Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hayırlısı olsun kuzum yaa gittiğin yer neresi olursa olsun rahat et yeter .benimde yğoun bi pazardı misafirlerim vardı.yeni oturdumm :)

Tabi ya kuzen yakın ol bari gelmişken dimi ama.Allah razı olsun derincim rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.

Ebrarcım canım bende 30 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah yarın güzel haberler alalım.

slm kızlar hayırlı geceler bende çok ugrayamıyorum küsmeyin banada olurmu
banucum ayşenin sonuçları iyi çıkar inş canım dualarım onunla ...
herkes iyidir inş bizde iyiyiz gökcenin durmak bilmeyen yaramazlıklarını saymazsak tabi:) bide kocişsin emirlerini onu yap yok bilmem neee :) bu aralar kpss ye bakıyom gene vakit buldukça ugramaya çalışırım kib öptm hepinizi

Sağol canım bakalım yarın inşallah hayırlı haberlerle döneriz.
Sanada kolay gelsin erkekler yorgunluktan anlamaz canım bilemiyolar gün içinde ev işinin ve çocuğun insanı ne kadar yorduğunu inşallah kpss dede güzel sonuçlar alırsın.

ayy canım çok sevindim valla gözünaydın iyi haber duyunca insan nasıl mutlu oluyor değilmi
kullandığın ilaç şifa olsun canım ilk takibinde hamile kalırsın inşallah
tamam canım ben sana ileticem kaç tane olduğunu
semracım bende seni öpüyorum canım
selinam tekrardan güle üle giy canım gerçektende maşallahın var
duayı msnden yazdım ama görmedin sanırsam kuzum saol ağzna yüreğine sağlık
kuzen yaa nedeemek bende seni seviyorum yeterki ayşemiz iyi olsun allahın izniyle
bugün hayırlı haberler alın inşallah dualarım seninle canım
Kar çok güzel yağdı bugün elektriklerde gitmeseydi daha iyi olucaktı biraz üşüdük ama cam kenearında karı seyrederken çay içmekte farklı,.
ayyy elektrikler kesilince bende dışarı çıkıyım dedim mükemmeldi yaa kocaman kocaman yağdı bayıldım
canım evet bolca konuştuk .iş konusunda hakkınızda hayırlısı neyse o olsun canım .hayırlısıylada güzel bir eve geçde kabuslar bitsin inşallah
ayrıca hepinizden allah razı olsun sizlerinde ağzına sağlık canım dualarımızla birilerine yardımcı olabiliyosak nemutlu bize .
kuzum geçmiş olsun allah şifa versin daha iyisin inşallah kıyamam ilaçda kullanamamışsındır .
bende iyiyim kuzum aynı bildiğin gibi işte
Ebrarcım canım bende 30 tane okudum Rabbim kabul etsin inşallah yarın güzel haberler alalım.
banuşum ağzına sağlık kuzum allahım kabul etsin bugün çok çok güzel haberleralın inşallah

cano nasılsın demek yine başladın kpssye hayırlısı inşallah allahım emeklerini boşa çıkarmasın
gökcem herzamanki gibi yaramazlık peşindeymiş teyzesi için öp onu

derinim buarada duayı okumuşsun ama kaç tane canom yaa ben 30 yazmıştımsana haberin olsun
hepinize selamlar hanımlar güzel bir hafta diliyorum hayırlı haberlerle dolu olur inşallah .
biz dün KARTEPEYE gittik bolca kar oynadık kaydık inanılmaz keyifliydi .valla hiçbiyerde kar yok bi çıkıyosun oraya dize kadar kar var mükemmeldi yaa azcık üşüdük ama değerdi .malum istanbula kar yağsada havada görüyoruz sadece .dün oyüzden hiç giremedim okadar yorulmuşumki ayaklarım feci ağrıyodu .benden bukadar hanımlar hepinizi öpüyorum

selam kızlar hayırlı aksamlar herkese.ben bugun temızlık yarın gunum var onun ıcın hazırlık yemektı camasırdı utuydu hıc vakıt bulamadım gırmeye.sımdı dus aldım.aysecığımıze duamı okudum abla 30 tane Allahım kabul etsın ınsallah banucum guzel haberlerle gelsın.son sayfada gormedım banum daha gelmedin sanırsam.
Kızlar hepınızı öptum tlfndan gırdım gecmıse bakmadım.hayırlı aksamlar...

