Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selina Derinim kızlar ikinizinde inşallah olacak cok yakında böyle heveslenip olmaması cok üzüc biliyorum o yüzden sitedeki arkadaşlardanda rica ediyorum elbetteki kimse kötü niyetli değil iyi niyet ve umutlarla hamile olunacağına dair tabiri caizse havaya sokuluyo ama olmayınca hayal kırıklığını sadece o insanlar yaşıyor o yüzden drim ki arkadaşlarım moral vermek ayrı ama kimsenin tam belli olmadan kesin hamilesin sen bence falan dememek lazım bir daha diyorum aman nolur kimse alınmasın çok üzülürüm sadece iyi niyet bile olsa eğer hamile değilse karsı tarafın ne kadar üzülecğini düşünelim derim ben Temkinli olmakta fayda var bence kızlar ama inşallah önümüzdeki aylarda inşallah hayırlı haberler alıczaaz

Ebrar banucum Anatolia Pelin Berrin diğer arkadaşlar sizler nasılsınız Ebrarım canım ben okurum canım bu arada okuyunca sana telde mesaj atıyom okudum diye alıyosun dimi msjarı canım kanaman noldu bu arada canım

Ebuşum sagol bitanem inş hersey iyi olacak hepımız ıcın...evet banuşum iyi gezmistir bugun oh cnm benım.ıns da ıyıleşmiştir...gece görusuruz canom.
Cicilim sevındım sonunda aldı memişi mertçik MAŞALLAH cnm.
Elifim hoşgeldin cnm nasılsın?

Elifim ınş cnm bundan snrası guzel olur...aslına bakarsan kim ne derse desın ınsan kendısı umutlanıyo en basta...benım anlatmalarıma göre fikir yürütüyo herkes dogal olarak...evet herkes cok ıyı nıyetlı ve hamiş olunsun ıstedıgımız ıcın ben de dahıl kendım ve herkes ıcın heyecanlanıp ümitlenıyoruz,ümitlendırıyoruz elde olmadan...bende örnek olarak pelıne hep hamış oldugunu dusunuyorum dedım ama dglmıs öyle olunca kötu oldum...vallahı ümitlenmek önemlı dglde ben kendi üzülmemden çok sizi düşündüm bu kadar heveslendrdm kaç gün başınızı agrttm diye,bıde asılamadan berı ben genelde ümitszdım sizlerin destegyle umutlu dusunmeye başladım...ins herşey guzel olur ya hepımız icin tek dilegım bu.

