Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşgeldin canım nasılsın bakalım minişler napıyo herşey yolunda inşallah

banum sende gelmişsin ne güzel ama galiba geçmiş okuyosunuz
neyse ben beklerim sizi
buarada banuşum nasılsın kuzum :44:

Öyle valla canım Allah korudu.
Üzüldüm canım ama inşallah arkadan hemen kalırsın moralini yüksek tut.
Sağol selinacım çok şükür atlattık sayılır.
gecmiş olsun valla canım ya demekki baya arastrmışlar eşinin adını filan bildiklerine göre allah islah etsin yaa insanlık ne halde
Amin valla canım.
Araştırdılar demekki takamasınlar bir kere Allah korusun.
yok yok siz artık toplanmıcaksınız,anladım ben
bu arada zaten gelmezsiniz ama ben yazayım,bugün annemlere gitme ihtimalim var,bi hafta on gün yokum,geldiğimde de zaten aynı sayfada bulurum burayı
Güle güle git gel kardeloş.
Canım iyi yaparsın dinlendir biraz vücudunu.
Hoşgeldin boncuk nerelerdesin sen bakıyım.

Canımcım şarjım bitmişti zaten görüştükte....

banum sende gelmişsin ne güzel ama galiba geçmiş okuyosunuz
neyse ben beklerim sizi
buarada banuşum nasılsın kuzum :44:
Hoşbulduk ebrarcım bugün aldığımız sonuçlarda sadece D vitamin eksikliği çıktı baya bir düşükmüş inşallah cuma günü alıcaklarımız ve pazartesi tekrarlanıcak olanlarda güzel çıkarsa kocaman bir ohhh diyceceğiz canım.
Sen nasılsın canım kim geliyor kız gene sana.

Kızlar ayşeciğim rahatsızdı baş ağrısıyla başladı emar çektirdik lenf bezlerinde patolojik boyutlarda diye yazıyordu hemotoloji onkolojiye yolladılar tahliller yapıldı şükürler olsun çoğu güzel çıktı sadece bir tanesi yüksek çıktı ama doktor ultrason istedi onda bişey yok dedi büyük ihtimal o tahlillerde düşücek dediler dualarınızı eksik etmeyin cuma günü ve pazartesi yapılıcak sonuçlar temiz çıkar.

canım benim hadi hayırlısı inşallah çok çok iyi çıkıcak dualarım seninle canım
yarın eşimin arkadaşları geliyor canım çok bişey yapmıycam zaten
sen nasılsın daha iyisin değilmi kuzum

canım benim dualarım sizinle bugün annemlerdede dua oldu ayşeciğe dua ettik mevlam kabul etsin inşallah bu sıkıntılı günler geçicek canım allahın izniyle
allahım bütün hastalara şifa versin ayşeciğimizinde tahlil sonuçları çok çok iyi çıksın inşallah

buarada KAYRA arkadaşımız mesaj attı kızlar hepinize çok çok teşekkür ediyor pazartesi doktora gidecekmiş hayırlı haberler alır inşallah .
bebişini sağlıkla kucağına alır .
buarada cevap yazamadım bişekilde burayı okursan deryacım kusura bakma tl yok telimde .

evet cnm üzülüyorum bu durumlarına hareketlerı kısıtlanıyor.belkı de o yuzden cok vuruyorlar oynuyorlar...sen de annene gıdecekmıssın gule gule gıt gel cnm...

Çok şükür filmi çekildi tümör yok Allaha binlerce şükür pazartesi daha detaylı görüşücez dedi doktor.
cnm çok gecmıs olsun ıyı cıkmıs tahlıl,sonuclar sevındım...

olsun cnm hayrlısı dıyoruz her zamankı gıbı olacak olacak ama kısmet ne zaman baklım :)

cnm bu kez aşılaman tutar ınşallah da bebişin gelır ınşallahhhh
yıne boynun tutulmus gecmıs olsun cnm yaaaa

hoşgeldin canım nasılsın bakalım minişler napıyo herşey yolunda inşallah
selam abla kacırdım senle banuşu sanırım gecmısteydım 3 gunde bayağı coğalmıs ne zamandır olmuyordu bu sasırdım
iyi abla minişler hep anneyı tartaklıyorlar :))
abla ozelden yazdım gelmedyse okudum ben burdan da yazıyım dedım

Canım arkadaşım Allah bin kere razı olsun senden inan okudum gözlerim doldu Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.

yok kuzum burdayız kaçırmadın :))
aman maşallah canım olsun tartaklasınlar doğunca sende onları bir güzel tartaklarsın şaka biyana allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin
evet kuzum aldım mesajını çok saol ağzına sağlık başka bir mesaj göndermiştim süre dolmadan mesaj atılmadığından sana yolluyamadım :))
Canım arkadaşım Allah bin kere razı olsun senden inan okudum gözlerim doldu Rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.
nedemek kuzen yaa allah hepimizden razı olsun inşallah dualarımız kabul olsun canım inşallah jerşey yoluna girecek her sıkıntının sonunda ferahlık mutlaka vardır

İnşallah canım kuzenimmmm inşallah bu iştende kocaman bir oh diyerek atlatıcaz dualarımız ve dualarınız sayesinde.

amın ablacım ınşallah
rıca abla ne demek kayra saglıkla kucagına alsın ınsallah

amın.
kaçırdım sandım abla.burdaymıssınız cok kalam ıycam hatrınıızı sormak ıstedım banuş sen nasılsın? ıyısın ınsallah cnm.ayşenın sonuclar temız cıkmıs sevındım tatlı bıdık adına :)

İnşallah canım kuzenimmmm inşallah bu iştende kocaman bir oh diyerek atlatıcaz dualarımız ve dualarınız sayesinde.

canım benim yaa inşallah hele şu tahliller iyi çıksın sen bir rahatla buluşup bu stresli günlerin acısını çıkarırız inşallah
hani düşündüğümüz kahvaltı muhabbetini yapalım artık hava soğuk ama olsun kalpler bir olunca sıcacık bir ortam oluyo zaten
dualarım hep siizinle canım inan eşimde dua ediyor her namazından sonra

kızlar mısafırlıkteydık.uzanamadım orada da sımdı de gobekten zor yazıyorum.yatayım ben.opuyorum ıkınızı de

amin canım inşallah tüm hamişler sağlıkla kavuşsun evlatlarına hamiş olmayanlarda inşallah hamiş olsunlar
evet buralardayım ben canım önceden giremiyodum bu pcden kkya ama şimdi program yükledim şükür girebiliyorum
neyse ozaman sen git çok öptüm seni yorma kendini fazla canım

Sağol canım çok şükür.Sende iyisin bebitolar nasıl hızlı tekmwe atabiliyolarmı bari::)))
İnşallah ya biran önce temiz haberleri alıyım buluşalım bizim sevgimiz yeter be ısınmaya:)O gün bende rejim yok şöyle kalllavi bir kahvaltı üstünede her zamanki gibi türk kahvelerimizi içeriz inşallah.Allah eşindende razı olsun inşallah onunda tüm duaları kabul olsun kalbiniz gibi güzel bir evlat versin Rabbim size canı gönülden diliyorum arkadaşım.

kızlar mısafırlıkteydık.uzanamadım orada da sımdı de gobekten zor yazıyorum.yatayım ben.opuyorum ıkınızı de
İyi geceler sevcan göbiş büyüdü artık ohh maşallah canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…