Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selam kızlar hayırlı akşamlar mutlu haftasonları hepinize.ablam ben temizlendim dün çok şükür.dua yazmışsındır umarım msj fln gelmemiş daha ama.örgüler iyi oldu bugun kullandım bile:)
semracım saol canım seninde eline sağlık demek battaniye örüyosun sağlıklı günlerde kullanın inşallah canım.öptm

alm banu nasılsın canım
İyiyim canım sen nasılsın.

banucum.. özel attım sana ama mesaj kutun doluymuş:KK43:(

beni de gör beni de gör..:KK52::KK52::KK52:
Gördüm canım gördüm.
kuzum okuyunca çok güldüm demek gözlerin yaşardı hee .biz artık hep gözlerini yaşartıcaz canım tabi sevinçten :))

sevcanım saol canım allah razı olsun seninde herşey gönlünce olsun öptümmm

berrincim sende atlatın misafirleri bende çok şükür
inşallah yarun hayırlı haberler alırsın canım dualarım seninle bide bakıyosun hamilesin ay nasıl şok oluruz

cano bugün konuştuk zaten sesin iyi geliyodu ayrıca sevindim kontür almana hasret bitti yani :))

kuzen üzülmek yok inşallah yarınki tahlillerde çok çok iyi çıkıcak dualarımızdaydı ayşecik bugünde

selamlar canım arkadaşlarım hepiniz iyisinizdir inşallah
dualar tamamlandı çok şükür yarın cuma vakti yaparız inşallah duamızı
İnşallah kuzen yaaa Allah razı olsun valla sizlerden...
Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 11 ziyaretçi)

semraozsoy
ziyaretçilerimiz yine süperler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım arkadaşlarım gününüz aydın cumamız hayırlı olsun inşallah .:KK49:inşallah herkezler iyidirler çok şükür bende iyiyim ama kendimi çok yorgun hissediyorum çok şükür bebeğimde beşinci ayını doldurdu teyzeleri:KK49:uzun zamandır giremiyorum aklım hep sizlerde inanın iş güç hiç bitmiyor yaklaşık bir aydır oğlanın performans ödevleri ezberleri derken inanın kendime hiç vakit bulamıyorum .bukadar temponun sonunda yorgun düşüyorum yinede bu günümüze şükür .:emir_bebek: lütfen yanlış birşey düşünmeyin çok üzülürüm .:KK14::KK14::KK14::KK14:
Semracım iyi olmana sevindim çocukların dersleri çok zor gerçekten Allah yardım etsin.
slm canım tek sen varmışsın ben birazdan hastaneye gidecem kızım biraz hastada kv de sonuçlarını alacam duaya şimdiden amin diyorum inşallah sağlıcakla bebeğini kucağına alır emrede hasta hem grip hem diş çıkartıyo benim canımada okuyo neyse hepinizi öpüyorum :KK16:
Geçmiş olsun birsencim.
bugün ayşeciğinde tahlilleri çıkıcak inşallah bugün ve pazartesi günü hayırlı sonuçlar alırlar mübarek vaktin hürmetine (amin)
AMİNNNNN arkadaşımmm.
amin ablacım aminn inşallah hayırlısıyla tertemiz çıkıcak tahlilleri Allahın izniyle.
İnşallah selinacım inşalah.
selam herkese.... benimde tek dilegim anne olmak :KK43:( bu mubarek günde banada dua edermisiniz kızlar:KK43:(:-)14:
Selam canım hoşgeldin inşallah en kısa zamanda sende kavuş bebeğine.
YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle

ALLAHIM okuduğumuz AYETEL KÜRSÜLERİ vesile kıl .KAYRA arkadaşımızın hayırlısıyla sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına almasını nasip et .hayırlısıyla çok kolay bir doğum olur inşallah .her türlü sıkıntılardan koru yarabbim ferahlık nasip et arkadaşımıza .
.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…
Amin Allah hayırlı doğumlar nasip etsin.
Eki Görüntüle 325967 Eki Görüntüle 325965

kızlar becerebildiysem eğer siyah ördüğüm hırka.diğeride yeni bitirdiğim fular şal. bitince resimlerini görelim diyenler vardı.ondan koydum:KK6::KK6:

