Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

a.selam abla hayırlı cumalar.aminn Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallahh.kardelenim demek gezmelere kaçtı konuşursan sende selam söyle abla.

bugün ayşeciğinde tahlilleri çıkıcak inşallah bugün ve pazartesi günü hayırlı sonuçlar alırlar mübarek vaktin hürmetine (amin)

bugün ayşeciğinde tahlilleri çıkıcak inşallah bugün ve pazartesi günü hayırlı sonuçlar alırlar mübarek vaktin hürmetine (amin)

amin ablacım aminn inşallah hayırlısıyla tertemiz çıkıcak tahlilleri Allahın izniyle.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM okuduğumuz AYETEL KÜRSÜLERİ vesile kıl .KAYRA arkadaşımızın hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almasını nasip et .hayırlısıyla çok kolay bir doğum olur inşallah .her türlü sıkıntılardan koru yarabbim ferahlık nasip et arkadaşımıza .
.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

KAYRAMIN duasına canı gönülden amin diyorum ALLAHIM bebişini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin inşallah .hiçbir sorun yaşamadan mis kokusunu içine çeksin inşallah mübarek ezanlar hürmetine(amin)

iyiyim ablacım çok şükür.yuvarlanıp gidiyoruz işte.sen nasılsın abla?
allah iyilik versin canım bende iyiyim şükürler olsun aynı bende yuvarlanıp gidiyorum :))
amin ablacım aminn inşallah hayırlısıyla tertemiz çıkıcak tahlilleri Allahın izniyle.
inşallah selinam yaa hayırlısıyla onlarda feraha ersinler hayırlı sonuçlarla
selam herkese.... benimde tek dilegim anne olmak ( bu mubarek günde banada dua edermisiniz kızlar(14:

selam hoşgeldin canım .allah gönlüne göre versin inşallah sende enkısa zamanda anne olursun

kayramın duasına canı gönülden amin diyorum.Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almak nasib etsin inşallah.okunan ezanlar hürmetine amin.

kayramın duasına canı gönülden amin diyorum.Rabbim sağlıkla bebeğini kucağına almak nasib etsin inşallah.okunan ezanlar hürmetine amin.

amin inşallah canım
sizlerinde ağzına yüreğine sağlık hepinizden ALLAH razı olsun
ben şimdi çıkıyorum canım eşim gelir camiden kahvaltı hazırlıycam sonra görüşürüz olurmu selinam tekrardan hayırlı cumalar canım

evet cnm onların kıloları güzel maşallah teyzesi

cnm kızına geçmiş olsun ıyılesır ınsallah yakın zamanda...

cuma saatı gıremedım hayrlı cumlar herkese arkadaşlar.kayramın duasına can-ı gonulden amin dıyorum rabbım sağlıklı doğum nasıp eetsın ınsallah.
hepınızı opuyorum.bugun temızlık yaptım yavaş yavaş ama cok yoruldum sımdı otrdum daha.herkese ıyı akşamlar ıyı haftasonları...bızım kontroller 2 haftada 1 e ındı yarın da kontrolumuz var.bakalım kacar kılo oldu oğluşlar...8.aya gırıyoruz pazar gunu kısmetse 7 tam doluyor.allah zamanında ve sağlıkla gelmelerını nasıp etsın ınşallah.
allah bu mubarek günün ezanların hürmetıne herkese evlat nasip etsın.amin.

kızlar becerebildiysem eğer siyah ördüğüm hırka.diğeride yeni bitirdiğim fular şal. bitince resimlerini görelim diyenler vardı.ondan koydum

sevcanımm maşallahh ya inşallah yavrular hayırlısı ve sağlıkla gelicekler.öptm seni.

Son düzenleme:

sağol ablacım
tosticim sende sağol canım
ablacım nasılsın görüsemiyoruzz kaç zamandır

ayyy maşallah selinam yaa çok güzel olmuş ellerine sağlık güle güle kullan canım
sağol ablacım
tosticim sende sağol canım
ablacım nasılsın görüsemiyoruzz kaç zamandır

ben iyiyim canım aynı bildiğin gibi sen nasılsın mert bey nasıl benim yerime gıdışından öp onu

selamlar hanımlar bugün karyağışlı bir istanbul sabahına uyandım gerçi yağmurla karışık yağdığından tutacağını sanmıyorum ama havada görmek bile keyifli .
buarada bu hafta duayı banuşumuzun yiğeni ayşeye okuyoruz canım arkadaşlarım inşallah hayırlı haberler alırlar .ben size mesaj atıcam
sevcanım nasipse sanada haftaya okuruz canım sen ay sonu demiştin hatırladığıma göre .bugünde doktora gidecekmişsin paşalardan hayırlı haberler al kuzum öptüm seni

canım dün doktora gidecektin bişey yazmamışsın neler dedi doktor herşey yolundadır inşallah canım .senide çok öpüyorum

canım dün doktora gidecektin bişey yazmamışsın neler dedi doktor herşey yolundadır inşallah canım .senide çok öpüyorum

canım dün doktordan çıkışta halama uğradık gec geldik gelirken beş yasında kızı var onu da getrdim valla nete girmeme izin vermedi oyun oynuyo dua ya alıntı yapdım zorla oda yanlış oldu zatenn.canım doktor baktı baya uğrastı 20dk kaldım doktrun yanında incelmiş dedi polip var zannetmiştim ama yok dedi stres yapma dedi bi ilaç verdi bunu adetinin 4. günü kullan ilaç bitince gel yumurta takibi yapalım bakalım nasıl dedi böle işte canım sükür bişey çıkmadı ama dün çok kurcaladığından sancım var bide lekeleniyorum.ayşeciğe okuyacakmışız canım istediğin kadar okurum haber verirsinn .geldiğin belli oluyo bu arada canım sayfalar yavastan dolmaya baslamış çok öpüyorum canımm seni

allah razı olsun canım .evet teyzesi 4 buçuk ayımız kaldı allahın izniyle kavuşucaz kuzumuza rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın .çok haklısın canım sürekli araştırma konusu veriyorlar çoğunu göktuğ kendi hallediyor ama tabi bazen zorlandığı zamanlar oluyor .malum devreye anne baba giriyor.

evet canım anca uğraya bildim . allah razı olsun bizde seni öpüyoruz canım .aleyküm selam canım

birsencim kuzucukların hasta olmuşlar çok geçmiş olsun canım allah şifa versin .demek emremiz okadar büyüde he dişler falan ay maşallah emremize

duanıza canı gönülden amin diyorum

maşallah canım doğuma az kalmış heycan tavan yapmıştır sevcancım isim düşündünmü bizdaha henüz karar veremedik :26:

süper olmuşlar eline emeğine sağlık canım bende oğluşuma battaniye örüyorum bitince bende size gösteririm

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…