Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

pelincim,inşallah kan da güzel çıkar da,içimiz rahat olur canım
rabbim bütün bebeklere sağlık versin inşallah
inan herkez cinsiyetini soruyo habire ama cinsiyet benim için lüks olduğundan,şimdiye kadar istediğim sadece bir bebek olduğundan hiççç aklıma bile gelmiyo dr a sormak,sağlıklı olsunda,ne olursa razıyız
illaki bazen merakta ediyorum tabiki ama içimi kemirse zaten aklıma gelirdi heralde.

hepinize hayırlı günler hanımlar iyisinizdir inşallah hepiniz .benim misafirler olduğundan giremiyorum duaları dağıtmak için kaçamak yaptım :))
geçmişe şöyle bir gözgezdirdim ama alıntı yapamadım .hoşgeldin ve geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim canlar .görümcemin oğlu dün çıktı hastaneden şükür daha iyi .
bende dediğim gibiyim işte .
DERİNİM aşılamaya başlamışsın canom çok sevindim hadi hayırlısı inşallah busefer sıkı sıkı tutunur minişin dualarım seninle bitanem
PELOŞUM sende yumoşu yakalamışsın inşallah buay sağlıkla gelir minişin ..
KARDELOŞUM konuştuk zaten şkür herşey yolunda hep böyle olur inşallah canım
ELİFCİM seninde lekelenmen olmuş canım inşallah birdaha tekraralamaz ALLAHIM korkutmasın sizi bebişler ALLAHA emanet inşallah .evlilik yıldönümünde kutlu olsun canım
BİRSOŞ resimler süper doğum gününüz kutlu olsun canım nice güzel yaşlara oğluna ve kızına öpüyorum onları ve seni
KARDELENİM sınavlar bitmiş gözünaydın canım inşallah sonuçlarıda iyi gelir .
SELİNAM sende haftasonu kaçamağı yapmışsın iyi olmuş tatlım değişiklik oluyo gerçektende .bide sendede akıntı varmış bende aynı durumu yaşıyorum ve sanki heran adet gelicek gibi .ah ah bu kadınların çektiği :))
GARİBİM sen nasılsın kuzum herşey yolunda inşallah öptüm senide
BANUŞUM kalple ilgili sorun yokmuş çok sevindim canım inşallah çok çok iyi olucaksın dualarım seninle kuzen
TOSTİCİM senin bebişde iyiymiş çok şükür hep böyle iyi olun inşallah canım çok çok öpüyrum sizi
SEVCANIM sen nasılsın canım minik paşalar nasıl herşey yolunda inşallah
FLANIM hamileymişsin canım çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla inşallah
ECECİM sende iyiymişsin sevindim herşeyin yolunda olmasına tatlım .
ALEYNA,ANATOLİŞ ,BONCUĞUM ,GÖKCEM,BERRİNİM sizleride çok çok öptüm hanımlar iyisinizdir sizde inşallah .benden bukadar umarım unuttuğum yoktur .yorgunluğuma verin unuttuklarım varsada hepinizi çok öpüyorum canım arkadaşlarım .:KK19::KK19:

canım umarım okursun dua paylaşımı için sana özel mesaj atmam gerek ama mesaj kutun doluymuş ssilersen sevinirim canım öptümm

iyi akşamlar kızlar iyi dilekleriniz için ayrı ayrı hepinize cok teşekkür ederim isteyen herkese yaşatsın mevlam bu güzel duyguları
ebrar ablacım teşekkür ederim hoşgeldin sende evine
elifcim sağol tatlım lekelenmen olmuş galiba korkma bişey olmaz inş. dinlen bol bol
kardelen inş. tahlilinizde güzel cıkar 1,9 ense kalınlıgı normal canım 2 ye kadar normal sanırım bizimde 1,3 dü
derincim aşılama yapmışsın rabbim emeklerini boşa cıkarmaz inş. güzel haberler verirsin bize
peloşum yumoşu yakalamışsın inş. bu ay bebişin senle olur hayırlısı bakalım mutlu haberler cıkacak gibime geliyor topikte
banucum seninde kalple ilgili bir sıkıntın cıkmamış cok şükür:nazar:

Canlar s.a..herkes ıyıdır inşallahh.
Ebuşum yogunsn kuzum bılıyorum Allah kolaylık versın sana.yegenıne sevndm valla cok şükür ıyımıs...sagol cnm dualarn ıcın.bakalım ıns herseyın hayırlısı.senın bebişte en yakın zamanda gelsin inş kuzummmmm.
Kızlar evet asılamaya baslandı.yarn klomene baslıyorum kısmetse.peloşum,tostım sagolun kızlar ıyı dıleklerınız ıcın.
Bugun kociş izinliydi.tuttuk yolu banuşların oraya gittık ve evlere baktık.ınsallah bırınden bırı olur...hayırlısı bu semtse burası, dglse orası olsun ıns.ama cok sakın bıyer valla.yapılar yenı hepsı bakalım nolcak.

pelincim,inşallah kan da güzel çıkar da,içimiz rahat olur canım
rabbim bütün bebeklere sağlık versin inşallah
inan herkez cinsiyetini soruyo habire ama cinsiyet benim için lüks olduğundan,şimdiye kadar istediğim sadece bir bebek olduğundan hiççç aklıma bile gelmiyo dr a sormak,sağlıklı olsunda,ne olursa razıyız
illaki bazen merakta ediyorum tabiki ama içimi kemirse zaten aklıma gelirdi heralde.
inş canım..evet kardeloşum tabiki bizim icin bebiş onemli hayırlısı olsun saglıklı olsunda gerisi önemli degil kız erkek hic farketmez bencede seni ve yigenimi öpüyorum...
hepinize hayırlı günler hanımlar iyisinizdir inşallah hepiniz .benim misafirler olduğundan giremiyorum duaları dağıtmak için kaçamak yaptım :))
geçmişe şöyle bir gözgezdirdim ama alıntı yapamadım .hoşgeldin ve geçmiş olsun diyen herkese teşekkür ederim canlar .görümcemin oğlu dün çıktı hastaneden şükür daha iyi .
DERİNİM aşılamaya başlamışsın canom çok sevindim hadi hayırlısı inşallah busefer sıkı sıkı tutunur minişin dualarım seninle bitanem
ELİFCİM seninde lekelenmen olmuş canım inşallah birdaha tekraralamaz ALLAHIM korkutmasın sizi bebişler ALLAHA emanet inşallah .evlilik yıldönümünde kutlu olsun canım
BİRSOŞ resimler süper doğum gününüz kutlu olsun canım nice güzel yaşlara oğluna ve kızına öpüyorum onları ve seni
SELİNAM sende haftasonu kaçamağı yapmışsın iyi olmuş tatlım değişiklik oluyo gerçektende .bide sendede akıntı varmış bende aynı durumu yaşıyorum ve sanki heran adet gelicek gibi .ah ah bu kadınların çektiği :))
BANUŞUM kalple ilgili sorun yokmuş çok sevindim canım inşallah çok çok iyi olucaksın dualarım seninle kuzen
TOSTİCİM senin bebişde iyiymiş çok şükür hep böyle iyi olun inşallah canım çok çok öpüyrum sizi
FLANIM hamileymişsin canım çok sevindim ALLAH tamamına erdirsin sağlıkla inşallah
ALEYNA,ANATOLİŞ ,BONCUĞUM ,GÖKCEM,BERRİNİM sizleride çok çok öptüm hanımlar iyisinizdir sizde inşallah .benden bukadar umarım unuttuğum yoktur .yorgunluğuma verin unuttuklarım varsada hepinizi çok öpüyorum canım arkadaşlarım .:KK19::KK19:
amin eboşum inş...görümcenin ogluda iyiyimiş sevindim eboşum fazla özletme kendini cok öpüyorum seni...
iyi akşamlar kızlar iyi dilekleriniz için ayrı ayrı hepinize cok teşekkür ederim isteyen herkese yaşatsın mevlam bu güzel duyguları
elifcim sağol tatlım lekelenmen olmuş galiba korkma bişey olmaz inş. dinlen bol bol
kardelen inş. tahlilinizde güzel cıkar 1,9 ense kalınlıgı normal canım 2 ye kadar normal sanırım bizimde 1,3 dü
derincim aşılama yapmışsın rabbim emeklerini boşa cıkarmaz inş. güzel haberler verirsin bize
peloşum yumoşu yakalamışsın inş. bu ay bebişin senle olur hayırlısı bakalım mutlu haberler cıkacak gibime geliyor topikte
amin canım inş yumoşu yakaladım ama rabbim inş nasip etmiştir bu aralarda cok güzel rüyalar görüyorum rabbim hayırlara cıkarır inş...seni ve yigenimi öpüyorum...
rabbim ısteyen herkeze bebek versın
aminnnnnnnnn...
Ebuşum yogunsn kuzum bılıyorum Allah kolaylık versın sana.yegenıne sevndm valla cok şükür ıyımıs...sagol cnm dualarn ıcın.bakalım ıns herseyın hayırlısı.senın bebişte en yakın zamanda gelsin inş kuzummmmm.
Kızlar evet asılamaya baslandı.yarn klomene baslıyorum kısmetse.peloşum,tostım sagolun kızlar ıyı dıleklerınız ıcın.
Bugun kociş izinliydi.tuttuk yolu banuşların oraya gittık ve evlere baktık.ınsallah bırınden bırı olur...hayırlısı bu semtse burası, dglse orası olsun ıns.ama cok sakın bıyer valla.yapılar yenı hepsı bakalım nolcak.