sevcanımm maşallahh ya inşallah yavrular hayırlısı ve sağlıkla gelicekler.öptm seni.
Çok hoş olmuş canım iyi günlerde giy inşallah.
ayyy maşallah selinam yaa çok güzel olmuş ellerine sağlık güle güle kullan canım

ben iyiyim canım aynı bildiğin gibi sen nasılsın mert bey nasıl benim yerime gıdışından öp onu

selamlar hanımlar bugün karyağışlı bir istanbul sabahına uyandım gerçi yağmurla karışık yağdığından tutacağını sanmıyorum ama havada görmek bile keyifli .
buarada bu hafta duayı banuşumuzun yiğeni ayşeye okuyoruz canım arkadaşlarım inşallah hayırlı haberler alırlar .ben size mesaj atıcam
sevcanım nasipse sanada haftaya okuruz canım sen ay sonu demiştin hatırladığıma göre .bugünde doktora gidecekmişsin paşalardan hayırlı haberler al kuzum öptüm seni
Allah razı olsun ebrarcım ve tüm topikdaşlarım sizleri çok seviyorum.

Kar çok güzel yağdı bugün elektriklerde gitmeseydi daha iyi olucaktı biraz üşüdük ama cam kenearında karı seyrederken çay içmekte farklı,.

Amin derincim inşallah ağzım yüreğimde böyle dokunsan ağlıycak durumdayım inşallah yarınkilerde güzel gelir.Özlemiştik seni iyiki aldın kontör sevindim valla.
canım benım bende mutluyum sızsız olmuyo.ya gıremesekte telde gorusuyorz ama olsn kksız zor...aysecıkın tahliller iyi cıkmstr ıns.du bı ariyim senı ben.
Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 11 ziyaretçi)

semraozsoy
ziyaretçilerimiz yine süperler :KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

canım arkadaşlarım gününüz aydın cumamız hayırlı olsun inşallah .:KK49:inşallah herkezler iyidirler çok şükür bende iyiyim ama kendimi çok yorgun hissediyorum çok şükür bebeğimde beşinci ayını doldurdu teyzeleri:KK49:uzun zamandır giremiyorum aklım hep sizlerde inanın iş güç hiç bitmiyor yaklaşık bir aydır oğlanın performans ödevleri ezberleri derken inanın kendime hiç vakit bulamıyorum .bukadar temponun sonunda yorgun düşüyorum yinede bu günümüze şükür .:emir_bebek: lütfen yanlış birşey düşünmeyin çok üzülürüm .:KK14::KK14::KK14::KK14:

cnm ya olurmu öyle sey o ödevler varya canına okuyo hem cocuklarn hem annelern.MAAŞALLAHbebıs ne cabk buyudu kıs:)

Kızlarr tel ıkı tane alıntı aldı yav nedense.dvm etcem okumaya devamı asagıda:)

Canlar hepınıze selamlar...coklu alıntıda arıza var galıba almıyo mannak.neyse aklımda kaldıgı kadar yazim...
EBUŞUM,evet hasret bıttı canom,arada özletıyorm dımı hihi.bende özluom valla.dun konustk bol bol gene konuscz öptm kuzum.
BERRİNCİM takibe gtcekmşsn cnm,hayrlısı olsun ıns hersey harıka gıer kuzum.
UNUTMADAN KAYRANIN DUASINA AMİN DİYORUM ALLAH KABUL ETSİN...EBUŞUM DUALARI HAZIRLAYAN ELİNE O GÜZEL YÜREGINE SAGLIK CANIM ARKADASIM.İYİKİ VARSIN.

KARDELOŞ Kac gundur gorukmuyon ks napıyosun.
SEVCANN cnm ya kız demek 7ay bıttı ay ne cabuk gecıyo gunler ya...MAAŞALLAH kuzucuklara tatlım benim.
SELİNOŞUMMMMM napıyon kuzum örgücükler örmuşsun elıne saglık ben her kıs atkı şal fln öruyorm ama bu kıs örmedım hiç...ay yanls şu şalı keşkem öyle yaymayaydın benim lavabodan cıkan böcük gibin duruyo ayyynıııı ayyyyyyyy!:)
ANATOLİŞŞ Nerelerdesn can?öptm seni iyisn umarım.
BONCUGUM ugramşsn cnm ztn kırk yılın bası ugruon karsılasamıyoruz özledm cnm.
ELİFİMsen naslsn kuşum?baban başladı kemoterapıye ıns ıyıdır.bebısten naber ne zmn gttn en son doktora?öptm cnm.

