Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Hoşbulduk derinimm sağolasın,bu arada dua bana okunuyor sanırım bu hafta çok tşk ederim kızlar yaa Allah razı olsn hepinizden,Rabbim herseyi gönlünüze göre versn evinizden huzuru eksik etesin bol bebişli günler görün inşaallah emiii

günaydın kızlar umarım herkes iyidir gecmişe bakamadım bende kayınvalidemdeydim pazar günü geldik kar fırtına göz actırmadı vallahi
orada dr gittim %99 kızın olacak dedi dr cok şükür iyiydi herşey yolunda
eşimde de böbrek tası vardı 1 cm oda kontrol oldu ve taşı 2 cm olmuş dr kendin düşüremezsin bunu dedi kalırsada böbregin fonksiyonlarını bozabilir dedi o yüzden apar topar hazır tatildeyken aldıralım dedik hemen ertesi günü alındı taş 5 gün hastanede kaldık tabi bende refakatçı olarak kaldım cok şükür bu güne şimdi iyi bizde durumlar böyle
bu hafta dua aokunuyor mu ebrar abla benım özelime bişey yollamamış haber verirseniz sevinirim cok öptüm herkesi

boncugum aşılama yaptırıyormuşsun cok sevindim inş. güzel sonuçların ocakta cok yakın bir arkadasım aşılamayla bebegıne kavuştu bir kızı oldu darısı başına olsun troitleride cok düşünme onlar ilaçlarla ayarlanıyorlar
ranacım sancın olmuş ay benimde bazen karnıma sancı geliyor taş gibi oluyor karnım korkuyorum erken dogum geliyor hemen aklıma sonra geciyor ohh diyorum ara ara oluyor böyle maşallah bebiş iyiymiş önemli olan o zaten saglıkla gelsin kuşun inş.
ebrar ablacım cok gecmiş olsun diş agrısını bilirim bende 2 dişimi cektirmiştim de kurtulmuştum cok pis oluyor agrısı allah şifa versin duayı öğrendim ama benim özelime bişey gelmemişti 20 tane okuyorum ben eger sayıda yanlışlık varsa söylersin cok öptüm ablacım gecmiş olsu tekrar

ama ben sigara içmiyorum kiiii.smile dertli tipi vardı ondan yaptımm.
inşallah bişey yoktur canım.öptm seni.
Ne oldu be derincim hayırdır.

Sağol canım.

Aaaaa ilk defa duydum dur bende araştırıyım sende bişeyler öğrendiysen yaz selinacım.
ya sorma banum internette çok araştırdım ama bişey çıkmıyo.haberlerde bahsedilen kadarıyla anlatayım.tüp bebek tedavisinde yeni uygulama diye söylendi zaten.hastane ismini unuttum bi merkezin ismini vermişti dr ismiyle beraber.onun uyguladığı bi yöntemmiş.embriyo transferinden 1 gün önce bu aşı yapılıyormuş.kadın kendi vücudu üretiyormuş rahim duvarındaki bebeğin tutunması için gerekli hücreleri.zaten tüp bebekte döllenme oldukyan sonra transfer ediyorlar ya bu da destekleyince %30 daha şans artıyormuş.zaten 100 çiftten 30 u tüp bebekle çocuk sahibi olabiliyormuş bu yöntemle bu oranda artıcakmış.inş bişeyler bulabiliriz de sende yaptırırsın.şimdilik bu kadar bilgim var oda haberlerde bahsi geçen kadar.
günaydın canım.hayırlı olsun inşallah demek kızımız geliyo.zaten sevcana kızlar lazım girin bakim sıraya eşine de geçmiş olsun canım Rabbim acil şifalar versin şimdi iyidir inşallah?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.

Tüp bebek tedavisinde yeni bir yöntem olan "gebelik aşısı" hamilelik oranını beşte bir oranında artırıyor. Türkiye'de ilk kez uygulanmaya başlanan aşı, Paris'te düzenlenen Uluslararası Üreme Cemiyeti toplantısında tanıtıldı. Gebelik aşısı tekrarlayan başarısız tüp bebek denemelerine umut olacak.

