Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

canım hsg aramıza ben ilk hamileliğimde lekelenmelerim olmuştu ve hamile olduğum aklıma gelmedi lekelendiğim için ama kan testinde hamile olduğumu öğrenmiştim hayırlısı olsun inş

canım hsg aramıza ben ilk hamileliğimde lekelenmelerim olmuştu ve hamile olduğum aklıma gelmedi lekelendiğim için ama kan testinde hamile olduğumu öğrenmiştim hayırlısı olsun inş

ınşallah canım ya saol hb bu arada.. bende ıstıyorum bebekte böyle lekelenme gelınce hevesım kırıldı sankı.. test yaptırayım dıyorum ama beklemek daha ıyı ıkı gun kaldı zaten hele bı besı olsun barı:)))

Semrada gitmiş anacım ceee diyip kaçıyo herkes nerde o eski topik aaah ah..

Ececim iyiymişsin sevindim merak etmiştik.Kızın oluyomuş hayırlı olsun.Topikte kızlar ağır basıcak galiba.Gerçi sevcanın tosuncukları unutmayalım.
Kardeleniminde kızı olcakmış gibi doğdu içime bilmiyorum bakalım nesi olucak.
Tuğba hayırlı olsun gebeliğin Allah tamamına erdirsin sağlıcakla

selam birsencim
görmedim canım ben seni altta
bulantılarım yok denecek kadar azaldı çok şükür,başım ağrıdığında had safhaya çıkıyo sadece,beni yoran bulantı değil aslında,bulantıya razıyım,yanma oluyo,tıkanıyo sanki yemek borum,ve onu hiç bişey geçirmiyo ama hamdolsun bu günümüze,pıtırcık iyi olsun da,ben razıyım her şeye.
özlemeye gelince bu ara kimse dosdoğru girmediği için,ben şahsen özellikle hiç isim yazmadım,sadece bi defa ebroşun yazdıklarını toptan ben de merak ediyorum dedim o kadar.

ya bilmiyorum ki kardelenim,işin aslı yaş hesabı vs vs ye göre erkek çıkıyo,hani çin takvimi,ya da hücre yenileme testlerine göre falan ama demin yatarken baktım da,karnım bi genişlemiş gibi,yassı duruyo ve bu da kız olabilme ihtimalini gösteriyo,bakalım,sağlıklı hayırlı olsun da ne olursa olsun çok seveceğimiz kesin.
rabbim tüm arkadaşlarıma da en kısa zamanda tatırsın inşallah bu durumları.
ececim iyi olmanıza sevindim,inşallah daha da iyi olursunuz.
ebroş rize ye gitmeden karşılaşalım diye girdim ama yoksun msn de,nirdesin baaacım?
tuba cım seni de tebrik ederim ama ben üzülüyorum böyle aylarca gelmeyip sonra hamile olunca uğranmasına nedense
bunu da yazmadan geçemedim.

Selam canlar...ebusum yoksn ortalarda.kardelosm ve kardelenım msnde knstk ztn canlarım...semram sende ugramssn cnm sagolasn...ececım sende hoşgelmşsn cnm...tuba hayırlı olsn Allahım sag salım kucagına almak nasıp etsn sevındm senın adına.ama kardeloşa katılmadan edemıcem hatta onun yazdıgını görmeden aynı şey geçtı icimden...bunun mantıgını bende çözemedım nedense.dun neden sylemedın kı dunde ugramıstın...

hoşgeldin semra nasılsın eskisi gibi görünmüyosun nerelerdesin

çok şükür iyiym canım eskisi gibi bulantılarım beni zorlamıyor.ama inanın hiç vaktim olmuyor siteye girmeye bu işimide yapayım girerim diyorum hapımı içince hemen uykum geliyor ama aklım hep sizlerde lütfen yanlış birşey düşünmeyin çok üzülürüm

aslında baya bi oyalandım ama cevap yazılmayınca bende çıktım oğlumun okul arkadaşının doğum günü vardı .oraya gittik canım

evet canım uğradım ama kimsecikelr yoktu altta birtek birsen vardı oda çıkınca bnede kapattım .

slm arkadaslar sizlere müsdem var ANNEEEEEEEEEEEE OLUYORUM COK MUTLUYUM 1 aylik hamileyim daha 3 gün önce ögrendim , hala inanamiyorum....Allahim kerkeze nasip etsin sizleri cok seviyorum
tebrik ederim canım rabbim hayırlısıyla saglıklı kucagına almayı nasip etsin...
merak etmıştık seni canım ikinizinde iyi olmasına sevindim rabbim hayırlısıyla saglıklı kıucagına almayı nasip etsin inş...
iyi canım cok teşekkür ederim amin inş rabbim bızlerede o günleri gösterir inş hayırlısıyla...sen nasılsın emre paşayada gecmiş olsun iyi olmasınba sevindim cok öpüyorum onu...

selammmmm ben geldim nasılsınız güzel anneler veeeeeeee anne adayları

canım sende görünmüyodun epeydir iyisinizdir inş bebişin ve sen...öpüyorum ikinizide...

selam kızlar yine kimsecikler yok topikte ya...eski günlerimizi özlüyorumkızlar ben bugun ovulasyon testine başlıyorum rabbim inş vesile eder ve bebişim bu ay gelir hayırlısıyla tabiki sizlerinde inş...

