Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

evet derinim rabbim hayırlısını versin zaten insanın başına korktugu şey gelirmiş...inş kendine göre sevebilecegin bi ev bulursun canım...

sagol eboşum amin inş...ay ben ne korku filmi ne oyle böcekli şeyler ne dedigin gibi kan revan şeyleri izleyemiyorum canım benim eşimde hep oyle şeyler izler hic o yönde anlaşamayız onla...

sagol canım sizlerede maşallah rabbim kocişlerimizi başımızdan eksik etmesin yuvalarımıza huzur mutlulugu saglıgı daim etsin bide hayırlısıyla bir bebiş nasip etsin inş...

peloşum benimkide aynı canım yaa malesef ama allahtan ayrı tvler var o salona geçer filmini izler bende oturma odasında kendim izlerim tv olur biter yoksa tahammül edemiyorum :KK37:

hanımlar ben geçmişe döneyim bi sonrada çıkıcam işlerim var daha sonra görüşürüz öpüyorum sizi

kızlar bişey sorcam ben ovulasyon testi aldım kullanmaya başlıycam ama icindeki kullanma talimatını okudum yanlız kullananlardanda bilgi almak istiyorum... derinim yanlış hatırlamıyosam sen kullanmıştın nasıl yapmıştın anlatırmısın...

Merhaba arkadaşlar,
Yeni katıldım aranıza.Bende anne olmak isiyorum.İlk defa adetim 17 gün geçti ama hamile olmadığımı söyledi doktorum :KK43: genel strese bağlı olabilir dedi.3.5 yıllık evliyim.2.5 sene kadar doğum kontrol hapı ile korundum.Bu sene ocak ayında korunma işini eşime bıraktım.Daha çok yeni oldu korunmayı bırakalı.Umarım bi an önce bende anne olurum.Bu konuda tafsiyeleriniz ve önerileriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

peloşum benimkide aynı canım yaa malesef ama allahtan ayrı tvler var o salona geçer filmini izler bende oturma odasında kendim izlerim tv olur biter yoksa tahammül edemiyorum :KK37:

hanımlar ben geçmişe döneyim bi sonrada çıkıcam işlerim var daha sonra görüşürüz öpüyorum sizi

ne güzel canım ya ayrı televizyonun olması bende almayı düşünüyorum ama bu seferde bi akşam görüyoruz birbirirmizi alırsam hic paylaşımımız olmıycak diye almıyorum...bir gün bile tatili yokki birlikte gecirelim...tamam canım gorüşmek üzre cok öpüyorum seni...

Kardelenım gule gule canım cok öptum senı...
Ebusum o yarısmayı ben nasl es gecıyodum blsen ayyy!ama itiraf edıyım bı keresnde yenebılmek adına bakmaya calıstm ma ne fayda daha beter oldum...ya varya bu meretler bı acaıp.yanı sıfır eve cıksamda heran karsılasablecegm bı durum...kvnın amcakızı yenı evde oturuyo bu sene bıttı evlerı ama gel gelelım durmadan akrep cıkıyomus bebegı var bıde cok korkuyo kız..onınkı daha zor...kızlar ya kac zamandır bende kalca cıkıgı gıbı bsy oluyo bı kalkıyorum basamıyorum sag popomun tam ortası ve belım agrıyo.cok yoruldum ondan oldu bu sefer galıba.

evet canım hakkımızda hayırlısı olsun inş...

iyi olmana sevindim canım ama paşama üzüldüm ya inş cabuk atlatır...

iyiyim canım sagol evet ya soba işi zordur bende bu sene kalarufer yaptırdım rahat ettim inş sende seneye dogalgaz yaptırıp rahat edersin bu arda güzel prensesimizde iyidir inş ikinizide cok öpüyorum...

oy oy oy ben yerim onu ya maşallah cok tatlı allahım nazarlardan saklasın cok öpüyorum seni kızını ve emremizi...

canım bende seni merek etmiştim iyi olmana sevindim...int sorun da düzelmiş inş bundan sonra bol bol görüşürüz...

