Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Oyy maşallah kuzuya Allah sağlıkla kucağına alıp büyütmeyi nasip etsin kuşum. Bende Perşembe gidcem ama korkuyom tabi bu korku gecmiycek galiaba hiçç

evet canım geçmicek bu korkular ama bu da hayatın bi cilvesi.
inşallah güzel sonuçlar alırsın.
unuttum galiba,sen ikili yaptırmış mıydın elifcim?
bi testler yapıldığını hatırlıyorum da ikili miydi acaba?

Son düzenleme:
günaydın hanımlar
kardelen bi sen varsın canımcım nasılsınız minişinle

çok şükür tosticim,iyiyiz inşallah
mide rahatladıkça daha da iyi oluyoz.
bugün yemek yapabileceğimi düşünerek seviniyorum.
eşim bu sıra geç geliyo,bide geldikten sonra yemek yapıyo ve yiyoz,ben pek ayakta kalamıyodum çünkü.
sanırım artık hafifliyo.
genede bebiş sağlıklı olsun da,biz her şeye razıyız.

sen nasılsın,senin için nasıl geçiyo günler.
banucum sen de alttasın canım,senle karşılaştığıma sevindim,epeydir görüşemedik.
zeynep nasıl canım,çok güzeldir di mi o şimdi?

saol canım Allah razı olsun.seninde kırmızılar gelmiş Rabim inşallah sağlıklı bir hamilelik nasib eder canım.ovulasyon testinde umarım bebişe vesile olur canım.öptm.
Selinam,pelinim üzüldüm adet olmanıza ama yapcak bşy yok bu ay icin de hayırlısı buymus kızlar.ALLAHIMönümüzdeki aya yüzünüzü güldürsün inşallah,cifte sevinç yaşarız öbür ay.
hayırlısı derinim ya.biliyosun ya ben ne kadar istesemde Rabbim nasib etmedikten sonra olmıcak bunu kazıdım artık beynime.Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah diyorum.Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün inşallah canım.
aman da benim yeğenime demek rahatı yerinde.maşallah Allahım nazarlardan saklasın inşallahRabbim hep böyle dr dan güzel haberlerle dönmeni nasib etsin canım.nasılsın bugun?
selinacım duana canı gönülden amin diyorum rabbim gönlüne göre versin inş.

saol canım Allah razı olsun.inşallah Rabbim hepimizin gönlüne göre versin canım.sen nasılsın yeğenim nasıl?

günaydınn kızlar hayırlı sabahlar,mutlu hafta sonu olsun inşallah.ben bugun sancıdan yana biraz daha iyiyim sanırım ağrım var ama kıvrandırmıyo şükür.akşama da misafirim var hazırlık yapıyorum bi yandan.herkes iyidir inşallah.ya derinim sen kırmızılardan bahsetmedin hiç gelmedi dimi senin daha.inşallah ummadığın yumurta bebişi bulmuştur.

canım kardeşim çok saol güzel duaların ve düşüncelerin için .evet inanılmaz pozitifim hep böyle olurum umarım .çünkü şu bir gerçekki olumlu düşünmek çok önemli biz doktorlar sayesinde olumlu düşünemiyodukki .neyse inşallah herşey güzel olucak .senide bebişide çok öptüm canım
saol cano yaa allah razı olsun inşallah herşey güzel olur hepimiz için .zaten bol bol konuştuk
peloşum saol canım arkadaşım bunu yürekten dediğini biliyorum bende aynı şekilde emin ol .hepberaber güzel günler görelim inşallah kuzum
ebroşum çok çok sevindim moralinin yerine gelmesine,her şeyin yolunda olmasına,tüm üzüntülerinin geride kalmasına.
inşallah bu moralle çifter çifter gelir yavruşlar.
seviyorum seni
saol canom benim allah razı olsun inşallah dediğin gibi olur çifter çifter gelirler :))bende bende
canım kuzenim yaa çok saol allah razı olsun güzel kalplim benim hepimiz güzel günler görelim canım iyki varsınız
önemli değil aleynam alledildi nasılsa sorun yok mevlam kabul etsin
amin diyorum duanada allahım hepimize hayırlı evlatlar versin inşallah
sevcanım ağzına sağlık kuzum allahım kabul etsin inşallah
canımsın yaa çok teşekkür ederim selinam valla açıkcası bende çok mutluyum hem sorunun çok önemli olmamasına hemde yumoş rezervinin ve rahimin iyi durumda olmasına .allahım kimseye taşıyamıyacağı yükler vermesin .hep güzellikler olsun hayatımızda inşallah .
evet bu ara kadınlara taktım insanı öyle kötü durumlara sokuyolarki ben kendimi işe yaramaz bir kadın olarak gördüm hatta eşime ayrılalım bile dedim .ne acı yaa durum nekadar kötü olursa olsun azcık yapıcı olmalı insan .
Ebrarcım duayı okudum canım.Selinam Allah kabul etsin muradlarımızı hakkımızda hayırlı kılsın.Benim misafirlerim gelicek duaya kalamıycam hemen çıkmam lazım.Hepinize hayırlı cumalar arkadaşlar
kuzum ağzına sağlık allahım kabul etsin dün bolca konuştuk zaten
canım benim az kaldı sabır inşallah çıkarsın tehlikeli dönemler geçince
cano valla öyle bi uyuumki sorma :))
ee sende bu ara stres sıkıntı yorgunluk çok normaldir .cano o yeni ev sana öyle güzellikler getirsinki tek dileğim bu ilk söylediğindede öyle hissetmiştim dilerim öyle olur şimdiden hayırlı olsun
canım hayırlısı olsun üzülmek yok zaten inşallah enkısa zaanda mevla yavrucuğunu göndersin
peloşum hayırlısı olsun canım inşallah bu ay testlerde vesile olurda gelir yavrun canım
oyyy maşallah kuzuma yerim ben onu hep iyi olun canım allahım sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin teyzeside yaza uğrayıp onu sevsin
nasılsınız kızlar ??