canım hadi hayırlısı olsun bu sefer inş bebişin sıkı sıkı tutunur ve seni hic bırakmaz hayırlısıyla...ev arayışının sonuda güzel olur inş derinim ben inanıyorum her şey güzel olcak inş hepimiz icin rabbimin izniyle ...

amin derinim inş tuttar bu ay allahımın izniyle...inbanmıyorum ya ne kadar abartmış gercekten dedigine göre istanbulda da ev bulmak zordur canım inş bulursun gönlüne göre bir ev...

canım cok yorma kendini bravo sana derslerinide vermişsin bende seni öpüyorum...

canım kocişim gelince cıktım zaten calışma yaptık bakalım rabbim bu ay nasip etcekmi bana bir bebiş hayırlısı olsun....evet ya cok sessizleiti bu topik eski günlerimizi özledim...

iyi yapıyosun canım bende iyiyim işte hamiş kalmak icin ugraşıyorum inş rabbim hepimize nasip eder en kısa zamanda...bende seni ve yigenimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

selam kızlar nasılsınız...ben dün cok güzel bir rüya gördüm...allah nasip ederde hamiş kalırsam anlatacam... rabbim inş hayırlara cıkarır kendinize cok iyi bakın hepinizi cok öpüyorum...
canım iyi olmana çok sevindim inş allahım herkese bu duyguyu nasip eder edecekte birgün ben buna inanıyorum allah herkesin yüzünü güldürsün inş öptük seni teyzesi
canımm tedaviye baslayacakmı bilmiyorum ama gitmek isityorum hem eşimin sonuçlarını göstrecem hemde bi kontrolden daha gecerim bide rahim filmi isteyecem inşallah .canım insanları anlamak zor merhamet kalmamış valla
canım inş hayırlısı olur gecen tv de bir dr u izledim dediki rahim filmi çok önemliymiş çoçuk isteyen herkesin mutlaka çektirmesini gerekirmiş inş bu senin için en hayırlısı olur canım ... bu arada kimilerinde sanırım vicdan yok
Canım ya bir mucize olsunda bir ev bul kuşum ya inşallahh canım Dur bakalım Allah bu konuda sınıyo demekki bu ara canım yapma cok sıkıntı

