Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Merhaba arkadaşlar,
Yeni katıldım aranıza.Bende anne olmak isiyorum.İlk defa adetim 17 gün geçti ama hamile olmadığımı söyledi doktorum :KK43: genel strese bağlı olabilir dedi.3.5 yıllık evliyim.2.5 sene kadar doğum kontrol hapı ile korundum.Bu sene ocak ayında korunma işini eşime bıraktım.Daha çok yeni oldu korunmayı bırakalı.Umarım bi an önce bende anne olurum.Bu konuda tafsiyeleriniz ve önerileriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
hoşgeldin canım aramıza...daha yeni bırakmışsın korunmayı sakın stres yapma rahat ol inş en yakın zamanda gelir bebişin hayırlısıyla...
selam arkadaslar nasilsiniz??? bayadir girmiyordum hepinizi özledim:KK16::KK16::KK16::KK16:
selam canım hoşgeldin evet uzun zamandır yoktun ne yaptın görüşmeyeli...
canım bende kullandım bldiğim kadarıyla anlatıyım
sabah idrarıyla kesinlikle yapmıyosun gün içersinde çok sıvı tüketmeden 4 saatlik idrarla testi yapıyosun canım başka bişeyi yok zaten .inşallah yakalarsında buaya meleğin gelir

hoşgeldiniz aramıza daha çok yeni bırakmışsınız korunmayı bünyeden bünyeye farklılık oluyo ama hapla korunduğunuz için bir müddet daha korunma modunda oluyo yumurtalıklar dilerim çok geçmeden hamile kalırsınz

selam tuğba nasılsın canım evet uzun zaman oldu nerelerdesin

peloşum hergün olmaz zaten kuzum dediğim şey hafta da bir anca yani .ozaman tabiki paylaşım kalmaz

valla ben seviyodum yaa iğrenme elbetteki oluyo ama
ay yazık ya yeni evde nasıl oluyoki akrep kötü bir durum allah yardımcısı olsun

neyse ben kaçtım hanımlar hepinizi çok öptüm
anladım canım cok teşekkür ederim amin inş rabbim vesile ederde bebişim bu sefer hayırlısıyla saglıklı beni bırakmamak üzre gelir hayırlısıyla...evet eboşum ya her gün olmaz tabiki ara sıra ayrı kalmakta iyi olur yani :))güle güle canım görüşmek üzre öptüm...
Kızlar herkese merhaba nasılsınız dua için geldim hemen cıkıcam kahvaltı yapmadım gidiyim bişiler iyim

kendinize iyi bakın hoşcakalın

selam canım iyiyim sagol sen nasılsın afiyet olsun ...görüşmek üzre...

kızlar bende cıkıyorum işlerimi yapıyım kendinize iyi bakın öpüyorum hepinizi görüşmek üzre...

peloşum mutlu edebildiysem bende çok sevinirim allahım nice güzel senelr nasip etsin inşallah bir bebişle dahada mutlu olursun .

kuzum saol ağzına sağlık .sende biran evvel hayırlı bir ev bulursun inşallah mübarek saatler hürmetine canom

boncukum nasılsın kuzum gerçi konuştuk yoğunmuşsun öpüyorum seni

ne demek canım rica ederim allahım kabul etsin inşallah
canım insanların ağzı torba değilki büzesin naapcan artık sabır dilemekten başka

saol kuzum sende benim canımsın bugün güzel gelişmeler olur inşallah çok öptüm senide

aayyyy ben yerim onu demek çok hareketli :nazar:maşallah kuzuya inşallah test sonucuda çok iyi gelicek canım .
herşey güzel gönlünce olsun demek göstermedi kendini ozaman kesin kız ve azcık utangaç saırsam :)))

aminnnn inşallah canım evet torba olsaydı çok kişininkini büzerdim heralde:)

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BERRİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

aminnnn aminnn allah razı olsun canlarım hepinizde rabbim hepimize nasip edecek insallah herseyin vakti saati var sınavımız bu ve insallah sabırla kazanırızz

hic valla pelicim ne yapim biseyler yapmadim baska seylerden oyaladim kendimi :))):nazar::nazar::emir_bebek::emir_bebek:En Büyük TÜRKİYEEn Büyük TÜRKİYE:KK8::KK8::KK53::KK53::KK49::KK49::KK35::KK35::KK35::KK16::KK16:

ama artik ara ara ara yine burdayim..... sen nasilsin hersey yollunda mi????