Gunaydın kızlar mutlu pazarlarr..
Test yaptımda.merak ettırmeden yazım dedım.tek cızgı cıktı.kırmızılar tesrıf etmedı.testtende huylandım aslında 3dk fln hıcbır cızgı yoktu.sonradan 1tane negatıf olan belırdı.boyle ıste.sımdıde acaba test bozukmuydu dıyorum.
O da olabilir elbette nasılş pozitif sonuç veriyorsa negatifde verebilir.
Selam hayırlı gunler canlar...
Pelınım hic sanmam tatlım ya,bugun kanama normale döndu devam edıyo cnm.yarın gtcem bakalım.tekrar aşılama olcam ama ara vermelı mıyım doktor karar vercek artık.
Selinam aynen bencede bozuk.kontrol cızgısı yarım dakıka gecmeden cıkması gerek.o zor cıktysa ıkıncı cızgı nasn cıksın garipçik:)sen yap bı tane daha.ay test yaptm deyınce kalbım çarptı.
Anatolişim bugun pazar cnm,dun doktor yoktu pazartesıye kaldı.artık bebek varmı dıye dgl de aşılamaya baslamak icin gtcem sanırım.
Kızlar bugun adet normal bı şekılde gelıyo agrıyla bırlıkte,yanı bebıs yok malesef.hepımıze heyecan oldu ama..olmadı.napalım kısmet...dun geceden berıde cok fena mıdem bulanıyo off kusucak gıbıyım hep bı yandan karnım:KK43:(
Üzülme canım sakın:KK43:((
selam kızlar.keşke düşündüğünüz ve benimde düşündüğüm gibi olsaydı.test bozuktu buna eminim ama alt takım bozuk değil.kırmızılar teşrif etti normal adet görüyorum yani.derincim sende adet başlamış hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım.umarım Rabbim çok bekletmeden gönderir bebeklerimizi hayırlısıyla inşallah.öptm sizleri.kociş evde bende fırsatçı:KK60: salon perdeleri attım çıkınca taktırcam.camlarını siliyorum.hoşçakalın
Kısmet selinacım artık bir dahaki aya inşallah.
hepinize hayırlı akşamlar canlar nasılsınız ben iyi sayılırım aynı tas aynı hamam yani :)))
DERİNİM VE SELİNAM çok üzüldüm kızlar hayırlısı olsun inşallah nediyelim olmayınca olmuyo malesef bütün uğraşlarda boşa gidiyo offf aslında nediyeceğimide bilmiyorum böyle durumlarda o hayal kırıklığını hepimiz yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz ama her yeni gün yeni bir umut diyerek yola devam inşallah .
DERİNİM tedaviye devam diyosun demek bende seni kutluyorum cano inşallah herşey güzel olucak
CİCİLİ hadi gözünaydın başarmışsın sonunda aman iyi ya için rahattır artık bol bol emsinde büyüsün mertcik
BANUŞUM daha gelmemiş heralde gezmelerde hala ohh umarım tadını çıkarmışsındır canom
ANATOLİŞİM evet canım giremiyorum ben geceleri msn muhabbeti yapıyoruz aslında keyiflide oluyo .sen nasılsın gerçi konuştuk emme :)))
PELOŞ sen nasılsın canım dün başın kötüydü iyisindir inşallah
NEYSE HANIMLAR BENİ ŞİMDİ ÇIKMAM GEREK LAPTOBUN ŞARZI BİTİYO NİYE TAKMIYOSUN DİYCEKSİNİZ FİŞLER HEP DOLU KOCİŞİN İŞİ VARDA NEYSE DAHA SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE
Yeni geldim canım güzel gezdik eğlendik bayramlık ciciler aldık sinemaya gittik güzel bir gündü.
Selina Derinim kızlar ikinizinde inşallah olacak cok yakında böyle heveslenip olmaması cok üzüc biliyorum o yüzden sitedeki arkadaşlardanda rica ediyorum elbetteki kimse kötü niyetli değil iyi niyet ve umutlarla hamile olunacağına dair tabiri caizse havaya sokuluyo ama olmayınca hayal kırıklığını sadece o insanlar yaşıyor o yüzden drim ki arkadaşlarım moral vermek ayrı ama kimsenin tam belli olmadan kesin hamilesin sen bence falan dememek lazım bir daha diyorum aman nolur kimse alınmasın çok üzülürüm sadece iyi niyet bile olsa eğer hamile değilse karsı tarafın ne kadar üzülecğini düşünelim derim ben Temkinli olmakta fayda var bence kızlar ama inşallah önümüzdeki aylarda inşallah hayırlı haberler alıczaaz

Ebrar banucum Anatolia Pelin Berrin diğer arkadaşlar sizler nasılsınız Ebrarım canım ben okurum canım bu arada okuyunca sana telde mesaj atıyom okudum diye alıyosun dimi msjarı canım kanaman noldu bu arada canım
İyiyim canım hala gribim devam ediyor baban nasıl.
Ebuşum sagol bitanem inş hersey iyi olacak hepımız ıcın...evet banuşum iyi gezmistir bugun oh cnm benım.ıns da ıyıleşmiştir...gece görusuruz canom.
Cicilim sevındım sonunda aldı memişi mertçik MAŞALLAH cnm.
Elifim hoşgeldin cnm nasılsın?
İyileşmedim kuzen burnum fırt fırt.

Canım bendede hipotiroid var 50 mg lık levotiron kullanıyorum.Benim değerimde bi ara 10 lardaydı.Ama ilacı düzenli kullanmaya başlayınca düştü 4 kezde gebelik geçirdim.Bende geç gebe kalıyorum ama başka sorunlarımda var direk tiroidle alakalı olup olmadığını bilmiyorum.Senin ilacının dozu nasılki 4 ün altına düşmüyo.Başka bi doktorla daha görüş bence.Bide sana İbrahim saraçoğlunun dereotu ve ceviz kürünü öneriyorum.Nodüller içinde tsh değerinin düşmesi içinde faydası olacaktır Allah ın izniyle.
tatlım çok geçmiş olsun... Normalde pek düzgün kullanmıyorum hapımı, bir içerim bi unuturm ama bebek düşündüğümden beri düzenli kullanmaya çalışıyordum hamileyken ölçtürdüğümde 3 lerdeydi yani fena sayılmazdı dozu artırmıştık o ay etkisini gösterip düşürmüştü. Ama benim 7. haftada kanamam başladı nerdeyse 10 gün yattım hiç kımıldamadan ist. da bir kaç dr. a gittim hatta belki anlamıyorlardır diye. Hepside bebeğin çevresinde kan yok tutunması güzel ama rahim ağzında kan var nerden geldiğini bilmiyorz istirahat et diyolardı başka bişi demiyorlardı. Progestan vermişlerdi onu yutup yatıyodum... Ama 9. haftada kalbi durdu düşük yaptım. Dediğin gibi direk troide bağlı değildir belkide ama sebebini bilemedik işte şimdide gözüm korktu bilmiyorum nolucak. Yeni bir dr. gittim tiroid için dozu artırdı levatron 100 mg kullanıyorum bir ay düzenli kullanıp yeniden ölçtürücem inş. etkisi olur...Bu söylediğin kürleri bi ara duymuştum ama etkisi olur mu olmazmı bilmediğim için denemedin bir de nasıl yapılacak açıklarsan sevinirim tatlım sen uyguladıysan