Can can hoşgeldin kuşum Gelmişşin ama baya olaylı olmuş ha Cok gecmiş olsun canım sükür ki zamanda yetişmişler cok sükür hadi dinlen bakalım sonra anlatırsın memleket havalarını bize :)

Ayy hadi bakalım Pelinim inşallahh rabbim yüzüne güler herkesin:)

Kardelen nasılsın canım Keyfin yerinde mi Arada bakıyorum gecenlerde merak ediyodum nerde diye iyisin çok sükür

Ece canım pekmez ye arada aslında her sabah ama iyi marka olsun canım oda etkiler takma kafanı bak bebişin oldu kocaman maşallah Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Derin canım test yaptın mı leke gibiydi benimde hamile kaldığım ay söküleyim diye 5 gün beklemiştim hatırlarsan

Selinam sen nasılsın canım

Kardelen 12 hafta olmuş bile maşallah cinsiyet belli deiğil dimi daha ne zman gidcen doktıora bir daha kısmetse

Benim lekelenmem oldu yine kızlar yine yatıp dinleniyorum 12 hafta gecince bişey olmaz diye baya ayaklanmıştım cok iyi gelmedi bunada sükür napalım yatcaz yapacak bişey yok.

Bu arada koçişle benim 3 tanışma yılımız 2. Evlilik yıldönümümüz bugün cok duyguıluyuz mutluyuz bir taraftan malum sebeple de hüzünlü. Rabbim hiç birimize bu günlrimizi aratacak dert vermesin dimi napalım çok sükür

Hepinizi öperim canlar
amin canım sağol ya aklımıza gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz ama inş düzelmiştir artık bakalım bi ara gidip yeniden baktıracağım ay ewet teyzesi kocaman oldu maşaallah teyzesi allahım inş hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder
kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere :KK16:Eki Görüntüle 305369 Eki Görüntüle 305370 Eki Görüntüle 305371
ay maşaallah paşama ne zaman bu kadar büyüdüya çok tatlı olmuş kızınında maşaallah ı var çok güzel allah bağışlasın canım hep böyle mutlu günlerini gör inş
selam kızlar,,günaydın hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.biz yeni geldik şehir dışından.haftasonumuzda çok güzel geçti akrabalarla.
ebrar ablam gelmişsin hoşgeldin.bu arada geçmiş olsun şimdi iyidir inşallah.öptm seni.
derinim o garipliği bende çözemedim akıntım hiç kesilmedi.bilmiyorum artık nedendir ama kafa yoramıcam ona:KK1: seninde kırmızılar tam sökülmedi hayır olsun inşallah canım.
kardelencim sınavları vermişsin inşallah kalanları da hayırlısıyla verirsin.Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın canım öptm.
elifcim geç oldu ama yıldönümünüz kutlu olsun Rabbim sağlıkla mutlulukla evlatlarınla bir ömür geçirmek nasib etsin inşallah.öptm canım
pelinim yumurtlama günüysede boş geçti şehir dışındaydık çünkü. canım en son 12-14-16.cı günler oldu.hakkımızda hayırlısı inşallah senin bebişin tutunmuştur canım.
kardelenim 2li teste gidiyormuşsun bugun.hayırlı haberlerle gel inşallah canım dualarım seninle.
birsencim kızının yaş günü kutlu olsun Rabbim ömür boyu sizlerle sağlıkla mutlu yıllar yaşlar geçirmek nasib etsin.demek kız bulamazsan beni alcan emreye aşkolsun valla kendimi evde kalmış kız kurusu gibi hissettim son çare olarak beni görmüşsün.:KK1:emrem de pek datlı çıkmış ya maşallahhh:nazar:
sevcanım sende iyiymişsin öptm canım 3ünüzü de.
ececim amin canım inşallah Rabbim cümlemizi sevindirsin evini şenlendirsin.bende sizi öptm
kızlar unuttuğum mutlaka vardır yoldan geldim anca bu kadar kafam bastı.hepinizi çok özledim ve öpüyorum.
amin canım cümlemizin inş
selamun aleykum arkadaslar:KK3::KK3:
herkes iyidir insallah?bende ev temizligine girismeden önce topige bir bakiyim dedim.:KK61:hafta sonu sehir disindaydim,dolayisi ile temizlik yapamadim,simdi girisicem temizlige.