Ay şimdilik bu kadan kızlar.ben ıyıyım soracak olursanız.kvde gecıyor gunler.iş durumu bı netlık kazanmadıgı ıcın semt degısıklıgı yapıp yapmayacagmzda bellı dgl dolayısyla.o yuzden ev de bakmadım.böyle olması en son ıstedgm seydı yanı burda kalmak.ama evde de kalamıyorum.hala tikleniyorum gece yatarken:KK43:hem tek sorun bu dgl...dedgm gıbı kocisn dukkan devrolmasıda ustune kapak oldu.belırszlık ıcındeyız.bu ay sonu cıkıcam ddm ev sahıbınede...hayırlısı artık.ama buyuk ıhtımalle banuslarn oraya tasıncam.

Selamlar kızlar,hepiniz iyisiniz inşaallahh...
Ben geçen haftadan beri hastayım tam iyileşmiştim daha kötü oldum yeni yeni ayaklandım,hala burnumu çeke çeke dolaşıyorum :)
Sizlerde ne var ne yok pek gelen giden olmamış,derinim cnm söylediğim gibi hastydım cnm sen nasılsın ne var ne yok cnm?
Banum ayşeciğin tüm sonucları çıkmadı mı daha?
Selinam maş. ne hamarat hatunsun ben hiç beceremem :)
Sevcanım cnm maş oğluşlarına zamanında sağlıcakla gelsinler inş,cicişleri hazır mı bebişlerinin?
Kardeloş sen nerdesin kızz oğluş napıyo?
Eboşum sen napıyosun nasılsın?
Elifcim cnmbaban iyidir inş,prenses nasıl hazırlıklar nasıl gidiyor?
Boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inş,bu arada Birsenim kızın hastaymış geçmiş olsun cnm...
Kızlar Allah'a emanet olun cümleten...

Son düzenleme:
Ben geçen haftadan beri hastayım tam iyileşmiştim daha kötü oldum yeni yeni ayaklandım,hala burnumu çeke çeke dolaşıyorum :)
Sizlerde ne var ne yok pek gelen giden olmamış,derinim cnm söylediğim gibi hastydım cnm sen nasılsın ne var ne yok cnm?
Sevcanım cnm maş oğluşlarına zamanında sağlıcakla gelsinler inş,cicişleri hazır mı bebişlerinin?
Boncugum,birsenim sizlerde iyisiniz inş,bu arada Birsenim kızın hastaymış geçmiş olsun cnm...

canım cok gecmıs olsun ya dıkkat et kendıne anatolişim.bende öyle ıste anlattgm gıbı canım ya.hamdolsun,yuvarlanıp gidiyoruz.görusuruz tatlım öptm.

Bu arada BİRSOŞUM kızın mı hasta atlamısım cnm ben k.bakmayasın.gecmıs olsun canım.

Canlar hepınıze selamlar...coklu alıntıda arıza var galıba almıyo mannak.neyse aklımda kaldıgı kadar yazim...
EBUŞUM,evet hasret bıttı canom,arada özletıyorm dımı hihi.bende özluom valla.dun konustk bol bol gene konuscz öptm kuzum.
BERRİNCİM takibe gtcekmşsn cnm,hayrlısı olsun ıns hersey harıka gıer kuzum
.
UNUTMADAN KAYRANIN DUASINA AMİN DİYORUM ALLAH KABUL ETSİN...EBUŞUM DUALARI HAZIRLAYAN ELİNE O GÜZEL YÜREGINE SAGLIK CANIM ARKADASIM.İYİKİ VARSIN.

SEVCANN cnm ya kız demek 7ay bıttı ay ne cabuk gecıyo gunler ya...MAAŞALLAH kuzucuklara tatlım benim.
SELİNOŞUMMMMM napıyon kuzum örgücükler örmuşsun elıne saglık ben her kıs atkı şal fln öruyorm ama bu kıs örmedım hiç...ay yanls şu şalı keşkem öyle yaymayaydın benim lavabodan cıkan böcük gibin duruyo ayyynıııı ayyyyyyyy!:)
ELİFİMsen naslsn kuşum?baban başladı kemoterapıye ıns ıyıdır.bebısten naber ne zmn gttn en son doktora?öptm cnm.

