Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ALEYKÜMSELAM CANIM.hoşgeldin.nasılsın?
hab tatlım iyiyim nolsun.sen yazdıgında yoktum cnm k.bkma.sende iyisin inş selinacım.
canım biliyoruz sen rahat ol sevcanım söylemiştin zaten sen iyi ol da kuzum.öptüm.

ALEYKÜMSELAM CANIM.hoşgeldin.nasılsın?
hab tatlım iyiyim nolsun.sen yazdıgında yoktum cnm k.bkma.sende iyisin inş selinacım.
canım biliyoruz sen rahat ol sevcanım söylemiştin zaten sen iyi ol da kuzum.öptüm.

Selamlarrr kimseler yok yine...peloşum hadı hayırlısı canım ıns bu testlerle yakalıcaksın yumoşu hadı bakalım.
inş derinim inş
eboşum inş canım ya bu yıl bitmeden hepimiz patlatalım bombaları hayırlısıyla...sende allaha emanet ol canım hayırlısıyla git gel inş...

sagol canım benim inş rabbim vesile eder ve minigimi gönderir hayırlısıyla saglıklı inş...biliyoruz sevcanım sen ve minik yigenlerim iyi olsunlar yeterki bende ücünüzüde cok öpüyorum...

Öyle valla görüşemez olduk canım.
selammmmm ben geldim nasılsınız güzel anneler veeeeeeee anne adayları
Hoşgeldin canım nasılsın.
Hayırlısıyla git gel canım inşallah güzel eğlen...
Aleyküm selam canım.

Selammmm,ay bu neee topıc bomboş bı banuşum ugramıs...canlar cnm cok sıkılıyo,midem bı acaip acı hep üşüttm ya galiba...hamişlik ihtimalinide düşünüyorum aslında ama 3gun önce idrar testi yaptm bişey yok...şmdı soda almaya gıdım barim.

ya topigimize ne oldu nazarmı degdi kimse ugramıyo artıkderinim hayırlısı olsun canım...

sende Allaha emanet ol canım hayırlı yolculukLAR evet yağmur isityorum özledim damla düşmüyo buraya :)

inşallah ihtimallerin gercek olur canım hayırlısı sevindir bizi insallah .benim adetim tefriş etti bu günn napalımm yapcek bişey yokk

ewet canım çok şükür iyiyim her zaman aklımdasınız ama eskisi kadar rahat değilim gündüz kaynanamdayım aksamda koçiş bebişe zararlı diye pc ye izin vermiyor koçiş olmadığı zamanlarda girmeye calışıyorum artık .... ewet kızımız olacak allah nasip ederse ...ya bu ara her duyduğum kız bu yıl kız yılı mı?????????????
amin canım sen nasılsın nasıl gidiyor hamişlik bulantıların azalmış çok sevindim kac haftadasınız canım benim
hsb canım nasılsın
sağol canım amin inş allah herkese nasip etsin hergün dua ediyorum allahım herkese bu duyguyu yaşamayı nasip et diye
hadi hayırlısı canım belki testi erken yapmışsındır bu ihtimalide göz önünde bulundur canım
ya topigimize ne oldu nazarmı degdi kimse ugramıyo artıkderinim hayırlısı olsun canım...
kesin nazar değdi bun bu topiği hiç böyle görmemiştim
inşallah ihtimallerin gercek olur canım hayırlısı sevindir bizi insallah .benim adetim tefriş etti bu günn napalımm yapcek bişey yokk

canım benim ya hayırlısı buymuş üzme kendini ok bu arada nasılsın görüşmeyeli

ebuşumda yolcu olmuş konuşmak nasip olmadı gec oldu ama hayırlı yolculuk olmuştur inş

sevcanım dikkat et kendine inş bebişlerin tam zamanında dünyaya gelirler

bende bugün sağlık ocağına gittim aşım vardı da onu oldum kan tahlılı yaptılar kanım düşükmüş sanırım uykusuzluğumun sorununu bulduk neyse biraz daha dikkat edersem çözerim inş bu sorunu
bugün dr da bişiye şahit oldum ve o kadına çok kızdım kendi druma ilac sormak için dairesine gittim hastası varmış bekledim ve hastası çıktı çıkınca dışarda bekleyenlere şunu dedi ''erkekmiş 3 tane erkeği ne yapacaksak????'' dedi ve bu sözüne çok kızdım allah erkeği sana laik bulmuş daha ne istiyorsun en önemliside allah sana evlat vermiş ve o evlatların sevgisini tatmışsın sinir oldum orda
neyse bunu size anlatmak istedim yine kimsecikler yokmuş topikte benden sonra gelenlere slm olsun kib aeo öpüldünüz teyzeleri bay

