Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ne demek derinim sen sağol.inşallah dualarımız kabul olur.kız ne testi ben daha adetin 21.ci günündeyim daha 1 hafta var adete
ohh çok şükür demek atlattın sınavları artık aramızdasın.özledik zaten.ne zaman sonuçları belli olucak peki?öptm seni.
berrincim inşallah toparlanıcaz bu sene olmazsa seneye toplanırız soğan suyunda şifa olsun inşallah bebişine vesile olsun canım.zaten çok değil yumurtlamaya kadar kullanıyosun az daha sık dişini,yine içebiliyosun bravo diyorum.ben yarım bardağı zor içmiştim.Allah yardımcın olsun canım öptm.bu arada görümcene de acil şifalar canım şimdiden geçmiş olsun.
hoşbuldum canım.ya demek kuzu diş çıkartıyo sizede kök söktürüyo hee.inşallah çabucak çıkartırda sizde rahat edersiniz.canım benim öp benim için gökçeyi.
allah ım alt kısma bi baktım üye bi ben varım 10 tanede ziyaretçi :) gelin muhabbete arkadaşlar çay ikram ederim
maşallahhh misafir patlaması olmuş yazıkk canım demek 1 e 10 kaldın sahada.

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı günler inşallah...

günaydın benim güzel arkadaşlarım umarım herkes iyidir yarın kaynanam ve kayınpederim geliyorlar hacdan geldileer ben yola gitmiyim diye siz gelemeyın biz gelecegiz dediler bende allah razı olsun dedim
hazırlıklara bu günden başladım yarın zor olur bugdaylı nohutlu ayran corbası yapıyorum ocakta pişiyor pek severler bu corbayı lahana sarıcam akşamda yarında lahmacun yaptırıcak koçiş salata ayran tatlı tamamdır kaynımgilde gelirler yarın kalabalıgız

günaydıınn canım.hoşgeldin.telaşlı geçer bikaçgün sanırım.bu arada çok düşünceli kayınpederin ve kaynanan ayrıca Allah kabul etsin Hac'larını.öptm canım kolay gelsin.çok yorma kendini yinede arada dinlen öyle yap işleri.

sagol selinacım yok yorulacagım pek bişey yok bir lahana sarması var onuda akşam sarıcam
evet sagolsunlar ne yapsınlar onlarda korkuyorlar bebege yine bişey olur diye

kızlar nasılsınız ben aynıyım ALLAHA şükür

duayı söylemeye geldim ben adetliyim 1 haftadır okuyamıycam duayı

aBla sana özelden mesaj cektim aldın mı bilmiyorum burayada yazım dedim

ALLAHIM hepimizi sevindirsin hepize hayırlı saglıkLI evlatlar versin İNŞALLAH AMİN

hepinize hayırlı günler arkadaşlar iyisiniz inşallah
ben çok yorgunum başımı kaşımaya vaktim olmuyo desem yeridir .napalım sağlık olsunda gerisi mühim değil
duaları takip için girdim ama haber alamadıklarım var SEVCANIM VE GARİBİM mesajıma dönmemeişler .galiba kkya girmediler .eğer girerseniz mutlaka bildirin hanımlar .
selinam sana duayı mail attım kuzum düzenleyip bu hafta sen yaparsan çok mutlu olucam ALLAHIM şimdiden kabul etsin elifimizizn babasına şifa versin inşallah
aleynam aldım mesajını kuzum ben okuycam senin yerine önemli değil çok saol .
berrincim ve tosticim sizlerin mesajınıda aldım allah razı olsun sizdende .
canlarım geçmişe çok bakıp yazamıyorum hep kaçamak girdiğim için .hepinizi çok özledim .
bide duayı okuyanlar ya msnden yada özelden mesaj atarsa mutlu olurum çünkü geçmişe bakamıyorum .
görüşmek üzere .allaha emanet olun

amin canım inş..ne güzel hep böyle güzel gecsin 9 ay inş bende seni ve yigenimi cok öpüyorum...
banucum daha iyi olacaksın inş canım rabbim yüzümüzü güldürsün...
ayy canım benim ya ne güzel sözler bunlar allah razı olsun inş rabbim hepimize nasip etsin ikiz bebişler...
iyi olmanıza sevindim canım...evet bu aralar topik boş kaldı inş eski günlere döneriz seni ve bebişini öpüyorum...
canım dedigin gibi her şey bebiş icin inş rabbim bu cabalarımızı mukafatlandırır hayırlısıyla saglıklı bebişler nasip eder hepimize...
kolay gelsin sana canım bebişine ve kendine dikkat et...

amin canım inş ...

eboşum sendende alıntı aldım sanıyodum ya kusura bakma..amin canım inş bu ay rabbim hepimizin yüzünü güldürsün hayırlısıyla...bu arada ben duaları okudum allah kabul eder inş...

selam kızlar hayırlı günler hepiminize...inş bu ay güzel haberler alırız hayırlısıyla topigimizin buna cok ihtiyacı var hepinizi cok öpüyorum...

ok ablacım maili aldım bende bikaç bişey ekledim.nasib olursa duayı yapıcam ablam.öptm kendine iyi bak.