Ay şimdilik bu kadan kızlar.ben ıyıyım soracak olursanız.kvde gecıyor gunler.iş durumu bı netlık kazanmadıgı ıcın semt degısıklıgı yapıp yapmayacagmzda bellı dgl dolayısyla.o yuzden ev de bakmadım.böyle olması en son ıstedgm seydı yanı burda kalmak.ama evde de kalamıyorum.hala tikleniyorum gece yatarken:KK43:hem tek sorun bu dgl...dedgm gıbı kocisn dukkan devrolmasıda ustune kapak oldu.belırszlık ıcındeyız.bu ay sonu cıkıcam ddm ev sahıbınede...hayırlısı artık.ama buyuk ıhtımalle banuslarn oraya tasıncam.,
sağolasın canım inşallah rabbim herseyin hayırlısını versin canım rabbim sana rahat edebilecegin huzurlu güzel bi ev versin insallah da rahatlayıver

Son düzenleme:
.

Ay şimdilik bu kadan kızlar.ben ıyıyım soracak olursanız.kvde gecıyor gunler.iş durumu bı netlık kazanmadıgı ıcın semt degısıklıgı yapıp yapmayacagmzda bellı dgl dolayısyla.o yuzden ev de bakmadım.böyle olması en son ıstedgm seydı yanı burda kalmak.ama evde de kalamıyorum.hala tikleniyorum gece yatarken:KK43:hem tek sorun bu dgl...dedgm gıbı kocisn dukkan devrolmasıda ustune kapak oldu.belırszlık ıcındeyız.bu ay sonu cıkıcam ddm ev sahıbınede...hayırlısı artık.ama buyuk ıhtımalle banuslarn oraya tasıncam
.,

sağolasın canım inşallah rabbim herseyin hayırlısını versin canım rabbim sana rahat edebilecegin huzurlu güzel bi ev versin insallah da rahatlayıver

canım çok gecmiş olsunn

Kar çok güzel yağdı bugün elektriklerde gitmeseydi daha iyi olucaktı biraz üşüdük ama cam kenearında karı seyrederken çay içmekte farklı,.

gercekten farklı canım özledim öyle cay içmeyi bende benim yerimede iç canım bide canım ayseciği takma kafana meleklere bişi olmaz teyzeLERİdua edecek hiçbişeyi Kalmayacak İNŞ.

gercekten farklı canım özledim öyle cay içmeyi bende benim yerimede iç canım bide canım ayseciği takma kafana meleklere bişi olmaz teyzeLERİdua edecek hiçbişeyi Kalmayacak İNŞ.

Cok sagol berrınım amın ıns cnm..cok skntlym aslnda.işe gircem gıremıyorm suan ve aksılık bu ya burda cok guzel 2iş var.arasam bulamam.ama bu semtte kalıp kalmycgmz bellı dgl o yuzden gremıyorm.on onbes gunlugede gırersem ayıp olur...
Banussss msnym kuzu gel.:KK19:

canım benım bende mutluyum sızsız olmuyo.ya gıremesekte telde gorusuyorz ama olsn kksız zor...aysecıkın tahliller iyi cıkmstr ıns.du bı ariyim senı ben.

cnm ya olurmu öyle sey o ödevler varya canına okuyo hem cocuklarn hem annelern.MAAŞALLAHbebıs ne cabk buyudu kıs:)

Kızlarr tel ıkı tane alıntı aldı yav nedense.dvm etcem okumaya devamı asagıda:)
Canım neden aramadın bakıyım:)
BERRİNCİM takibe gtcekmşsn cnm,hayrlısı olsun ıns hersey harıka gıer kuzum.

Ay şimdilik bu kadan kızlar.ben ıyıyım soracak olursanız.kvde gecıyor gunler.iş durumu bı netlık kazanmadıgı ıcın semt degısıklıgı yapıp yapmayacagmzda bellı dgl dolayısyla.o yuzden ev de bakmadım.böyle olması en son ıstedgm seydı yanı burda kalmak.ama evde de kalamıyorum.hala tikleniyorum gece yatarken:KK43:hem tek sorun bu dgl...dedgm gıbı kocisn dukkan devrolmasıda ustune kapak oldu.belırszlık ıcındeyız.bu ay sonu cıkıcam ddm ev sahıbınede...hayırlısı artık.ama buyuk ıhtımalle banuslarn oraya tasıncam.
Komşu olucaz inşallah kız.