aramıza hoşgeldin çok geçmişler olsun allahım birdaha yşatmasın çok benzer yanlarımız var benimde 3 kaybım tiroit sorunum ve pıhtılaşma sorunum var canım

teşekkürler canım sanada çok geçmiş olsun Rabbim bir daha kimseye yaşatmasın...

Elifim ınş cnm bundan snrası guzel olur...aslına bakarsan kim ne derse desın ınsan kendısı umutlanıyo en basta...benım anlatmalarıma göre fikir yürütüyo herkes dogal olarak...evet herkes cok ıyı nıyetlı ve hamiş olunsun ıstedıgımız ıcın ben de dahıl kendım ve herkes ıcın heyecanlanıp ümitlenıyoruz,ümitlendırıyoruz elde olmadan...bende örnek olarak pelıne hep hamış oldugunu dusunuyorum dedım ama dglmıs öyle olunca kötu oldum...vallahı ümitlenmek önemlı dglde ben kendi üzülmemden çok sizi düşündüm bu kadar heveslendrdm kaç gün başınızı agrttm diye,bıde asılamadan berı ben genelde ümitszdım sizlerin destegyle umutlu dusunmeye başladım...ins herşey guzel olur ya hepımız icin tek dilegım bu.

canım sen bize üzülme sen kendine bak bir dahaki aşılamada insallah olacak birtanem herseyin zamanı var rabbim biliyo

Banucum canım babam fena değğil Tedavi zorluyo biraz ama napalım bunada sükür canım Sende dikkat et kendine canım bak gecmesse git bir doktora canım

canım sen bize üzülme sen kendine bak bir dahaki aşılamada insallah olacak birtanem herseyin zamanı var rabbim biliyo

Banucum canım babam fena değğil Tedavi zorluyo biraz ama napalım bunada sükür canım Sende dikkat et kendine canım bak gecmesse git bir doktora canım
Canım inşallah çok daha iyi olucak inşallah.Bende düşünüyorum canım bir iki güne geçmesse gidicem doktora hemde sorucam ne yapılabilir bu kadar hasta olmamak için inan meyva salata sebze hiç eksik değil menülerimde ama neden bu kadar hastayım bilmiyorum...

Kızlar kimseler yok bende erken yatarım heralde yarında evde temizlik var erken kalkmam lazım hepinizi kocaman öptüm iyi geceler.

banu kuşum anca buralarda görüşür olduk şu fırt fırtların iyileşsin artık çok özledik seni..:KK36::KK54::KK53:
Valla kuşu öyle oldu zeynoş nasıl oldu hala öksürk varmı yirim onu bişey diyim seni değilde zeynoşu daha bir özledim desem kızarmısın kızmazsın dimiiii kız kamera açta yavruşu göreyim bari.
Kızlar kardeşim olur kendisi....

Valla kuşu öyle oldu zeynoş nasıl oldu hala öksürk varmı yirim onu bişey diyim seni değilde zeynoşu daha bir özledim desem kızarmısın kızmazsın dimiiii kız kamera açta yavruşu göreyim bari.
Kızlar kardeşim olur kendisi....

herkese merhaba:KK16::KK16:
malesef aynı:KK43::-)18::18: öksürüyo hapşuruyo off
açarıdm kamera ama msn iptal oldu en iyisi iyileşin siz zeyneple biranönce..