ebrarim hosgeldin canim,ins tatilin guzel gecmistir?ayrica görumcenin oglunada cok gecmis olsun,rabbim sifa versin insallah.
kardelencim,sinavlarin bitmistir sanirim gecmis olsun,dilerim guzel sonuclar alirsin.
derincim insallah gönlune göre bir ev bulursun canim.
selina sende benim gibi sehir disindaymissin hafta sonu,guzelde gecmis arada uzaklasmak gerekiyor evden.
flan hamile imis sevindim,rabbim kucaginada almak nasip etsin insallah.
banucum sen nasilsin canim,karsilasamadik uzun suredir?
kardelencim ikili teste gidecekmissin,insallah guzel haberler ile gelirsin canim.
elifcim evlilik yildonumunuz kutlu olsun canim,rabbim nice yilllar bir arada gecirmeyi nasip etsin.
birsencim,masallah emrecige ve kizina cok guzel cikmislar,rabbim hayirli evlat eylesin.

ismini sayamadigim tum arkadaslarim hepinize selam olsun:KK19::KK19:
a.s canım nasılsın neler yapıyorsun görüşmeyeli
slm kızlar umarım herkes iyidir
bizimde bu gün kontrolümüz varı cok şükür 3 lü testimizde temiz cıktı
18+5 olmuş haftasıyla uyumlu gidiyor:nazar::nazar:
cinsiyeti yine göstermedi yan durmuştu göremedi dr hayırlısı artık
9 ocaga bir dahaki randevumuz şeker yüklemesi için çagırdı bakalım
canım testlerin iyi çıkmış çok sevindim inş bidahaki gittğinizde gösterir bebeçik maşaallah sizde yolu yarılamışsınız artık inş hayırlısıyla kucağınıza alırsınız canım
kızlar selam herkese...bugün doktora gittim 11 de...adet dün iyice söktü şükür ki..bugünü 3.gün olarak saydık dünde zaten geceye dogru söktü...neyse klomenimi aldım 5.günü sabah başlıcam ..ama doktor gerekirse klomen kullanma gününü uzatıcagmızı söyledi yetersiz olursa...bide 1..5-2 kiloya yakın almışım olmadı şimdi dedi birazcık kızdı tatlısert :)glucophage içmedigimii söyledim gene tabi içmem gerektigini tembihledi...onu içmeden zayıflayamazsın o pkonun en önemli ilacı diye herzamanki gibi söyledi işte...bana bide antidepresan verdi:KK31:bu hem iştahını kesicek hemde psiklojini rahatlatıcak dedi...günde 1 tane içicem..ne çok hapın oldu raziyecim dedi ama hepsini iç ihmal etme:KK20:öyle yani kızlar.yeni bi aşılama maceram başladı hayırlısı bakalım...
tatlım hadi hayırlısı inş herşey yolunda giderdi bu ay bebişin gelir allahım yüzünüzü güldürsün inş
amın cnm soyledim selamını ellerinden operler :)))

iyi hadı cnm daha da ıyı olacaksın ınşallah...
iyiyim ben de şükür cnmmm

hadı gozun aydın cnm hadı bakalım

amin cnm aman ıyı olun.bizim erkekler de iyi haftaya 6.ay doluyor cnm allahın ıznıyle

ablacığım hoşgeldın..gezıp geldın nasıl gectı???
bu arada görümcenın oğlu için geçmiş olsun ınşallah

ay cnm küsmee tatlı teyzeeee senle face te de denk gelıyoruz ya arada ondan belki de yazmadım.alınma sakın heee.ewet cnm alınacakları aldık ctesı gunu.

