Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

beni unutmuşsun tüstüm sana...şaka canım saka sen ve ogluşların iyi olun yeterki oh ne güzel alısverişede başladın bebişlerine ne zevkli oluyodur ya rabbim bizlerede nasip eder inş
Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.
canım sorun yokmuş cok şükür cok sevindim inş atlatırsın en kısa sürede sıkma canını her şey güzel olcak rabbimin izniyle inş...
ececim tepki verir tabki bebişin buyuyo artık inş kansızlık sorununda hemen cözülür iyi olmanıza sevindim yigenimi ve seni öpüyorum...
sagol canım sanada hayırlı günler inş en yakın amanda gönlüne göre bir ev bulursun dualarım seninle...allah allah adetin niye oyle olduku derinim ya hayırlısı olsun...
selinacım bak benim bugun 16.günüm ve ovulasyonda cift cizgiyi gördüm belki seninde yumurtan catlıycaktır bu günleri boş gecirme öpüyorum seni...

eboşum hoşgeldin canım bizde seni cok özledik ama gelir gelmezde iyi haberler almamışsın görümcenin ogluna cok gecmiş olsun rabbim şifa versin...sanada gecmiş olsun canım inş gecer başının agrısı cok öpüyorum seni görüşmek üzre...

selam kızlarrrrrr hayırlı günler hepinize... ben ovulasyonda cift cizgiyi gördüm cok şükür bugun calışma var... inş hayırlısıyla bu ay hamiş kalırım rabbim hepimizin yüzünü güldürsün...

canım yaaa sen sevmedikçe seni mi buluyo bunlarr ben sinir oldum hepsini öldüresim geldi valla yaa
sorma cnm bende öyle dedım eşime ya...napalım Allah daha sıkıntılı seyler vermesn napım.sende doktora gtceksn ıns hersey guzel gıder canımcım.
aynen banuşum cok ama cok özledım yabu arada sizin oralardan ev bak bize kıs
kuzum bende blmıyorum ya.gene lekelendı bugun sökcek sandım şmdı saatlerdır tık yok...senınde garıp bı durum noluyo acep bıze.
canım arkadasım yok ya skntm olsada unutmam senı ben ama oldu işte.aynen kalbım senınle.
kuzummmmmm hoşgeldın cnm benım...cok cok gecmıs olsun ebuşum ya şükür yetişmişler...olsn sen işlerini yoluna koy görusurz.gece ıns girersn öptm.

ohh bak senın dedıgın gbı oldu cnm.onaltncı gun super ya ıns tutar bu ay hadı bakalım hayırlı olsun.

Kızlar ben annemdeyim ablam geldı de.kocisi beklıyorum.burdanda kardeşçime yatıya:)bugun o dedıgım eve sonunda baktk ablamla ve baktgma bakacgma pısman oldum.hem kucuk hem cok eskıhemde iki kira depozit ve bı kıra daha ıstıyo yuh yaa.napcm ben evde yok...neyse varya ztn artık bu konuylada sizi mesgul etmekten bıktım,siz bana bakmayın...

İyi geceler arkadaşlar nasılsınız? ben yorgunum bugün 3 ders verdim yarında 3 ders var çalışmaya devam.Bi bakiim dedim topik ne alemde.Ebrarım dönmüş derinim ev bakıyosun yine galiba hamişlerde iyilermiş.Flanın hamilelik haberini gördüm sevindim hayırlısıyla tamamına erdirsin Rabbim hayırlı olsun.Ben kaçar kafam kazan gibi öpüyorum

selam,eboşa rastlarım diye geldiydim ama hastaları ve misafirleri varmış kankacazımın,neyse sağlık olsun da,görüşürük elbet.
derincim,bulursun canım,bu kadar stres yapma ev meselesini,nolmuş bi kaç gün kal kardeşcezinde.
peloşum seni altta görüyorum da,neden görüyorum acaba?
çift çizgi görülmüş ama hayla buralardasın,aaaaaaaaaaaaaaaaa
kızlar yaaa ben herkezi çok fazla özledim,neden gelmezsiniz yaaaaaa

kardelencim sana da sınavlarında başarılar dilerim de,ben ne ara çalışcam acaba şu sınavlara,daha elime kitap almadım,vakit te hızla geçiyo.

canım iyi olmana çok sevindim inş hayatın en kısa zamanda bir bebişle değişir canım öptük seni teyzesiii
hsg canım bende seni çok özledim ne zamandır görüşemiyoruz nasılsın .... çok gecmiş olsun durumu nasıl şimdi ... yoğun günler seni bekliyor demek şimdiden kolay gelsin canım öptük seni bol bol
ewet teyzesi büyüyor maaşallah pıtırcığım .. kansızlık gecer eminim artık hiç bişiyi sorun yapmıyorum artık... sen nasılsın neler yapıyorsun ... bizde seni çok çok öptük teyzesi

hadi hayırlısı canım demek çift çizgi yi gördün inş bu ay olur artık canım çalışmaları hızlandırın artık

canım allah yardımcın olsun inş nasılsın ??????