BERRİNİM duana canı gönülden amin diyorum MEVLAM mübarek günler mübarek ezanlar hürmetine tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin canım .herşey gönlünce olsun

sağol canım inşallahh rabbim hepimize nasip eder güzel gönüllerinize göre gönlü güzel evlatlar verir

Allah kabul etsin bu mübarek ayda günlerde yaptığımız dualarımızı.Berrincim en kısa zamanda versin müjdeyi inşallah.
Ebrar inanamıyorum sana gerçekten vurdun bide peçeteyle aldın baktın pesss:KK30:
Kızlar ben kaçıyorum hepinize güzel bi hafta sonu diliyorum

insallah canım çok sağol rabbim razı olsunn

hoşbuldum cano yaa nasılsın ?
akrep benim diğer evdede çıkmıştı hemide yatak odasında bi baktım duvarda yürüyo eşimin şöyle beyzbol sopa var onu aldım üstüne sert bişekilde vurdum ve nakavt :)))sonrada peçeteyle alıp bir müddet inceledim .ayy neyse fena olcaksınız hee

ayyy canım süpersinnn ben o dediğin yarışmayı izliyodum mesela korku filmlerini de severim ama bas basa gelince korkarımm canım yaa hele de akreptenn ayyyyy

evet berrinim sorma cnm.şuan halimı bilsen birden midem acaip şekilde bulandı ögurup duruyorum boş boş...bu konuda doktora gtsem yerı:KK43:hep dıyorum ya keşke elimde olsa.herkes igrenır huylanır belki ama sanırım benimki ilerı boyutlarda...byle bşy olmasa inan belki senelerce otururum kirasıda cok uygun...ama malesef ben byleyım...kaynvdmlerle evı ayırdgmızda çıktıgım evde tanışmıştım bunlarla ben.daha önce görmedıgım kırk ayak türü bşy nemlı ortamlarda cıkıyomus.banyoda cıkardı.orda da kabus dolu gunler yaşamştm ev bulana kadar...ev sahıbıne bın kere sordum ama bak hamamböcegıne care bulurum fare veya bska syler cıkıyomu dıye...burası yer evı böcek illa görursn,nem böcegı cıkar bıde demıstı ben anlamadım.sonradan aklıma geldı onlardan olmasn demiştm eşime:KK43:korktgm başıma geldı malesef...yanı rahat olan ınsan oturuyo kadın dıyo ben cıkanları elimle alır atarım bile ama fareye dayanamam dıyo...işte byle bırı rahat oturur ama ben:KK43:(((gördgm yerde ölduremıyorum bile.

ayy canım yaaa seni anlayabiliyorum insanın elinde olan bişey değilki bu doktora gitsen de değişir mi çok güvenemiyorum acıkcası annem hep sey derdi canım can cıkar huy cıkmaz diyee inşallah rabbim sana böceksiz bi ev nasip eder de kurtulursun bu dertten .eşinle tv sorunu yasıyormussun bide canım bende size arkadas tavsiyeesi evden tv yi kaldırın mesela benim evde yok ohh kafam rahattt :)canım burda da yazın sarı sarı kocaman hamam böcekleri oluyo ilk defa buraya geldiğimde gördüm uçuyolar birde benim ev 2. kat olmasına ragmen bi gün balkon kapısından girmiş eşim öldürdü neyse o diyo sen kaldr ben diyorum sen kaldırr neyse zorla kaldırdı sonra bana demesin mi böceğin yürüdüğü heryeri silll oda acayip tiksiniyo gecenin bi vakti basladım ev silmeyeee :)

canlarım hepinizden tekrar tekraar allah razı olsunn okadar sıkıntılı zamanıma denk geldi ki dua anlatamam bu gün kuş gibi hafif hissediyorum kendimi rabbim hepimize nasip etsin insallahhhh

Çok yoruldun ondan belin ağrıyodur dinlen biraz.