canım inş yeni ev size ugur getirir cok yorma kendini yavaş yavaş yap...bu arada böcekler her evde var kuzum ya benim evimde bile var apartmana oturdugum halde kurtulamıyoruz bi türlü bende nefret ediyorum gördügüm an hemen eşimi cagırıp aldırıyorum o olmayınca bişey yapamıyorum tabi öyle gezinip duruyo evde :))

amin eboşum inş bazen insan kendini umutsuz hissediyo ama bende inanıyorum hepimiz bir gün o mujdeli haberi burdan vercez inş canım...

evet banucum insanın elinde olmuyo ama sabretmemiz lazım inş daha iyisindir şimdi...

ay canım ya inan yazdıgını görmemişim hemen cıkmak zorunda kaldım iyiyim selinacım sen nasılsın...

canım ya takma kafana her kez bişeyler der umursama banda cok şeyler dıyorlar ama inan hic umursamıyorum artık doktorun sorun yok kendiniz deneyin dedigi halde hala bir sorun arıyorlar insanlar böyle malesef sunu biturlu anlayamıyorlar bizim elimizde degilki rabbim nasip etcek olcak inş...bak bu hafta dua sana okunuyo inş rabbim vesile ederde bebiş gelir en kısa zamanda inş hayırlısıyla...

eboşum canım arkadaşım benim inan ne diycemi bilmiyorum cok teşekkür ederim allah razı olsun cok duygulandım hepsi cok güzeller... amin rabbim hepimizin bebişlerini göendersin inş en kısa zamamanda hayırlısıyla canım cok cok öpüyorum seni:KK16::KK16::KK19::KK19:

selam kızlar hepiniz iyisinizdir inş ben cok iyiyim bugun butun sevdigim arkadaşlarım dogum günümü kutladı tekrar hepinize cok teşekkür ederim inanın cok duygulandım hepnizi cok öpüyorum...bu arada eboşum ben duaları akşam okuycam canım bitti yazabilirsin...
peloşum mutlu edebildiysem bende çok sevinirim allahım nice güzel senelr nasip etsin inşallah bir bebişle dahada mutlu olursun .
Peloşummmmm canım iyiki doğdunnnnnn nice mutlu yıllara kuzum!faceden kutladım buraya yazmayı unuttum...ya böcek olayı tmm her evde cıkabılır cnm ama hergun hep cıkmasndan korkuyorum ya...yanı bu korkumu nedır bılmıyorum ıgrenme.onları görunce kulaklarımın içi tık tık dıye oynuyo bakamıyorum bile.tabıkı herkes igrenır bıtek ben dgl ama elimde dgl keşke olsa.küçüklugumden berı byleym tahammulum yok.hele gorup öldurlmedyse uyuyamam o evde durdukça.psıkolojik rahatszlıgım var sanırım bu konuda:KK43:
ebuşum dişin geçmiş cok sevndım ya ins bıdaha agrımadan yaptırırsın canom.karsılaşamadık dun.banusu yakaladım az bşy konusabldk onunlada...bu arada ben dun duaları okudum cnm unuttm syliyım:KK66:
kuzum saol ağzına sağlık .sende biran evvel hayırlı bir ev bulursun inşallah mübarek saatler hürmetine canom
kızlar nasılsınız bakım :KK16:
boncukum nasılsın kuzum gerçi konuştuk yoğunmuşsun öpüyorum seni
canım hersey için çok sağol rabbim hepimizin yüzünü güldrsün rabbim sizide daha fazla bekletmesin inşallaaaahhhh.evet canım dediğin gibi insanlar konuşmayı bilmiyo üzülüyomu diyen yokk bilmiyorum canım yaa rabbimden sabır istiyorum hepimiz içinnn
ne demek canım rica ederim allahım kabul etsin inşallah
canım insanların ağzı torba değilki büzesin naapcan artık sabır dilemekten başka
Çok geçmiş olsun inşallah sayılarınız yükselir.

