Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşgeldin canım aramıza...daha yeni bırakmışsın korunmayı sakın stres yapma rahat ol inş en yakın zamanda gelir bebişin hayırlısıyla...
selam arkadaslar nasilsiniz??? bayadir girmiyordum hepinizi özledim
selam canım hoşgeldin evet uzun zamandır yoktun ne yaptın görüşmeyeli...
anladım canım cok teşekkür ederim amin inş rabbim vesile ederde bebişim bu sefer hayırlısıyla saglıklı beni bırakmamak üzre gelir hayırlısıyla...evet eboşum ya her gün olmaz tabiki ara sıra ayrı kalmakta iyi olur yani :))güle güle canım görüşmek üzre öptüm...
Kızlar herkese merhaba nasılsınız dua için geldim hemen cıkıcam kahvaltı yapmadım gidiyim bişiler iyim

kendinize iyi bakın hoşcakalın

selam canım iyiyim sagol sen nasılsın afiyet olsun ...görüşmek üzre...

kızlar bende cıkıyorum işlerimi yapıyım kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi görüşmek üzre...

aminnnn inşallah canım evet torba olsaydı çok kişininkini büzerdim heralde:)

aminnnn aminnn allah razı olsun canlarım hepinizde rabbim hepimize nasip edecek insallah herseyin vakti saati var sınavımız bu ve insallah sabırla kazanırızz

hic valla pelicim ne yapim biseyler yapmadim baska seylerden oyaladim kendimi :)))

ama artik ara ara ara yine burdayim..... sen nasilsin hersey yollunda mi????

BERRİNİM duana canı gönülden amin diyorum MEVLAM mübarek günler mübarek ezanlar hürmetine tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin canım .herşey gönlünce olsun

sağol canım inşallahh rabbim hepimize nasip eder güzel gönüllerinize göre gönlü güzel evlatlar verir

insallah canım çok sağol rabbim razı olsunn

ayyy canım süpersinnn ben o dediğin yarışmayı izliyodum mesela korku filmlerini de severim ama bas basa gelince korkarımm canım yaa hele de akreptenn ayyyyy

ayy canım yaaa seni anlayabiliyorum insanın elinde olan bişey değilki bu doktora gitsen de değişir mi çok güvenemiyorum acıkcası annem hep sey derdi canım can cıkar huy cıkmaz diyee inşallah rabbim sana böceksiz bi ev nasip eder de kurtulursun bu dertten .eşinle tv sorunu yasıyormussun bide canım bende size arkadas tavsiyeesi evden tv yi kaldırın mesela benim evde yok ohh kafam rahattt :)canım burda da yazın sarı sarı kocaman hamam böcekleri oluyo ilk defa buraya geldiğimde gördüm uçuyolar birde benim ev 2. kat olmasına ragmen bi gün balkon kapısından girmiş eşim öldürdü neyse o diyo sen kaldr ben diyorum sen kaldırr neyse zorla kaldırdı sonra bana demesin mi böceğin yürüdüğü heryeri silll oda acayip tiksiniyo gecenin bi vakti basladım ev silmeyeee :)

canlarım hepinizden tekrar tekraar allah razı olsunn okadar sıkıntılı zamanıma denk geldi ki dua anlatamam bu gün kuş gibi hafif hissediyorum kendimi rabbim hepimize nasip etsin insallahhhh

Çok yoruldun ondan belin ağrıyodur dinlen biraz.

Gitmedim sabah eşim götürcekti kalkamadım şimdi düşünüyorum şimdi gitsemmi acaba diye.
ay cnm ya ıns kacırmadım senı.tam alıntıları doldurdum tel kapandı yenıden aldım of..eşınle gıt bence kuzum daha ıyı morallı olursun.
Kızlar herkese merhaba nasılsınız dua için geldim hemen cıkıcam kahvaltı yapmadım gidiyim bişiler iyim

kendinize iyi bakın hoşcakalın
cnm gule gule...bu arada eşın amelyat olmus hadı hayrlsı cok gecms olsn.umarm bu amelıyat vesılen olur cnm.

pelınım bunu coktan cvpladm ama sarj bıttı gonderemedm ya...testın bı saatı varmı bılmıyorm valla ben her saat yapıyodum sabah akşam:)

berrncım o ucanları bılmıyorumda normal karaböceklerden de aşırı ıgrenyorm gordugumde hatta suan yazarkende kulaklarmda kaşntı kıpırtı oluyo ıyy..sagol guzel dıleklerın ıcın cnm.

ablam gecmıs olsun ya cekmedım ama fena olurmus dıs agrısı.ıhmal etmeyesın...

cnm ya ben de boceklerden nefret ederım...allah kurtarsın o ewden senı bır an once hıc sınmedı senın ıcıne o ew farkındayım ınsallah yenı bıyer bulup cıkarsınız

cnm gozun aydın bak korkaman gerek yok ıste hersey yoşlunda.bırdahakıne gosterır kukusunu prenses cnm :)))

berrının duasına tum kalbımle amın dıyorum...tez zamanda yawrusuna kavussun ınsallah

derinim sağolasın canımm rabbim sana çok tatlı hayırlı bi evlat versinn sonrada içinin sineceği sıcacık bi yuvan olsun insallaahhh
ay amın cnm,agzndan bal damlıyor.hepımıze ınsallah cnm.

sarı kuşum sagol cnm ıns buluruz,en azından cok acele etmeden bakcz şmdı.bakalm hayrlısı.

çok çok geçmiş olsun banucum,tez vakitte iyileş inşallah
maşallah kuzuya,inşallah kan sonuçları da güzel çıkar elifcim.
kardelenim ,derinim ,pelinim selam hanımlar nasılsınız
kardeloş nerde gelmemiş hatun bugün heralde minişi uyutuyo :))
yok kuzu yaaaa,meşguldüm,işim vardı diyelim.
BERRİNİM duana canı gönülden amin diyorum MEVLAM mübarek günler mübarek ezanlar hürmetine tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin canım .herşey gönlünce olsun
amin amin amin,rabbim inşallah berrin arkadaşımıza ve bütün isteyen arkadaşlarıma vesile kılar okunan duaları.
selam arkadaslar nasilsiniz??? bayadir girmiyordum hepinizi özledim
evet baya bi baya oldu sen gelmeyeli
hoş geldin tekrardan
herekese slmlarr hayırlı cumalar arkadaslar off gec kaldım rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu mübarek günde hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaaaahhh

amin canım amin.
selam derincim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…