Selamlarrr kimseler yok yine...peloşum hadı hayırlısı canım ıns bu testlerle yakalıcaksın yumoşu hadı bakalım.

QUOTE]

canım ya evet gec kaldım insallah canımm hayırlısı. canım hayırlı yolculuklarr sana cabuk gel özletme kendinii gelirken yağmur getr bana da:)

hepinize güzel bir hafta diliyorum canım arkadaşlarım .hepiniz iyisinizdir inşallah .
ELİFİM canım anlayışın için teşekkür ederim tatlım nasipse döner dönmez babanın duasına başlıycaz kuzum .çok öptümmm
KARDELOŞUM dün telde konuştuk zaten canım buara yoğunluktan giremedim malesef ama kaller bir gerisi mühm değil .öptüm kuzum
BİRSOŞUM saol canım şükür iyiyim aslında dişim geçti ama yine grip halleri var ya bu yıl bırakmadı yakamı hiç bukadar hasta olduğumu bilmezdim .öpüyorum sizi kuzum
DERİNİM canım bende sizi özliycem kuzum dikkat edin kendinize zaten msnde vedalaştık öpüyorum çok canom
BANUM canım arkadaşım sen nasıl oldun inşallah herşey yolundadır döndüğümde inşallah çok iyi bulurum seni
KARDELENİM kuzum sanada sınavlarında başarılar canım inşallah döndüğümde sende çok güzel haberler verirsin
SELİNAM senide çok öptüm canım görüşemedik ama kalpler bir
ANATOLİŞİM senlede konuştuk kuzum öptüm çok senide minik sıpayıda tabi
BERRİNCİM demek yağmur istiyosun tamam söz gelirken yağmur getiriem sana :))öptüm canım
PELOŞUM saol canım allah razı olsun sende inşallah çift çizgiyi yakalarsında buyıl bitmeden bombayı patlatırsın ihtiyacımız var buna
tostim,aleynam,garibim ,derdam,boncuğum,gökcem,sevcanım sizlerle karşılaşamadık çok öptüm sizide canım arkadaşlarım
hanımlar benden bukadar nasipse bu akşam yolcuyuz birdaha giremem belki çünkü işlerim var şimdiden vedalaşıyım istedim hepiniz ALLAHA EMANETSİNİZ .hepinizi çok seviyorum kendinize çok iyi bakın hakkınızı helal edin .nasipse cumartesi dönüyorum .görüşmek üzere ebroş kaçar

hayırlı yolculuklar ebrarcım allaha emanet ol

slm arkadaslar sizlere müsdem var ANNEEEEEEEEEEEE OLUYORUM COK MUTLUYUM 1 aylik hamileyim daha 3 gün önce ögrendim , hala inanamiyorum....Allahim kerkeze nasip etsin sizleri cok seviyorum
tebrik ederim canım Rabbim kucağına almak da nasib etsin inş.

ee tabi canım ben alıcı gözüyle baktım çünkü anlarım erki foto olduğunu.hemen beşik kertelim senin bu yakışıklı büyüyünde başkasına kaçmasın
güle güle ablacım hakkım varsa helal hoş olsun.hayırlı yolculuklar sağ salim git gel inşallah.öptm abla.

Canlar selammmmm...
Ayy EBUŞUMMMM dun cıkarken ıyıce konusamadık kocıs cgrmstı of ya bıde bu gece gtceksn dıye gunduz mutlaka gorusuruz dıye dusunmustm neyse hayırlı yolculuklar bıtanem bol bol eglen canım arkadasım,senı özlicem bı alo de cnm arada öptm senı...
KIZLAR BU MUBAREK GUNDE 10 KİŞİYE SELAM VERMEK COK FAZILETLIYMIS 3 MURADI OLURMUŞ ALLAHIN İZNİYLE...O ZAMANNN HEPINIZE "SELAMIN ALEYKÜM" CANIM ARKADASLARIM.
KARDEŞÇİGM ZEYNEBİNDE HEPINIZE SELAMI VARÖPÜLDUNUZ.

ALEYKÜMSELAM CANIM.hoşgeldin.nasılsın?

,
bız ıyıyız ablacıgım şükür olsun...
yola gıdecekmıssın sana hayrlı yolculuklar ablammm

aleykum selam arkadasım sana da.

benden de tum arkadaşlarıma selamun aleykum...
herkes ıyıdır ınsallah.ben gobısten sık gıremıyorum.drumuz da ıkız gebelık oldugu ıcın gobegını sıkıstırma egılmelere fılan dıkkat et dedı .erken doğum rıskını azaltmak ıcın.şükür su anlık yokmuş o risk.inşallah cok erken gelmez yawrular...facebook a gırıyorum ewet ama ona cepten gırebılıyorum.nuraya cepten yazamıyorum ogrenemedım bır turlu.sık ugrayamıyorum dıye kızmayın canlar.opuyoruz sızler...hepınızı...
peloşum cnm ovulasyona başlamışsın hayrlısı olsun mınıgın gelır ınşallah yakın zamanda...

ALEYKÜMSELAM CANIM.hoşgeldin.nasılsın?
hab tatlım iyiyim nolsun.sen yazdıgında yoktum cnm k.bkma.sende iyisin inş selinacım.
canım biliyoruz sen rahat ol sevcanım söylemiştin zaten sen iyi ol da kuzum.öptüm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…