Bende çok özledim kızlar sizi ama çok acayip günler geçiriyorum umarım düzelicek.

Rahatsızım kardeloşum ondan giremiyorum.

Canım yaaa korkma diycem boş biliyorum bu arada en iyisi sen ev bak ve taşın kalamıyosanda git kv veya annenlerde kal ağlama kuşummm.

Bazı kendini bilmezler bilerek yapıyor sende vedr cevabını canım.

Aman geçmiş şükür canım biliyorum manevi olarak desteğiniz çok büyük bana canımsınız.

Ağlama arkadaşım bak bende üzüldüm bende korkarım böcekten ama ısırmazlar sana bişey yapamazlar öyle düşün ama psikolojini bozmadan ev bul çık.
saol kuzum sende benim canımsın bugün güzel gelişmeler olur inşallah çok öptüm senide
Derinim kuşum çok üzlüdüm bende cok korkarım çünkü böcekten ama sana bişey diyim iyi geliyo lavabo için naftalin at kapı önünede naftaln at canım Banyo giderinin kapağını ac içine poset sıkıştır üstüne kapağını kapa Banyoyu yıkayacağın zaman poseti çıkar su akar Aynı şeyi tüm giderlere yap varsa başka wc de falan Cama tel taktır asla acık bırakma. Kapı önlerine pervazlara ve banyo lavabo deliklerinin içine giderlere 3-4 günde 1 sağlam böcek ilacı sık bak o zman işe yarar gelemezler haa dilerimki inşallah başka ev bulursun canım en kısa zamanda ama en azından o zmana kadar idareet emi kuşum

Ebrarım canım bencede allah bilir ömrü bende moralimi bu yüzden yüksek tutuyom bize bağıslayacak Rabbim baya bir süre diye inşallah canım benim

Teyzeleri doktordan geldik bebek iyi ama göstermedi kukuşu emin olamadık cinsiyetten:) Ama boyu posu ense kalınlığı iyiydi çok şükür Kan testinide 10 gün sonra vereceklermiş bakalım ama cok hareketliydi bir dakka durmadı sıpam benim Rabbim herkse bunları en kısaz amanda yaşamayı nasip etsin önceliklede size inşallahh

aayyyy ben yerim onu demek çok hareketli :nazar:maşallah kuzuya inşallah test sonucuda çok iyi gelicek canım .
herşey güzel gönlünce olsun demek göstermedi kendini ozaman kesin kız ve azcık utangaç saırsam :)))

slm kızlar pazar pazartesi ve salı günü oruçlu olmak cok sevapmış
1 güne 30 gün sevabı yazılıyormuş
pazar muharremim 9.
Pazartesi 10.
Salı 11. Günü

aşure günü muharremin 10. Günü 1000 ihlas cekmek cok sevapmış o gün bol bol dua edelim
hocamız sohbette bunlardan bahsetmişti sizlerlede paylaşmak istedim herkes faydalansın böyle mübarek günlerden tutabilirsem bende oruçları tutmayı istiyorum inş. Allah nasip eder
tosticim saol canım paylaşımın için ALLAH razı olsun inşallah bende tutmaya çalışıcam
hayırlı cumalar hepinize
derinim yeni evinde böcekler çıkmış hemde çok korkuyormuşsun umarım böceklerin evden gitmesi için bi çözüm bulursun bu sene bizim evde bende akrep gördüm canım evi ilaçlattık bi tanesi mutfak lavabosunda duruyodu eşimi aradım geldi allatan ölü die elimle alıp atmaya kalkışmadım megerse yaşıyomuş eşim öldürdü :KK43: umarım başka varsada evde ölmüştür :KK43:
pelincim dogum günü kutlu olsun canım nişe yaşlara gir saglıkla umarım yeni yaşında yeni yıla girerken bebeginde senle olur mutlu yıllarrrrrrrrrrrr....
ebroşum dişin agrıyomuş umarım geçmiştir çok geçmiş olsun bitanem allah şifa versin
boncugum sen nasılsın geçen face te bi yazı yazdın neti alabildin mi kardeşinden die evime geldim canım ogün benim net gidip geliyodu yazdıgım cevap gelmedi galiba sana o yüzden burda yazdım tekrardan:)

canım nasılsın sanada hayırlı cumalar
evet ya buara hastalıkla imtihandayım ama şükür geçti
demek sende akrep buldun ay fena ya insan sonrasında tırsıyo başkada çıkarmı diye ama şükür bende çıkmadı .
kuzumu ve seni çok öpüyorum canım

