Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

rica cnm bak baştan daha cok yakarmış ama yarım saate gecırırmış dıye duydum

tamam canım benım.gece gece benle ugrastn arkadasm.yat sen tatlım.bende icim limonu.veeee öyle bı yagmur bastrdı ki kocisle dışarı cıkmak ıstedık ama kocıs dedı yaz yagmuru dgl hayatım hasta oluruz cıkarmadı off.yağmur aşıgıyız daneyse sevcanım.ben gelcem gene.burda olursan konusuruz.mucukss!

canım derinim batmalar o biçim ben yatayım gerçi uyuyamıyorum ama uzanık olmak farklı opuyorum ıyı geceler cnımmmmmmmmmmmm

tamam kızanım yat beyaminik kızanlar ezilmesn kızcekler sana hehe...kız süt varms bu arada..kp bı ara markete gttydı almış:)öptm ıyı geceler.

teşekkürler canım çok şükür atlattım .bencede çok fena herşey kuzucuklar için

içerken idare eder durumdaydı içtikten sonra uyku bulantı ne varsa tavan yaptı .evet kuzumda yavaş yavaş büyüyor ay onu ulturasonda görünce kucaklamak geliyor içimden .rabbim tüm isteyen arkadaşların kucaklarını doldursun inşallah hayırlısıyla

kızlar ben bir işe kalkıştığım zaman hep taş konuyor önüme allahın zoruna gitmesin çok yoruldum ne heves kaldıd ne güç bgn adetimin 8.günü gittim sağda 3 tane oluşmuş soldada gelişmekte olan varmış doktor ilacın dozunu artırdı ama tsh 0.1 çıkmış guatır dan şüphelendi bunca senedir okadar hormon testi yaptırıyorum ilkke zböyle bir sonuçla karşılaştımben genel cerrahiye sevketti oda baktı belirti falan yok tekrar hormon testi istedi makineyle ilgili olabilir dedi bakalım saat 4 te belli olucak umarım yoktur bide bunla uğraşmım iki kutu daha ilaç istedi baya pahalıya mal olucak bana bu aşılama tabi yaprsa oda

Son düzenleme:
ayy cnm tam bnım havam bu bılıyor musun...ben de bayılırım yağmura ama eşinin dediği gibi olmaz yürüyüş bu havada.

tamam kızanım yat beyaminik kızanlar ezilmesn kızcekler sana hehe...kız süt varms bu arada..kp bı ara markete gttydı almış:)öptm ıyı geceler.
ay hadi iyi gelmiştir inşallah süt cnmm

evet her gıttıgınde heyecanla beklıyor ınsan.sonlarda sadece yüzü sıkıyor ekrana.daha sevımlı gozukuyor yavrular.amın cnm allah hepsıne nasıp etsın ınsallah

ya cnm bak dr da yok demiş inşallah yoktur.morelını 0a ındırme hemen...neticeleri bıldır merakta bırakma cnm olur mu.opuyorum

