Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Canım inşallah günlerinde gelirler bebişlerin ben inanıyoumki herşey güzel olucak.

Kızlar ayşenin sonuçları çıkmış geçirilmiş bir enfeksiyon dedi doktor yalnız yüksek çıkan sonuç gene yüksek olunca onu takip edelim perşembede görüşelim dedi inşallah düşerde bir kocaman oh deriz.

yaaa neden topiğimiz sabit değil artık birçok konu sabit değil bunun nedeni nedir editörler açıklama yapabilirmi acaba ????

kuzen konuştuk gerçi ama burdanda yazmak istedim inşallah kocaman bir oh çekiceksiniz canım perşembe günüde hayırlı sonuçlar alırsınız inşallah

rica ederım ablam ne demek...

Canım inşallah günlerinde gelirler bebişlerin ben inanıyoumki herşey güzel olucak.
ayy cnm ağzın bal yesin inşallah...sizin de sonuçlar güzel çıkmış sevindim cnmm

kimsecikler girmemiş sizden başka...
herkese hayırlı günler diliyorum kızlar

insallahhhh kocaman bi oh dersiniz canım hiçbirseyi yok inşallahh

slmmmmmmm ben geldim ama kimsecikler yok
sagolun kızla r yaa sınava gene hazırlanıyorum bakalım her kpss ye girişte stres oluyorum iyice zorlaştırdılar hakkımda hayırlısı banada dua edin gökce teyzeleri yaramazlık yapıyo bazen çok sinirleniyorum oglan olsa ancak bu kadar yaramaz olur diyorum ama rabbim saglıgını versin yaramazlıklar unutuluyo :) mesela bugün kendiliginden geldi dudagımdan öptü ki hiç babasıyla bizi öyle görmedi ve kendinede ögretmedim içinden geldi galiba:) sevdiriyo kendini velet :)
banucum perşembe gene güzel haber alırsınız ayşe için canım rabbim şifalandırsın onuda tüm hastalarıda inş..
ebroşum kar toplarıda oynadın demek off dışarıya çıkmayı özlemişim ya haftalardır evdeyim soguk die dışarıda çıkmıyoruz
kızlar hepinizi öpüyorum kib ii geceler

Kızlar topicimize neler oluyor anlamdım kimseler gelmez oldu hayırdır yani
Kardelen kardelen49 garip birsen ve diğerleri adınızı andım belki gelirsiniz diye.

Canım benimm annesini öpmüş demek haklısın çocuklar bazen insanı çıldırtıcak kadar yaramazlık yapıyolar ama olsun bizde yapmadıkmı küçükken sabret lazım dediğin gibi sağlıkları yerinde olsunda.İnşallah canım yarında temiz çıkar...

Selam kızlarrrr...banusum cnm benım,yarın ayşecigin iyi haberlerini beklıyoruz ıns cnm...bu arada haklısın ya kımseler ugramıyor gene...

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı haberler inşallah..
banucum inşallah bugunkü ultrasonda tertemiz çıkıcak.öptm canım sıkma canını.
ebrar ablam sende sormuşsun gerçi ama bi cvp verdilermi topik önceden sabitti şimdi niye değil?
derinim herkes kaçak nerde yakalıcaz bunları ya.2 ay olcak nerdeyse ortalık tenha

herkes ıyıdır ınşallah.yaa dediğiniz gibi topiğe neler oluyor.kımseler yok eskılerden de allah allah artık boyle mı olacak acaba.ben bıle bu şiş göbişle elımden geldıgınce gırmeye calısıyorum

ebrar abla ben okudum dun dualarımı ayşeciğe.allah kabul etsın inşallah

neler oluyor canım topiğimize anlamadım
cok üzüldüm sabitlikten cıkmış
neyse sağlık olsun umarım herkez iyidir

slm iyi akşamlar herkese ama kimsecikler yok
ebrar ablacım bir sen varsın nasılsın

canım demek ders çalışıyosun allah kolaylık versin inşallah başarılı olursun bu sefer istediğin bir işin olur canom
demek öpücük kondurdu hee yesin teyzesi onun mis dudaklarını benim için öp kuzumu canım
cano valla kara doyduk sende kar yağınca al gökceyi çık canım bişeycik olmaz inşallah
valla selinam yanıt gelmedi ama baya üzüldüm yani tek bizim topic değil biçok topic sabit değil artık neyse vardır bir bildikleri heralde ama açıklama yapılmalı diye düşünüyorum
sevcanım saol canım ağzına yüreğine sağlık allahım kabul etsin
neler oluyor canım topiğimize anlamadım
cok üzüldüm sabitlikten cıkmış
neyse sağlık olsun umarım herkez iyidir