Pelinim valla ben ovulasyonları hergun yapıp duruyodum.bzn gun asırı yaptm.benım adet döngusu uzun oldugu ıcın yumurtlama gunlerı hesaplayamıyorum hıc.sen duzenlısın..şmdı adetının 12.gununde basla gün aşırı yap cnm.18.gune kadar fln.ama yınede daha ıyı bılen bırı syler kuşum.hayırlı olsn hadı ıns yakalarsn.ama koyu cizgiyi yakaladın dıyelım o gunu ve ertesı gunude kacırma.catlamaya denk gelsn.

kızlar bişey sorcam ben ovulasyon testi aldım kullanmaya başlıycam ama icindeki kullanma talimatını okudum yanlız kullananlardanda bilgi almak istiyorum... derinim yanlış hatırlamıyosam sen kullanmıştın nasıl yapmıştın anlatırmısın...
canım bende kullandım bldiğim kadarıyla anlatıyım
sabah idrarıyla kesinlikle yapmıyosun gün içersinde çok sıvı tüketmeden 4 saatlik idrarla testi yapıyosun canım başka bişeyi yok zaten .inşallah yakalarsında buaya meleğin gelir
Merhaba arkadaşlar,
Yeni katıldım aranıza.Bende anne olmak isiyorum.İlk defa adetim 17 gün geçti ama hamile olmadığımı söyledi doktorum :KK43: genel strese bağlı olabilir dedi.3.5 yıllık evliyim.2.5 sene kadar doğum kontrol hapı ile korundum.Bu sene ocak ayında korunma işini eşime bıraktım.Daha çok yeni oldu korunmayı bırakalı.Umarım bi an önce bende anne olurum.Bu konuda tafsiyeleriniz ve önerileriniz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
hoşgeldiniz aramıza daha çok yeni bırakmışsınız korunmayı bünyeden bünyeye farklılık oluyo ama hapla korunduğunuz için bir müddet daha korunma modunda oluyo yumurtalıklar dilerim çok geçmeden hamile kalırsınz
selam arkadaslar nasilsiniz??? bayadir girmiyordum hepinizi özledim:KK16::KK16::KK16::KK16:
selam tuğba nasılsın canım evet uzun zaman oldu nerelerdesin
ne güzel canım ya ayrı televizyonun olması bende almayı düşünüyorum ama bu seferde bi akşam görüyoruz birbirirmizi alırsam hic paylaşımımız olmıycak diye almıyorum...bir gün bile tatili yokki birlikte gecirelim...tamam canım gorüşmek üzre cok öpüyorum seni...
peloşum hergün olmaz zaten kuzum dediğim şey hafta da bir anca yani .ozaman tabiki paylaşım kalmaz
Ebusum o yarısmayı ben nasl es gecıyodum blsen ayyy!ama itiraf edıyım bı keresnde yenebılmek adına bakmaya calıstm ma ne fayda daha beter oldum...ya varya bu meretler bı acaıp.yanı sıfır eve cıksamda heran karsılasablecegm bı durum...kvnın amcakızı yenı evde oturuyo bu sene bıttı evlerı ama gel gelelım durmadan akrep cıkıyomus bebegı var bıde cok korkuyo kız..onınkı daha zor...kızlar ya kac zamandır bende kalca cıkıgı gıbı bsy oluyo bı kalkıyorum basamıyorum sag popomun tam ortası ve belım agrıyo.cok yoruldum ondan oldu bu sefer galıba.
valla ben seviyodum yaa iğrenme elbetteki oluyo ama
ay yazık ya yeni evde nasıl oluyoki akrep kötü bir durum allah yardımcısı olsun