Canım benim sağol konuştuk zaten hala sonuca ulaşamadık inşallah yarın diyorum artık ünüversite hastahaneside böyle işte.
Arkadaşım ne güzel eğlenmişsin ohh stres atmışsındır böyle yerlerde yorgunluk oluyor tabi.
Canım geldim tahliller tekrarlandı yine ldh yüksek çıktı bakalım yarınki sonucuda alalım inşallah rahatlarız.
Ağzına sağlık selinacım Allah razı olsun senden ve tüm arkadaşlardan.

hayırlı akşamlar kızlar umarım herkes iyidir
bizde iyiyiz cok şükür
ben duayı okudum allah yardımcısı olsun ayşeciğin gecmişler olsun
herkesi öptük grş

CNM ELLERINE SAGLIK ŞALA AYRI BI BAYILDIM COK KIBAR DURUYOR.HAMARAT SENİİİ
ınşallah cnm az kaldı yavruların gelmesıne :)

abla ok sorun değil ayşecıge once okunsun.rabbım sıfa versın kısçemızee.
evet ablam gıttık dra ctesı gunu maşallah ıyıler yavrular.

cnm yok bız hala kararsızları oynuyoruz ısım net yok kafamızda henuz

selAM DERINIM IYISIN INŞALLAH...cnm evet gerıye bakınca ne çabuk gectı dıyor ınsan.az kaldı glmelerıne.cnm ya haklısın ne kadar da olsa ınsanın kendı evınde kalması gıbı yok yabancı degıl ama ınsan kv de de rht olamaz evınde kalmak ıster eşiyle

sağol cnmm.gecmış olsun yaaa hasta olmuşsun ben grıp gecırmedım henuz ınşallah gecırmem bu halde.malum ılac da alamıyoruz.cnm odalarını aldık cicişler de hazır bır halı ve lamba kaldı onları da aldık mı tamamdır.sizin hazırlıklar nasıl gıdıyor?bız daha 2 ay once hazırlandık eşim cok pıpırık ve malum ıkız olunca erken gelırler fılan dıye...allah hayrlı sekılde zamanında gelmelerını nasıp etsın ınsallah

SEVCAN canım bu hafta dua sırası sendeydi kızlar ayşe rahatsız diye ona okuyalım dediler sıranı aldık hakkını helal et canım.
cnm helal olsun ne demek....ay sonu dıye konusmustuk ablamla haftaya tam ay sonu oluyor.ayşe daha onemlı cnm.drlarda koşturuyorsunuz ınşallah dualarımız kabul olsun.

insallah canım şükür bişi cıkmadı .ohh canım ne güzel stres atmışsınn valla .bu arada ben duamı okudum canım haberin olsun

Sağol canım inşallah dualarımız kabul olsun.Maşallah senin bebişlerde iyiymiş az kaldı valla sevcan ben bile heyecan yapıyorum inan...

hayırlısı olsun kuzum yaa gittiğin yer neresi olursa olsun rahat et yeter .benimde yğoun bi pazardı misafirlerim vardı.yeni oturdumm :)
sagolasın cnm.Allahımdan tek dilegim suan önce saglık ve de bu durumların duzelmesi.tam bıyere taşınıp ohh diyoruz 1,5yıl gecmıyo cıkıyoruz cok skldm artk.
Tabi ya kuzen yakın ol bari gelmişken dimi ama.Allah razı olsun derincim rabbim tüm dualarımızı kabul etsin.
evet kuzum ıns.bu arada bugun netten 2.etapta buldum cnm 450kirası:)ne demek kuzum daha lazımsa ne ıstersen okurum.
askol gökcem ya sen herkesle bır tutma bakalım kendını,bız sana küsermiyiz hic delü kafam:)ya ben o minigi varya yerimMAAŞALLAH annesi gibin pek guzel yav:)kpss de zor dıolar kız Allah kolaylık versin cano.
canım konusamadık epeydır banada bişicik yasmadın kac gundur bilmeden kırcak bsy yapmadım ıns kuzum.

kuzucum sagol iyiyim hamdolsun,aynı zamanda bıraz sıkıntıdayız ama buna şükür....diimi ya bize cabuk gecıyo aslnda cnm,bıde sana sormalı dımı kusmaydı falan derken 7ay'ı devırdın MAŞALLAH:)kocis pipirk he olsn cnm her ıhtımalı dusunuyo adam ne gzl.bebişlerin saglıcakla gelsn sevcanım.

Ebuşummm güzel temennilerın ıcın sagol bitanem amin...demek kartopu oynadın ohh deşarj olmuşundur ne gzl cok ıyı yapmşsnız kuzum yaaa.fazla koşuştrmayaydn be kız belkim bişi vardır daha adet de olmadın.neyse rabbım korur...bu arada evet sayıyı dememişim cnm pardon 30okudum ayşemize rabbim kabul ederse.ALLAHTAN temizlendim gecen seferkı gibi uzun surmedı,surseydı okuyamasaydm cok uzulurdum.

