Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

herkese cok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için kızlar amin inş. güzel haberler alalım

tamam kabul canımm yollayayım nedemek bende çok seviyorum denizi ankara soğuktr dimi canım

böyle devam edebilirsem çok iyi olacak canım takmayaycam insallah hersey hepimiz için süperr olur herseyin hayırlısı rabbim bizi sevdiği için böyle oluyo belkide

canım yaaa sen sevmedikçe seni mi buluyo bunlarr ben sinir oldum hepsini öldüresim geldi valla yaa

teyzeleri emrem büyüyo darısı sizlere 6800 kg 64 cm olmuş oğluşum birde sürpriz yaptı bana alttan 2 dişi birden çıktı ve bugün tam 7 aylık oldu hepinizi öpüyo

canım rabbim hayırlı ömürler versinn emreciğe insallah ayyy ne tatlı olmuştr şimdi bizim yerimizede ye annesi

iyiyim canım sağolasınn adet oldum işte doktora gidecem 22 sine randevu aldım .inşallah odalarına yerleşirler saglıkla miniklerin canım en güzel alışveriş masallah bizden de slm söle :)

iyiyim canım sağolasınn adet oldum işte doktora gidecem 22 sine randevu aldım .inşallah odalarına yerleşirler saglıkla miniklerin canım en güzel alışveriş masallah bizden de slm söle :)

çok şükür sonuçlar iyi çıkmış canım sorunsuz bi 9 ay gecir sağlıkla kucagına al inşallah

amin saolasın canım.sen nasıl oldun ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlar , hayırlı günler inşallah.
Daha iyiyim selinacım ama tam geçmedi.
Görüşelim kuzen çok özledim valla.
İyi sayılırım elifcim zamanla geçicek maşallah inşallah herşey güzel geçsinde hayırlısıyla al kucağına.
canım arkadaşlarım biraz önce aldım sonucu o kadar ara kanamaya rağmen hamilelik oluşmuş bende beta hcg 320 imiş biraz aklımı başıma alayım yine yazarım görüşmek üzere
Hayırlı olsun canım.
Yoğunum birsencim ablam taşındı bende rahatsızdım.
Canım ya çok fena konuştuk zaten o ev işini naptın tuttunuzmu.
teyzeleri emrem büyüyo darısı sizlere 6800 kg 64 cm olmuş oğluşum birde sürpriz yaptı bana alttan 2 dişi birden çıktı ve bugün tam 7 aylık oldu hepinizi öpüyo
Ohhh artık diş buğdayı yaparız.
Atak işim olduğu gibi duruyo canım ama kalple ilgili efor testim problemliydi onun bir üstü bakıldı şükür temiz bugün dr kalple ilgili şükür sorunumuz yok dedi.Sen nasılsın canım.

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.

ewet canım dikkat ediyorum ebe kuru üzüm vb..... şeyler söyledi onları yiyorum inş çabuk gecer .... haklısın onlarşıp diye buldukların öyleler bizler gibi bekleyip bebiş hasreti çekip yanıp üzülseylerdi öyle konuşamazlardı ... amin canım allah isteyip dileyen herkese naip etsin inş bu güzel duyguyu... kız konuşuna gelince tabi önce sağlık zaten sağlıktan başka ne varki önemli olan dimi ... sen nasılsın canım neler yapıyorsun?????
canım benim ya inş bu ayıda sorunsuz gecirirsiniz bu susuzluğun bi çaresi yokmu?????
amin tatlım inş çabuk gecer zaten hani çok da aşırı değilmiş ama değerlerim öncekilerden baya düşükmüş ilaçla yiyeceklerle çabuk geçer dediler inş gecer...sağol teyzesiiii.... sinir olunmayacak gibi değildi ya
işte nankörler kızım vallahi ayy nasıl sinir oldum
aynen canım sana katılıyorum ... nasılsın canım ya bebiş nasıl
canım benim dikkat ediyorum bol bol meyvemi filan yiyorum ama işte bu ara olur diyorlar ebeler yediklerimle bide ilacla yükselirmiş....ewet ya allaha şükür etmesi gerekirken o nankörlük yapıyor sankı ... canım takılmamak elde değil ama artık böyle şeyleri düşünmemeye çalısıyorum çünkü üzülünce bebişim tepki veriyor anlıyor sanırım bizde seni çok öptük teyzesiiiiiii
tatlım tedaviyemi başlıyorsun hadi hayırlısı benim ilk bebişte tam tedaviye gideceğim ay gelmişti inş bu ayda sana uğurlu gelir ...iyiyim ben canım yorulmuyorum zaten bi iş yaptırmıyorlar bol bol oturuyorum sadece ye teyzesi bi kucağımıza alsak hemen fotosunu koyarım inş hayırlısıyla .... aaaaaaaaaaaaaa ne demekmiş o ya o onun evladı değilmiş mi nasıl bi ana yüreğidir bu hiçmi acısını çekmemiş hiç mi yüreği sızlamıyor böyle insanların ya allahım gücüne gitmesin ya böyle insanlar evlat sahibi oluyor ya hele bide evladını bu hale sokuyor sonra evlatlarının yüzüne nasıl bakacaklar acaba ???
canım arkadaşlarım biraz önce aldım sonucu o kadar ara kanamaya rağmen hamilelik oluşmuş bende beta hcg 320 imiş biraz aklımı başıma alayım yine yazarım görüşmek üzere
canım hayırlı olsun inş hayırlısıyla kucağınada alırsın
sağol canım amin inş demek gelini kaçırdınız hayırlısı canım hayırlı bi gelin adayı bulursunuz inş bakalım emrecik bizim kızları beğenecek mi?????????????????? nasılsın canım emrecik nasıl
ay canım ya nerden duydun bunu ben ilk defa senden duydum
hımmmmmmmmmmm bi asebi olacak demek aman canım sağlığı yerinde olsun da sonra siniri gecer inş
ah canım ya insan nasıl huylanır bende uyuyamam öyle olunca eeee yeni evmi bakıyorsunuz şimdi
maşaallah paşama ne çabuk gecti zaman daha dün doğum haberini aldık gibi ya zaman su gibi akıyor resmen

