Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Birsoşşs yoktum kız gormedm senı.skma canını bşeye tatlım öptm senı.sagol bu arada ıns hayrlsyla gder gelr kocişim.
Rana selam cnm naber?sancılar varmş artk normaldr sanrım.
Kardeloşş kacırdım delüş seni.
Semracm gecms olsn ıyy o şekerlı su dımı fena yaa.

selam cnm,,,
ewet sancılar artık gelip gidiyor hatta şuan bile war korkmuyıor değilim wallahi :18:
seninde eşin askere gidecekmiş DERİNİM inş hayırlısıyla gidip gelir merak etme sayılı gün çabuk geçiyor...
kızlar ben kalkıyorum,yorgunum,dinlenmeliyim

tamam canım git dinlen görüşürüz sonra...

İyim ranacm napım.ıyım dmek adetten:)başım ağrıyo baya bı.ve 1haftadr süreklı başdönmem var.arada tansyonumu ölcuyorm düşük hep...stresten olsa gerek...bebistr belkı dıyecegz ihtimalıne karsı da NERDEEEEEEE KEŞKEEEEE diyorum:)ama cok ciddı bı sekılde bas dönmem var oturdgm yerde bıle yer altmdan kayıyo sankı.
Aman KARDELOŞ hanım bıkerede ben gelınce kalkma

AMİNNNNNNNNN,,,
çok şükür cnm ikimizde iyiyiz...bu ara hafif hafif sancılar oluyor bakalım hayırlısı....
EMRECİK nasıl ???kocaman olmuştur artık
emre iyi teyzesi şuan 68 cm 7560 gr canım 9 aya girdik sayılır bu ara üst dişleri çıkıyo huysuzdu iyice huysuz oldu yakında görürsün bence şimdi uyu sonra uyuyamazsın ben 9 aydır uyuyamıyorum önceside var tabii sağlıklı olsunlarda uyumayalım
iyi geceler kızlar
gerçi şu an sadece rana var
selam rana ve minik rana
kardeloş nasılsın bebişin nasıl ayrıntlıl usg ne zaman bebişede kendinnede iyi bak

inşallah derinim hayırlısıyla gitsin gelsin izne geldiğindede bebiş gelsin

hehe:)aman delikız,6bucuk senedr yanımdayken olmadıda ızınde olcak:)rabbim icin zor yok tabı o da ayrı.ıns kuzum sagolasn...yav MAAŞALLAH Emrecike üst dişlerde cıkıyo he yerim onu ben...öp benım icin.

cnm yaa inş bebiştendir hiç ummadığın anda gelmiştir belkide...(ayyy inşşşşşşşş)
kendine fazlada stres yapma cnm tansiyonunuda kontrol altında tut düşüncede olur öyle ...umarım çabucak iyi olursun ...

ayy yerim ben onu yaa maaşallah
haklısın wallahi şimdinin tadını çıkartayım diyorum ama nerdeeeee....bizim kız öyle yaramazki 2 ay önceden başladı benim uykusuzluk şuan bile kıpır kıpır oturtmuyor beni wallahi...birde ağrılarım oluyor artık rahmim sızlayıp duruyor gelmesi yakın galiba bizim miniğin.....:18:

Allah hayırlı doğumlar nasip etsin canım sağlıla inşallah bir avazda kurtul.
Canım ya ne oldu üşüttünmü acaba çok geçmiş olsun dikkat et kendine dinlen bu aralar.

keşke cnm ama bı yandan da kocis gitmeden kalmam ins dıyorum olmayacgı kdr olmadı hayrlısı tabı...evet stresten dusuyo sanırım ranam ya.bas agrımda sık bu ara...ay hadı senın minikte sağlıkla gelsn bebısler cogalıyoo ohoh.

