr siz gelin ben yapayım size her cumartesi yapıyorumm paratik kazandımm :)

biras öle canım sanada yazmıştım gerci özelden nedenini bide sınava hazırlnaıyorumm 15 gün kaldı da :)dişinden hayırlısyla kurtul artık ya stresi daha zor valla inş. canın acımaz canımm

hiçbişey yoktur canım inşallah sen canını sıkma öle bişi olsa bu zamana kadar belli olurdu belki kilo acısından filan demek istemiştr

Son düzenleme:
kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm

oh sizinki iyiymiş yaa.Öyle olsa 5 dakikada beşiktaş ayıklamak mesele.neyse pişirdim kocişi bekliyorum afiyetle yemesi kaldı

cnm ya takma kafanı.kızlara katılıyorum.bence de dr hani haftasına gore küçük demek istemiştir nasıl bazılarına bebek ılerden gıdıyor haftasından dıyorsa onun tersıdır deseydın ya ne demek bu dıye neden acıklmaıyor ki başka bırsey degıldır bence doğumun geldı neredeyse sımdımı anladı ki...eger oyle bıseyse ki inşallah degıldır hesabını da sor doğum yapıcam sımdımı anladınız dıyeee.merakla haberını beklıyorum cnmmm

kızlarr adetime 13 gün filan var ama göğüslerim çok fena belimde agrıyo galiba hasta olacam yine dotr 2 ay daha ilaç kullanırız rahim filmi sonra demişti biran önce cıksın aradan istiyorum sizce ne yapimm
cnm ben bu drları anlamıyorum yaa film baştan cekılır neden mi? bunu herkese anlatıyorum drum şöyle anlatmıştı bana da sorduğumda :
hormon tahlılıme bakılmıştı daha 10 aylık evlıyken ok hormonlar dengesız cıktı.fılm ıstedı dr nedenını sordugumda eğer tüplerin tıkanıksa ben sana sadece hormon ile ılgılı ılac versem yararı olmaz boşuna zaman kaybı olur film çekılecek ki tüplerde tıkanıklık varsa ilaç kullanmadAN Dİrek tüp bebek uygulamasına gecılecek ilaçları boşuna içimş olmayacaksın dıye acıklamıstı mantıklı da geldı bana.düşünsene tüplere bakılmıyo kaç sene ılaç kullanıyorsun e bır bakılıyo hasstanın tüpler tıkalı boşuna zamanı geçmiş ilaçlarla.o yüzden tedavı başlamadan once rahim filmişart bence

herkese iyi akşamlar kızlarrr...ranayı aradığımda hayırlı olsun dileklerinizi iletirim canlar

ama kimsecikler yok nasılsınız canlar ben geldim esma sude uyudu babası kurtlar vadisini izlemeye gitti bende size bakıyım dedim derken esma hanım çığlığı attı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…