hepinize hayırlı günler arkadaşlar iyisiniz inşallah
epey aradan sonra burdayım :))
misafirler vardı onlar gitti buseferde pc çöktü dün format atıldı neyse şimdilik sorun yok
birkaç gündür hiç iyi değilim misafirler varken diş ağrım tutmuştu gece acile gittik apsede yapmış antibiyotik verdi onu kullanıyorum ama hala şiş suratım .aslında yarın çekilcekti dişim ama hem şişliğin inmemesi hemde kansulandırıcı kullanıyo olmam yüzünden doktor çekemem dedi riskli dedi .hematologunuzla konuşun onay verirse çekeriz dedi .ne zor bişeymiş ya dişin ağrıyo çektiremiyosun ömür boyuda bu sıkıntıları yaşamak zorundayım galiba .neyse allahım beterlerinden korusun .az öncede hematologumu aradım hastası varmış döneriz size dedi tabi dönerlerse haber bekliyorum inşallah sorun olmaz derde çektirip kurtulurum .kaç gündür keyifsizim çok zormuş diş ağrısı .
neyse bende havadisler böyle sizler nasılsınız ?
buarada DERİNİM yazmış gerçi buhafta duayı anatolişe hazırladım hayırlısıyla yavrusunu kucağına alsın inşallah .herkese dua sayısını bildirdim bitince haber edersiniz canım arkadaşlarım .
buarada BONCUĞUM aşılama yapıyomuşsun hadi hayırlı olsun canım çok sevindim inşallah sağlıcakla gelir yavruşun .tiroit olayını takma canım bence ilaçla herşey yoluna girer .dualarım seninle haftayada sana dua okuruz inşallah canım .
arkadaşlar geçmişe gözattım herkes iyi şükür.hepiniziçok özledim inanın ama keyfim yok halim yok antibiyotikde beni tuhaf etti valla .şu sorunlar bitsin muhabette edelim özledim
sevcanım ,birsenim,kardelenim,boncuğum,derinim,kardeloşum,banum,selinam ,flanım ,pelinim,kayram,berrinim,ranam,garibim,semram,tostim,anatolişim,derdam,elifim (okuyosundur belki)hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere canım arkadaşlarım

ay canım ne kadar dalmışım benim dua neden yok dicektim.unuttum hasta olduğumu
canım benim stres yapma eğer aşılama yapmaya engel olsaydı neden ilaçları artırsın ki yapamayız der ilacını devam etme derdi.vardır bi hayır.her ay hiç bir aksilik çıkmıyoda noluyo yine tutturamıyoz canım ya.belki aksiliğe rağmen tutacak Rabbim büyük o istedikten sonra hiç bir sorun engel değil.moralini yüksek tut üzüntü strese hiç ihtiyaç yok canım.öptm seni geçmiş olsun şimdiden.

ablam yaa çok çok geçmiş olsunn.diş berbat bişey.gerçi her şey öylede sanki dişe hiçbir ilaç etki etmiyor gibi süründürüyor insanı.inş çabuk dönerler de çektirip kurtul biran önce.Rabbim şifa versin inşallah ablacım.öptm seni.

derinim bu kadar belirti sadece stresten olamaz sanırım.inşallah bebiştendir.Rabbim güzel haberlerle sevindirsin inşallah.bu arada 2 seferdir yazcam unutuyom hep eşinin askere gitmesine karar vermişsiniz çok iyi olmuş canım hep ayak bağı olurdu zaten askerlik.hayırlısıyla gidip gelsin inşallah canım.öptm senide.

kızlar bugun anca vakit bulup girebildim.bu sıralar yoğunluk var.hepinizi öptüm benden sonra gelenlere selamlar...

oh ne güzel senin hazırlıklar bitmiş kuzum sağlıkla gelsin kuzular....
dr kontrolünede gitmişsin maşallah yawrulara ....
cnm moralini hiç bozma weren RABBİM her türlü werir hakkında hayırlısı olsun belirtilerin yokmuş için ferah olsun inş sorun yaratmaz ...bak maaşallah 3 tane yumoşun olmuş inş bebiş olup konar annesinin göbüşüne...(AMİNNNNNNN)

ablacım hoşgeldin,,,
uzun zamandır bende yoktum çok şükür gelebildim özlemiştim kızları çok iyi oldu ....
inş uzun uzun sohbet ederiz bi ara öpüyorum seni...