Türkiye'de tüp bebek tedavisine giden her yüz çiftten sadece 30'u çocuk sahibi olabiliyor.
Geriye kalan yetmişi ya bir daha denemiyor ya da her türlü maddi ve manevi riski göze alarak, yollarına devam ediyor.
Uluslararası Üreme Tıbbı Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve Hacettepe Tıp Fakültesi Kadın Doğum Bölümü Öğretim Üyesi Timur Gürgan, gebelik aşısı adı verilen yöntemin yüzde 30 oranında kırılan bu umutları geri getireceğini söylüyor.
Tüp bebek tedavisi gören kadının rahmine önce enjekte ediliyor ardından embriyo transfer ediliyor. Embriyonun rahimden düşmemesi için de gebelik aşısı devreye giriyor.

saol canım benim ilaç verdi dr kullanıyorum bol bol su içiyorum inş geçer hemen ...erken doğuma neden olduğu için her an tetikteyiz inş zamanında gelir bebeğim...
sen nasılsın cnm ???

AMİNNNN,,,
saol cnm bnm inş zamanında gelir kuzum ....
seninde kızın olcakmış sağlıkla gelsin inş hayırlı bi ewlat olur ....

ARKADAŞLAR,,,
ben dün yine acildeydim böbreklerimin ağrısından fenalaştım normal hastanede muayene etmediler direk kadın doğuma gittik bide öyle rezillik çektik ....
yine muayene edip nst ye bağladılar tam 1 saat nst de kaldık kızım bi dkk durmadı kıpır kıpır nst düzgün çıkmadı dr şaşırdı artık ne kadar hareketli diye gelen gitti bi ben kaldım artık sonunda biraz sakinleştirdim konuşarak uyudu dinledi annesini sonunda düzgünce çekildi dr sancın yok dedi ama enfeksiyon doğumu tetiklediği için yatış werdi bende ağrım yok istemiyorum dedim ewe geldik böbreklere wurması normalmiş inş bidaha ağrımaz çok fena oluyorum RABBİM kimseye yaşatmasın...
içimde her an ağrıcak mı korkusu war yatıp dinleniyorum bol bol ...benden bu kadar kızlar dualarınızı eksik etmeyin RABBİM hakkımızda hayırlısını wersin inş...

Banuşum önemli bşy yok bitanem merak etme bildgn şeyler...sen naptn canım gittin mi tahliller için?
Canım çıktı gene fibronojenim yüksek birazda kolestorollerim.
Çok geçmiş olsun canım.

Sağol selinacım arayıp bulmuşsun bende gittiğim merkeze soruyuım bakıyım.
Geçmiş olsun canım aman dinlen az kalmış.

[QUO.TE=AnaToLia_;23040850]Hoşbulduk derinimm sağolasın,bu arada dua bana okunuyor sanırım bu hafta çok tşk ederim kızlar yaa Allah razı olsn hepinizden,Rabbim herseyi gönlünüze göre versn evinizden huzuru eksik etesin bol bebişli günler görün inşaallah emiii[/QUOTE]
canım evet sana okunuyo Allah senden de razı olsun ins,bebisini sağlıcakla kucagına al kuzum.
tostimmm kızın olcak demek hadi hayrlı olsun tatlım sağlıkla gelsin...eşinede cok gecmıs olsn.
selinoşum ins canım sagol bende öptüm seni.bu arada tüp bebekle ilgili haber cok süpermıs.umarm banumda tüm tüp yaptracaklarda bundan yararlanabılir.
ah cnm ya cok geçmiş olsun valla.hem hamişsn hem agrılarins bşeyn kalmaz cnm.

hmm,o ilk dedigin neyle ilgiliydi kuzum?bide kolestrol he.pekı bunlar tüp öncesı olumszluk teşkil ediyo mu?

