Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hepinize hayırlı günler arkadaşlar iyisiniz inşallah
epey aradan sonra burdayım :))
misafirler vardı onlar gitti buseferde pc çöktü dün format atıldı neyse şimdilik sorun yok
birkaç gündür hiç iyi değilim misafirler varken diş ağrım tutmuştu gece acile gittik apsede yapmış antibiyotik verdi onu kullanıyorum ama hala şiş suratım .aslında yarın çekilcekti dişim ama hem şişliğin inmemesi hemde kansulandırıcı kullanıyo olmam yüzünden doktor çekemem dedi riskli dedi .hematologunuzla konuşun onay verirse çekeriz dedi .ne zor bişeymiş ya dişin ağrıyo çektiremiyosun ömür boyuda bu sıkıntıları yaşamak zorundayım galiba .neyse allahım beterlerinden korusun .az öncede hematologumu aradım hastası varmış döneriz size dedi tabi dönerlerse haber bekliyorum inşallah sorun olmaz derde çektirip kurtulurum .kaç gündür keyifsizim çok zormuş diş ağrısı .
neyse bende havadisler böyle sizler nasılsınız ?
buarada DERİNİM yazmış gerçi buhafta duayı anatolişe hazırladım hayırlısıyla yavrusunu kucağına alsın inşallah .herkese dua sayısını bildirdim bitince haber edersiniz canım arkadaşlarım .
buarada BONCUĞUM aşılama yapıyomuşsun hadi hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah sağlıcakla gelir yavruşun .tiroit olayını takma canım bence ilaçla herşey yoluna girer .dualarım seninle haftayada sana dua okuruz inşallah canım .
arkadaşlar geçmişe gözattım herkes iyi şükür.hepiniziçok özledim inanın ama keyfim yok halim yok antibiyotikde beni tuhaf etti valla .şu sorunlar bitsin muhabette edelim özledim :KK19::KK19::KK19:
sevcanım ,birsenim,kardelenim,boncuğum,derinim,kardeloşum,banum,selinam ,flanım ,pelinim,kayram,berrinim,ranam,garibim,semram,tostim,anatolişim,derdam,elifim (okuyosundur belki)hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere canım arkadaşlarım

geçmiş olsun canım çok zor olur diş ağrısı çektim biliyorum hatta baş edemedim artık da komple dişleri yaptırmıştık bizim oğlanın dişlerinde de tel vardı o zaman komple diş bakımına girmiştik ailecek bahsetmiştim yanlış hatırlamıyorsam belki sen de hatırlarsın tekrar geçmiş olsun tatlım:KK71:

ya cnm bak dr da yok demiş inşallah yoktur.morelını 0a ındırme hemen...neticeleri bıldır merakta bırakma cnm olur mu.opuyorum
sağol cnm netice tsh 0 28 çıktı sınır 0 35 ten başlıyor serbestlere baktı onlarda da yükselme olsymış gizli guatır dicekti allahtan onlar normal çıktı sen gebelik düşünmesen sana takibe bile gerek yok dedi ama gebelik düşündüğün için ilaç verelim 20 gün sonra gel tekrar dedi bakalım ne olucak

misafirler vardı onlar gitti buseferde pc çöktü dün format atıldı neyse şimdilik sorun yok
birkaç gündür hiç iyi değilim misafirler varken diş ağrım tutmuştu gece acile gittik apsede yapmış antibiyotik verdi onu kullanıyorum ama hala şiş suratım .aslında yarın çekilcekti dişim ama hem şişliğin inmemesi hemde kansulandırıcı kullanıyo olmam yüzünden doktor çekemem dedi riskli dedi .hematologunuzla konuşun onay verirse çekeriz dedi .ne zor bişeymiş ya dişin ağrıyo çektiremiyosun ömür boyuda bu sıkıntıları yaşamak zorundayım galiba .neyse allahım beterlerinden korusun .az öncede hematologumu aradım hastası varmış döneriz size dedi tabi dönerlerse haber bekliyorum inşallah sorun olmaz derde çektirip kurtulurum .kaç gündür keyifsizim çok zormuş diş ağrısı .
buarada DERİNİM yazmış gerçi buhafta duayı anatolişe hazırladım hayırlısıyla yavrusunu kucağına alsın inşallah .herkese dua sayısını bildirdim bitince haber edersiniz canım arkadaşlarım .
buarada BONCUĞUM aşılama yapıyomuşsun hadi hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah sağlıcakla gelir yavruşun .tiroit olayını takma canım bence ilaçla herşey yoluna girer .dualarım seninle haftayada sana dua okuruz inşallah canım .
arkadaşlar geçmişe gözattım herkes iyi şükür.hepiniziçok özledim inanın ama keyfim yok halim yok antibiyotikde beni tuhaf etti valla .şu sorunlar bitsin muhabette edelim özledim :KK19::KK19::KK19:
sevcanım ,birsenim,kardelenim,boncuğum,derinim,kardeloşum,banum,selinam ,flanım ,pelinim,kayram,berrinim,ranam,garibim,semram,tostim,anatolişim,derdam,elifim (okuyosundur belki)hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere canım arkadaşlarım
geçmiş olsun ebuşumm hastaymışsın bizde bir işe klkıştık bakalım ne olucak cnm yrn yine kontrol var hayırlısı beni biliyosun zaten karamsarlığın kadınıyım:)
canım benim stres yapma eğer aşılama yapmaya engel olsaydı neden ilaçları artırsın ki yapamayız der ilacını devam etme derdi.vardır bi hayır.her ay hiç bir aksilik çıkmıyoda noluyo yine tutturamıyoz canım ya.belki aksiliğe rağmen tutacak Rabbim büyük o istedikten sonra hiç bir sorun engel değil.moralini yüksek tut üzüntü strese hiç ihtiyaç yok canım.öptm seni geçmiş olsun şimdiden.
sağol selinam haklısın biyandan belkide benm tek sorunum budur doktor da öyle dedi sorun çıkması seni üzmesin bi sebep sonuçta bu dedi o yok olursa gebelikte kolaylaşır dedi kötü halime sevndiriyor adam beni:KK1:

cnm moralini hiç bozma weren RABBİM her türlü werir hakkında hayırlısı olsun belirtilerin yokmuş için ferah olsun inş sorun yaratmaz ...bak maaşallah 3 tane yumoşun olmuş inş bebiş olup konar annesinin göbüşüne...(AMİNNNNNNN)

ablacım hoşgeldin,,,
uzun zamandır bende yoktum çok şükür gelebildim özlemiştim kızları çok iyi oldu ....
inş uzun uzun sohbet ederiz bi ara öpüyorum seni...

KIZLARRRRR,,,,
dün gece acilleştim hastaneye gittik dr um yurt dışındaymış ebe ilgilendi aşırı derecede ağrım wardı geçer sandım geçmedi bizde apar topar gittik ...direk nst'ye bağladılar ama bebişim gayet iyiydi doğum sancıları değilmiş meğerse enfeksiyon kapmışım oda sancı yapmış sonra böbreklerime wurdu şuan hala sancım war ara ara şiddetlenip yokluyor bugün akşama kadar uğraştık dr um hastaneye geldi randewum yarındı bende bu güne aldım muayene oldum bebeğim iyiymiş içim rahatladı görünce suyu kilosu çok iyi çıktı dr bi sürü ilaç yazdı haftaya tekrar gitcem doğum normal gözüktüğü için tam bi tarih werilmedi ama bebek önden gidiyormuş ama erken olma riski yok dedi inş zamanında gelir yawrum ....
benden haberler bunlar hepinizi öpüyorum..... :KK16:
sağol canım sanada çok geçmiş olsun bol bol su içmen gerekli sanırım bldiğğim kadarıyla dikkat et kendine
BONCUGUM dur kız amma karamsarsn yav kızcem he.selinanın dedıgı gbı asılamayı yapmıcak olsa iğnelere dvm etmez.büyütme gözunde fıstıgım.hem bak ne gzl MASALLAH DİYİMyumoşlar 3 taneymıs onlar ıgneyle gelisip bebişi bekler vaziyete gelecek.kız muhtemelen bi 5-6gun snra asılaman olur sen tiroidi takma ilacla duzelır nasılsa.
öyle görünüyor ilaçlara dvm ediyor soldakilereide aynı seviyeye getirmek için ordada bi 3 tane oluşursa 6 ız geliyor :KK9::KK9:şaka bi yana cnm bi taneside yeter allah nasip ederse ama kafama takılan 8.gün doktor yumoşların istenilen seviyede değil dedi adetim yeni bitmiş ovülosyona tam 7 gün var nasıl istenilen sviyede olsun ki:KK5:

ay boncuuuuk,keşke sen burda olsaydın,ben seni şöyle iki güne bi pataklasaydım canım yaaaa
ne güzel yumurtan gelişmiş,hatta dr yeniden kutu aldırmış,iğnenin dozunu artırmış,bunlara niye bakmıyon?
gel patakla kız çok ihtiyacım var diyorum ya ben karamsar oldukça herşey zorlaşıyor benim ki hasta oldu şimdide gülüm mü ağlım mı:KK9::KK5::KK53:
Hayırlısı olsun canım guatr çıksada korkma bişey olmaz alırsın ilacını.
sağol banum:KK16::KK16:

Son düzenleme:
kızlar ben bir işe kalkıştığım zaman hep taş konuyor önüme allahın zoruna gitmesin çok yoruldum ne heves kaldıd ne güç bgn adetimin 8.günü gittim sağda 3 tane oluşmuş soldada gelişmekte olan varmış doktor ilacın dozunu artırdı ama tsh 0.1 çıkmış guatır dan şüphelendi bunca senedir okadar hormon testi yaptırıyorum ilkke zböyle bir sonuçla karşılaştımben genel cerrahiye sevketti oda baktı belirti falan yok tekrar hormon testi istedi makineyle ilgili olabilir dedi bakalım saat 4 te belli olucak umarım yoktur bide bunla uğraşmım iki kutu daha ilaç istedi baya pahalıya mal olucak bana bu aşılama tabi yaprsa oda :KK14::KK5::KK43::KK43:

görüşemedik epeydir nasılsın diyecektim ama moralsiz gördüm seni:KK31:ben hiç aşılama yaptırmadım o yüzden bilgim yok bu konularda ama arkadaşlar güzel şeyler yazmışlar moralini bozma tatlım herşey daha güzel olacak inşallah:KK16:guatr önemli evet ama yine bildiğim kadarıyla yazıyorum dr. kontrolünde tedavisi yapılabiliyor mümkün olduğunca iyi düşün ki iyi olsun herşey canım:KK34:

ranacığım çok geçmiş olsun canım inşallah zamanında ve sağlıkla gelir bebeğin tatlım:emir_bebek:

ay canım ne kadar dalmışım benim dua neden yok dicektim.unuttum hasta olduğumu :KK1:

canım benim stres yapma eğer aşılama yapmaya engel olsaydı neden ilaçları artırsın ki yapamayız der ilacını devam etme derdi.vardır bi hayır.her ay hiç bir aksilik çıkmıyoda noluyo yine tutturamıyoz canım ya.belki aksiliğe rağmen tutacak Rabbim büyük o istedikten sonra hiç bir sorun engel değil.moralini yüksek tut üzüntü strese hiç ihtiyaç yok canım.öptm seni geçmiş olsun şimdiden.

ablam yaa çok çok geçmiş olsunn.diş berbat bişey.gerçi her şey öylede sanki dişe hiçbir ilaç etki etmiyor gibi süründürüyor insanı.inş çabuk dönerler de çektirip kurtul biran önce.Rabbim şifa versin inşallah ablacım.öptm seni.

derinim bu kadar belirti sadece stresten olamaz sanırım.inşallah bebiştendir.Rabbim güzel haberlerle sevindirsin inşallah.bu arada 2 seferdir yazcam unutuyom hep eşinin askere gitmesine karar vermişsiniz çok iyi olmuş canım hep ayak bağı olurdu zaten askerlik.hayırlısıyla gidip gelsin inşallah canım.öptm senide.

kızlar bugun anca vakit bulup girebildim.bu sıralar yoğunluk var.hepinizi öptüm benden sonra gelenlere selamlar...
valla selinam öyle yaa mahvetti beni hele dünki yaşadığım stres tuz biber oldu neyseki sorunu çözdük inşallah 10 gün sonra çekilcek bende kurtulucam
sen nasılsın kuzum sana dua yazmadım adet olduğunu okumuştum :)
oh ne güzel senin hazırlıklar bitmiş kuzum sağlıkla gelsin kuzular....
dr kontrolünede gitmişsin maşallah yawrulara ....:nazar:

cnm moralini hiç bozma weren RABBİM her türlü werir hakkında hayırlısı olsun belirtilerin yokmuş için ferah olsun inş sorun yaratmaz ...bak maaşallah 3 tane yumoşun olmuş inş bebiş olup konar annesinin göbüşüne...(AMİNNNNNNN)

ablacım hoşgeldin,,,
uzun zamandır bende yoktum çok şükür gelebildim özlemiştim kızları çok iyi oldu ....

KIZLARRRRR,,,,
dün gece acilleştim hastaneye gittik dr um yurt dışındaymış ebe ilgilendi aşırı derecede ağrım wardı geçer sandım geçmedi bizde apar topar gittik ...direk nst'ye bağladılar ama bebişim gayet iyiydi doğum sancıları değilmiş meğerse enfeksiyon kapmışım oda sancı yapmış sonra böbreklerime wurdu şuan hala sancım war ara ara şiddetlenip yokluyor bugün akşama kadar uğraştık dr um hastaneye geldi randewum yarındı bende bu güne aldım muayene oldum bebeğim iyiymiş içim rahatladı görünce suyu kilosu çok iyi çıktı dr bi sürü ilaç yazdı haftaya tekrar gitcem doğum normal gözüktüğü için tam bi tarih werilmedi ama bebek önden gidiyormuş ama erken olma riski yok dedi inş zamanında gelir yawrum ....
ranacım çok geçmiş olsun canım inşallah ilaçların şifa olsun bebiş iyiymiş maşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin dünyaya
Selam hayırlı aksamlar kızlar...
EBUŞUM hosgeldn dicem ama pek hosgelmedn kuzu üzüldm ya cok gecms olsn...inş cekmeye ızın verırler de kurtulursn agrıdan:KK43:benımde 1 seneyı gectı dolgum düşük.arada fena agrıyo.dunde agrıdı.bu aksamda tuttu braz,zeyno bı agrı kesıcı verdı ıyı geldı.
BANUM ugramamsn canım ıyısndr ıns.
BONCUGUM dur kız amma karamsarsn yav kızcem he.selinanın dedıgı gbı asılamayı yapmıcak olsa iğnelere dvm etmez.büyütme gözunde fıstıgım.hem bak ne gzl MASALLAH DİYİMyumoşlar 3 taneymıs onlar ıgneyle gelisip bebişi bekler vaziyete gelecek.kız muhtemelen bi 5-6gun snra asılaman olur sen tiroidi takma ilacla duzelır nasılsa.
SELİNAM sagol canım ya inşallah o yokken zaman su gıbı akıp gecer.hic sanmıyorum cok zor gececek ama napalım.bitirsn de önümüze bakalım.yarn hemen bildrmeye gtmek istiyo,bende diyorum bi işlerini hallet borcu harcı kapa hazır ol öyle git bildir ama dinlemıyo.bakalım ne zaman gıtcek...canım belirti dgldr bunlar ya.ama şu basdönmesı korkutuyo benı.günlerdir geçmemesi ve sık dönmesi normal dgl Allah korusun:KK43:eşimde doktora götirym dio tomografi cektrelim.aslnda istiyorum ben bu tomografiyi hep,böyle olmadan öncede ıstyodm ama ihmal ettım.şmdide kocış işsiz ben işsz doktora gtmeyede müsait dglz napcz blmıyorum...bu arada boynumda tutuldu gene ve cok agrıyor:KK43:hep sinirsel bunlar aslnda..
saol derinim allah razı olsun canım valla cano ihmal etme benim gibi sonu feci oluyo yani korku belasına gitmedim böyle oldu işte :))
aaaa bak üzülürüm ama,ben her geliyorum kimse yok,bu sitemi hakettiğimi düşünmüyorum ben
elimden geldiğince her vaktimi burda geçiriyorum çünkü