KIZLARRRRR,,,,
dün gece acilleştim hastaneye gittik dr um yurt dışındaymış ebe ilgilendi aşırı derecede ağrım wardı geçer sandım geçmedi bizde apar topar gittik ...direk nst'ye bağladılar ama bebişim gayet iyiydi doğum sancıları değilmiş meğerse enfeksiyon kapmışım oda sancı yapmış sonra böbreklerime wurdu şuan hala sancım war ara ara şiddetlenip yokluyor bugün akşama kadar uğraştık dr um hastaneye geldi randewum yarındı bende bu güne aldım muayene oldum bebeğim iyiymiş içim rahatladı görünce suyu kilosu çok iyi çıktı dr bi sürü ilaç yazdı haftaya tekrar gitcem doğum normal gözüktüğü için tam bi tarih werilmedi ama bebek önden gidiyormuş ama erken olma riski yok dedi inş zamanında gelir yawrum ....
benden haberler bunlar hepinizi öpüyorum.....

Selam hayırlı aksamlar kızlar...
EBUŞUM hosgeldn dicem ama pek hosgelmedn kuzu üzüldm ya cok gecms olsn...inş cekmeye ızın verırler de kurtulursn agrıdanbenımde 1 seneyı gectı dolgum düşük.arada fena agrıyo.dunde agrıdı.bu aksamda tuttu braz,zeyno bı agrı kesıcı verdı ıyı geldı.
BANUM ugramamsn canım ıyısndr ıns.
BONCUGUM dur kız amma karamsarsn yav kızcem he.selinanın dedıgı gbı asılamayı yapmıcak olsa iğnelere dvm etmez.büyütme gözunde fıstıgım.hem bak ne gzl MASALLAH DİYİMyumoşlar 3 taneymıs onlar ıgneyle gelisip bebişi bekler vaziyete gelecek.kız muhtemelen bi 5-6gun snra asılaman olur sen tiroidi takma ilacla duzelır nasılsa.
SELİNAM sagol canım ya inşallah o yokken zaman su gıbı akıp gecer.hic sanmıyorum cok zor gececek ama napalım.bitirsn de önümüze bakalım.yarn hemen bildrmeye gtmek istiyo,bende diyorum bi işlerini hallet borcu harcı kapa hazır ol öyle git bildir ama dinlemıyo.bakalım ne zaman gıtcek...canım belirti dgldr bunlar ya.ama şu basdönmesı korkutuyo benı.günlerdir geçmemesi ve sık dönmesi normal dgl Allah korusuneşimde doktora götirym dio tomografi cektrelim.aslnda istiyorum ben bu tomografiyi hep,böyle olmadan öncede ıstyodm ama ihmal ettım.şmdide kocış işsiz ben işsz doktora gtmeyede müsait dglz napcz blmıyorum...bu arada boynumda tutuldu gene ve cok agrıyorhep sinirsel bunlar aslnda..

aaaa bak üzülürüm ama,ben her geliyorum kimse yok,bu sitemi hakettiğimi düşünmüyorum ben
elimden geldiğince her vaktimi burda geçiriyorum çünkü
bilmiyorum ki ne zaman,heralde 6. ayda falandır,öylemi ki?
şimdilik iyiyiz şükür,inşallah böyle devam eder
bazen yemeği fazla kaçırıyorum,kendimi çok gergin hissediyorum,bedenimi yani
emreciğe maşallah,yok mu paşanın yeni resimler?
ay boncuuuuk,keşke sen burda olsaydın,ben seni şöyle iki güne bi pataklasaydım canım yaaaa
ne güzel yumurtan gelişmiş,hatta dr yeniden kutu aldırmış,iğnenin dozunu artırmış,bunlara niye bakmıyon?

kanka geçmiş olsun yaaa,kurtulamadın şu dişten bi türlü
o saydığın isimleri ben de merak ediyorum,çoğu yazmıyo bişey,arada bi selam verseler keşke

çok geçmiş olsun,inşallah bebişin zamanında gelir ranacım

kızlar selam.
derincim eşin hayırlısıyla gidip gelsin inşallah
seninle konuşmak istiyodum ama msn olsa daha iyi olcaktı,burdan olmuyo bazen

cano,topice gelmıyosun dimedm dikat ettıysen:)kactr tam denk gelıoz senın kalkasn gelıyo,daha doğrusu öyle denk gelıyo sen kalkarken ben geliom cnm bnm...ya bende isterım görusmek ne zamandr konuşmadık ztn kuzum...msn gece actm bugunlerde ama tel çekmiyo ya sinirım kalkıyo zor yazısıyoruz.rastlarz ins cnm.
Bu arada RANACIM atlamısım,cok geçmiş olsun cnm ya enfeksyon olmuşun.ama bebis iyimiş ya ona sükür skma canını.