Selam canlarım...bugun evdeyım,braz canım skkın.kociş gtcegı icin tabi...aglıyorm arada tabı normal olarak ama eşim kızıyo iyi dgl aglamak gtcem gelcem hyrlsyla bol dua et yeter dıyo...ama napım kac gndur güçlü durdum ama bugun ve dun gece patlak verdiama hersey ıyı olacak ıns.yeterkı saglıkla gelsn...aman nyse skmym sizi smdı...ama ıyım suan.boynumda hafifledı sükür...byle ıste canlar.neyse dizimı ızlıyım:)

EBUŞUM unutmadan kuzum,dün unuttm demeyı.birsoşun 23taneyı ben okucm cnm bu akşam habern olsn.bide bana verdgn sayıyı cnm...

çok sağol cnm inşallah bende güzel haberler alırım
çok geçmiş olsun canım eşine buarada kızın oluyormuş hayırlı uğurlu olsun

çok geçmiş olsun cnm

iyiyim cnm uzun zamandır vakit ayıramıyordum topiğe sen nasılsın bunca zamandır hasretle beklediğim için karamsarlık var içimde olursa sürpriz olucak hayırlısı bakalım

amin ebuşum inşallah canım ya:18:

cnm ınsallah kontrole gıttıgınde daha ıyı sonuclar alırsın sana da dua okuyalım bır hafta ) canını sıkma duadan başka yapacak seyımız yok
çok sağol cnm dediğin gibi dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyorkızlar bgn kontrolüm vardı benimde solda iki tane daha oluşmuş yumoş toplam 5 tane oldular cumartesi çatlatma vurulucak pazartesi aşılama hayırlısı bakalım ne olucakbuarada altta 10 tane ziyaretçi var maşallah:))

Son düzenleme:
boncuğumm kız maşallahhh diyorum yumoşlar çok iyi.Rabbim inşallah bebişin tutunmasını nasib etsin.öptm canım.

ablacım pelinim dualarını okumuş.msn den yazmış ama burdanda yazmamı istedi.

Banuşum yok cnm,daha belli olmadı...ya içim bi tuhaf,inş güzel biyere dusernedense o kıbrıs geçıyo icimden hep kız nasldrkı oralarda askerlık.bu yenı bsy dgl hep öyle doguyo icime bide bahriyelı olacagı:)
BONCUGUMMMM MAAŞALLAH CANIM bak beş yumoşa beş nazarlık astım:)ayy ins tutar cnm yaa pazartesiyi ve snrakı 15 günü iple cekıces şimdi.

çok saol cnm bol bol dinleniyorum ...
yaa cnm hiç sorma hem hastalık hem hamilelik çok zor oldu ...bide bebek iyce agırlaştı ya hareketlerim acayip kısıtlanmış durumda sağımdan soluma dönemiyorum düşün yani ...inş geçer bi an önce ....
sende canını fazla sıkma olur mu sağlıkla gidip gelsin inş eşin ...(AMİNNNN)

saol cnm bnm ...
ay nasıl sewindim bak 5 tane olmuş YUMOŞLAR...
bakarsın bide hepsi tutuyormuş 5iz oluyormuşşşş
hakkında hayırlısı olsun inş ...sen kafanı takma bak gör OLACAKKK OLACAKKKKK.....!!!! (biz sewcanla böle diye diye oldu :)))))))) )

Son düzenleme:
İyi diye duymuştum kıbrısı komşumuzun oğlu orda yapmıştı ama çok pahalı bir yermiş o kadar biliyorum.

Ranacım sagol canım ins hayrlsyla gider gelir.
Banuş kıbrıs dglmis cnm,sana yazdıktan snra geldı kociş:)
KIZLAR,kocisim Burdur-merkez'e gidiyor ayın 25inde..ay aglıom syledgnden beri. Saka gelıyodu lafta ama kesnlesnce başka oluyomuş.
Ebusum hg kuzum nbr?

