Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşbulduk fıstığım nasılsın dicem ama seni çok iyi anlıyorum ama güçlü ol asker eşi güçlü olur dik dururEn Büyük TÜRKİYE

cnm sagolasn evet haklsn güclü olmaya calısıyorum ama bıyandan süzülüyo yaşlar.alıscam artk.sen nptn?
bende neyapım cnm size bakım dedim bir anlıyorum seni bende çok ayrı kaldım zor olucak ama geçiceğini bil yeter cnm:KK14:
selinam sağol cnm ya alıntı yapmıştım ama çıkmamış inşallah hayırlısı olur :KK16:

Son düzenleme:
kızlar hepinize cok teşşkür ederim gecmiş olsun dilekleriniz için
ebrar ablacım iyi bari birsenin yerine ben okumuş oldum allah kabul etsin

Ranacım sagol canım ins hayrlsyla gider gelir.
Banuş kıbrıs dglmis cnm,sana yazdıktan snra geldı kociş:)
KIZLAR,kocisim Burdur-merkez'e gidiyor ayın 25inde..ay aglıom syledgnden beri. Saka gelıyodu lafta ama kesnlesnce başka oluyomuş.
Ebusum hg kuzum nbr?
Hayırlısıyla gitsin gelsin canım ağlama diycem sen ağlıcan seni seviyorum arkadaşım:KK43:
Allahım daha iyi etsin canım maşallah oğluşlarına

sevcanım çok saol canım ağzına yüreğine sağlık sorun yok geçmişi okuduğum için görüyorum kuzum
buarada oğleşlara iim arıyomuşsun allah kolaylık versin isim gerçekten önemli umarım içine sinen isimler olur ..

canım bu yazını okuyunca sevinmiştim ama yine kötü olmuşsun üzüldüm allahım şifa versin hayırlısıyla kurtulursun ağrılardan inşallah

dün gece baya gördün yüzümü cano :)))bugecede olabilir eğer istersen :)))

kıyamam emreme ya çok üzüldüm allahım şifa versin ee ankara çok soğuk üşüttü heralde kuzucuk biran önce iyileşir inşallah .

saol kuzum evet dişağrısıyla uğraşıyorum nezamandır sen nasılsın herşey yolunda inşallah

nedemek kuzum mevla herkesden razı olsun inşallah sağlıkla dünyaya gelsin oğluşun canım

tostim dönmüşsün canım seni gördüğüme sevindim buarada çok geçmiş olsun eşine allahım şifa versin taş olayı gerçektende çok zor bilirim eşimdede varda ..
canım sen yoksun diye yazmamıştım dua sana saol düşünceli kardeşim

tostim valla tevafuk olmuş birsoş hastanede olduğundan okuyamamış seninkini ona saydık allah razı olsun canım mevla kabul buyursun

ayyy kıyamam yaa çok üzüldüm ranacım inanki allahım şifa versin dikkat et kendine çabucak iyileşirsin inşallah canım

kuzu telde konuştuk zaten okumana gerek kalmadı saolsun tostim okumuş

maşallah boncuğum yaa çok sevindim canım hadi hayırlı olsun inşallah dualarım seninle bitanem bu haftada duayı sana okuruz inşallah sıkı sıkı tutunur kuzular bak çoğul konuşuyorum haberin olsun :)))

saolasın selinam peloşumdanda allah razı olsun allahım kabul etsin
buarada selinam geçen yaptığın dua kayıtlımı kuzum yoksa geçmiştenmi alıyım ben eğer kayıtlıysa bana mesaj atabilirmisin özelden sana zahmet olmazsa kuzum

hepinize selamlar arkadaşlar bugün kocişim evde azcık kaçamak yaptım :))yarın dua saati buluşmak üzere hepinizi öpüyorum
buarada banuş tahliller yüksek çıkmış hayırlısı olsun canım zaten bildiğimiz şeyler takma kafaya ayrıca özledim seni haberin olsun :KK34:
Canım bende özledim inşallah bu gece buluşuruz konuşuruz.

Berrıncım hatırlamazmyz cnm hepınız aklımdasınız:KK66:demek ç.kaleye gtcen ıyı yolculuklar tatlım...bu arada inş ummuyosn galıba ama hamişsndr ıns ya.
Banuşum amın bitanem ins canım benım.zor gunler geciriyorum,hic istemedigim bi konuma geldim ama buna sükür napim.saglık olsnda...ama şu hayatta bùyük konuşmamak gerekio bı kere daha anladım...ASLA,asla demeyin hiçbişeye kızlar...
Anatolişim a.selam cnm sylerm ebuşa görusursem.ıns mısafırlerı cok kalmaz ya...sagol bu arada canım.bakalım nereye baslıcaz hayırlı bıyer olsunda farketmez.
Kardelenim evet canım işe baslıcam ama bu basvurdgm yerden olumlu olumsuz bı haber alayım da ona göre bakcam basımın caresıne.

sağol canım evet canakkale bursa yaptım bu gün eve geldm çok yoruldum ama bi bakayım dedim canım malesef benim adet beş gün geciklmeli geldi çok moralim bozuldu

herkese slmlar arkadaslarr bu aksam eve gedim 2 sattir uğrasıyorumm çok yoruldum yatmadan size bakmak istedim ama gecmişi okuyamadım
insallah olumsuz bişi yoktr bu arada ben beşgün gecikmeli adet oldum tam test alacaktım baktım hasta oldum okadar sevinmiştim ki bu sefer tamam dedim kendi kendime ama olmadı işte cok moralim bozuk tam kendimi toparlamıştım böle olduu ilaca basladım şimdi sonra yumurta takibi hepinizi öpüyorum görüşürüzz insallahhhh

Banuşum benim bende senı çok sevıyorum aglıom kuzen napim elmde dgl:KK43:
Canım ağla bende çok ağlamıştım lo zaman nişanlıydık eşimle seni çok iyi anlıyorum.
sağol canım evet canakkale bursa yaptım bu gün eve geldm çok yoruldum ama bi bakayım dedim canım malesef benim adet beş gün geciklmeli geldi çok moralim bozuldu
Hoşgeldin canım sakın bozma moralini bnakalım yumura takibinde ne olucak.