Gitmedim sabah eşim götürcekti kalkamadım şimdi düşünüyorum şimdi gitsemmi acaba diye.
ay cnm ya ıns kacırmadım senı.tam alıntıları doldurdum tel kapandı yenıden aldım of..eşınle gıt bence kuzum daha ıyı morallı olursun.
Kızlar herkese merhaba nasılsınız dua için geldim hemen cıkıcam kahvaltı yapmadım gidiyim bişiler iyim

kendinize iyi bakın hoşcakalın
cnm gule gule...bu arada eşın amelyat olmus hadı hayrlsı cok gecms olsn.umarm bu amelıyat vesılen olur cnm.
cok mutlu oldum hemde canım tekrar teşekkür ederim...amin inş eboşum rabbim hepimize nasip etsin en kısa zmanda inş...

canım bana doktorum dediki cift cizgiyi gördügün gün calışma yap bide iki gün sonra calışma yap dedi ama bende senin gibi düşünüyorum cift cizgiyi görürsem gün aşırı calışma yapcam inş...cok teşekkür ederim derinim verdigin bilgiler icin amin inş bebişimin gelmesine vesile olur hayırlısıyla...bide hangi saatlerde yapmak iyi olur sen kacta yapıyodun canım...

pelınım bunu coktan cvpladm ama sarj bıttı gonderemedm ya...testın bı saatı varmı bılmıyorm valla ben her saat yapıyodum sabah akşam:)

berrncım o ucanları bılmıyorumda normal karaböceklerden de aşırı ıgrenyorm gordugumde hatta suan yazarkende kulaklarmda kaşntı kıpırtı oluyo ıyy..sagol guzel dıleklerın ıcın cnm.

canım nedemek ya allahım kabul etsin inşallah buarada selinamda demiş zaten sen okumuycaksın tatlım bizler senin yerine okuyoruz mevlam kabul buyursun tez vakitte bebişini göndersin inşallah canım

ay beğenilmiycek gibi değilki yaa bayıldım hemde :))
canım inşallah hayırlı sonuçlar alırsın herşey yolunda gider ve 9 ay sonra yiğenimi alırsın kucağına canım
valla merak ediyoruzda onlar bizi etmiyomu ne cano ?

elifim canım arkadaşım allahım iyilik versin inanki bu hastalıkta moral çok önemli benim annemin dayısı mide kanseriydi doktorlar sadece 3 ay ömür verdi ama inanırmısın 15 yıldır gayet sağlıklı yaşıyo allahın verdiği ömür ne birgün eksik ne birgün fazla dualarımızla ve sizin desteğinizle babacığın çok iyi olcak inşallah canım .allahım hayırlı ömür nasip etsin .öptüm seni çok dualar içinde saol tatlım

banum dün msnde azda olsa konuştuk canım dişimin tutacağı varmış fenaydım yaa neyse bugünde konuştuk zaten inşallah sende çok iyi olucaksın dualarım seninle bitanem

aleynam çok geçmiş olsun allahım şifa versin inşallah bu ameliyat bebişini getirsin hayırlısıyla allahım emeklerinizi boşa çıkarmasın canım .tedavi düşünüyoruz ama zamanı değil henüz canım bir müddet sonra inşallah tekrar tüpe başlıycaz bizde

canom tahmin ettim zaten yaönemli değil dünde yoktun demek sonradan geldin evet ya sorma bir anda başladı delirdim cano yaa kafamı duvarlara vurmak istedim oderece yani

derinim hamamböceği her evde oluyo canım sen giriş kapısının arkasına bez koy bide giderler varsa onları tıka ben banyodaki giderimi bezle tıkadım hep ordan çıkıyodu meretler .şimdi sorun yok şükür .bunları takma kafaya alt tarafı hamam böceği :))kızma bana biliyorum korkuyosun:))

berrincim ah be canım malesef bizlere her söylenen batıyo aslında karşıdaki kötü niyetli değildirde konuşmayı bilmiyo insanlar seni zor durumda bıraktığının farkında bile değil.ah ah ben neler yaşadım halada yaşamaktayım .allahım bizler kadar bekletmesin sizi canım .