bilmiyorum ki ne zaman,heralde 6. ayda falandır,öylemi ki?
şimdilik iyiyiz şükür,inşallah böyle devam eder
bazen yemeği fazla kaçırıyorum,kendimi çok gergin hissediyorum,bedenimi yani
emreciğe maşallah,yok mu paşanın yeni resimler?

ay boncuuuuk,keşke sen burda olsaydın,ben seni şöyle iki güne bi pataklasaydım canım yaaaa
ne güzel yumurtan gelişmiş,hatta dr yeniden kutu aldırmış,iğnenin dozunu artırmış,bunlara niye bakmıyon?

kanka geçmiş olsun yaaa,kurtulamadın şu dişten bi türlü
o saydığın isimleri ben de merak ediyorum,çoğu yazmıyo bişey,arada bi selam verseler keşke

çok geçmiş olsun,inşallah bebişin zamanında gelir ranacım

kızlar selam.
derincim eşin hayırlısıyla gidip gelsin inşallah
seninle konuşmak istiyodum ama msn olsa daha iyi olcaktı,burdan olmuyo bazen
kurtulamadım gerçektende yaa bide dün doktor çekmem diyince iyce stres oldum neyse inşallah coraspini bıraktım 10 gün sonra çekilcek .
sen nasılsın canım
Hoşbulduk gecikmeli oldu:)Akşam erken yattım canım.

Hayırlısı olsun canım guatr çıksada korkma bişey olmaz alırsın ilacını.

Canım konuştuk zaten çok geçmiş olsun.

Canımcım bugün hastahanedeydim tahlillerimi yaptırdım ordanda eski binamda oturan bir abla vardı vefat etmiş oraya gittim üzücü bir gün geçirdim.
evet canım konuştuk saol sende randevu almışsın hadi hayırlısı bakalım
hayırlısı olsun canım .

evet çok haklısın canım. senin kaç ayın kaldı .isim bula bildinizmi bebişlere.amin canım herkez tatsın bu duyguyu inşallah

çok geçmiş olsun canım pek diş ağrısı çekmedim ama fena birşey olsa gerek.bende seni öptüm canım kendine iyi bak

çok geçmiş olsun canım .çok dikkatli ol allah korusn bebeğinide senide :KK49:
saol semracım allah razı olsun canım .sen nasılsın oğluşun nasıl
geçmiş olsun canım çok zor olur diş ağrısı çektim biliyorum hatta baş edemedim artık da komple dişleri yaptırmıştık bizim oğlanın dişlerinde de tel vardı o zaman komple diş bakımına girmiştik ailecek bahsetmiştim yanlış hatırlamıyorsam belki sen de hatırlarsın tekrar geçmiş olsun tatlım:KK71:
saol flanım evet hatırladım bidönem baya uğraşmıştın sende ayy valla zormuş canım yaa allah herkesin yardımcısı olsun
sen nasılsın herşey yolunda inşallah
sağol cnm netice tsh 0 28 çıktı sınır 0 35 ten başlıyor serbestlere baktı onlarda da yükselme olsymış gizli guatır dicekti allahtan onlar normal çıktı sen gebelik düşünmesen sana takibe bile gerek yok dedi ama gebelik düşündüğün için ilaç verelim 20 gün sonra gel tekrar dedi bakalım ne olucak

geçmiş olsun ebuşumm hastaymışsın bizde bir işe klkıştık bakalım ne olucak cnm yrn yine kontrol var hayırlısı beni biliyosun zaten karamsarlığın kadınıyım:)
sağol selinam haklısın biyandan belkide benm tek sorunum budur doktor da öyle dedi sorun çıkması seni üzmesin bi sebep sonuçta bu dedi o yok olursa gebelikte kolaylaşır dedi kötü halime sevndiriyor adam beni:KK1:

sağol canım sanada çok geçmiş olsun bol bol su içmen gerekli sanırım bldiğğim kadarıyla dikkat et kendine
öyle görünüyor ilaçlara dvm ediyor soldakilereide aynı seviyeye getirmek için ordada bi 3 tane oluşursa 6 ız geliyor :KK9::KK9:şaka bi yana cnm bi taneside yeter allah nasip ederse ama kafama takılan 8.gün doktor yumoşların istenilen seviyede değil dedi adetim yeni bitmiş ovülosyona tam 7 gün var nasıl istenilen sviyede olsun ki:KK5:

gel patakla kız çok ihtiyacım var diyorum ya ben karamsar oldukça herşey zorlaşıyor benim ki hasta oldu şimdide gülüm mü ağlım mı:KK9::KK5::KK53:

boncuğum saol canım allah razı olsun
seninde sorun çözülmüş hadi gözünaydın inşallah herşey çok çok güzel olur bebişin gelirde bu karamsarlığın biter inşallah kuzum .
allahım emeklerini boşa çıkarmasın

selamlar canım arkadaşlarım yine karlı bir istanbul gününe uyandık gerçi şimdilik sadece havada ama olsun :))
dün buraya yazdıktan sonra hematologum aradı aslında döneceklerini hiç düşünmemeiştim adama gitmeyeli nerdeyse 1 yıl oldu ama iyi doktor kendini belli ediyor gerçektende aradı ve şükürki sorunu çözdü 10 gün coraspin kullanmıycam sonrada çekilcek dişim .hasyırlısıyla kurtulucam inşallah .buarada doktorum sordu gebelik oldumu filan diye bende nerdeeeee dedim :))hayırlısı zaten gebelik olsa ilk gideceğim yer galiba hematologum :))benden bukadar birazdan dışarı çıkıcam kaç gündür evdeyim çok sıkıldım dişimde hafif inmişken azcık dolaşıyım .hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım .

valla selinam öyle yaa mahvetti beni hele dünki yaşadığım stres tuz biber oldu neyseki sorunu çözdük inşallah 10 gün sonra çekilcek bende kurtulucam

ranacım çok geçmiş olsun canım inşallah ilaçların şifa olsun bebiş iyiymiş maşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin dünyaya

saol derinim allah razı olsun canım valla cano ihmal etme benim gibi sonu feci oluyo yani korku belasına gitmedim böyle oldu işte :))

kurtulamadım gerçektende yaa bide dün doktor çekmem diyince iyce stres oldum neyse inşallah coraspini bıraktım 10 gün sonra çekilcek .
sen nasılsın canım

saol flanım evet hatırladım bidönem baya uğraşmıştın sende ayy valla zormuş canım yaa allah herkesin yardımcısı olsun

seninde sorun çözülmüş hadi gözünaydın inşallah herşey çok çok güzel olur bebişin gelirde bu karamsarlığın biter inşallah kuzum .

selamlar canım arkadaşlarım yine karlı bir istanbul gününe uyandık gerçi şimdilik sadece havada ama olsun :))
dün buraya yazdıktan sonra hematologum aradı aslında döneceklerini hiç düşünmemeiştim adama gitmeyeli nerdeyse 1 yıl oldu ama iyi doktor kendini belli ediyor gerçektende aradı ve şükürki sorunu çözdü 10 gün coraspin kullanmıycam sonrada çekilcek dişim .hasyırlısıyla kurtulucam inşallah .buarada doktorum sordu gebelik oldumu filan diye bende nerdeeeee dedim :))hayırlısı zaten gebelik olsa ilk gideceğim yer galiba hematologum :))benden bukadar birazdan dışarı çıkıcam kaç gündür evdeyim çok sıkıldım dişimde hafif inmişken azcık dolaşıyım .hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım .

çok şükür bende oğluşlarımda çok iyiyiz:emir_bebek::emir_bebek: allahında izniyle .benim içinde gez dolaş canım .dişinin geçmesine sevindim.allah emanet ol canım:KK16:

selam ablam hoşgeldın...
çok geçmiş olsun yaaa.ben çekmedım hiç ama kotu dıyor herkes diş ağrısına.inşallah cok cektırmez sana

oh ne güzel senin hazırlıklar bitmiş kuzum sağlıkla gelsin kuzular....
dr kontrolünede gitmişsin maşallah yawrulara ....:nazar:

ablacım hoşgeldin,,,

KIZLARRRRR,,,,
ay cnm gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne.fazla dısarı soguga cıkma bu aralar üşütüp enfeksıyon kapıyorsun bak.maşallah ıyıymış yavrun şükür