iyiyiz canım bebişimde iyi inş hep iyi oluruz sen nasılsın bebişler nasıl büyümüşlerdir iyice demi ne kadarlık oldunuz

ebrar ablamda yola çıkmış inş sağ salim gelir

kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür kac gündür bol bol yatıyoruz bebişimle karnım biraz büyüdü yoruluyorum artık sanırım şimdi bile gözlerim kapanıyor ben çıkıyorum herkese iyi geceler öpüldünüz kib aeo bay

Banummmmm bugun gtcegnı bılıyodum kuzum hatta bıkac kere cagrı atmak gectı aklımdan ama snra unutmuşum kuzum...oh çok şükür ya hicbisey cıkmamıs Allaha şükür.moralın duzeldımı braz kuşum?evet ebuşumuz muhtemelen eve varmak uzeredr...

Bugün kalp sintigrafisi çekildi çok şükür temiz çıktı dünden beri korkuyla bekliyodum sonucu inşallah şu atak sorununuda atlatırımda bir ohhh derim canlarım.
çok geçmiş olsun canım,inşallah her şey düzgün gider bundan sonra.
Kardeloş nerelerde uğramamışş.

uğradım da,yazmadım bişey,okuyup çıktım öyle.
eboş evdedir sanırım şimdi,bi gelse de konuşsak yaaaaa

Günaydınnnnnn canlarımmm herkese hayırlı gunler...bız ıkı gundur kardeşcgmdeyız ben bı turlu eve gecemıyorumnapcz byle ya...ev bulana kdr nasl ıdare etcez.of.
Ebuşummmmmm çok özledım senı cnm yaa.şmdı uyuyosndr muhtemelen...canlar benım adet kesildi ya kara lekeler oldu gelmedı bidaha.

selam kızlar hayırlı günler,mutlu haftasonları inşallah.
ececim iyiyim çok şükür.aynı devam ediyoruz hayata.öptm canım.
banumm sonuçların temiz çıkmış sevindim canım,inşallah panikatağıda atlatırsın en kısa zamanda.öptm canım.
derinim inşallah en kısa zamanda istediğin gibi bi ev bulursun canım ya.adette neden öyle oldu acaba ya daha tam sökülemedinmi ki?ya bendede 1 haftadır su gibi kıvamı rengide sapsarı bi akıntı var.ne kaşıntı ne koku yok.bugun 17.ci günüm.anlam veremedim.:26:

Olsun canım seninde sıkıntıların var biliyorum gönlün benimle...
çok geçmiş olsun canım,inşallah her şey düzgün gider bundan sonra.

uğradım da,yazmadım bişey,okuyup çıktım öyle.
eboş evdedir sanırım şimdi,bi gelse de konuşsak yaaaaa
Sağol canım inşallah biran önce düzelirim.
Sağol canım benim yumurtlamadan sebeb oln bir akıntı olmasın belki bu ay geç yumurtladın.

ben geldim çok şükür hepinizi çok çok özledim ama inanın hiç vaktim olmadı geçmişe bakmaya
görümcemin oğlu apandist ameliyatı oldu hastanelerdeydim geldiğimden beri apandisti patlamak üzereymiş acil ameliyata aldılar bizde uçaktan iner inmez hastaneye gittik .yeni eve geldim okadar yorgunumki başım çatlıyo şuanda .zaten uçaktada basınçtan kulaklarım feci ağrıdı okadar uçağa bindim ilk kez böyle oldum .neyse uzatmayım size haber veriyim dedim .yarında görümcemler geliyo yani çok giremiycem nete haberiniz olsun canlar .sizler iyisinizdir inşallah .hepinizi çok çok öptüm görüşmek üzere .gece girmeye çalışıcam

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…