Canım ya ne oldu üşüttünmü acaba çok geçmiş olsun dikkat et kendine dinlen bu aralar.

bilmiyorum banum.1haftadır mide yanması,bas agrısı,bas dönmesi.öyle ki sanrsın progestan içmişim...sen naptn cnm?

AMİNNNNN,,,
cümlesiyle inş BANUCUMMMM...

hakkınızda hayırlısı olsun DERİNİM ,,,,
bi doktora görün sen bence ....
ewet bebişler çoğalıyor başı ben çekicem gibi anatoliayla aramızda çok yok gerçi ama bu ara sancılar beni korkutuyor çarşamba kontrolüm war bakalım hayırlısı artık ...arkadan sewcan kardelende gelcek inş...

Ah ranacım Allah sağlıkla kucagına versn kuzum...sana ve tum hamiş arkadaslarım bı avazda kurtulsn.
Banuşşşşşşş nereye gittiiiiiiinnnnnnnnnnnnnnnn!

Sevcannnn hoşgeldın cnm naber.oh ne gzl biriniz gidiyonuz biriniz geliyonuz...off midemin yanması gitsn diye adacayı icim dedim daha beter oldummmmmmm bööö.

hadı cnm artık bebişımız de gelsın tamam İ))
ay hadı carsamba gunu bılşdır mutlaka doğum ne zaman dıye.ben o işi yaptım cnm yıkanacak esya kalmadı.ütülendi biz de beklıyoruz oğluşları bakalım ne zaman tefriş edecekler :)))

yine oturmadaın sen he yoğun insan seniii.ınşallah cnm sağol

tamam cnm sana buraya yazarım okuyunca duaları

ay cnm bende sorun olmadı o işlemde herkeste farklı demek ki tek içerken tıksındım çok şekerli verdikleri glukozlu su ıyyyyy senı sonradan etkılemıs he...
maşallah yavruna büyüyor hızla

ay cnm sancıları soyle druna mutlaka.benım de var onlardan kasıklarımda da... inşallah bızım arkamızdan herkes doğurur amin

Sevcannnn hoşgeldın cnm naber.oh ne gzl biriniz gidiyonuz biriniz geliyonuz...off midemin yanması gitsn diye adacayı icim dedim daha beter oldummmmmmm bööö.

hoşbulduk cnmm naber???? ay gözlerım yaşardı sayfalar atmış valla iyi ya toparlanıyor herkes yavaş yavaş.
yatmadna bakayım dedim.cnm sade soda ıcıne lımon sık bırkac damla ıyı gelıyor.ya da rennie yokmu evde belkı gecırır o da

canım ıyı yapmşın.evet toparlancz insallah...ya evet sade soda ıyı gelıyo ama daha erken aldrmak gelmedı aklıma ya.yemekten snra alsaydk keşke...rennie vardıda bittı kuzum.çekcez artık.

canım ıyı yapmşın.evet toparlancz insallah...ya evet sade soda ıyı gelıyo ama daha erken aldrmak gelmedı aklıma ya.yemekten snra alsaydk keşke...rennie vardıda bittı kuzum.çekcez artık.
anladım cnm bak ıyı gelırmı bılmem yanmaya karşı lımon suyu da ıyı gelır demıstı bırı.varsa dene bakalım bırkaç damla

anladım cnm bak ıyı gelırmı bılmem yanmaya karşı lımon suyu da ıyı gelır demıstı bırı.varsa dene bakalım bırkaç damla

valla mı,kız demın dolaba bakndm soda varmı die de dedm limon mu içsem ama daha beter olur diye korktm.aman öylede yanıyo böylede deniyim bari:)aslnda benım çarem sıcak sùtte ama o da bitcek zamanı bulmuş.hergun eksk olmazsagol kuzum..

rica cnm bak baştan daha cok yakarmış ama yarım saate gecırırmış dıye duydum

canım derinim batmalar o biçim ben yatayım gerçi uyuyamıyorum ama uzanık olmak farklı opuyorum ıyı geceler cnımmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…