neyse ben kaçtım hanımlar hepinizi çok öptüm

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BERRİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Amin canı gönülden amin Allahım tez zamanda nasip etsin.
hoşbuldum cano yaa nasılsın ?
akrep benim diğer evdede çıkmıştı hemide yatak odasında bi baktım duvarda yürüyo eşimin şöyle beyzbol sopa var onu aldım üstüne sert bişekilde vurdum ve nakavt :)))sonrada peçeteyle alıp bir müddet inceledim .ayy neyse fena olcaksınız hee
Güçlü kadınnnnnn:KK53::KK53::KK53:
evet cnm benım fena fobm var hemde konustk ztn bebem.cok öptm.ıns sınavın harıka ötesı gecer kuzum calısmanın karsılıgını en ıyı sekılde alırsn ıns.

canım arkadasm benım,ıyı olacaksn hemde bomba gibi.sen ve senın gıbı ıyı yureklı herkes herseyn en guzelını hakedıyor...amannn benı boşver uzulme cnm benım,hastayım ben hasta:)töbe yarabbm yaaa.

canımmmm kukuş demşsn ya koptummmmm!ay onun kukuşunu yiyim haha.MAAŞALLAH mınık kuşa cnm...hersey cok guzel gıdıyomus cok şükür..o zilliyi kucagına alıp kokladıgın gunlerıde göstersn rabbım.

günaydın kuzum sagolasn sanada hayrlı cumalar...aminnn...
Kızlar herkese hayırlı cumalar...Dualarımız hayırlısysa kabul olsun ıns.hepınızı cok öpüyorum.
Sağol canım benim sende iyi olucan ne hastası bir çok insanda var.
ayy ne geldi bide aklıma derinim :KK60::KK60::KK60:düşünsene ilerde çocuk olunca börtü böcük görcek anneee böcek var dicek biz çocuğa korkma yavrum bişe olmaz dicemize ondan önce kaçar gideriz valla :KK52::KK52::KK52::KK52:
::)))))):KK9::KK9::KK9::KK9:
slm kızlar pazar pazartesi ve salı günü oruçlu olmak cok sevapmış
1 güne 30 gün sevabı yazılıyormuş
pazar muharremim 9.
Pazartesi 10.
Salı 11. Günü

aşure günü muharremin 10. Günü 1000 ihlas cekmek cok sevapmış o gün bol bol dua edelim
hocamız sohbette bunlardan bahsetmişti sizlerlede paylaşmak istedim herkes faydalansın böyle mübarek günlerden tutabilirsem bende oruçları tutmayı istiyorum inş. Allah nasip eder
Sağol canım paylaşımın için.
Derinim kuşum çok üzlüdüm bende cok korkarım çünkü böcekten ama sana bişey diyim iyi geliyo lavabo için naftalin at kapı önünede naftaln at canım Banyo giderinin kapağını ac içine poset sıkıştır üstüne kapağını kapa Banyoyu yıkayacağın zaman poseti çıkar su akar Aynı şeyi tüm giderlere yap varsa başka wc de falan Cama tel taktır asla acık bırakma. Kapı önlerine pervazlara ve banyo lavabo deliklerinin içine giderlere 3-4 günde 1 sağlam böcek ilacı sık bak o zman işe yarar gelemezler haa dilerimki inşallah başka ev bulursun canım en kısa zamanda ama en azından o zmana kadar idareet emi kuşum

Ebrarım canım bencede allah bilir ömrü bende moralimi bu yüzden yüksek tutuyom bize bağıslayacak Rabbim baya bir süre diye inşallah canım benim

Teyzeleri doktordan geldik bebek iyi ama göstermedi kukuşu emin olamadık cinsiyetten:) Ama boyu posu ense kalınlığı iyiydi çok şükür Kan testinide 10 gün sonra vereceklermiş bakalım ama cok hareketliydi bir dakka durmadı sıpam benim Rabbim herkse bunları en kısaz amanda yaşamayı nasip etsin önceliklede size inşallahh
Maşallah canım inşallah kanda gtemiz çıkıcak.

