Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Kızlar ya nerelerdesiniz siz bakıyım ben gene bugece heyheyliyim uffff yani ne güzel iki gündür iyiydim.

herekese slmlarr hayırlı cumalar arkadaslar off gec kaldım rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu mübarek günde hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaaaahhh
canım ya bende diyorum nerde kaldı berrin .neyse sağlık olsun sıkma canını allahım kabul etsin inşallah
peloşum ne demek canım seve seve
evet kuzu arada kafa dinlemek iyi geliyo aslında :))
ayyyy canımmm çok özür dilerim yaa sey benim evde saat yokk daha doğruru hepsini kaldırdım sesine dayanamıyorum abdest aldım bi baktım yetişememişim offf
berrinim önemli değil canım sağlık olsun inşallah vesile olsun dualarımız canım
ayyy canım süpersinnn ben o dediğin yarışmayı izliyodum mesela korku filmlerini de severim ama bas basa gelince korkarımm canım yaa hele de akreptenn ayyyyy
:)))valla akrepten herkes korkar be canım bende dahil ama korktuğum için onu öldüremeseydim o bizi öldürebilirdi :))
saol sevcanım allah razı olsun valla feci bişey artık çaresiz gidilcek doktora :))
sen nasılsın canım minişlerde iyi inşallah
anlaım canım kolaylıklar diliyorum ama baya merak ettim yani girmeyince
Kızlar ya nerelerdesiniz siz bakıyım ben gene bugece heyheyliyim uffff yani ne güzel iki gündür iyiydim.
oyyy kıyamam kuzen ya allahım biran önce şifa versin sana canım hep iyi ol bundan sonra inşallah
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,mutlu haftasonları inşallah hepinize.

selinam sanada güzel bir hafta sonu diliyorum canım

selam hanımlar hepinize iyi haftasonları .ya bu hafta duayı elifimizin babasına yapıcaktık ama ben rizeye gidiyorum pazartesi ve cumartesi dönücem nasipse .bu sebeple takip edemiycem .elifim kusura bakma nolur canım aniden çıktı bu gitme işi .inşallah önümüzdeki hafta yapalım canım .
evet dediğim gibi ben pazartesi yolcuyum 5 gün olamıycam aranızda canlarım hepinizi çok özliycem.neyse daha sonra vedalaşırız değilmi daha var gitmeme zaten

Selammm canlarım...ay ben bugun cok gec kalktm ya kafamı kaldıramadım yastıktan ama iyi dinlenmisim sadece bıraz bas agrım var...
EBUŞUMM deme ya ben onu unutmustm,yanı gıtcegını...valla sen gıdınce bı acaıp oluyorum cano cok özluyorumhayırlısıyla gıt gel emı.daha var dedıgın gıbı.
BANUM ya canım görusemedık.naptın gıttınmı doktora merak ettım.du bı ödemelı yapam sana.

Ayy canım amin inşallah iyi olsunda ha pipsi ya kukuşu hiiç farketmez

Sağol kuşum seninde haftaya 12 sinde dimi inşallah senin bebişinde iyi çıkacak kuşum ne olacak cinsiyeti acaba kuzunun ya merak var mı

Sağol kuşum seninde haftaya 12 sinde dimi inşallah senin bebişinde iyi çıkacak kuşum ne olacak cinsiyeti acaba kuzunun ya merak var mı

Olsun canım güle güle git güle güle gel benimde memleketim orası biliyon :) Babamın duasına haftaya başlarız o zaman gelince canım Babamın ocak ayının 2sinde başlıyo kemoları inşallah

hic valla pelicim ne yapim biseyler yapmadim baska seylerden oyaladim kendimi :)))

ama artik ara ara ara yine burdayim..... sen nasilsin hersey yollunda mi????
iyi yaptın canım bazen insana degişiklik gerekiyo:))bende iyiyim her şey yolunda cok şükür
sagol canım akşam yapınca daha iyi oluyomuş ogrendim ben derinim....

ay eboşum ya özliycez seni eger o zamana kadar görüşemessek hayırlısıyla git gel inş...cok öpüyorum seni allaha emanet ol canım...

selam kızlar yine kimse yok yaaa...hepinize hayırlı haftasonları...

Son düzenleme:

evet canım,12 sinde nasipse
cinsiyet konusunda illa bi merakım yok nedense,zaten meraklansam da boşuna heyecandan başka bişey olmicak,gene beklicem,gene beklicem diye düşünmemeye çalışıyorum elifcim.

selam canlar nasılsınız?
biz mert paşayla iyiyiz cok şkr
yarın annem gelcek yıkıcaz paşayı
herkez iyidir inş mert paşa öper ellerinizden bende gözlerinizden

slm arkadaslar sizlere müsdem var ANNEEEEEEEEEEEE OLUYORUM COK MUTLUYUM 1 aylik hamileyim daha 3 gün önce ögrendim , hala inanamiyorum....Allahim kerkeze nasip etsin sizleri cok seviyorum

slm canlarım nasılsınız biliyorum ki beni merak etmişsiniz ne olur kusura bakmayın bende bir uyku problemi oldu gece nede gündüz uyuyamıyordum uykusuzluktanhalsiz düştüm hiç bişi yapamıyordum o yüzden girmedim yanlış bişi yazarım diye çünkü uykusuzluktan kafamda yerinde değildi hergün aklım daydınız inanın şimdi bebişimde bende iyiyiz perşembe günü dr kontrolümüz vardı bebişim maşallah nazar iyiyiydi ve bebişimi tescilledik yüzde yüz kız prensesim olacak teyzeleri nazar

tugba tebrik ederim canım allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin inş

sagol canim,

allahim senin minik kizini kucagna sag saglim almak nasip etsin, annammm gurban olurum yaradana... simdi iyisin deyilmi uyku düsenin???