çok şükür canım iyiyim.yoğunluk ve yorgunluktan sonra bugun giremediğim için şimdi kaçamak yaptım.sende test yapmışsın.kırmızılarda gelmediğine göre inşallah güzel haberler alırız senden canım ya çok ihtiyacımız var buna.o zaman bak gör topiği senn.düğün yeri gibi yaparız

canım demek kansızlık varmış.iyi beslen canım atlatırsın inşallah.evt kansızlık kafayı uykudan kaldırmakta zorlandırıyor.ahh canım o insanlar şıp diye hamile kalıyo ondan bulup bunumsuyorlar...ne diyimkii.Allahım bizler gibi hasretle yananlara hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah.bu sene kız senesi diyemicem benim duyduğum 2 kişi erkek 1 kişide kız bekliyor arkadaşlarımdan.bide kardeleniminde kız hissediyorum ben.tabiki oda sağlıklı ve hayırlısını diliyor,bizler gibi.öptm canım seni.

selam kızlar bu saatte anca kaçamak yapabildim.bugun hiç girememiştim.unuttum sanırım ben size söylemeyi.bugun evde mevlüt vardı.Allahım kabul etsin inşallah.koşturmaca geçti ama güzeldi.çok rahatladım hep istediğim ama bi türlü yapamadığım bişeydi.çok şükür yaptım çok huzurluyum şimdi.

Allah kabul etsin canım.
Hadi kız süpriz yap yapta sevinelim canoooo.
Ya kızlar nerdesiniz ne oldu bize coşardık sayfalara yetişemezdik hadi eskiye dönelim ama lütfen.

Allah kabul etsin canım.

Hadi kız süpriz yap yapta sevinelim canoooo.
Ya kızlar nerdesiniz ne oldu bize coşardık sayfalara yetişemezdik hadi eskiye dönelim ama lütfen.

amin saolasın canım.sen nasıl oldun ?

günaydın kızlar hayırlı sabahlar , hayırlı günler inşallah.

nasılsınız canlarım ınsallah herkes ıyıdır bende aynıyım ıste yatıyorum onbes gunde bır gıdıyorum artık doktora suyum olması gerekenın alt sınırında yanı ıdare eder durumda bakalım ınsallah bu ayı da cıkartırız da saglcakla alrız kucagımıza rabbım ısteyen herkese ama herkese bu duyguyu tattırsın kucaklarımızı bos bırakmasın ınsallah
bu arada hormonlardanmıdırı nedır msn sıfremı unutttum sanırım en azından az once acıyım demıstım acılmadı

canımm hoşgeldin.nasılsınn.kaçıncı haftadasın canım şuan.özledik valla seni yaa

Tüh yaaaa cok sinir oldum ikı saattır yazıyorum kapadım gene yanlslıkla offffffff...
Berrincim adet olmusun üzüldüm ama eldende bsy gelmez kuzum.ins bımdahkı aya bebiş gelir.
Banuşummmm evet boş kaldı topıc bayadır.kendımızı toplamamız gerek.ayrıja cok ösledm seni göruşelm en kısa sürede.hamişlige gelnce bugun ümidim iyice silindi çünkü test yaptm cıkmadı kuşum.bian önce olaymda aşılamaya geçelm.sen naptn cnm?
Ececim dikkat et kendine cnm inş kanszlgn ortadan kalkar.bebişede sanada bol saglık ıns cnm...bu arada o dedıgın kadına bende cok kızdm şimdi.
Selinoşummm Allah kabul etsn cnm ya oh ne guzel yapmşsn...AY senı topıcte görmeynce boşluk hissedyorm burdakı cogu kişide oldugu gıbı.hepınızın yerı ayrı benım ıcın...bebıs yok kuzum ya test yaptım hihi...senden ne haber?
Ebuşumun gelmesıne 3gun varrrr olleyyyy!

işte nankörler kızım vallahi ayy nasıl sinir oldum

hayırlısı olsun canım üzülme inş rabbim bidaki ay gönderir melegini...
canım dikkat et kendine kansızlık iyi degil ilaclarını kullan inş yukselir hemen...o bizler gibi olmadıgı icin oyle konuuşmuş cok yanlış rabbime sükredecegine nasıl konuşmuş neyse sen bunlara takılma hamişligin tadını cıkar seni ve bebişini öpüyorm...
allah kabul etsin canım...

canım bebişin hayırlısıyla saglıklı zamanında dogar inş...amin rabbim bizlerinde yüzünü güldürür inş...

sağolasın canım hayırlısı yapacak bişey yok ama bu sefer hiç üzülmedim nedense ay sonunda da doktora gidecem inş.sen nasılsın canım yorma fazla kendini eşinin dediği de doğru girme fazla siz sağlıklı olunda önemli olan o yerim ben senin kızını .canım öyle dengesizler çok bi abla anlatıyo doğum yaptım diyo yanımda yatan kadının bebeği nasıl aglıyo bi görseniz diyo kadın cocugu kız diye emzirmiyomuş dönmüş sırtını yatmış acaba evdeki oğlum nasıl diyomuş düşünebiliyomusun yaaa rabbim ıslah etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…