cicili bende üzüldüm ama napalım farketmez artık

selam hanımlar hepiniz iyisinizdir inşallah
ben bu sabah çok güzel bir rüyayla uyandım 11 yıldır evlat hasreti çekiyorum ama bu öyle bir rüyaydıki uyanır uyanmaz gözyaşlarına boğuldum
anlatmak istedim siz can arkadaşlarıma
çok kalabalık biyerdeyiz etrafımızda birsürü çocuk balon oynuyorlardı bende uzanmışım onları izliyorum bitaraftanda karnımı tutuyorum biri geliyo yanıma diyoki hamilemisin bende evet 7 aylık hamileyim diyorum bana diyoki şimdi tekmeliyordur seni diyo bende evet der demez öyle bir tekme atıyorkibak diyorum nasıl tekmeliyo tam sağ tarafımda .o kişide şaşırıyo sonra ben derin derin nefes alıyorum her nefesde bir tekme .oğlum diyorum napıyosun sonra eşime diyorumki yaa şu çocuklara dikkat et oğluşuma bişey olmasın üstüme düşmesinler diyorum .gözlerimi açtım rüyaymış okadar ağladımki anlatamam eşimde şok oldu noldu sana dedi bende rüya diyorum ama konuşamıyorum tamam dedi ben anladım .neyse hayırlara çıksın inşallah hayatımda bukadar güzel bir duyguyu tatmadım nasip olur tadarız inşallah gerçeğinide.çok güzeldi yaaa rüyamda defalarca bebek emzirdim ama bu çok farklıydı bütün gün sağ tarafımda o tekmeleri hissettim ve her defasındada gözlerimden süzüldü yaşlar .
hepinizi öpüyorum canım arkadaşlarım

ablacım cok güzel rüye görmüşsün gercekten allahın izniyle rüyalarda kalmayacak gercekten o güzel duyguları yaşatsın mevlam bol bol tekme yiyesin inş. :))
selam tostim hoşgeldin canım ben iyiyim sen nasılsın miniş nasıl herşey yolunda inşallah

yetişemedim sana ablacım iyiyim bende minişimde iyi cok şükür işte o tekmeler insanın içine su serpiyor en azından iyi oldugunu anlıyor insan cok şükür

Canlar selam herkese...ben artık şikayetlenmicem topic hakkında...kimin canı istiyosa girsin,istemeyenin de canı sagolsun.he tabi işlerı olupta giremeyen varsa bsy diyemem...neyse bu konuda syleyecek cok seyım var da aslında kalsın...kısacası ben sahsen topici önemsemeyenı önemsemiyorum uzun zamandır.he kimsede ustune almasın hemen.gercekten ÖNEMSEMEDİGİ İCİN GİRMEYENLERE BU SİTEMİM.yoksa gerısı muhım dgl ınsanlık halı giremeyebılırz arada...
Ayy ebuşum inankı ruyanı okurken bi acaip oldum tüylerım ataga kalktı gene:)canım arkadasım o ruyanın aynısını ve bi ömur sürenini dilıyorum senın ıcın.ıns gercek olacak.Rabbim hayıra cıkarsım müthiş bı ruya kuzum.inanmıcaksn ama dun gece bende hamis oldugumu gördum bılınc altıdır benımkı gercı dun konustgmuzdan snra:)test yapıyodum anında ıkıncı cızgı cıktı.hayır olsun ıns.

Bugün bizim için zor bir gün oldu sabahtan ayşeninn yanına gittik ultrason çekildi o şükür temiz çıktı ordan lenf bezleri için KBB gönderdiler ordaki dr muayeneden sonra lösemiden şüphelendini söyledi yazarken bile geriliyorum çocuğun yanında birde konuşuyor keser alırım falan diye ayşe odadan bir çıktı gözler yerinden çıkmış ağlıyor dr beni kesiceklmiş diye hemen ayşenin yanına gittik sağolsun o ve arkadaşı pınar hemen sonuçları başka proflara gösterdiler onlar korkmayın bir hafta antibiyotik vericez takip edicez inşallah kan sonuçları düşücek lenfler ufalıcak dediler ordan kendi dr gittik oda ordaki dr hocasını arayıp hastaya böyle şeyler söylenmez diye uyarıcanı söyledi inşallah bir hafta sonra güzel haberler yazarım buraya ama bu koca bir hafta nasıl geçer bilemiyorum şüphesi bile korkunç inşallah öyle bişey yoktur nasıl dayanılır hiç bilemiyorum bu hastalığı yaşayan ailelere sabırlar diliyorum çokk zorrrr çünkü.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…