Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

geçmiş olsun canım çok zor olur diş ağrısı çektim biliyorum hatta baş edemedim artık da komple dişleri yaptırmıştık bizim oğlanın dişlerinde de tel vardı o zaman komple diş bakımına girmiştik ailecek bahsetmiştim yanlış hatırlamıyorsam belki sen de hatırlarsın tekrar geçmiş olsun tatlım

ya cnm bak dr da yok demiş inşallah yoktur.morelını 0a ındırme hemen...neticeleri bıldır merakta bırakma cnm olur mu.opuyorum
sağol cnm netice tsh 0 28 çıktı sınır 0 35 ten başlıyor serbestlere baktı onlarda da yükselme olsymış gizli guatır dicekti allahtan onlar normal çıktı sen gebelik düşünmesen sana takibe bile gerek yok dedi ama gebelik düşündüğün için ilaç verelim 20 gün sonra gel tekrar dedi bakalım ne olucak

geçmiş olsun ebuşumm hastaymışsın bizde bir işe klkıştık bakalım ne olucak cnm yrn yine kontrol var hayırlısı beni biliyosun zaten karamsarlığın kadınıyım:)
sağol selinam haklısın biyandan belkide benm tek sorunum budur doktor da öyle dedi sorun çıkması seni üzmesin bi sebep sonuçta bu dedi o yok olursa gebelikte kolaylaşır dedi kötü halime sevndiriyor adam beni

sağol canım sanada çok geçmiş olsun bol bol su içmen gerekli sanırım bldiğğim kadarıyla dikkat et kendine
öyle görünüyor ilaçlara dvm ediyor soldakilereide aynı seviyeye getirmek için ordada bi 3 tane oluşursa 6 ız geliyor şaka bi yana cnm bi taneside yeter allah nasip ederse ama kafama takılan 8.gün doktor yumoşların istenilen seviyede değil dedi adetim yeni bitmiş ovülosyona tam 7 gün var nasıl istenilen sviyede olsun ki

ay boncuuuuk,keşke sen burda olsaydın,ben seni şöyle iki güne bi pataklasaydım canım yaaaa
ne güzel yumurtan gelişmiş,hatta dr yeniden kutu aldırmış,iğnenin dozunu artırmış,bunlara niye bakmıyon?
gel patakla kız çok ihtiyacım var diyorum ya ben karamsar oldukça herşey zorlaşıyor benim ki hasta oldu şimdide gülüm mü ağlım mı
Hayırlısı olsun canım guatr çıksada korkma bişey olmaz alırsın ilacını.
sağol banum

Son düzenleme:

görüşemedik epeydir nasılsın diyecektim ama moralsiz gördüm seniben hiç aşılama yaptırmadım o yüzden bilgim yok bu konularda ama arkadaşlar güzel şeyler yazmışlar moralini bozma tatlım herşey daha güzel olacak inşallahguatr önemli evet ama yine bildiğim kadarıyla yazıyorum dr. kontrolünde tedavisi yapılabiliyor mümkün olduğunca iyi düşün ki iyi olsun herşey canım

ranacığım çok geçmiş olsun canım inşallah zamanında ve sağlıkla gelir bebeğin tatlım

valla selinam öyle yaa mahvetti beni hele dünki yaşadığım stres tuz biber oldu neyseki sorunu çözdük inşallah 10 gün sonra çekilcek bende kurtulucam
sen nasılsın kuzum sana dua yazmadım adet olduğunu okumuştum :)
ranacım çok geçmiş olsun canım inşallah ilaçların şifa olsun bebiş iyiymiş maşallah hayırlısıyla sağlıkla gelsin dünyaya
saol derinim allah razı olsun canım valla cano ihmal etme benim gibi sonu feci oluyo yani korku belasına gitmedim böyle oldu işte :))
kurtulamadım gerçektende yaa bide dün doktor çekmem diyince iyce stres oldum neyse inşallah coraspini bıraktım 10 gün sonra çekilcek .
sen nasılsın canım
evet canım konuştuk saol sende randevu almışsın hadi hayırlısı bakalım
saol semracım allah razı olsun canım .sen nasılsın oğluşun nasıl
saol flanım evet hatırladım bidönem baya uğraşmıştın sende ayy valla zormuş canım yaa allah herkesin yardımcısı olsun
sen nasılsın herşey yolunda inşallah