aman cnm yat bol bol dınlen...

kızının doğum gunu kuıtlu olsun cnm 2 yawrunla nıce senelere...

selam cnmm ooo sen de ebrar ablam gıbı gezıp gelmışsın gezın :)))
iyiyiz cnm şükür.biz de senı opuyoruuuzzzz

hadı cnm b u ay klomen işe yarar ınşallah da yawrun gelır ınişallkah amınnnn
ay maşaallah bizden bi ay öndesiniz bizde 5 aylık olduk artık allah hayırlı doğum versin inş
selam gacılar
elifcim,garipcim,selinacım yaptırdım bugün ikiliyi,kan tahlilleri henüz çıkmadı ama ense kalınlığı iyi inşallah,burdan arkadaşlardan edindiğim tecrübelere dayanarak söylüyorum,1,9 çıktı,dr kan ı alınca gelirsin dedi,iyi falan bişey demedi,zaten çok yoğunduk
kızlar ebroşun çok selamı vardı,misafirleri olduğundan ve baya da bi olacağından,bu sıra uğrayamayabilirmiş,topiği boşlamayın dedi(bunu ben uydurdum ama)
derincim,aşılaman hayırlı olur inşallah,rabbim güldürsün yüzünü.
tosticim senin de üçlü iyi çıkmış,geçmiş olsun.
ben üçlü yaptırmayı düşünmüyorum.
ay başka yazmadığım yok inşallah,bugün çok yoruldum o yüzden de hatırladıklarım anca bu kadar
hepinize sevgiler.
canım inş tahlillerin iyi çıkar
bu arada biz küsmüyüz kaç defadır sana yazıyorum ama hiç cevap vermiyorsun bilmeden bişi mi yaptım sana ?????????????????????????????????????????????????????????

sağol ablam iyi çok şükür sizleri çok özledim ne zamandır giremiyordum ama şimdi 2 3 günde 1 olsada elimden geldiğince giriyorum artık sen nasılsın misafirlerin mi var göremedim senide neyse kib

kızlar biz iyiyiz pıtırcıkta iyi çok şükür bol bol yatıyorum bu ara neyse girdiğimde kimsecikler yoktu benden sonra gelen olursa slm olsun kib aeo öptük sizleri teyzeleri iyi geceler

Sağol canım arkladaşım inşallah daha iyi olucam biliyorum canım manevi olarak yanımda hep hissediyorum sizi canım benim....

Çok sağol canım inşallah biran önce düzelirim.
İnşallah burası olur diyorum ben çünkü komşu olucaz....
evet canım kaçtık bizde 2 günlüğüne iyi de geldi doğrusu.öptm canım senide.

oh oh maşallah hep böyle sağlıkla geçsin hamileliğin canım.inşallah bi dahaki sefere öğrenirsiniz cinsiyeti sağlıklı olsunda.öptm canım sizi.

selam canım..yeni bir aşılama yolu inşallah hayırla güzel haberle biter bu yol.ilaçların da şifa olur inşallah canım.öptm seni.

amin canım ya inşallah Rabbim hepimizi sevindirsin en kısa zamanda inşallah.

maşallah canım 2.li iyi çıkmış,kanda iyi çıkar canım inşallah.öptüm sizii.

hoşbuldum banumm iyiyim canım çok şükür.dün akşama kadar yattım.sen nasılsın canım?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler inşallahh..
Düzelmeye çalışıyorum canım.
iyiyim canım cok şükür sen nasılsın banucum...
Orta şeker gidiyoruz pelincim.

