Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

20+0 canım haftam bilmiyorum ya çok yoruluyorum da oluyor ama insan yolunca uyur demi bilmiyorum ya soluma yatıyorum zaten rahatım o zaman oluyor canım ya ne yapacağımı şaşırdım ..... bu arda sen nasılsın emrecik nasıl paşa ne kadarlık oldu yaa

annam gurban olurum zaten bir tülü termin günü yaklasmak bilmiyor ahhh insallah zaman capuk gecer:))

canım kan değerlerine baktır dr gittiğinde mutlakak söyle değerler düşükse yorgunluk uykusuzluk olabilir amre paşada 6 ay bitti canım 7 oldu
sagol canim, amin ins. hersey yollunda gider:)

inşallah darısı biizm kızlara

canım kan değerlerine baktır dr gittiğinde mutlakak söyle değerler düşükse yorgunluk uykusuzluk olabilir amre paşada 6 ay bitti canım 7 oldu

inşallah darısı biizm kızlara

canım kan değerlerimede bakılmıştı yakın zamanda çok iyi çıkıyor değerlerim bakalım olmazsa gene baktırayım ..... maaşallah paşama neredeyse yaşına girecek zaman ne çabuk geçiyor

hemde nasıl yemek bile yiyemiyorsun o yüzden bi anda 3 4 kilo verdim o ara aman olmaz inş sende

aman insallah:))

ay ececigim okadar heycanliyim ki ayyy cok tuhaf bi his halen inanamiyorum...

hele doktorda ilk gördügümde bebisimi sevincten heryerim titredi, bide kucagma aldigim zaman nasil bi dugu olcak cok merak ediyorm ahhhhhhhh ahhhhhhhhhhhh Agustos bi gelse hmmmmmmmmmmm............

ilk zaman insan inanmakta zorlanıyor hatta benim karnım yeni çıkmaya başladı her zaman eşime benim karnım büyümü neden büyümü diyip duruyordum yani büyümeden insan hamileymiş gibi hissetmiyor sanki

bende ilk gördüğümde o kadar çok duygulandım ki tüylerim diken diken oldu mutluluktan ayaklarım yerden kesildi sanki
ağustos bebeğimi olacak ne güzel

canim benim kiyamam:))) evet bende soruyorum esime karnim sismismi diye:)))

ayyy evet agustos bebegi olacak teyzesi:)) sence bidaki terminda kalp sesini duyarmiyim ki??

senin bebisin nezaman dogacak allahin izniyle???

tugba canım ben çıkıyorum kib aeo inş birdaha görüşürüz iyi aksamlar bay

kızlar sizleri göremedim kendinize iyi bakın inş birdahaki geldiğimde görüşürüz bay

canim benim kiyamam:))) evet bende soruyorum esime karnim sismismi diye:)))

ayyy evet agustos bebegi olacak teyzesi:)) sence bidaki terminda kalp sesini duyarmiyim ki??

senin bebisin nezaman dogacak allahin izniyle???

duyarsın inş canım ben 7 haftalıkken duymuştum bebişimin kalp sesini
benim bebişim allah nasip ederse nisanda teyzesi inş hayırlısıyla

kızlar yaa benım ayınsın beşinde adet olmam gerekıyor. ama bırınde camasırıma kahverengı bır akıntı geldı. ayın ıkısınde de camasırımı lekeledı.. ama bugun hıç gelmedı. bı suredır ates takıbı yapıyordum ama en son 36.5 tu bı surede olcemedım. sabah ölctuğumde 36.7 cıktı. kasıklarım ağrımıyor normalde ağrırdı ama bır suredır sırtımın sol tarafında sankı bırısı lokal anestezı uygulamış gıbı bır uyusma var. sabahları boğazlarım kuru kalkıyorum. umutlanmakta ıstemıyorum ama acaba bu sekılde olup hamıle kalan varmı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…