boncuğum saol canım allah razı olsun
seninde sorun çözülmüş hadi gözünaydın inşallah herşey çok çok güzel olur bebişin gelirde bu karamsarlığın biter inşallah kuzum .
allahım emeklerini boşa çıkarmasın

selamlar canım arkadaşlarım yine karlı bir istanbul gününe uyandık gerçi şimdilik sadece havada ama olsun :))
dün buraya yazdıktan sonra hematologum aradı aslında döneceklerini hiç düşünmemeiştim adama gitmeyeli nerdeyse 1 yıl oldu ama iyi doktor kendini belli ediyor gerçektende aradı ve şükürki sorunu çözdü 10 gün coraspin kullanmıycam sonrada çekilcek dişim .hasyırlısıyla kurtulucam inşallah .buarada doktorum sordu gebelik oldumu filan diye bende nerdeeeee dedim :))hayırlısı zaten gebelik olsa ilk gideceğim yer galiba hematologum :))benden bukadar birazdan dışarı çıkıcam kaç gündür evdeyim çok sıkıldım dişimde hafif inmişken azcık dolaşıyım .hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım .

çok şükür bende oğluşlarımda çok iyiyiz allahında izniyle .benim içinde gez dolaş canım .dişinin geçmesine sevindim.allah emanet ol canım

selam ablam hoşgeldın...
çok geçmiş olsun yaaa.ben çekmedım hiç ama kotu dıyor herkes diş ağrısına.inşallah cok cektırmez sana

ay cnm gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne.fazla dısarı soguga cıkma bu aralar üşütüp enfeksıyon kapıyorsun bak.maşallah ıyıymış yavrun şükür

cnm yaa geçmiş olsun cok sana da ...cnm sınırsel dıyorsun da takma cnm hıcbırseyi .takıncka duzelmıyor bılıyorsun...bak tutulmaya karsı eger ki kAS sıkışmasıysa netten bakmıştım bır kez benım de kaburgalarımın orası olur arada.nette carelere baktım hamıleyken oldu krem de kullanamıyorum ya.buzu beze sarıp oraya tutun yazıyordu 2 gun yaptım ınanır mısın normalde benım 2 hafta surerdı 3 gunde gectı o kas sıkısması bır dene ıstersen ama kas sıkışması isa yanlış iş yapmayalım

cnm bizim her an olabılır kı ınsallah olmasın.ıkız oldukları ıcın 40 hafta beklenmıyor dr en fazla 37 hafta dururlar dıyor o kadar dururlarsa 4-5 haftamız kaldı.yok sorma neredeyse doguracagım ama isim karmaşası yasıyoruz.başta atabey&ataberk ıstıyorduk vazgectık onlardan.arayıstayız.

cnm ınsallah kontrole gıttıgınde daha ıyı sonuclar alırsın sana da dua okuyalım bır hafta ) canını sıkma duadan başka yapacak seyımız yok

merhaba kızlar.dün akşam saat 10 gibi iki damla kadar kahverengi akıntım geldi peçeteye silince görüdm.o zamandan beri gelen giden yok.karnım da adet olacakmışım gibi ağrıyor.çok da şiddetli ağrımıyor.eğer bugün adet olmazsam yarın test yapsammı diyorum.sizce yapsam çıkar mı?:44::44::44:

merhaba...
dün regl tarıhın mıydı? eger oyle ise dur hemen test yapma bır hafta fılan gecsın cıkamayabılır varsa bile

selam abla ben dualarımı okudum(30 adet) özelden yazmak ıstedım acılmadı.burdan yazıyorum.optum

hepinize tek tek yazamadım kusura bakmayın...ALLAH razı olsun sizlerden ....
bugün daha iyiyim çok şükür bol bol su içiyorum ilaçlarımıda alıyorum inş çabucak geçerde rahatlarım ....
çok çok öpüyorum hepinizi...