Selam hayırlı aksamlar kızlar...
EBUŞUM hosgeldn dicem ama pek hosgelmedn kuzu üzüldm ya cok gecms olsn...inş cekmeye ızın verırler de kurtulursn agrıdan:KK43:benımde 1 seneyı gectı dolgum düşük.arada fena agrıyo.dunde agrıdı.bu aksamda tuttu braz,zeyno bı agrı kesıcı verdı ıyı geldı.
BANUM ugramamsn canım ıyısndr ıns.
SELİNAM sagol canım ya inşallah o yokken zaman su gıbı akıp gecer.hic sanmıyorum cok zor gececek ama napalım.bitirsn de önümüze bakalım.yarn hemen bildrmeye gtmek istiyo,bende diyorum bi işlerini hallet borcu harcı kapa hazır ol öyle git bildir ama dinlemıyo.bakalım ne zaman gıtcek...canım belirti dgldr bunlar ya.ama şu basdönmesı korkutuyo benı.günlerdir geçmemesi ve sık dönmesi normal dgl Allah korusun:KK43:eşimde doktora götirym dio tomografi cektrelim.aslnda istiyorum ben bu tomografiyi hep,böyle olmadan öncede ıstyodm ama ihmal ettım.şmdide kocış işsiz ben işsz doktora gtmeyede müsait dglz napcz blmıyorum...bu arada boynumda tutuldu gene ve cok agrıyor:KK43:hep sinirsel bunlar aslnda..
cnm yaa geçmiş olsun cok sana da ...cnm sınırsel dıyorsun da takma cnm hıcbırseyi .takıncka duzelmıyor bılıyorsun...bak tutulmaya karsı eger ki kAS sıkışmasıysa netten bakmıştım bır kez benım de kaburgalarımın orası olur arada.nette carelere baktım hamıleyken oldu krem de kullanamıyorum ya.buzu beze sarıp oraya tutun yazıyordu 2 gun yaptım ınanır mısın normalde benım 2 hafta surerdı 3 gunde gectı o kas sıkısması bır dene ıstersen ama kas sıkışması isa yanlış iş yapmayalım

hayırlısı olsun canım .

evet çok haklısın canım. senin kaç ayın kaldı .isim bula bildinizmi bebişlere.amin canım herkez tatsın bu duyguyu inşallah

çok geçmiş olsun canım pek diş ağrısı çekmedim ama fena birşey olsa gerek.bende seni öptüm canım kendine iyi bak

çok geçmiş olsun canım .çok dikkatli ol allah korusn bebeğinide senide :KK49:
cnm bizim her an olabılır kı ınsallah olmasın.ıkız oldukları ıcın 40 hafta beklenmıyor dr en fazla 37 hafta dururlar dıyor o kadar dururlarsa 4-5 haftamız kaldı.yok sorma neredeyse doguracagım ama isim karmaşası yasıyoruz.başta atabey&ataberk ıstıyorduk vazgectık onlardan.arayıstayız.

cnm ınsallah kontrole gıttıgınde daha ıyı sonuclar alırsın sana da dua okuyalım bır hafta :KK66:) canını sıkma duadan başka yapacak seyımız yok

merhaba kızlar.dün akşam saat 10 gibi iki damla kadar kahverengi akıntım geldi peçeteye silince görüdm.o zamandan beri gelen giden yok.karnım da adet olacakmışım gibi ağrıyor.çok da şiddetli ağrımıyor.eğer bugün adet olmazsam yarın test yapsammı diyorum.sizce yapsam çıkar mı?:44::44::44:

merhaba kızlar.dün akşam saat 10 gibi iki damla kadar kahverengi akıntım geldi peçeteye silince görüdm.o zamandan beri gelen giden yok.karnım da adet olacakmışım gibi ağrıyor.çok da şiddetli ağrımıyor.eğer bugün adet olmazsam yarın test yapsammı diyorum.sizce yapsam çıkar mı?:44::44::44:
merhaba...
dün regl tarıhın mıydı? eger oyle ise dur hemen test yapma bır hafta fılan gecsın cıkamayabılır varsa bile

selam abla ben dualarımı okudum(30 adet) özelden yazmak ıstedım acılmadı.burdan yazıyorum.optum:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

hepinize tek tek yazamadım kusura bakmayın...ALLAH razı olsun sizlerden ....
bugün daha iyiyim çok şükür bol bol su içiyorum ilaçlarımıda alıyorum inş çabucak geçerde rahatlarım ....
çok çok öpüyorum hepinizi... :KK16::KK16::KK16:

cano,topice gelmıyosun dimedm dikat ettıysen:)kactr tam denk gelıoz senın kalkasn gelıyo,daha doğrusu öyle denk gelıyo sen kalkarken ben geliom cnm bnm...ya bende isterım görusmek ne zamandr konuşmadık ztn kuzum...msn gece actm bugunlerde ama tel çekmiyo ya sinirım kalkıyo zor yazısıyoruz.rastlarz ins cnm.
Bu arada RANACIM atlamısım,cok geçmiş olsun cnm ya enfeksyon olmuşun.ama bebis iyimiş ya ona sükür skma canını.
aslında ben de onu demek istedim ama bazen yazı dili eksik kalabiliyo
ben topice geliyorum gidiyorum kimse yok ve tam biriyle rastlaşıyosak ta artık benim pilimin bittiği ana denk gelebiliyo
kimseye özellikle bi kastım yok ki geldiğin anda gideyim
bunu gerçekten böyle düşündüysen çok üzüldüm,bilmeni isterim
geçmiş olsun canım.çok şükür herşey yolundaymış.enfeksiyonda geçer inşallah.kendine dikkat et.

