Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ohh inşallah kuzen yaa sefa yaparız valla yetmezmi bee sevgimiz heytt
amin canım allahım sizede hayırlı evlatlar versin dilerim dualarımız kabul olsun canım

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh.ayyy 2 sayfa geçmiş okudum gözlerim yaşardı özlemişizz yaa geçmişi geleceği
banucum inşallah yarınki ve pazartesi olan tahlillerde temiz çıkar canım dualarımız ayşecik sağlıklı olması için.

eee gece kuşları nerdesiniz şimdiii???

iyi hadi abla...engel kalkmış amin abla dualarım her akşam böyle ınşallah evlat hasretıyle tutuşanlar da yakında müjdelerını alsınlar.

iyi geceler sevcanım görüşmek üzere canım
allaha emanet olun inşallah
sağol abla sen de allaha emanet ol

ay banuş sorma acı bile oluyor bazen öyle vuruyorlar yani :) olsun dıyorum ...
göbiş önden önden gidiyor cnm evet :) kendıme almadım hiç 5 kılo aldım sımdıye dek o da bebeklere...kendım almadım hiç.ben çok alırım dıye dusunuyordum

selina cnmmm sana da hayrlı günler

ohh inşallah kuzen yaa sefa yaparız valla yetmezmi bee sevgimiz heytt
amin canım allahım sizede hayırlı evlatlar versin dilerim dualarımız kabul olsun canım
Amin canım inşallahhhhh.
Sağol selinacım inşallah bir rahatlasak oh desek inan ömrümden ömür gitti o kadar üzüldüm.

Oooo maşallah kilo almamamna sevindim canım umarım böyle gider çok istifra ettin ya ondan sebeb kendin alamadın önemli olan bebişlerin alması zaten.

bitmesin canım bende severim misaifri benim işler de yeni bitti .hala sızlıyo karnımın alt kısmı canım hayırlısı yarın 1 de doktora gidiyorum dua edin insallah bişey cıkmaz

Selam canlarım ben geldım...kontur aldm bugun artık sık girerim heralde hepinizi cok özledim...kvde net cok agır işliyor cogu zaman... o yüzden suan gecmıse pek bakamadım...banusum canım konustk zaten ayşecik konusunu.tekrar gecmıs olsun.Rabbim guzel haberlerle yüreginizi ferahlatsın canım.

Amin derincim inşallah ağzım yüreğimde böyle dokunsan ağlıycak durumdayım inşallah yarınkilerde güzel gelir.Özlemiştik seni iyiki aldın kontör sevindim valla.

banucum.. özel attım sana ama mesaj kutun doluymuş(

beni de gör beni de gör..

kuzum okuyunca çok güldüm demek gözlerin yaşardı hee .biz artık hep gözlerini yaşartıcaz canım tabi sevinçten :))
sevcanım saol canım allah razı olsun seninde herşey gönlünce olsun öptümmm
bitmesin canım bende severim misaifri benim işler de yeni bitti .hala sızlıyo karnımın alt kısmı canım hayırlısı yarın 1 de doktora gidiyorum dua edin insallah bişey cıkmaz
berrincim sende atlatın misafirleri bende çok şükür
inşallah yarun hayırlı haberler alırsın canım dualarım seninle bide bakıyosun hamilesin ay nasıl şok oluruz
cano bugün konuştuk zaten sesin iyi geliyodu ayrıca sevindim kontür almana hasret bitti yani :))
Amin derincim inşallah ağzım yüreğimde böyle dokunsan ağlıycak durumdayım inşallah yarınkilerde güzel gelir.Özlemiştik seni iyiki aldın kontör sevindim valla.
kuzen üzülmek yok inşallah yarınki tahlillerde çok çok iyi çıkıcak dualarımızdaydı ayşecik bugünde

selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah
dualar tamamlandı çok şükür yarın cuma vakti yaparız inşallah duamızı

günaydıııııınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallah.cumanın bereketi üstünüzde olsunn.hayırlı cumalarr.

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 11 ziyaretçi)

semraozsoy
ziyaretçilerimiz yine süperler

canım arkadaşlarım gününüz aydın cumamız hayırlı olsun inşallah .inşallah herkezler iyidirler çok şükür bende iyiyim ama kendimi çok yorgun hissediyorum çok şükür bebeğimde beşinci ayını doldurdu teyzeleriuzun zamandır giremiyorum aklım hep sizlerde inanın iş güç hiç bitmiyor yaklaşık bir aydır oğlanın performans ödevleri ezberleri derken inanın kendime hiç vakit bulamıyorum .bukadar temponun sonunda yorgun düşüyorum yinede bu günümüze şükür . lütfen yanlış birşey düşünmeyin çok üzülürüm .

selam canım seninde cuman mübarek olsun.ayağını sürüyüp gelmişsin misafirler dolmuş.maşallahhh yavrunada az kalmış Rabbim sağlıkla doğumunu nasib etsin inşallah canım.
oğlanın performans ödevi ezberi değil canım anne babanın ödevi o.onların yapamayacağı kadar zor ödevler olunca.Allah kolaylık versin canım.arada girip haber veriyorsun ya o da yeter canım.hoşçakal.

slm canım tek sen varmışsın ben birazdan hastaneye gidecem kızım biraz hastada kv de sonuçlarını alacam duaya şimdiden amin diyorum inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alır emrede hasta hem grip hem diş çıkartıyo benim canımada okuyo neyse hepinizi öpüyorum

selam hanımlar hepinizin günü hayırlı olsun inşallah ALLAHIM gönül muratlarımızı versin (amin)
SEMRACIM uğramışsın iyi olmana sevindim canım ALLAH kolaylık versin valla zor performans ödevleri zaten selinamın dediği gibi anne babaya veriliyo o ödevler çocuk nasıl yapsın .canım sen iyi olda arada haber et yeterli .öpüyorum seni ve oğluşunu canım .
buarada unutmadan yazıyım KARDELOŞUMUN hepinize çok selamı var özellikle KAYRAM duana amin dediğini dualarında olduğunu bilmeni istedi telinde dakika yokmuş mesaj atamamış bişekilde burayı okursun belki diye yazıyorum tatlım .selamı var sanada .

slm canım.geçmiş olsun ya hepsi üst üste gelmiş.Acil şifalar diliyorum canım.kendine iyi bak öptüm.

birsoşum geçmiş olsun canım Allah şifa versin emreyede diloşada
amin canım saol girip amin dediğin için hadi kolay gelsin sana

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…