selam kızlar.keşke düşündüğünüz ve benimde düşündüğüm gibi olsaydı.test bozuktu buna eminim ama alt takım bozuk değil.kırmızılar teşrif etti normal adet görüyorum yani.derincim sende adet başlamış hakkımızda hayırlısı olsun inşallah canım.umarım Rabbim çok bekletmeden gönderir bebeklerimizi hayırlısıyla inşallah.öptm sizleri.kociş evde bende fırsatçı:KK60: salon perdeleri attım çıkınca taktırcam.camlarını siliyorum.hoşçakalın
selinam hayırlısı olsun canım inş bdaki ay veririz mujdeli haberleri..
Peloş canım sagol.ıns öbur aya hepımız mujde vercez...
Gökcem evet olmadı cnm saglık olsun.yarın hemen doktordaym ztn.pskolojm başka yönlere kaymadan,yanı yok askerlıktı falan...hemen başlamak istıyorum kı kaçışım olmasın:)
amin canım inş...
ve meme savaşında merti yenmiş durumdayım zafer benim:KK19::KK64::KK64::KK64::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK66::KK66:
oh canım ya cok sevindim...güzel güzel emsin paşamız...
hepinize hayırlı akşamlar canlar nasılsınız ben iyi sayılırım aynı tas aynı hamam yani :)))
DERİNİM VE SELİNAM çok üzüldüm kızlar hayırlısı olsun inşallah nediyelim olmayınca olmuyo malesef bütün uğraşlarda boşa gidiyo offf aslında nediyeceğimide bilmiyorum böyle durumlarda o hayal kırıklığını hepimiz yaşadık ve yaşamaya devam ediyoruz ama her yeni gün yeni bir umut diyerek yola devam inşallah .
DERİNİM tedaviye devam diyosun demek bende seni kutluyorum cano inşallah herşey güzel olucak
CİCİLİ hadi gözünaydın başarmışsın sonunda aman iyi ya için rahattır artık bol bol emsinde büyüsün mertcik
BANUŞUM daha gelmemiş heralde gezmelerde hala ohh umarım tadını çıkarmışsındır canom
ANATOLİŞİM evet canım giremiyorum ben geceleri msn muhabbeti yapıyoruz aslında keyiflide oluyo .sen nasılsın gerçi konuştuk emme :)))
NEYSE HANIMLAR BENİ ŞİMDİ ÇIKMAM GEREK LAPTOBUN ŞARZI BİTİYO NİYE TAKMIYOSUN DİYCEKSİNİZ FİŞLER HEP DOLU KOCİŞİN İŞİ VARDA NEYSE DAHA SONRA GÖRÜŞMEK ÜZERE
iyiyim canım cok şükür sagol... sen nasılsın eboşum..

canım aslında söylememiz lazım ama o kadar cok istiyoruzki birbirimizden güzel haberler almayı hep icimizden arkadaşlarımızın hanmile olabilicegi gectigi icin ister istemez dışımızada vuruyoruz...ben kendi adıma söyliyim kızlar bana oyle diyince üzülmüyorum evet umutlanıyorum ama zaten o umut hep benim iciidede oluyo...sende dogru söylüyosun elifcim ama ben düşüncelerimi söyledim sakın yanlış anlama...öpüorum seni ve bebiini...

derinim sakın üzülme canım bende umutluydum ama rabbim nasip etmedi ben kendi adıma sizler oyle diyince hamile olmasamda hoşuma gidiyo...inş bir gün hayırlısıyla hepimiz hamile kalcaz ben inanıyorum...

amin canım inş...

canım aslında söylememiz lazım ama o kadar cok istiyoruzki birbirimizden güzel haberler almayı hep icimizden arkadaşlarımızın hanmile olabilicegi gectigi icin ister istemez dışımızada vuruyoruz...ben kendi adıma söyliyim kızlar bana oyle diyince üzülmüyorum evet umutlanıyorum ama zaten o umut hep benim iciidede oluyo...sende dogru söylüyosun elifcim ama ben düşüncelerimi söyledim sakın yanlış anlama...öpüorum seni ve bebiini...

derinim sakın üzülme canım bende umutluydum ama rabbim nasip etmedi ben kendi adıma sizler oyle diyince hamile olmasamda hoşuma gidiyo...inş bir gün hayırlısıyla hepimiz hamile kalcaz ben inanıyorum...

kızlar merhaba benide aranıza alır mısınız:KK43:daha çok acemiyim:KK43:bende sizin gibi heray bekleyenlerdenim:)yalnız bu ay inanılmaz kasıklarım ağrıya ve adetime daha 1 hafta var ara ara pembeler var şimdide elim ayağım titriyo tansiyon düşüklüğü gibi.göğüslerimde bildiğin kahverengi oldu ve şekil değiştirdi.beklesemmi doktora gitsem mi çünkü ağrım çk fazla var.kanamalarımda ara ara var:KK43:yardım lütfen...

derin selina alıntı yapamıyorum sinir oldum ne olur üzülmeyin rabbim insallah bizimde yüzümüzü güldürür.rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar verir.