canım iyi olmana çok sevindim inş allahım herkese bu duyguyu nasip eder edecekte birgün ben buna inanıyorum allah herkesin yüzünü güldürsün inş öptük seni teyzesi

canım inş hayırlısı olur gecen tv de bir dr u izledim dediki rahim filmi çok önemliymiş çoçuk isteyen herkesin mutlaka çektirmesini gerekirmiş inş bu senin için en hayırlısı olur canım ... bu arada kimilerinde sanırım vicdan yok

amin canım sağol ya aklımıza gelen herşeyi yapmaya çalışıyoruz ama inş düzelmiştir artık bakalım bi ara gidip yeniden baktıracağım ay ewet teyzesi kocaman oldu maşaallah teyzesi allahım inş hayırlısıyla kucağımıza almayı nasip eder

ay maşaallah paşama ne zaman bu kadar büyüdüya çok tatlı olmuş kızınında maşaallah ı var çok güzel allah bağışlasın canım hep böyle mutlu günlerini gör inş

amin canım cümlemizin inş

a.s canım nasılsın neler yapıyorsun görüşmeyeli

canım testlerin iyi çıkmış çok sevindim inş bidahaki gittğinizde gösterir bebeçik maşaallah sizde yolu yarılamışsınız artık inş hayırlısıyla kucağınıza alırsınız canım

tatlım hadi hayırlısı inş herşey yolunda giderdi bu ay bebişin gelir allahım yüzünüzü güldürsün inş

ay maşaallah bizden bi ay öndesiniz bizde 5 aylık olduk artık allah hayırlı doğum versin inş

canım inş tahlillerin iyi çıkar
bu arada biz küsmüyüz kaç defadır sana yazıyorum ama hiç cevap vermiyorsun bilmeden bişi mi yaptım sana ?????????????????????????????????????????????????????????

sağol ablam iyi çok şükür sizleri çok özledim ne zamandır giremiyordum ama şimdi 2 3 günde 1 olsada elimden geldiğince giriyorum artık sen nasılsın misafirlerin mi var göremedim senide neyse kib

kızlar biz iyiyiz pıtırcıkta iyi çok şükür bol bol yatıyorum bu ara neyse girdiğimde kimsecikler yoktu benden sonra gelen olursa slm olsun kib aeo öptük sizleri teyzeleri iyi geceler

en son yazdığına cevap verdim diye hatırlıyorum ececim,yoksa özel bi sebep yok yani.

geçmiş olsun ablacım hastaneden çıkarmışsınız,şimdi daha iyidir inşallah.evet abla ya yorucu olsada arada değişiklik iyi oluyo.akıntım dün kesildi benim.kasıklarımda ağrı var aynı her an adet olucam sanki.hayırlısı olsun.

canım inşallah gönlüne göre bi ev bulursun.aşılama öncesi moral olur sana inşallah canım.öptm seni.

tünaydın kızlar hayırlı günler.işleri bitirdim anca geldim.kardelenimm açık görünüyonn nerelerdesin bakim.

Kimseler yok yaa ne oluyor bu sene buraya anlamadım kızlar hadi artık ama geliyorum gidiyorum boş selina olmasa topiği açan yok.

Selam kızlarrr hayırlı gunler.evet banusum dogru dıyor topıcı bos gormek benımde hoşuma gtmıyor ya.umarım muhabbetlerımız cogalır...herkesn sebeplerı var tabıkı ama ıste göz arıyor.
Selınam sagol canım benım.hergun ettıgınız hayır duaları size kat kat dönsun.senın adet noldu kız?akıntı devam mı test yapsan aslnda?

merhaba kızçeler nasılsınız bakalım sınavları atlattım döndüm şükür.

Pelinim o yumoşunun içini Rabbim sağlıklı sıhhatli bebeciklerle doldursun bir değil iki olsun sevcanınki gibi:emir_bebek::emir_bebek:
Kardelenim pıtırcık iyiymiş şükür e anacığı babacığı gözü gibi bakıyo maşallah şanslı bebek
Elypoly dikkat et canım kendine evlilik yıldönümünüzde kutlu olsun.
Tosticim sen ve bebeğinde iyiymişsiniz sevindim.
Ece senide iyi gördüm maşallah bütün hamişlerimize
Birsencim kızının yeni yaşı hayırlı olsun bir ömür yüzü gülsün inşallah.Kardeşiylede pek mutlu görünüyo maşallah.Kardeşçiğide büyümüş onada bi maşallah