kardeloşum ablam nasılsın hamişlik nasıl gidiyor ne kadarlık oldu dikkat et kendine öptük ikinizide

Son düzenleme:

ablacım gecmiş olsun
selam kızlar nasılsınız bizi sorucak olursanız iyiyiz cok şükür
yaaa cici35 habibem geliyor istanbula sonunda reel görüşücezz kendiini bırakmayı düşünmüyorum
birkaç gün misafirim olcekkk cokk mutluyumm hepinizi birgün beklerimm

Son düzenleme:
amin derinim inş tuttar bu ay allahımın izniyle...inbanmıyorum ya ne kadar abartmış gercekten dedigine göre istanbulda da ev bulmak zordur canım inş bulursun gönlüne göre bir ev...
canım cok yorma kendini bravo sana derslerinide vermişsin bende seni öpüyorum...
canım kocişim gelince cıktım zaten calışma yaptık bakalım rabbim bu ay nasip etcekmi bana bir bebiş hayırlısı olsun....evet ya cok sessizleiti bu topik eski günlerimizi özledim...
iyi yapıyosun canım bende iyiyim işte hamiş kalmak icin ugraşıyorum inş rabbim hepimize nasip eder en kısa zamanda...bende seni ve yigenimi cok öpüyorum allaha emanet olun...

selam kızlar nasılsınız...ben dün cok güzel bir rüya gördüm...allah nasip ederde hamiş kalırsam anlatacam... rabbim inş hayırlara cıkarır kendinize cok iyi bakın hepinizi cok öpüyorum...

canımm tedaviye baslayacakmı bilmiyorum ama gitmek isityorum hem eşimin sonuçlarını göstrecem hemde bi kontrolden daha gecerim bide rahim filmi isteyecem inşallah .canım insanları anlamak zor merhamet kalmamış valla

canım hoşgeldin gecmişş olsun

inşallah canım bakalım ne diyecek .bu arada bizi mesgul ettinğin yok canım anlatacaksın tabi keske bi yardımımız olsa

Canım ya bir mucize olsunda bir ev bul kuşum ya inşallahh canım Dur bakalım Allah bu konuda sınıyo demekki bu ara canım yapma cok sıkıntı

Can can hoşgeldin kuşum Gelmişşin ama baya olaylı olmuş ha Cok gecmiş olsun canım sükür ki zamanda yetişmişler cok sükür hadi dinlen bakalım sonra anlatırsın memleket havalarını bize :)

Ayy hadi bakalım Pelinim inşallahh rabbim yüzüne güler herkesin:)

Kardelen nasılsın canım Keyfin yerinde mi Arada bakıyorum gecenlerde merak ediyodum nerde diye iyisin çok sükür

Ece canım pekmez ye arada aslında her sabah ama iyi marka olsun canım oda etkiler takma kafanı bak bebişin oldu kocaman maşallah Sağlıkla kucağımıza alalım inşallah

Derin canım test yaptın mı leke gibiydi benimde hamile kaldığım ay söküleyim diye 5 gün beklemiştim hatırlarsan

Selinam sen nasılsın canım

Kardelen 12 hafta olmuş bile maşallah cinsiyet belli deiğil dimi daha ne zman gidcen doktıora bir daha kısmetse

Benim lekelenmem oldu yine kızlar yine yatıp dinleniyorum 12 hafta gecince bişey olmaz diye baya ayaklanmıştım cok iyi gelmedi bunada sükür napalım yatcaz yapacak bişey yok.

Bu arada koçişle benim 3 tanışma yılımız 2. Evlilik yıldönümümüz bugün cok duyguıluyuz mutluyuz bir taraftan malum sebeple de hüzünlü. Rabbim hiç birimize bu günlrimizi aratacak dert vermesin dimi napalım çok sükür

Hepinizi öperim canlar

canım rabbim hayırlı ömürler versinn emreciğe insallah ayyy ne tatlı olmuştr şimdi bizim yerimizede ye annesi
öperim canım hadi inşallah hastaneden güzel haberler alırsın

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.
geçmiş olsun canım bak bişeyin çıkmamış bence hepimiz stresten hastalanıyoruz herşeyi kafamıza takıyoruz

derinim bizim burda ev çok gel ben sana yardım ederim şeker
kız selinam bu ay görürsün pozitifi bakalım kız bulamazsak mecbur seni alcaz
hoşgeldin canım hemde geçmiş olsun Allahtan anlamışlar çabucak iyileşşsin inşallah
hadi inşallah bütün derslerini verde kazan sınavlarını yakında bebiş gelecek sonra zorlanırsın içime öyle doğuyo hayırlsıı olsun
beni özledinmi bilmem ama geldik bu seferde sen yoksun bebiş iyidir umarım
mertcik nasıl canım sende iyisin umarım demek cici geliyo bizden selam söyle

elifcim dinlen 12 haftadan önce düşük sonrasında erken doğum tehdidi oluyo kendine dikkat et fazla iş yapma boşta olsa ayakta fazla dolanma hadi inşallah hayırlsıı olsun

kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere

rabbim nice nice seneler beraberce huzurlu bi evlilik nasib etsin elifcim
ben görüntü olarak iyiym canım,inşallah bebişte iyidir.
yarın ikili testimiz var inşallah iyi sonuçlarla döneriz
herkezi dedik heralde,bak bakim birseni özlemedim mi yazmışım
kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere Eki Görüntüle 305369 Eki Görüntüle 305370 Eki Görüntüle 305371

oyyy,yavrum yaaa ne dikkatli bakıyo öyle.
kızın da çok tatlı olmuş maşallah
ama dikkatimi çekti,neden iki tane mum var,çocuk 9 yaşında,yoksa şimdiden bunalıma mı soktun kızçeyi yaş konusunda?

