Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

selamun aleykum arkadaslar
herkes iyidir insallah?bende ev temizligine girismeden önce topige bir bakiyim dedim.hafta sonu sehir disindaydim,dolayisi ile temizlik yapamadim,simdi girisicem temizlige.

ebrarim hosgeldin canim,ins tatilin guzel gecmistir?ayrica görumcenin oglunada cok gecmis olsun,rabbim sifa versin insallah.
kardelencim,sinavlarin bitmistir sanirim gecmis olsun,dilerim guzel sonuclar alirsin.
derincim insallah gönlune göre bir ev bulursun canim.
selina sende benim gibi sehir disindaymissin hafta sonu,guzelde gecmis arada uzaklasmak gerekiyor evden.
flan hamile imis sevindim,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.
banucum sen nasilsin canim,karsilasamadik uzun suredir?
kardelencim ikili teste gidecekmissin,insallah guzel haberler ile gelirsin canim.
elifcim evlilik yildonumunuz kutlu olsun canim,rabbim nice yilllar bir arada gecirmeyi nasip etsin.
birsencim,masallah emrecige ve kizina cok guzel cikmislar,rabbim hayirli evlat eylesin.

ismini sayamadigim tum arkadaslarim hepinize selam olsun

kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere Eki Görüntüle 305369 Eki Görüntüle 305370 Eki Görüntüle 305371

Canım dinleniyorum lekelenme bitti çoksükür zaten 1 gün sürdü ama yinede dinleniyorum canım Bu arada oğluşunada kzınada bayıldım Allah bahtlarını acık etsin inşallah

Canım iyi çıkıcak inşallah merak etme benim de iyi çıktı coj sükür canım ama tabi bunlar olasılık tahminleri en doğrusunu Allah bilşr Sağlıklıda olsa Sakatta olsa onlar bizim başımızın üstüne tabi ama inşallah iyidir tüm kuzucuklar

Olsun kuşum kalıcan başka aya canım benim Ev konusunda sakın Allah ın gücüne gider diye düşünme canım Allahın merhameti sonsuz biliyosun o yüzden bunun şimdilik yuvasız kuş olma sınavı diye düşünelim sen sükrettikce cok güzelini verecek inşallah senin kalbin çok temiz çünkü :) Allah sağlık versin gerisi hepsi boş inan

slm kızlar umarım herkes iyidir
bizimde bu gün kontrolümüz varı cok şükür 3 lü testimizde temiz cıktı
18+5 olmuş haftasıyla uyumlu gidiyor
cinsiyeti yine göstermedi yan durmuştu göremedi dr hayırlısı artık
9 ocaga bir dahaki randevumuz şeker yüklemesi için çagırdı bakalım

canım ohhh iyi geçmiş günlerin şükürki...akıntılarda hayra alamet olsun inş cnm yaa...benim adet söküldü dün taliş çok rahatladım...
kolay gelsin inş kuzum...sagol bebem dualarıın için aimn...iyiiiisin inş garibim öptüm seni çok çok
tamam canım napiyim ya her bi eve çıktıgımda şükrediyorum ama bu böcek konusunda rahat dglim...dün gecede inanmazsın tüm gece onlarla ugraştım rüyamda..ordan burdan çıkıyolar((sagol cnm seninde kalbin çok temiz inanki..seni tanıdıkça dahada seviyorum iyiki varsın

canımmm MAAŞALLAH 41 kere...bebişko büyüsün saglıcakla...aaa ama sen MAAŞALLAH deyin demeyi unutmuşsun:))neyse biz zaten herşeyde çok şükür ki MAAŞALLAH diyoruz tüm bebişlere kocaman bi MAAŞALLAHHHHHH benden.hepsini rabbim nazarlardan korusun