aklım dağılsın diye bi konu açtım belki dikkatinizi çeker katılmak istersiniz ?

http://www.kadinlarkulubu.com/bulus...zlere-kutlu-olsun-hadi-bayanlar-cekilise.html
canım hayırlı olsun uğrayıp bakıcam inşallah

selinam kolay gelsin bitanem öptüm seni

selam hnımlar hepinize hayırlı bir hafta sonu diliyorum
ayrıca HİCRİ YILIMIZDA HAYIRLI OLSUN İNŞALLAH .güzellikler getirsin hepimize
unutmadan DERDAMA teşekkür etmek istiyorum .duaların hepsine katılıyor msndende olsa bildiriyo bana .derdam bizi unutmadığın için saol canım .
tabiki BİRSOŞUMUZDA var oda herkese okuyor .
tek tek hepinize teşekkürler canlar bu hafta duamız BERRİNE lsteyi yaptım haber veririm sizlere .görüşmek üzere

kadelencim selinacım biz rahat döneme girdik cok şükür bebeğim beni yormuyor artık inş. böyle gecer
ebrar ablacım bende seni cok öpüyorum

iyi hafta sonları kızlar ayy ben grip oldum cok fenayım
evde maskeyle dolaşıyorum paşamada gecmesin diyee pooff:2::2::2::2:

amin selinacım amin.
sabah misafirden hiç bahsetmediydin kız,aaaa,bana haber vermeden nasıl misafir kabul edersin
amin canım amin,inşallah yaza sen de karnın burnunda gelirsin burayaahanda böyle
kadelencim selinacım biz rahat döneme girdik cok şükür bebeğim beni yormuyor artık inş. böyle gecer
ebrar ablacım bende seni cok öpüyorum

inşallah hep böyle devam etsin tosticim.
kızlar gene kimsi yok yaaaaaaa,hadisenize

yok canım işte persembe kısmetse hersey yolundaysa yapacaklar testi

Canlarımmmm yorgun savaşçınız geldi:)off guldugume bkmayn cok asırı yoruldum ya.dahada ıs var...camlar silinmedı ve banyoyu yıkamadım...badana oldu ve mutfagı temızledım.yerlerı ve tavanları sildim öldüm yaakv ve annem yaptı badanayı sagolsnlar.yarn da taşıcaz...kızlar rabbime nankörluk dgldr ıns ama ben bugun dokunana agladım hep agladım hic mutlu dglm buraya tasınacagm ıcın...abarttgmı dusunmeyn...ınanın hic ayagım gtmıyo ama mecburum.yınede şükür dıyorum burası olmasaydı evsahibınle ters duscektk bu sefer...eşm ztn hicbişeyı kurmycam başka ev bkcz diyo ama yinede badanasz olmazdı ne kadar kalcz bellı dgl...yanı kızlar benım asıl sorunum evın içi dgl ev guzel ama ben bahcesı olan evlerden oldum olası korkmuşumdur börtu böcek vs...benden kaynaklı elimde dgl.keşke rahat bı ınsan olsamda korkmasam...ay nyse cok uzattm.byle yanı durum.

hepinize ii geceler diliyorum bende başka kimsede yok :) bayramdan sonra malatlaya gittim geldim hiç ugrayamadım inş herkes iyidir geçmişe bakmadım kızlr kusura bakmayın
derinim yeni eve taşındınız mı inş yeni evinde bebeginle olursun
ebroşum senlede tlf de konuştuk canım çok ge.miş olsun inş herşey çok güzel olucak canım bugünlerde geçicek rabbim hepinizi sevindiricek
kardelencim test sonucun güzel çıkmış çok sevindim bebişinde saglıkla gelsin inş
uebeşlim sende test yaptırıcan galiba inş bebiş iyidir güzel haberler alırsın sende
pelincim adet olmuşsun umarım son adet ooldugun ay bu ay olur
diger kızlar hepinizi çok öpüyorum inş kib ii geceler

Gökçem hoşgeldın cnm.bende gecen merak etmştm senı gırmedn bayadr..gökçem nasıl son görustgmzde hastaydınız...sagol bu arada.ev yarın taşınıyo...hayırlısı artık kuzum...
SELİNAM sahı unutmusum cnm cvp vermeyi...adeti sormuşsun..geçen ay 29ekim akşamı oldum.normal sartlarda 3 gun var cnm...ama benım gecikecegı ıcın gün veremıyorum biliyosun.
Ben banuşumu özledimmmmmmmmmnmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmnmmmmmmmmmm!!!!!!