çok sağol cnm inşallah bende güzel haberler alırım:KK16:

çok geçmiş olsun canım eşine buarada kızın oluyormuş hayırlı uğurlu olsun:KK16:

çok geçmiş olsun cnm :KK16:

iyiyim cnm uzun zamandır vakit ayıramıyordum topiğe sen nasılsın bunca zamandır hasretle beklediğim için karamsarlık var içimde olursa sürpriz olucak hayırlısı bakalım:KK14:

amin ebuşum inşallah canım ya:18::KK16:

çok sağol cnm dediğin gibi dua etmekten başka elimizden birşey gelmiyor:KK16:kızlar bgn kontrolüm vardı benimde solda iki tane daha oluşmuş yumoş toplam 5 tane oldular cumartesi çatlatma vurulucak pazartesi aşılama hayırlısı bakalım ne olucak:KK16:buarada altta 10 tane ziyaretçi var maşallah:))
boncuğum hadi hayırlısı dualarımız seninle.pazartesi bebişler tutunsun 14 gün sonrasıda annesi bize müjde vermeye gelsinn.amiiinnn.Rabbim bu mübarek cuma günü dualarımızı kabul etsin inşallah.öptm canım.
Ranacım sagol canım ins hayrlsyla gider gelir.
Banuş kıbrıs dglmis cnm,sana yazdıktan snra geldı kociş:)
KIZLAR,kocisim Burdur-merkez'e gidiyor ayın 25inde..ay aglıom syledgnden beri. Saka gelıyodu lafta ama kesnlesnce başka oluyomuş.
Ebusum hg kuzum nbr?
derinim yer belli olmuş eşimin memleketi.küçük güzel bi yer.boncuğumun dediği gibi memur şehri orası sakin sessiz biyer.Rabbim hayırlısıyla gidip gelmesini nasip eylesin inşallah.
inşallah son olur bu adetin.günlerin sapması iyimi kötümü bilemiyorum.iki türlüde umutlandırıyo.bu sefer kesin hamileyim diye düşünüyorsun sonra adet oluyorsun diyolar bebek yerini hazırlıyo yine bi umut başlıyor.nasip Rabbim en kısa zamanda sağlıklı evlatlarımızı nasib etsin inşallah.
Bugün adet oldum kızlar bendede bu ay bir ümit vardı demek boşmuş.

oyy banum yaa inşallah bir gün o ümitler dolu çıkar Yarabbim sen büyüksün bu mübarek cuma günü bütün arkadaşlarıma ve bana katından hayırlı evlatlar nasib eyle aminnn.

birsenim atladımmı ben seni ya emre nasıl şimdi iyidir inşallah.Rabbim şifa versin paşama.öptm çok.

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar.hayırlı cumalar.Rabbim bu mübarek günde hepimizin dualarını dileklerini kalbinden geçenleri kabul eylesin inşalllah.

ablam msj atıcam şimdi duayı.öptm.

hayırlı cumalar arkadaşlar RABBİM bu güzel vakitlerin hürmetine gönlümüzdekileri nasip etsin inşallah
SELİNAM çok saol canım ellerine sağlık aldım duayı .inşallah birgün sanada yapmak nasip olur kuzum ..
hepiniz iyisinizdir inşallah hanımlar
berrin dönmüşsün hoşgeldin canım ayrıca sıkma canını inşallah enkısa zamanda gelir kuzun .
banuşum sende kırmızıları görmüşsün üzülme kuzen inşallah herşey güzel olucak .
derinim sende ağlama kuzum hayırlısıyla gidip gelicek kocişin canım arkadaşım allahım kavuştursun sizi

hayırlı cumalar arkadaşlar RABBİM bu güzel vakitlerin hürmetine gönlümüzdekileri nasip etsin inşallah
SELİNAM çok saol canım ellerine sağlık aldım duayı .inşallah birgün sanada yapmak nasip olur kuzum ..
hepiniz iyisinizdir inşallah hanımlar
berrin dönmüşsün hoşgeldin canım ayrıca sıkma canını inşallah enkısa zamanda gelir kuzun .
banuşum sende kırmızıları görmüşsün üzülme kuzen inşallah herşey güzel olucak .
derinim sende ağlama kuzum hayırlısıyla gidip gelicek kocişin canım arkadaşım allahım kavuştursun sizi

hayırlı cumalar abla.amiinn inşallah Rabbim hepimizin doğum yapacağı günleri gösterip dualarla destek olmayı nasib etsin inşallah.

Toplam 4 kullanıcı konuyu okuyor. (3 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53, swcnprlk+, SeLiNa23+
selam hanımlar nasılsınız

X