Sağol canım inşallah dualarımız kabul olsun.Maşallah senin bebişlerde iyiymiş az kaldı valla sevcan ben bile heyecan yapıyorum inan...
amin cnm inşallah....
evet banum ya az kaldı.e teyzesin ya ondandır heyecanın.hep zamanları dolunca gelecekler dıye hıssedıyorum yanı ıkızlere gore 36dan once erken gelmeyecekler ınşallah.üzmeyecekler bızı...şubatı da atlattık mı tamamdır inşallah ondan sonra gelebılırler

cnm geçecek inşallah bu gunler.rabbimin sınavıdır belkı şükretmek lazım yıne de.her zorluğun sonu ferahlıktır.inşallah sızın de oyle olacak.ay cnm yaa neydı ılk 5 ay o çıkartmalar.o gunler gecmedı tabii.çok fena gunlerdı ama geçtı ışte şükür.evet cnm oldukça pipirik.hastane çantası 6.ayda hazırdı daha :)) şimdi beklıyoruz hazırlandık minişleri teyzesi

herkese günaydınlar kızlar..gireyım dedım sabah sabah selinamdan once ben yazdım bu kez :))
güzel bir gün geçirmenız dıleğiyle...

günaydın kızlar hayırlı günler inşallahh.pastalar hazır buyrun gelin
banumm içini ferah tut canım.herşey temiz çıkıcak.sıkma canını.öptm seni.
derinimm canım yaa hakket en son adet olduğunda yazışmışız farkında değilim canım.kusura bakma sefiyom ben seni nie kırılayım küseyim.öptm seni canımm.
sevcanım yerim dar yenim dar derler sende öylesin ehlem kehlem uyuma yok sanırım ,bebişler seni sıkıştırıyomu artıkk.ee tabi sabahın köründe girersin ben bugun 1 saat fazla uyudum:) dün yorulmuştum e malum bugunde gün var yorulcam nasıl olsa şimdiden dinlendim bomba gibiyimm yavrular vaktinde gelsinler canım zaten ikiz yoracak bide erken gelmesinler.öptm seni ve tosunlarııı.
gökçem demek seninki yaramazlıklara başladı.her halleri güzel yaa.başına gelen anlar belkide.bize uzaktan pek hoş geliyo yaramazlıkları.öptüm sizide.

hadi kardelenlerin biri annesine gitti.diğeri nerelerdeee.özledim valla.hele pelinim inşallah dönüşü muhteşem olucak bu kaçaklarınn.özlendiğinizi bilin diye yazimm dedim.öptüm hepinizi.

insallah canım ya insanın en rahat ettiği yer evi sürekli tasınmak zor bende kiradayım bakalım biz ne yapacaz

ohh cnm pastalar hazırmış...ayır bana 3 dilim :))
ay cnm her sabah 6da kalkıp kocişe kahvaltı hazırlıyorum ben de onla yıyorum aslında.ama o saatte hiç girmedim.bugün gıreyım dedım.ama eşimden sonra 9da dalıp 11 gibii uyanıyorum tekrar.evet ağırlaştım ccanım.kıpırtılarına bıle uyanıyorum yerı gelınce.bız de senı opuyoruz cnm kolay gelsın bugun için sana

canım ağzına yüreğine sağlık allahım kabul eder inşallah hayırlı sonuçlar alırlar
seninde misafirlerin varmış kolay gelsin canım
banum hayırlı haberler inşallah canım aramak istemedim doktordasınızdır diye ama merakla iyi haber bekliyorum canım
hayırlı akşamlar kızlar umarım herkes iyidir
bizde iyiyiz cok şükür
ben duayı okudum allah yardımcısı olsun ayşeciğin gecmişler olsun
herkesi öptük grş
tosticim çok saol canım ağzına yüreğine sağlık çok öpüyorum seni
sevcanım maşallah canım allahım hep iyi etsin senide bebişleride
anlayışın için saol kuzum
insallah canım şükür bişi cıkmadı .ohh canım ne güzel stres atmışsınn valla .bu arada ben duamı okudum canım haberin olsun
berrincim saol canım evet stres attık iyi geldi
saol canım ağzına sağlık
cano nedemek ya her daim duamdasın
evet ya kartopu oynadım kaydım çok keyifliydi aman be cano nerde ben ve hamilelik iki cümle yan yana bile yakışmıyo :)))
buarada saol canom ağzına sağlık allahım kabul etsin

ohhh hamarat selinam benim ellerine sağlık keşke yakın olsaydık gelir bişeyler yerdik :))sana kolay gelsin canım

hanımlar hepinize hayırlı akşamlar herkes iyidir inşallah ben gayet iyiyim şükürler olsun
istanbul bembeyaz dün akşam süperdi öyle güzel yağdıki kar .kışın tadıda kar yağması yaa gerçi biz karın tadını çıkardığımız için sadece izlemekle yetindik :))
buarada bende ayşeciğimin duasını okudum inşallah vesile olur hayırlı haberler alırız
selinamın dediği gibi herkesleri özledim görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…