kızlar selam herkese...bugün doktora gittim 11 de...adet dün iyice söktü şükür ki..bugünü 3.gün olarak saydık dünde zaten geceye dogru söktü...neyse klomenimi aldım 5.günü sabah başlıcam ..ama doktor gerekirse klomen kullanma gününü uzatıcagmızı söyledi yetersiz olursa...bide 1..5-2 kiloya yakın almışım olmadı şimdi dedi birazcık kızdı tatlısert :)glucophage içmedigimii söyledim gene tabi içmem gerektigini tembihledi...onu içmeden zayıflayamazsın o pkonun en önemli ilacı diye herzamanki gibi söyledi işte...bana bide antidepresan verdibu hem iştahını kesicek hemde psiklojini rahatlatıcak dedi...günde 1 tane içicem..ne çok hapın oldu raziyecim dedi ama hepsini iç ihmal etmeöyle yani kızlar.yeni bi aşılama maceram başladı hayırlısı bakalım...

iyiyim canım sağolasınn adet oldum işte doktora gidecem 22 sine randevu aldım .inşallah odalarına yerleşirler saglıkla miniklerin canım en güzel alışveriş masallah bizden de slm söle :)
amın cnm soyledim selamını ellerinden operler :)))

iyi hadı cnm daha da ıyı olacaksın ınşallah...
iyiyim ben de şükür cnmmm

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.
hadı gozun aydın cnm hadı bakalım

amin cnm aman ıyı olun.bizim erkekler de iyi haftaya 6.ay doluyor cnm allahın ıznıyle

ablacığım hoşgeldın..gezıp geldın nasıl gectı???
bu arada görümcenın oğlu için geçmiş olsun ınşallah

ay cnm küsmee tatlı teyzeeee senle face te de denk gelıyoruz ya arada ondan belki de yazmadım.alınma sakın heee.ewet cnm alınacakları aldık ctesı gunu.

aman cnm yat bol bol dınlen...

kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere Eki Görüntüle 305369 Eki Görüntüle 305370 Eki Görüntüle 305371
kızının doğum gunu kuıtlu olsun cnm 2 yawrunla nıce senelere...

selam cnmm ooo sen de ebrar ablam gıbı gezıp gelmışsın gezın :)))
iyiyiz cnm şükür.biz de senı opuyoruuuzzzz

hadı cnm b u ay klomen işe yarar ınşallah da yawrun gelır ınişallkah amınnnn

amin canım inş...evlilik yıldonumunuz kutlu olsun elifcim nice mutlu yıllar gecirin ailecek inş...
ay emrecik cok tatlı maşallah yakızında öyle nice mutlu yıllara diyorum kızına ve emreyi si ve kızını öpüyorum...
hayırlısı olsun canım inş rabbim ummasıgımız bir anda gönderiri meleklerimizi...bilmiyorumki selinam hic oyle bir his yok icimde ama nasip...
ohh canım maşallah bebişine her şeyin güzel gitmesine sevindim saglıklı olsunda cinseyitini ogrenirsiniz sonra ikinizide cok öpüyorum...
derinim rabbbim yüzünü güldürür inş canım hayırlısıyla bebişin göbüşüne konar inş bu ay dualarım seninle...

canım küsmedim tabiki şaka yaptım ben hic küsermiyim ikiz yigenlerimin annesine...inş iyi günlerde güle güle kullanırsın canım aldıklarını...

selam kızlar bu topik her zamanki gibi cok sezsiz yaaa eboşumda ugramamış ne zaman şenlencek topikimiz üzülüyorum artık

canım yerim ben onları yaa masallah

canım hadi hayırlısı insallah bu sefer olurrr bize güzel heberler verirsinn

selam gacılar
elifcim,garipcim,selinacım yaptırdım bugün ikiliyi,kan tahlilleri henüz çıkmadı ama ense kalınlığı iyi inşallah,burdan arkadaşlardan edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum,1,9 çıktı,dr kan ı alınca gelirsin dedi,iyi falan bişey demedi,zaten çok yoğunduk
kızlar ebroşun çok selamı vardı,misafirleri olduğundan ve baya da bi olacağından,bu sıra uğrayamayabilirmiş,topiği boşlamayın dedi(bunu ben uydurdum ama)
derincim,aşılaman hayırlı olur inşallah,rabbim güldürsün yüzünü.
tosticim senin de üçlü iyi çıkmış,geçmiş olsun.
ben üçlü yaptırmayı düşünmüyorum.
ay başka yazmadığım yok inşallah,bugün çok yoruldum o yüzden de hatırladıklarım anca bu kadar
hepinize sevgiler.