Selam kızlar...doktoru aradım az önce bugun dolu oldugunu söyledıler.mutlaka gelmem lazım dedım.ben bı göruseyımAYTENhanımla size dönucem dedı.döndu,hcg testı yaptrp gelsın demıs.bende kıza telde,ama ben adet oldum bugun 3.gunum dedım.o zaman yarına yazıyorum dedı tmm dedım.of ya.

kızlar üzüldüm ama hayırlısı böyleydi demekki
rabbim çok bekletmesin inşallah.

Toplam 6 kullanıcı konuyu okuyor. (1 üye ve 5 ziyaretçi)

kardelen5233,
selam misafirler,çay alır mıydınız?

hayırlı akşamlar yemek yemeden sizxe bakayım dedim hemen kaçıcam malesef..
derincim sana bakmak için geldim ama olmamış üzüldüm canım hakkında hayırlısı buymuş demekki yeniden dene canım
selinacım sende adet olmuşsun saglık olsun diyelim send eüzülme rabbim tez vakit sizleride sevindirsin inş.

Selinam ne diyim cnm ya...yanı heveslenmiştk olmadı.saglık olsun kuşum üzüldüm:KK43:
kardeloşum üzülme cnm öbur ay sağlam bi müjde vercem size söz,hemde öyle yok 6.34yok şüpheli...babalar gibi bin'li rakamları görcez inşallah.ve adet görmezsem hemen kanda baktrcam.

O da olabilir elbette nasılş pozitif sonuç veriyorsa negatifde verebilir.

Üzülme canım sakın:KK43:((

Kısmet selinacım artık bir dahaki aya inşallah.

Yeni geldim canım güzel gezdik eğlendik bayramlık ciciler aldık sinemaya gittik güzel bir gündü.

İyiyim canım hala gribim devam ediyor baban nasıl.

İyileşmedim kuzen burnum fırt fırt.

herkese merhaba:KK16::KK16:
malesef aynı:KK43::-)18::18: öksürüyo hapşuruyo off
açarıdm kamera ama msn iptal oldu en iyisi iyileşin siz zeyneple biranönce..
merhaba canım hoşgeldin.nasılsın?zeynep hasta sanırım.geçmiş olsun acil şifalar inşallah.teyzesi bulaştırmıştır kesin.:KK1:

amin canım inş...

derin selina alıntı yapamıyorum sinir oldum ne olur üzülmeyin rabbim insallah bizimde yüzümüzü güldürür.rabbim inşallah en kısa zamanda hayırlı evlatlar verir.
kızlar hepinizden Allah razı olsun.hepimiz birbirimiz için güzel haberlerini duymak için can atıyoruz.ama adet haberini bir duyanla bir veren arasında hiç bir fark yok eminim ikiside aynı derecede üzülüyo.Allah büyük hepimizin yardımcısı olsun inşallah.bu zorlu dönemlerimizde sabırla dua ile geçirmek nasib etsin.Allahım hepimize hayırlısından evlatlar nasip etsin inşallah.ben dün boşa çabaladığımı anladım.ne ilaç ne başka bişey hiç bişey yapmıcam.her ay hayatımı bebek için geçiremem ki.Rabbim nasib ettikten sonra olucak elbet.eşimlede konuştuk baya.oda üzülüyo bu duruma.ama en çok benim halime üzülüyo.artık beklemiceksin ne zaman olucak yada bu ay oldumu olmadımı diye dedi.olursa sana da süpriz olucak dedi.inşallah şuan bunu yazıyorum ama uygulamak nasib etsin Rabbim.
Selam kızlar...doktoru aradım az önce bugun dolu oldugunu söyledıler.mutlaka gelmem lazım dedım.ben bı göruseyımAYTENhanımla size dönucem dedı.döndu,hcg testı yaptrp gelsın demıs.bende kıza telde,ama ben adet oldum bugun 3.gunum dedım.o zaman yarına yazıyorum dedı tmm dedım.of ya.

selam canım.inşallah bu seferki tedavinde Rabbim yardım etsin,bebeğine kavuşmak nasib etsin inşallah canım.belki klomen verir canım 3.cü günüm dediğin halde yarına verdiyse randevuyu.hakkında hayırlsı olsun inşallah.

günaydın arkadaşlar nasılsınız
DERİNCİM adet gelmiş hayırlısı olsun kuşum üzülme sakın inş. kendiliğinden gelecek bebişin
SELİNA sende adet olmuşsun hayırlısı olsun canım umutsuzluga kapılmak yok inş. olacak
CİCİM hadi gözün aydın bol bol emişin

kızlar yarın randevumuz var ikili testte var inş. bebeğim iyidir dualrınızı bekliyorum biraz korkuyorum şu kontrolde de hayırlısıyla iyi oldugunu görseydim bebeğimin :18::18:

X