selam canım arkadaşlarım nasılsınız ?ben dün gece fenaydım düş ağrısı mahvetti şükür geçti ama artık kaçış yok gidicez doktora korku belasına bu ağrıyı çekiyorum :))hepinizi öpüyorum canlar
ablam gecmıs olsun ya cekmedım ama fena olurmus dıs agrısı.ıhmal etmeyesın...

cnm ya kıyamam boşver erkekler bu konuda fazla düşünmuyo sen skma canını...
Kızlar ben iyi degilim.zeynodaydım eve geldım 6da.ama 6:35e kadar kapıyı açmaya ugraştm.sinirimden tekmeledım neler yaptım..girdigimizde de bozuktu dıstan kilitlenıyodu ama açılmıyodu...neyse parmaklarım kopmadan açtm içerı girdim daha onun siniri geçmeden mutfak lavabosunda kocaman nem böcegi.nasl kaçacgmı şaşrdm üzerine domestos döktm başka çare bulamadım rabbim affetsn...aglamaktan icım cıktı 6bucuktan berı...kızlar ben napıcam ya korktgm basıma geldı.eski evden bı önceknde de cıkıyodu psikolojm uzun sure duzelmedı ruyama bile gırıyolardı...hemen ev bulmam lazım nolur abarttgmı dusunmeyın görunce ellerım ayaklarım büzüşüyo buz gibi oluyorum...:KK14:
cnm ya ben de boceklerden nefret ederım...allah kurtarsın o ewden senı bır an once hıc sınmedı senın ıcıne o ew farkındayım ınsallah yenı bıyer bulup cıkarsınız

Derinim kuşum çok üzlüdüm bende cok korkarım çünkü böcekten ama sana bişey diyim iyi geliyo lavabo için naftalin at kapı önünede naftaln at canım Banyo giderinin kapağını ac içine poset sıkıştır üstüne kapağını kapa Banyoyu yıkayacağın zaman poseti çıkar su akar Aynı şeyi tüm giderlere yap varsa başka wc de falan Cama tel taktır asla acık bırakma. Kapı önlerine pervazlara ve banyo lavabo deliklerinin içine giderlere 3-4 günde 1 sağlam böcek ilacı sık bak o zman işe yarar gelemezler haa dilerimki inşallah başka ev bulursun canım en kısa zamanda ama en azından o zmana kadar idareet emi kuşum

Ebrarım canım bencede allah bilir ömrü bende moralimi bu yüzden yüksek tutuyom bize bağıslayacak Rabbim baya bir süre diye inşallah canım benim

Teyzeleri doktordan geldik bebek iyi ama göstermedi kukuşu emin olamadık cinsiyetten:) Ama boyu posu ense kalınlığı iyiydi çok şükür Kan testinide 10 gün sonra vereceklermiş bakalım ama cok hareketliydi bir dakka durmadı sıpam benim Rabbim herkse bunları en kısaz amanda yaşamayı nasip etsin önceliklede size inşallahh
cnm gozun aydın bak korkaman gerek yok ıste hersey yoşlunda.bırdahakıne gosterır kukusunu prenses cnm :)))

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BERRİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

berrının duasına tum kalbımle amın dıyorum...tez zamanda yawrusuna kavussun ınsallah

derinim sağolasın canımm rabbim sana çok tatlı hayırlı bi evlat versinn sonrada içinin sineceği sıcacık bi yuvan olsun insallaahhh
ay amın cnm,agzndan bal damlıyor.hepımıze ınsallah cnm.

cnm ya ben de boceklerden nefret ederım...allah kurtarsın o ewden senı bır an once hıc sınmedı senın ıcıne o ew farkındayım ınsallah yenı bıyer bulup cıkarsınız

cnm gozun aydın bak korkaman gerek yok ıste hersey yoşlunda.bırdahakıne gosterır kukusunu prenses cnm :)))

berrının duasına tum kalbımle amın dıyorum...tez zamanda yawrusuna kavussun ınsallah

sarı kuşum sagol cnm ıns buluruz,en azından cok acele etmeden bakcz şmdı.bakalm hayrlısı.