geçer inşallah canım ya.hakkınızda hayırlısı.kısa dönem mi yoksa 15 ay mı? yakın zamanda babamda oldu baş dönmesi dr a gittik oda tomografi çekti bişey yok dedi.sonra muayenede sordu.başın mı dönüyo yoksa ev eşyalar fln mı dönüyo diye.babamda ev yerinden oynuyo gibiydi dedi.dr orta kulaktaki bi sıvının stresten ötürü azalması vücutta denge kaybına sebep olur dedi.belki biraz yardımcı olur diye anlatmak istedim.

canım nasılsın yaa senlede denk gelemez olduk.özledimm :KK14:

banucum başın sağ olsun.Rabbim geride bıraktıklarına sabır versin.

e hadi hayırlısı banum tedaviye başlıyorsun inşallah Rabbim katından hayırlı evlatlarından nasib eder.sabahta haberlerde duydum.tüp bebek yönteminde yeni gebelik aşısı yapıyorlarmış transferden sonra bebeğin tutunması için %30 başarı oranı var diyordu.şimdi internette araştırıcam biraz.yapılan aşının etkisi rahim duvarında bebişin tutunacağı yerdeki ,tutunması için gerekli hücreler içeriyormuş.çapada varsa sende yaptır canım.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.
sigara içilen ortamlara girmiyoruz canım biz,lütfen dışarda iç:KK20::KK53:
ben hatırlıyorummmmmm:21:

hayatı akışına bırakmayı dene accık:97:

sen nasılsın canım

dolaşıp gelmişindir heralde artıkın,gel de bi yüzünü görek:KK4:

Canlar selam,misafırlıkteydim girdım sadece okudum gunduz...kocisim icin ıyı dıleklerınıze amın dıyorum.ALLAH hepınızden razı olsun.rabbim kimsenin eşini başından eksk etmesın sağlıcakla...sayılı gün gecer napalım buna şükür...askerlik bitince insallah,herseyimız düzene girecek gıbı hissedıyorum.rabbim ıyısını bılır tabi...
SELINAM kulaktan da olabılır dıyosn he...valla olabılır cünkü kulagm akıyo arada ve ici cok fena kaşınıyo.gecen kaşırken 1cm kadar zar gibi bşy cıktı afedrsn önce pıslık sandım ama dgl,kopmadı bile neyse artık...sagol canım bnm ilgilendgn ıcın...
Kızlar bu mesajı bile bin kere teli elımden brakarak yazdm kocise yemek koydum,odamı toparladm dolabı fln...gecmısten aklmda bide boncukum kaldı...BONCUGUM bak korkulcak bşy yok cnm.ay yumoşlara MAAŞALLAHHH Diyorum fıstgm inş ikizlern olur aminnn..ya doktorla öyle dıyo takıpte sen takılma.daha 8.günde gelişim olması harika,beklenılen gelışim muhtemelen 12.gün olur. Buda cok ıyı bsey.benım taaaa 17.günde olduda aşılama öyle oldu..hemde istenılen olgunlukta 1tane oldu..herşey süper olck ıns cnm,cok umutluyum senden..
Ebusummmmm gece az da olsa konustk gene konusuruz cnm...
KIZLAR,BİRSOŞ benı aradı,emrecık bronsit başlangıcı olmuş:KK43:bikacgün müşahedede kalabilrmş suan hastanedeler.cok cok gecms olsn ıns emrecıge cnm yaa kıyamam...
SEVCANIM kas skşması dgldr cnm ya belkı kireclenmeyle karışktr tabı ama fıtık benımkı.soguktan ztn daha kötu oluyor.sagol cnm tavsıyen ıcın.

aslında ben de onu demek istedim ama bazen yazı dili eksik kalabiliyo
ben topice geliyorum gidiyorum kimse yok ve tam biriyle rastlaşıyosak ta artık benim pilimin bittiği ana denk gelebiliyo
kimseye özellikle bi kastım yok ki geldiğin anda gideyim
bunu gerçekten böyle düşündüysen çok üzüldüm,bilmeni isterim

sigara içilen ortamlara girmiyoruz canım biz,lütfen dışarda iç:KK20::KK53:

ben hatırlıyorummmmmm:21:

hayatı akışına bırakmayı dene accık:97:

dolaşıp gelmişindir heralde artıkın,gel de bi yüzünü görek:KK4:

hay yarabbimmmmmmmm deli etcen benı bellı oldu:)kız altı ustu ben gelınce gtme dıye sakalastm hayla eger cıdden dedysen dıyosun hee.daha nsl acıklıyım cano yapma böyle:KK43:

selam ablam hoşgeldın...
çok geçmiş olsun yaaa.ben çekmedım hiç ama kotu dıyor herkes diş ağrısına.inşallah cok cektırmez sa
ay cnm gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne.fazla dısarı soguga cıkma bu aralar üşütüp enfeksıyon kapıyorsun bak.maşallah ıyıymış yavrun şükür
cnm yaa geçmiş olsun cok sana da ...cnm sınırsel dıyorsun da takma cnm hıcbırseyi .takıncka duzelmıyor bılıyorsun...bak tutulmaya karsı eger ki kAS sıkışmasıysa netten bakmıştım bır kez benım de kaburgalarımın orası olur arada.nette carelere baktım hamıleyken oldu krem de kullanamıyorum ya.buzu beze sarıp oraya tutun yazıyordu 2 gun yaptım ınanır mısın normalde benım 2 hafta surerdı 3 gunde gectı o kas sıkısması bır dene ıstersen ama kas sıkışması isa yanlış iş yapmayalım
cnm bizim her an olabılır kı ınsallah olmasın.ıkız oldukları ıcın 40 hafta beklenmıyor dr en fazla 37 hafta dururlar dıyor o kadar dururlarsa 4-5 haftamız kaldı.yok sorma neredeyse doguracagım ama isim karmaşası yasıyoruz.başta atabey&ataberk ıstıyorduk vazgectık onlardan.arayıstayız.
cnm ınsallah kontrole gıttıgınde daha ıyı sonuclar alırsın sana da dua okuyalım bır hafta :KK66:) canını sıkma duadan başka yapacak seyımız yok

inşallah zamanlı gelir bebişlerin :emir_bebek::emir_bebek:isim karmaşası bizdede devam ediyor bir türlü karar veremiyoruz üç isim arasında kararsısız. eymen :26:aytuğ :26:tuğberk:26:eek:ğlumun adıda göktuğ uyumlu olması çok önemli değil .sana da tavsiyem eymen :emir_bebek:ve egemen :emir_bebek:koya bilirsin kulağa hoş geliyor anlamlarıda güzel bence bi düşün :KK49:

Banusum k.bkma cnm ya. Gitmemiştm aslında ama senle konusurken sinir bozucu şeyler oldu yazamadım hemen.bıde demın yazdgmı gönderdm sanıyodum ama yollamamıs cnm...almşndr ins randevunu.yat tabı kuzen kalkamıcan yoksa...askerlik isi aynı canım.tam ne günü gtcegı bellı degıl.bildirmedı gıtcegnı daha.hayrlısı artık...iyi geceler kuzum.
Ne oldu be derincim hayırdır.
aa cnm basınız sagolsun üzülme dicem elde dgl tabı ama ölümlü dünya..kafana takma sakn cnm...tahlillerı yaptrdn demek hadi hayırlısı banum ya.
Sağol canım.
geçmiş olsun canım.çok şükür herşey yolundaymış.enfeksiyonda geçer inşallah.kendine dikkat et.

geçer inşallah canım ya.hakkınızda hayırlısı.kısa dönem mi yoksa 15 ay mı? yakın zamanda babamda oldu baş dönmesi dr a gittik oda tomografi çekti bişey yok dedi.sonra muayenede sordu.başın mı dönüyo yoksa ev eşyalar fln mı dönüyo diye.babamda ev yerinden oynuyo gibiydi dedi.dr orta kulaktaki bi sıvının stresten ötürü azalması vücutta denge kaybına sebep olur dedi.belki biraz yardımcı olur diye anlatmak istedim.

canım nasılsın yaa senlede denk gelemez olduk.özledimm :KK14:

banucum başın sağ olsun.Rabbim geride bıraktıklarına sabır versin.

e hadi hayırlısı banum tedaviye başlıyorsun inşallah Rabbim katından hayırlı evlatlarından nasib eder.sabahta haberlerde duydum.tüp bebek yönteminde yeni gebelik aşısı yapıyorlarmış transferden sonra bebeğin tutunması için %30 başarı oranı var diyordu.şimdi internette araştırıcam biraz.yapılan aşının etkisi rahim duvarında bebişin tutunacağı yerdeki ,tutunması için gerekli hücreler içeriyormuş.çapada varsa sende yaptır canım.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.
Aaaaa ilk defa duydum dur bende araştırıyım sende bişeyler öğrendiysen yaz selinacım.

Sevcanım,bende isim önerisnde bulunmak istedım cnm fikir olsun...semranın ddgi gbi illa uyum şart dgl bencede ama senin tercihin tabisi:KK66:
Koray:KK66:),cankut,mert,eray,mete,ege,atakan,toprak,çınar:)) canım en sevdklermden bunlar.daha cok isim var tabı...seç beğen al eşleştir hehe.umarım begenırsn.

Banuşum önemli bşy yok bitanem merak etme bildgn şeyler...sen naptn canım gittin mi tahliller için?

Merhaba arkadaşlar,iyi geceler...
Derinim eşin askere mi gidiyor cnm geçmişi tam okumadm hayırla gidip gelsn inşşş yaa
Eboşum dişin agrıyormus geçmiş olsn inş kurtulursn hemenck...
Ranacm geçmiş olsn,ilaç verdi mi doktorn dikkatli ol doğuma neden olabiir biliyosn suyunu iç bol bol biraz daha dayansn minnak ranaa
Atladgm şeylervardr mtlaka kızlar kusura bakmayn ne olur...

X