İnşallah selinacım bunuda yenerim çok zor bişey anlatamam.
Amin Allahım kabul etsin okunan duaları.
Tabiki canım şükür buldun.
Ne mutlu canım hep böyle gitsin inşallah.
Canım hemen çıkmak zorunda kaldım kusura bakma.
Geçmiş olsun canım.
Canım ya lütfen rahat ol camlarda tel varsa hiç korkma hiç bişey olmaz annemlerin köydeki evide yer evi ama hiç böcek girmiyor ilaç yaptırırsın sonra korkma bence o ev yazın güzel olucak hem bak deprem söylentileri var tek katlı ev daha korkusuz uyursun dimi.
Bende çok özledimmmmmm seni okuyunca içim bir tuhaf oldu kız ben sizi çok seviyorummmmm.

Kızlar iyi geceler hepinizi özledim ama o kadar zor günler geçiriyorumki içime basan sıkıntılardan bir türlü kurtulamadım bazen azlıyor ama tam anlamıyla geçmedi ondan dolayıda burayada giremiyorum beni mazur görün duaya gelicektim selinacım ama çok acil bir iş çıktı sakın kırılma olurmu canım ama inan o saatte amin dedim dua ettim.

günaydın hanımlar hayırlı pazarlar
ebrar ablacım berrinin duasını okudum allah kabul etsin
peloş adet olmuşsun kuşum sağlık olsun gelecek bebişin öyle yada böyle allahın izniyle korkma canım
elifcim inş. testlerin temiz cıkar cok stresli bir olay şu test işleri bende 3 lünün sonuçlarını bekliyorum
bu gün pazar herkes koçişinin koynunda mışıl mışıl uyuyor bende akşamları tv karsısında uyuyakalıyorum erkenden sabahta böyle erkenden uyanıyorum bebişi besliyorum

Hayırlı pazarlar kızlar...BANUŞUMbende senı cok sevıyorum ve bu sıkıntılarının rahatsızlıgının biran önce geçmesini diliyorum.şu ev olayı hallolsn da göruselım ıns özledm gerçekten.
TOSTİM doyur bebisi doyur olsn erken kalkarak en iyisini yapıyosun.inş minign testlerde iyi cıkar cnm.
Kızlar tüm ev toplandı ama bende bittm.şmdi kocişle babasının gelmesını beklıyorum ışyerınden patronunun minibüsünü almaya gittiler...off,bu ev daha oraya grcek ve yerlescek.ALLAHIM çabucak bitsn herşey nolur.

MERHABA arkadawlar.ismim VEFA.BEN BAKUDENIM.BU siteyi cok beyendim .Ben evliyim 2 kizim var.3cu cocuk icin hazirliqlilar goruyoruz,bir az cok ara verdiyim icin,,kendimi hazir hiss etmiyorum,bu siteye girdim sizlerin konuwmalarinizi okudum ,cok beyendim namaz kilmayla elaqeli bolmeyi,bende namaz kiliyorum,ve duwunuyorumki inwallah gebelikdede kilacam zamanla.mende gebelik kultur yolla olacaq wimdi hazirliqlar gediyor,bir az korkum var ama ALLAHA BIRAKTIM HERWEYI.inwallah anne olanlara ALLAHIM YARDIMCI OLUR.

çok geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah mert beye geçmez ya
inşallah canım inşallah
ayyy kıyamam sana yaa offf niye böyle yaparsın canom azcık rahat ol nolur yaa inşallah başka ev bulursunuzda biran evvel çıkarsın ordan canım yoksa galiba huzurlu olamıycaksın .offf üzülme nolur yaa
gökcem kankam evet konuştuk senle şimdi daha iyiyim saol canım siz naapıyosunuz cadı kuzu nasıl :)))
kuzen yaa kıyamam biran önce iyileşirsin inşallah inanki özledim bende eski günleri iyileşde gece kopmalarımıza devam edelim inşallah bitanem
tostim saol canım ağzına sağlık allahım kabul etsin
demek sende yavruşu erkenden besliyosun yarasın kuzuya canım öptüm seni
cano hayırlısı olsun allahım kolaylıklar versin inşallah çabucak yerleşirsin canım

merhabalar hoşgeldiniz aramıza dilerim mevla gönlünüze göre verir ..

hepinize güzel bir haftasonu diliyorum hanımlar hepiniz yisinizdir inşallah
ya ben garibimi çok merak ettim inşallah herşey yolundadır hiç bukadar uğramamazlık etmezdi hayrolsun inşallah
hepinizi öpüyorum görüşmek üzere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…