Kurstan geldim yorgunum artık uğrarım inşallah gerçi kimse olmuyo her girdiğimde ama:26:

kızlar kızlar zaten zor fırsat buluyorum .her geldiğimde topik boş nazarama geldik ne hepinizi çok özledim beni soranlar var ise bende bebeğimde çok iyiyiz allahın izniyle cumartesi günü doktor randevumuz var .döndüğümde sizlerle payaşırım gelişmeleri tekrar giremiye bilirim hepinizi kocaman kocaman öpüyoru .birsencim kızının yanaklarından benim için kocaman kocaman öp rabbim sağlıklı sıhhatli bir ömür nasip etsin meleğine doğum günü kutlu olsun
emrecikte çok tatlı olmuş bayıldım bayıldım zaten erkek çocukları herzaman çok cazip gelir bana maşallah barek allah oğluşuna :nazar:herkeze birşeyler yazmak istiyorum ama zamanım yok allaha emanet olun bayyyyyyyyyyyyy:KK49:

herkese slmlarrr neden boşş burası hep giriyorum kimse yokk amaaa üzülüyorum yaa :KK43: kızlar ben 2 gündr soğan suyuna basladım midem felaket bulanıyo su an zor yazıyorumm herseyi deniyorum valla rabbim yardımcımız olsun hepimizin.kızlar bu aksam görümcem amelliyat oluyo apandisit varmış 2 gündr kıvranıyodu kızcagız annem de apar topar oraya gitti.

slm kızlar nasılsınız
bizde iyi sayılıırz gökce hanım diş çıkartıyor evin içinde söylenip duruyo bagırıyo aıklaglıyo offf offf alt iki diş çıktı üst ana diş ikisi çıktı azı dişleri çıkıyo hiç bu kadar huzursuz olmamıştı :KK43:
derinim canım aşılamaya başlıymuşsun hayırlı olsun canım son adetin olsun bol yumurtan olsun miniklerin gelsin tutunsun inş ..
ebroşum sende gelmişsin canım hoşgeldin biri hastaymış allah onada şifa versin kim oldugunu anlamadım geçmişe bakamadım canım
tosticim cinsiyeti ögrenememişsiniz saglıkla gelsin bi dahaki sefer ögrenirsiniz inş bide 9 ocak benim son adet tarihimdi sen yazınca hatırladım ne günlerdi ya :KK43:
selinacım sende gelmişsin hoşgelmişsin canım
birsencim kızının dogum günü kutlu olsun saglıkla büyüsün inş hayırlı evlat olsun oglunda koca erkek olmuş maşallah
sevcancım senin dogum ne zman ?

slm kızlar nasılsınız
bizde iyi sayılıırz gökce hanım diş çıkartıyor evin içinde söylenip duruyo bagırıyo aıklaglıyo offf offf alt iki diş çıktı üst ana diş ikisi çıktı azı dişleri çıkıyo hiç bu kadar huzursuz olmamıştı :KK43:
derinim canım aşılamaya başlıymuşsun hayırlı olsun canım son adetin olsun bol yumurtan olsun miniklerin gelsin tutunsun inş ..
ebroşum sende gelmişsin canım hoşgeldin biri hastaymış allah onada şifa versin kim oldugunu anlamadım geçmişe bakamadım canım
tosticim cinsiyeti ögrenememişsiniz saglıkla gelsin bi dahaki sefer ögrenirsiniz inş bide 9 ocak benim son adet tarihimdi sen yazınca hatırladım ne günlerdi ya :KK43:
selinacım sende gelmişsin hoşgelmişsin canım
birsencim kızının dogum günü kutlu olsun saglıkla büyüsün inş hayırlı evlat olsun oglunda koca erkek olmuş maşallah
sevcancım senin dogum ne zman ?

allah ım alt kısma bi baktım üye bi ben varım 10 tanede ziyaretçi :):KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: gelin muhabbete arkadaşlar çay ikram ederim:KK42:

X