Canım çok geçmiş olsun sana.
Yok canım pazartesi inşallah güzel çıkarda başka tahliller istemezler kafam yüreğim herşeyi onda ara ara öyle bir daralıyorumki....
İnşallah canım inşallah.

Cok sagol berrınım amın ıns cnm..cok skntlym aslnda.işe gircem gıremıyorm suan ve aksılık bu ya burda cok guzel 2iş var.arasam bulamam.ama bu semtte kalıp kalmycgmz bellı dgl o yuzden gremıyorm.on onbes gunlugede gırersem ayıp olur...
Banussss msnym kuzu gel.:KK19:

canım ya iki arada bi derede kalma durumu bu olsa gerek ama insallah hersey yoluna girer canım peki şuan bulunduğun yerde baska ev yokmu canım hem işinede girmiş olursun

canım ya iki arada bi derede kalma durumu bu olsa gerek ama insallah hersey yoluna girer canım peki şuan bulunduğun yerde baska ev yokmu canım hem işinede girmiş olursun

aynen öyle berrıncım sorma...buralarda bakmıyorum pek o tarafa yogunlastk banuslarn oraya yani.dedigin gibi olur ama eşim bıton yol cekicek,şimdi de cekıyor ama devretmeselerdı magazayı,zaten suan calıstıgı semte taşıcaktık...böyle işte canım.baktık olmuyor burda bulcam mecbur...
Herkese hayırlı gunler canlar.kimseler gelmemis...banuşum evet kısmetse komsu olcaz galıba cnm..bugun kocis sana daha yakın bıyerde bulmuş netten,kira 500.ıspartakule diyo kuzen havuzlu mavuzlu bedava kız:)1oda bı salon.belkımde oraya bakarız 1.etapta sana yakın:KK66:
off sıkıcı bı pazar gunu.işlerı yaptk oturuyorum.birazdan kahvemızı yapcam kv ıle ıkımıze.kp cıksnda evden bıde kynım var o da cıksn,şöööyle bi duş alim regl bıttı dun gece.snra kahve sonrada dualarımı okuyam ayşecikime.öptm hepinizi canlarım.

aynen öyle berrıncım sorma...buralarda bakmıyorum pek o tarafa yogunlastk banuslarn oraya yani.dedigin gibi olur ama eşim bıton yol cekicek,şimdi de cekıyor ama devretmeselerdı magazayı,zaten suan calıstıgı semte taşıcaktık...böyle işte canım.baktık olmuyor burda bulcam mecbur...
Herkese hayırlı gunler canlar.kimseler gelmemis...banuşum evet kısmetse komsu olcaz galıba cnm..bugun kocis sana daha yakın bıyerde bulmuş netten,kira 500.ıspartakule diyo kuzen havuzlu mavuzlu bedava kız:)1oda bı salon.belkımde oraya bakarız 1.etapta sana yakın:KK66:
off sıkıcı bı pazar gunu.işlerı yaptk oturuyorum.birazdan kahvemızı yapcam kv ıle ıkımıze.kp cıksnda evden bıde kynım var o da cıksn,şöööyle bi duş alim regl bıttı dun gece.snra kahve sonrada dualarımı okuyam ayşecikime.öptm hepinizi canlarım.
Derincim kız ıspartakule bahçeşehir tarafında bize uzak orası eşinin işinede ters gelir gibi geldi bana siz ikinci etapta baksanıza tam yakın oluruz.

SEVCAN canım bu hafta dua sırası sendeydi kızlar ayşe rahatsız diye ona okuyalım dediler sıranı aldık hakkını helal et canım.

Derincim kız ıspartakule bahçeşehir tarafında bize uzak orası eşinin işinede ters gelir gibi geldi bana siz ikinci etapta baksanıza tam yakın oluruz.

canım 1etap dynce belkm yakndr dedım:)ya dusundm de kuzu bakmam oraya ya,kayaşehr yada sizin etaba bakarıs.bu arada ayşecimin duası bıttı cnm rabbm kabul etsn ıns...ebuşum herzamankı sayımı okudum cano.fazla gerekrse sylersn kuşum...

X