Selamlar canlarım...
Selinam benle aynydı ya senın adet bu sefer karıstrdm canım benımkı gecıkınce...daha adete varmıs hadı hayırlısı.
Ebusum cnım benım ya yoruluyosun...olsn napcan herkes gıdince derın bı ohh cekersın.elıfımın babasına bende okumayı cok ısterdm ama olmadı.adette bıtecegıne cogalıyo anlamadım.bugun 6.gün.
Tostim kvalıdenler ne guzel dusunmus.ALLAH kabul etsın ne mutlu hacı olmuşlar.

Allah hacılıklarını kabul etsin sanada kolay gelsin.
Canım özledim ya seni bu aralar çok yoğunsun rahatlada görüşelim.
Canım inşallah biran önce düzelmek istiyorum bir gün iyi oluyorum ertesi gün kötü.

(1 üye ve 10 ziyaretçi)

ohhh maşallah,ALLAH ARTIRSIN
berrincim geçmiş olsun görümcene canım

kızlar herkezi toplu görmeyi o kadar özledim ki,inşallah yakındır o günler.
ben bugün kan sonuçlarımı aldım,temiz çıktı çok şükür
darısı herkezin başına inşallah,önce bebek,sonra ikili test
sonra da hepimize sağlıklı doğumlar.

ayyy toplanalım artık canım yaa olmuyo ki böle ama :)valla bide bana sor canım yanımda tatlı bişeyler bulunduruyorum ve bi yudumda içiyorum bide limon sıkıyorum içinee ıyyy hatrladım midem bulandı yaa.sağol canım allah razı olsun bende seni öptüm

selam abla hoşgeldın...yoğunsun bu aralar demek...iyiler teyzesi yawruşlar tekme yumruk dewam yanı )))

diş çıkarmak buyukler ıcın bıle ne kdr zor anlayabılıyorum mınık kızını cnm ınşallah kolay atlatır ya...
cnm normal doğum tarıhi 8 nisan yanlız bızımkıler ıkız olduğu için mart başı ya da mart ortası gelır dedı drumuz...34.haftayı gelelım de ne zaman olurlarsa olsunlar dedı ınşallah erken gelmezlerler..

a abla yazıyorum hemen ozelden gormemeısım msjını ))

Kardeloşum çok sevindim canım temiz çıkmış sonuçların.

canım allah razı olsun basta senden sonra diğer arkadaslardan Rabbim sizlerede gönlünüze göre versi insallahhh

Canım hadi bakalım kuşum Rabbimin izmiyle insallah güzel hABERLERİ ALIRIZ HEM BEBEK HEM EV İÇİN İNSALLAHHH

cANIM HADİ BAKALIM BENDE SOĞAN SUYU YAPTIĞIM AY KALMIŞTIM HAMİLE GERCİ gnc DE KULLANIYODUK BASTA DUALAR TABİDE ALLAH BİR TANESİNİ VESİLE KILDI TABİ DRISI BASINA CANIM

KIZLAR BEN İYİYİM ŞÜKÜR ARADA GELİYO AMA ARTIK COK YATMIYORUM ALLAHA EMANET DİYORUM ABARTMADAN HAREKETLENİYORUM RABBİM UTANDIRMAZ İNŞALLAH
DUALARINIZI EKSİK EMEYİN TEYZELERİ

teşekkür ederim canım.bizde seni kocaman öpüyoruz

günaydın kızlar hayırlı sabahlar,hayırlı cumalar inşallah.Rabbim bu mübarek günde cümlemizin dualarını dileklerini kabul etsin inşallah.
ebrar ablamın bugun işi var dualarımız tamamlanmış cuma vakti duayı ben yapıcam.öptm hepinizi.

günaydın kızlar hayırlı cumalar hepinize...kardeloşum kan sonuclarınız temiz cıkmış cok sevindim sonuna kadar her şey yolunda gider inş hayırlısıyla saglıklı kucagına alırsın...banucum bizde oyle oluyoruz canım bir bir kötü bir iyi ama ben inanıyorum rabbim bizlerede annelik duygusunu taddırcak inş...berrincim sogan kurune başlamışsın inş bebişimnin gelmesine vesile olur...eboşum görüşemiyoruz canım ya su yogunlugun bitsede görüşsek artık...selinam sen nasılsın canım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…