Hoşgeldin canım çok geçmiş olsun allahtan patlamadan almışlar Anneminki patlamıştı çok zor oldu ameliyatı fırsat buldukça uğra canım özledik seni.
İnşallah canım.
Kız nasıl sevindim inşallah buraya taşınırsın komşu oluruz inşallahhhhhh.
Canım kolay gelsin Allah zihin açıklığı versin inşallah onlarıda ver.
canım çok sükür temiz çıkmış için rahat etmiştir
Sağol canım.
kızlar bakalım emreciği beğenecekmisiniz dün kızımın doğumgünüydü 9 yaşına girdi darısı sizlere Eki Görüntüle 305369 Eki Görüntüle 305370 Eki Görüntüle 305371
Canım benim maşallah ikisinede kızında pek güzelmiş...

Selam kızlar hayırlı geceler...ikı gundur eve gtmemştm bu aksam eşya almaya gttk çok şükür bşeyle karsılasmadık.esım dedı acaba evde mı yatsak...dusundum bı sure ama yok yapamıcam dedım.ınanın bu cok manyakca bısey.burda rahat olmama ragmen yatagn ve yastgn heryerını kontrol edıyorum,rüyamda iki gündür böcek görüyorumben daha öncede böyle olmuştm bi süre daha atlatamam yeni eve taşinsamda.hayırlısı artık...
ELİFİM dün kesilince yaptm test her ihtimale karsı ama negatif kuşum...cok sagol ıyı dıleklerın ıcın..aynen bende sınama oldugunu dusunuyorum.keşke evde olup katlanabilmeye cesaretım olsaydı,belkı sınavımı atlatırdım sabrederek ama ben kaçmayı seçtım.rabbim inş bu hareketimi nankörlük görmez tek korkum bu...lükste hçbşeyde gözum yok temız olsn yeter
KARDELENIMsınavlar bıtmıs konustuk zaten gulüm ıns sonuclar bekledgnden daha ıyı olur.
BANUM valla bende sevndım cnm ya.bakalım nolcak hayırlısı.

Ayy ELİFİM evlilik yıldönumunuzu kutlamayı unuttum.kutlu olsun inşallah.hem sağlıklı,mtlu ve huzurlu nice seneler canım...buruklugunu anlıyorum ama babişin iyi olacak buna inan...öpuyorum cnm.
BİRSOŞŞŞŞ sagol cnm ama şehır degşmıyoruz kuzum anca dgşk semte...kızçenin d.günüsü kutlu olsun ne guzel bı tablo MAAŞALLAH .Ama bide seni görseydik o tabloda.:)

selam kızlar,,günaydın hayırlı sabahlar mutlu günler inşallah.biz yeni geldik şehir dışından.haftasonumuzda çok güzel geçti akrabalarla.
ebrar ablam gelmişsin hoşgeldin.bu arada geçmiş olsun şimdi iyidir inşallah.öptm seni.
derinim o garipliği bende çözemedim akıntım hiç kesilmedi.bilmiyorum artık nedendir ama kafa yoramıcam ona seninde kırmızılar tam sökülmedi hayır olsun inşallah canım.
kardelencim sınavları vermişsin inşallah kalanları da hayırlısıyla verirsin.Rabbim emeklerini boşa çıkarmasın canım öptm.
elifcim geç oldu ama yıldönümünüz kutlu olsun Rabbim sağlıkla mutlulukla evlatlarınla bir ömür geçirmek nasib etsin inşallah.öptm canım
pelinim yumurtlama günüysede boş geçti şehir dışındaydık çünkü. canım en son 12-14-16.cı günler oldu.hakkımızda hayırlısı inşallah senin bebişin tutunmuştur canım.
kardelenim 2li teste gidiyormuşsun bugun.hayırlı haberlerle gel inşallah canım dualarım seninle.
birsencim kızının yaş günü kutlu olsun Rabbim ömür boyu sizlerle sağlıkla mutlu yıllar yaşlar geçirmek nasib etsin.demek kız bulamazsan beni alcan emreye aşkolsun valla kendimi evde kalmış kız kurusu gibi hissettim son çare olarak beni görmüşsün.emrem de pek datlı çıkmış ya maşallahhh
sevcanım sende iyiymişsin öptm canım 3ünüzü de.
ececim amin canım inşallah Rabbim cümlemizi sevindirsin evini şenlendirsin.bende sizi öptm
kızlar unuttuğum mutlaka vardır yoldan geldim anca bu kadar kafam bastı.hepinizi çok özledim ve öpüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…