Banummmm hg cnm.naptn kuzum?
Oya hg aramıza.daha yenı bırakmsn korunmayı,ıns olur.
Tuba sende hg evet yoktn naptn bakalım?
Ebuşum sagol canom ıns buluruz bı evcık.tertemız olmasını dılıyorum önce.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen BERRİN arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

berrin duana canı gönülden AMİN diyorum ALLAHIM kabul eder İNŞALLAH SANA VE İSTEYEN HERKESE ALLAHIM HAYIRLI SAGLIKLI EVLATLAR NASİB ETSİN İNŞALLAH

Çok yoruldun ondan belin ağrıyodur dinlen biraz.
Banummmm hg cnm.naptn kuzum?
Oya hg aramıza.daha yenı bırakmsn korunmayı,ıns olur.
Tuba sende hg evet yoktn naptn bakalım?
Ebuşum sagol canom ıns buluruz bı evcık.tertemız olmasını dılıyorum önce.
Gitmedim sabah eşim götürcekti kalkamadım şimdi düşünüyorum şimdi gitsemmi acaba diye.

Kızlar herkese merhaba nasılsınız dua için geldim hemen cıkıcam kahvaltı yapmadım gidiyim bişiler iyim

kendinize iyi bakın hoşcakalın

peloşum mutlu edebildiysem bende çok sevinirim allahım nice güzel senelr nasip etsin inşallah bir bebişle dahada mutlu olursun .

kuzum saol ağzına sağlık .sende biran evvel hayırlı bir ev bulursun inşallah mübarek saatler hürmetine canom

boncukum nasılsın kuzum gerçi konuştuk yoğunmuşsun öpüyorum seni

ne demek canım rica ederim allahım kabul etsin inşallah
canım insanların ağzı torba değilki büzesin naapcan artık sabır dilemekten başka

saol kuzum sende benim canımsın bugün güzel gelişmeler olur inşallah çok öptüm senide

aayyyy ben yerim onu demek çok hareketli :nazar:maşallah kuzuya inşallah test sonucuda çok iyi gelicek canım .
herşey güzel gönlünce olsun demek göstermedi kendini ozaman kesin kız ve azcık utangaç saırsam :)))
cok mutlu oldum hemde canım tekrar teşekkür ederim...amin inş eboşum rabbim hepimize nasip etsin en kısa zmanda inş...
Pelinim valla ben ovulasyonları hergun yapıp duruyodum.bzn gun asırı yaptm.benım adet döngusu uzun oldugu ıcın yumurtlama gunlerı hesaplayamıyorum hıc.sen duzenlısın..şmdı adetının 12.gununde basla gün aşırı yap cnm.18.gune kadar fln.ama yınede daha ıyı bılen bırı syler kuşum.hayırlı olsn hadı ıns yakalarsn.ama koyu cizgiyi yakaladın dıyelım o gunu ve ertesı gunude kacırma.catlamaya denk gelsn.

canım bana doktorum dediki cift cizgiyi gördügün gün calışma yap bide iki gün sonra calışma yap dedi ama bende senin gibi düşünüyorum cift cizgiyi görürsem gün aşırı calışma yapcam inş...cok teşekkür ederim derinim verdigin bilgiler icin amin inş bebişimin gelmesine vesile olur hayırlısıyla...bide hangi saatlerde yapmak iyi olur sen kacta yapıyodun canım...

valla ben aylardir internet basina gemiyordum canim isemiyordu :KK52::KK52::KK52: eeeee ne var ne yok bakalim yeni gelismeler oldu mu ben yokken:21::21::21:

herekese slmlarr hayırlı cumalar arkadaslar off gec kaldım rabbim hepinizden razı olsun rabbim bu mübarek günde hepimize hayırlı evlatlar nasip etsin inşallaaaahhh

X