Huuu nooldunuz?banuşkomm h.g bebemmmm.
Hoşbulduk gecikmeli oldu:)Akşam erken yattım canım.
Hayırlısı olsun canım guatr çıksada korkma bişey olmaz alırsın ilacını.
Canım konuştuk zaten çok geçmiş olsun.
Canımcım bugün hastahanedeydim tahlillerimi yaptırdım ordanda eski binamda oturan bir abla vardı vefat etmiş oraya gittim üzücü bir gün geçirdim.

Banuşşş hoşgeldin cnmmmmmmmmmmmmmmmm.
Hoşbulduk canım nasılsın bende çapadan randevu almaya çalışıyodum alabildim sonunda benimde midem ağrıyor bu gece birazdan yatıcam çok yoruldum bugün sabahtanda komşu gelicek bakalım nasıl kalkıcam.
Ne oldu sizin askerlik işi kuzen...

aa cnm basınız sagolsun üzülme dicem elde dgl tabı ama ölümlü dünya..kafana takma sakn cnm...tahlillerı yaptrdn demek hadi hayırlısı banum ya.

Banusum k.bkma cnm ya. Gitmemiştm aslında ama senle konusurken sinir bozucu şeyler oldu yazamadım hemen.bıde demın yazdgmı gönderdm sanıyodum ama yollamamıs cnm...almşndr ins randevunu.yat tabı kuzen kalkamıcan yoksa...askerlik isi aynı canım.tam ne günü gtcegı bellı degıl.bildirmedı gıtcegnı daha.hayrlısı artık...iyi geceler kuzum.

hayırlısı olsun canım .

evet çok haklısın canım. senin kaç ayın kaldı .isim bula bildinizmi bebişlere.amin canım herkez tatsın bu duyguyu inşallah

çok geçmiş olsun canım pek diş ağrısı çekmedim ama fena birşey olsa gerek.bende seni öptüm canım kendine iyi bak

çok geçmiş olsun canım .çok dikkatli ol allah korusn bebeğinide senide

geçmiş olsun canım.çok şükür herşey yolundaymış.enfeksiyonda geçer inşallah.kendine dikkat et.
geçer inşallah canım ya.hakkınızda hayırlısı.kısa dönem mi yoksa 15 ay mı? yakın zamanda babamda oldu baş dönmesi dr a gittik oda tomografi çekti bişey yok dedi.sonra muayenede sordu.başın mı dönüyo yoksa ev eşyalar fln mı dönüyo diye.babamda ev yerinden oynuyo gibiydi dedi.dr orta kulaktaki bi sıvının stresten ötürü azalması vücutta denge kaybına sebep olur dedi.belki biraz yardımcı olur diye anlatmak istedim.
canım nasılsın yaa senlede denk gelemez olduk.özledimm
banucum başın sağ olsun.Rabbim geride bıraktıklarına sabır versin.
e hadi hayırlısı banum tedaviye başlıyorsun inşallah Rabbim katından hayırlı evlatlarından nasib eder.sabahta haberlerde duydum.tüp bebek yönteminde yeni gebelik aşısı yapıyorlarmış transferden sonra bebeğin tutunması için %30 başarı oranı var diyordu.şimdi internette araştırıcam biraz.yapılan aşının etkisi rahim duvarında bebişin tutunacağı yerdeki ,tutunması için gerekli hücreler içeriyormuş.çapada varsa sende yaptır canım.öptm

günaydın kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…