Çok geçmiş olsun inşallah sayılarınız yükselir.

Bende çok özledim kızlar sizi ama çok acayip günler geçiriyorum umarım düzelicek.

Rahatsızım kardeloşum ondan giremiyorum.

Canım yaaa korkma diycem boş biliyorum bu arada en iyisi sen ev bak ve taşın kalamıyosanda git kv veya annenlerde kal ağlama kuşummm.

Bazı kendini bilmezler bilerek yapıyor sende vedr cevabını canım.

Aman geçmiş şükür canım biliyorum manevi olarak desteğiniz çok büyük bana canımsınız.

Ağlama arkadaşım bak bende üzüldüm bende korkarım böcekten ama ısırmazlar sana bişey yapamazlar öyle düşün ama psikolojini bozmadan ev bul çık.
çok çok geçmiş olsun banucum,tez vakitte iyileş inşallah
Derinim kuşum çok üzlüdüm bende cok korkarım çünkü böcekten ama sana bişey diyim iyi geliyo lavabo için naftalin at kapı önünede naftaln at canım Banyo giderinin kapağını ac içine poset sıkıştır üstüne kapağını kapa Banyoyu yıkayacağın zaman poseti çıkar su akar Aynı şeyi tüm giderlere yap varsa başka wc de falan Cama tel taktır asla acık bırakma. Kapı önlerine pervazlara ve banyo lavabo deliklerinin içine giderlere 3-4 günde 1 sağlam böcek ilacı sık bak o zman işe yarar gelemezler haa dilerimki inşallah başka ev bulursun canım en kısa zamanda ama en azından o zmana kadar idareet emi kuşum

Ebrarım canım bencede allah bilir ömrü bende moralimi bu yüzden yüksek tutuyom bize bağıslayacak Rabbim baya bir süre diye inşallah canım benim

Teyzeleri doktordan geldik bebek iyi ama göstermedi kukuşu emin olamadık cinsiyetten:) Ama boyu posu ense kalınlığı iyiydi çok şükür Kan testinide 10 gün sonra vereceklermiş bakalım ama cok hareketliydi bir dakka durmadı sıpam benim Rabbim herkse bunları en kısaz amanda yaşamayı nasip etsin önceliklede size inşallahh
maşallah kuzuya,inşallah kan sonuçları da güzel çıkar elifcim.
kardelenim ,derinim ,pelinim selam hanımlar nasılsınız
kardeloş nerde gelmemiş hatun bugün heralde minişi uyutuyo :))
yok kuzu yaaaa,meşguldüm,işim vardı diyelim.
BERRİNİM duana canı gönülden amin diyorum MEVLAM mübarek günler mübarek ezanlar hürmetine tez vakitte hayırlı bir evlat nasip etsin canım .herşey gönlünce olsun
amin amin amin,rabbim inşallah berrin arkadaşımıza ve bütün isteyen arkadaşlarıma vesile kılar okunan duaları.
selam arkadaslar nasilsiniz??? bayadir girmiyordum hepinizi özledim:KK16::KK16::KK16::KK16:
evet baya bi baya oldu sen gelmeyeli
hoş geldin tekrardan
herekese slmlarr hayırlı cumalar arkadaslar off gec kaldım rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu mübarek günde hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaaaahhh

amin canım amin.
selam derincim.:KK3::KK3:

berrının duasına tum kalbımle amın dıyorum...tez zamanda yawrusuna kavussun ınsallah[/
QUOTE]

aminn insallah çok sağol canım sende sağ salim kucagına al insallah

X