çok şükür bende oğluşlarımda çok iyiyiz allahında izniyle .benim içinde gez dolaş canım .dişinin geçmesine sevindim.allah emanet ol canım
Allahım daha iyi etsin canım maşallah oğluşlarına
selam abla ben dualarımı okudum(30 adet) özelden yazmak ıstedım acılmadı.burdan yazıyorum.optum
sevcanım çok saol canım ağzına yüreğine sağlık sorun yok geçmişi okuduğum için görüyorum kuzum
buarada oğleşlara iim arıyomuşsun allah kolaylık versin isim gerçekten önemli umarım içine sinen isimler olur ..
canım bu yazını okuyunca sevinmiştim ama yine kötü olmuşsun üzüldüm allahım şifa versin hayırlısıyla kurtulursun ağrılardan inşallah
dün gece baya gördün yüzümü cano :)))bugecede olabilir eğer istersen :)))
kıyamam emreme ya çok üzüldüm allahım şifa versin ee ankara çok soğuk üşüttü heralde kuzucuk biran önce iyileşir inşallah .
saol kuzum evet dişağrısıyla uğraşıyorum nezamandır sen nasılsın herşey yolunda inşallah
nedemek kuzum mevla herkesden razı olsun inşallah sağlıkla dünyaya gelsin oğluşun canım
tostim dönmüşsün canım seni gördüğüme sevindim buarada çok geçmiş olsun eşine allahım şifa versin taş olayı gerçektende çok zor bilirim eşimdede varda ..
canım sen yoksun diye yazmamıştım dua sana saol düşünceli kardeşim
tostim valla tevafuk olmuş birsoş hastanede olduğundan okuyamamış seninkini ona saydık allah razı olsun canım mevla kabul buyursun
ayyy kıyamam yaa çok üzüldüm ranacım inanki allahım şifa versin dikkat et kendine çabucak iyileşirsin inşallah canım
EBUŞUM unutmadan kuzum,dün unuttm demeyı.birsoşun 23taneyı ben okucm cnm bu akşam habern olsn.bide bana verdgn sayıyı cnm...
kuzu telde konuştuk zaten okumana gerek kalmadı saolsun tostim okumuş
maşallah boncuğum yaa çok sevindim canım hadi hayırlı olsun inşallah dualarım seninle bitanem bu haftada duayı sana okuruz inşallah sıkı sıkı tutunur kuzular bak çoğul konuşuyorum haberin olsun :)))
boncuğumm kız maşallahhh diyorum yumoşlar çok iyi.Rabbim inşallah bebişin tutunmasını nasib etsin.öptm canım.

ablacım pelinim dualarını okumuş.msn den yazmış ama burdanda yazmamı istedi.

saolasın selinam peloşumdanda allah razı olsun allahım kabul etsin
buarada selinam geçen yaptığın dua kayıtlımı kuzum yoksa geçmiştenmi alıyım ben eğer kayıtlıysa bana mesaj atabilirmisin özelden sana zahmet olmazsa kuzum

hepinize selamlar arkadaşlar bugün kocişim evde azcık kaçamak yaptım :))yarın dua saati buluşmak üzere hepinizi öpüyorum
buarada banuş tahliller yüksek çıkmış hayırlısı olsun canım zaten bildiğimiz şeyler takma kafaya ayrıca özledim seni haberin olsun

kuzum yaaa kıyama üzülme lütfen hayırlısıyla yapıp gelsin inşallah ağlama nolur yaa yeterki sağlık olsun bitanem
benim şimdi çıkmam gerek cano kusura bakma gece nasipse görüşürüz tamammı canım

olsun canom ne demek,bak sen islerıne kuzum...tamam dicem ama üzülmemek elimde dgl.buna sükür cok sükür hemde.Allah byle gecici ayrılık versn ne diym...

ay cnm ilk önce umarım tez vakitte hayırlısıyla biter askerliği eşinin burdur memur şehridir küçük ama güzel ordan dağıtım olur heralde göz açıp kapıyıncaya kadar geçer umarım en büyük asker bizim asker
derinim bende heyecanlıyım ama hep içimde ya olmazsa diye birsey var bakalım hayırlısı neolcak

kız beşizmi ne denirki bende diyorum olucak olucak inşallah belki taktiğiniz tutar bendede

sağol bitanem allah razı olsun buarada yazdığını yeni gördüm msn den ok bitti say sen cnm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…