aslında ben de onu demek istedim ama bazen yazı dili eksik kalabiliyo
ben topice geliyorum gidiyorum kimse yok ve tam biriyle rastlaşıyosak ta artık benim pilimin bittiği ana denk gelebiliyo
kimseye özellikle bi kastım yok ki geldiğin anda gideyim
bunu gerçekten böyle düşündüysen çok üzüldüm,bilmeni isterim
sigara içilen ortamlara girmiyoruz canım biz,lütfen dışarda iç
ben hatırlıyorummmmmm
hayatı akışına bırakmayı dene accık:97:

dolaşıp gelmişindir heralde artıkın,gel de bi yüzünü görek

Canlar selam,misafırlıkteydim girdım sadece okudum gunduz...kocisim icin ıyı dıleklerınıze amın dıyorum.ALLAH hepınızden razı olsun.rabbim kimsenin eşini başından eksk etmesın sağlıcakla...sayılı gün gecer napalım buna şükür...askerlik bitince insallah,herseyimız düzene girecek gıbı hissedıyorum.rabbim ıyısını bılır tabi...
SELINAM kulaktan da olabılır dıyosn he...valla olabılır cünkü kulagm akıyo arada ve ici cok fena kaşınıyo.gecen kaşırken 1cm kadar zar gibi bşy cıktı afedrsn önce pıslık sandım ama dgl,kopmadı bile neyse artık...sagol canım bnm ilgilendgn ıcın...
Kızlar bu mesajı bile bin kere teli elımden brakarak yazdm kocise yemek koydum,odamı toparladm dolabı fln...gecmısten aklmda bide boncukum kaldı...BONCUGUM bak korkulcak bşy yok cnm.ay yumoşlara MAAŞALLAHHH Diyorum fıstgm inş ikizlern olur aminnn..ya doktorla öyle dıyo takıpte sen takılma.daha 8.günde gelişim olması harika,beklenılen gelışim muhtemelen 12.gün olur. Buda cok ıyı bsey.benım taaaa 17.günde olduda aşılama öyle oldu..hemde istenılen olgunlukta 1tane oldu..herşey süper olck ıns cnm,cok umutluyum senden..
Ebusummmmm gece az da olsa konustk gene konusuruz cnm...
KIZLAR,BİRSOŞ benı aradı,emrecık bronsit başlangıcı olmuşbikacgün müşahedede kalabilrmş suan hastanedeler.cok cok gecms olsn ıns emrecıge cnm yaa kıyamam...
SEVCANIM kas skşması dgldr cnm ya belkı kireclenmeyle karışktr tabı ama fıtık benımkı.soguktan ztn daha kötu oluyor.sagol cnm tavsıyen ıcın.

hay yarabbimmmmmmmm deli etcen benı bellı oldu:)kız altı ustu ben gelınce gtme dıye sakalastm hayla eger cıdden dedysen dıyosun hee.daha nsl acıklıyım cano yapma böyle

inşallah zamanlı gelir bebişlerin isim karmaşası bizdede devam ediyor bir türlü karar veremiyoruz üç isim arasında kararsısız. eymen :26:aytuğ :26:tuğberk:26ğlumun adıda göktuğ uyumlu olması çok önemli değil .sana da tavsiyem eymen ve egemen koya bilirsin kulağa hoş geliyor anlamlarıda güzel bence bi düşün

Ne oldu be derincim hayırdır.
aa cnm basınız sagolsun üzülme dicem elde dgl tabı ama ölümlü dünya..kafana takma sakn cnm...tahlillerı yaptrdn demek hadi hayırlısı banum ya.
Sağol canım.
Aaaaa ilk defa duydum dur bende araştırıyım sende bişeyler öğrendiysen yaz selinacım.

Sevcanım,bende isim önerisnde bulunmak istedım cnm fikir olsun...semranın ddgi gbi illa uyum şart dgl bencede ama senin tercihin tabisi
Koray),cankut,mert,eray,mete,ege,atakan,toprak,çınar:)) canım en sevdklermden bunlar.daha cok isim var tabı...seç beğen al eşleştir hehe.umarım begenırsn.

Banuşum önemli bşy yok bitanem merak etme bildgn şeyler...sen naptn canım gittin mi tahliller için?

Merhaba arkadaşlar,iyi geceler...
Derinim eşin askere mi gidiyor cnm geçmişi tam okumadm hayırla gidip gelsn inşşş yaa
Eboşum dişin agrıyormus geçmiş olsn inş kurtulursn hemenck...
Ranacm geçmiş olsn,ilaç verdi mi doktorn dikkatli ol doğuma neden olabiir biliyosn suyunu iç bol bol biraz daha dayansn minnak ranaa
Atladgm şeylervardr mtlaka kızlar kusura bakmayn ne olur...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…