Canım süper tahlileride alırsın bir hafta içinde. 2mm e kadar normal 2 ile 3 ml arası biraz riskli 3 ten sonrası ciddi risk yani haklısın şu an normal kuzunun ense kalınlığı Eee cinsiyet için tahmin yokmu?

Canım çok sevindim bir daha ki gidişte girmeden 10 daka önce cikulata ye de oynasın biraz dönsün birde öksür kıprassın sıpa göstersin kendini ee doktorda bir zahmet zorlasın azcık:))

Ayy hadi bakalım hayırlı olsun kuşum inşallah sonucunu alıcan en kısa zamanda İlçalarını iç mujtlaka canım ama antideprasan inşalah hafif bişeyditr ona takıldı aklım biraz ama tabiki doktor iyi bilir canım hadi bakalım kuşum gazanız mübarek olsun:))

aminn canım cok sagol.öptum 3ünüzüde kuzucuklar:)
sagol canım peloşum amın canım.ınsallah sende tutturursun bu ay arkadasım.16.dan sonrasınıda gun asırı bıkac kere daha degerlendr canım.
canım hadi hayırlısı insallah bu sefer olurrr bize güzel heberler verirsinn
ah keşke ıns berrinim.sen neler yaptn cnm ıyımisn?
MAAŞALLAH canım benim.gözunaydın...ay bende cınsıyetını merak edıyorum yaaa hayırlısı inş...sagol bu arada canım.

sagol kuşum.icicem kısmetse...bende antıdepresana pek sıcak bakmadım ama ne bıleyım.iştahı keser dedı bıde rahatlatıcak senı dedı.ben prospektuse baktım da küçük çocuklarda da kullanılan bı ılacmıs...özellıkle panık bozukluguna ıyımıs..aslnda bırazda ısabet oldu dıye dusundum sonradan...bugunlerde yıne cok sıkıldım.gecelerı nefessız kalıyorum bogulup ölcem sanıyorum falan.ruyamda böcek göruyorum hep...belkı bu ılac yatıstırır az da olsa.

Hayırlısı olsun canım inşallah.
Hoşgeldin canım nasılsın.
İyi olmaya çalışıyorum garipcim inşallah biran önce şu sıkıntılarım biter.
Hadi bakalım hayırlısı canım inşallah bu sefer olur o anti depresanı bende içiyorum inşallah ikimizede iyi gelir.
Sevindim karfeloş oh için rahatlamıştır kanlarda inşallah güzel çıkar.
İnşallah ilaç iyi gelicek derincim sen ilaçlarını iç.

Elifcim evlilik yıldönümünüz kutlu olsun canım inşallah yavrunla eşinle ailenle bir ömür mutlu olursun.

canım her şey yolundaymış maşallah...hayırlısı olsun ama yigenimin cinsiyetini merak ediyorum inş bidaki gittiginde gösterir kendini...

amin derinim inş...calışıyoruz canım durmak yola devamrabbim hepimize hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip etsin yüzlerimizi güldürsün en kısa zamanda canım...

evet canım kaçtık bizde 2 günlüğüne iyi de geldi doğrusu.öptm canım senide.
oh oh maşallah hep böyle sağlıkla geçsin hamileliğin canım.inşallah bi dahaki sefere öğrenirsiniz cinsiyeti sağlıklı olsunda.öptm canım sizi.
selam canım..yeni bir aşılama yolu inşallah hayırla güzel haberle biter bu yol.ilaçların da şifa olur inşallah canım.öptm seni.
amin canım ya inşallah Rabbim hepimizi sevindirsin en kısa zamanda inşallah.
maşallah canım 2.li iyi çıkmış,kanda iyi çıkar canım inşallah.öptüm sizii.

hoşbuldum banumm iyiyim canım çok şükür.dün akşama kadar yattım.sen nasılsın canım?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…