sagol canim,

allahim senin minik kizini kucagna sag saglim almak nasip etsin, annammm gurban olurum yaradana... simdi iyisin deyilmi uyku düsenin???

amin canım sağol inş allah cümlemizin bebişini hayırlısıyla kucaklarımıza versin inş ... canım dün gece rahat uyudum inş bundan sonrada iyi olur zaten olmazsa dr a gideceğim bu arada biz seninle tanışamadık sanırım ben seni ilk kez görüyorum nezamandır buraya takılıyorsun tatlım

banuş nasılsın canım ya çoktandır konuşamıyoruz ben malum kalabalık aileyim ancak yetişmeye çalışıyorum ama özledim sizleri
günaydın kızlar hayırlı sabahlar,mutlu haftasonları inşallah hepinize.
aferin kız selina emreciğin eski fotoları olduğunu bi sen anladın büyüsün emreye alacam seni
ebuşum sen iyimisin cano gerçi geçen konuştuk ama dişinede geçmiş olsun canım
derinim sen napan oo böcükleri ban ayolla sen ben öldürürüm senin için evde bana böcük ezen birsen derler ayrım yapmam hepsini itinayla öldürürüm

elifcim hadi hayırlısı olsun sağlıklı olsunda farketmez babanada tekrar geçmiiş olsun benim dedemde prostat kanseri tedavi gördü tekrar görme riski var ama yaşlı olduğu halde atlattı sadece ilacı alınca 2-3 gün yorgunluk yapıyo ondada dr verdiği diyete uyarsa fazla yorgunluk olmuyo inşallah hayırlısıyla atlatacak bebişini büyüyünce parklara götürecek
peloşum naber kız geçti ama olsun evlilik yıldönümü kutlu olsun seneye bebekli kutla inşallah
evet canım,12 sinde nasipse
cinsiyet konusunda illa bi merakım yok nedense,zaten meraklansam da boşuna heyecandan başka bişey olmicak,gene beklicem,gene beklicem diye düşünmemeye çalışıyorum elifcim.
kardeloşum naber kız özlemedinmi beni yafu beni kimse sormuyo hiç kimse özlememiş heral neyse olsun kız dün için kusura bakma beni altta gördünmü bilimiyorum ama emrecik hastalanınca hepinizden alıntı almıştım ama yazamadım dün 4 tane aşıyı yiyince geceye doğru hastalandı şimdi iyi sen nasılsın bulantıların nasıl oldu
selam canlar nasılsınız?
biz mert paşayla iyiyiz cok şkr
yarın annem gelcek yıkıcaz paşayı
herkez iyidir inş mert paşa öper ellerinizden bende gözlerinizden
hadi bakalım mert paşaya sıhhatler olsun

amin canim amin

ben buraya üye olali cok oldu ama 6 ay felan oldu girmeyeli biraz internetten uzaklasmak istemisdim:))

amin canim amin

ben buraya üye olali cok oldu ama 6 ay felan oldu girmeyeli biraz internetten uzaklasmak istemisdim:))

hım anladım canım hsg bende 1 veya 2 hadi bilemedin 3 haftadır giremiyordum bugün girebildim bebişinde yeniymiş çok dikkat et kendine dr a gittin mi??????????????

hım anladım canım hsg bende 1 veya 2 hadi bilemedin 3 haftadır giremiyordum bugün girebildim bebişinde yeniymiş çok dikkat et kendine dr a gittin mi??????????????

hosbuldumm:)))

evet gittim ilk resmini aldim daha cok kücük:)) 16 sinda bidaha terminim var simdiden cok heycanliyim

slm arkadaslar sizlere müsdem var ANNEEEEEEEEEEEE OLUYORUM COK MUTLUYUM 1 aylik hamileyim daha 3 gün önce ögrendim , hala inanamiyorum....Allahim kerkeze nasip etsin sizleri cok seviyorum
selam canım sevindim çok sevindim inşallah tamamına erdiririsin :119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119::119:

ececim sen kaçıncı haftandasın uykusuzluk genelde s30 dan sonra başlıyo benim öyle olmuştu uyurkende sol tarafına yat mutlaka

hosbuldumm:)))

evet gittim ilk resmini aldim daha cok kücük:)) 16 sinda bidaha terminim var simdiden cok heycanliyim

ewet şimdi küçüçük ama bak bi daki gittiğinde nasil büyümüş olacak inş her gittiğinde biraz daha büyümüş olacak her gidiş bi başka heycan taşıyor insan hele ilk hareketlerini hissettiğin zaman bambaşka oluyor ahhhhhhhhhhhh ahhhhhhhhhhhhhhhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…