Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ay kizlar önce banu grip olmustu dimii,:KK1:seni gidiii,banu seniiiiiii:KK23:hepmize gribi sattin dimiiii:2::2:

selinam sende grip olmussun,cok gecmis olsun canim:2:

allah iyilik versin tosticim,hamdolsun bende iyiyim.bebis nasil,buyumussunuzdur artik ?

insallah ebrarim insallah,zati bugun hep bu smelleri yapasim var,nedenseeee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:yaptim rahatladim:KK1:secin beyenin kizlarrr:KK1:

hosgeldin selinacim,ben kendi adima iyiyim.sen nasilsin?
bende iyiyim canım çok şükür.ben seçtim 5 inci sıradaki esmer olan :KK52::KK52::KK9::KK9::KK60::KK60::KK60:

keşke anlasaydık canım yardımcı olurduk sana kardeloş yaptırmıştı o olsa yardım ederdi sana

2 yıldır evliyim toplasan 3 ay korundum ama kalan süreçte malesef hamile kalamadım..28 yasındayım esimde bende çok istiyoruz ..ne yapım bilmiyorum işallah hakkımda hayırlısı olsun...bazen sabır sabır diyorum bazende kendi kendimi yiyorum..işallah bu testlerde sorun yoktur..yoksa moralman çökerim off anam offf:KK43:

su yerlesme lekesı ne tam olarak bılen varmız kızlar ben sımdı eylul ayından berı bebıs ıstyrm eylulun 30 da leke geldı pet bıle koymadım 2 gun falan ustune adet gormedım yarın adet gunum ıns gelmez acaba gecen ay gelen leke yerleşmemı oluyu

Selina tosti banu hoşgeldiniz kızlar yeni gelen arkadaşlar sizde hoşgeldiniz
hoşbuldumm canım.özledik senide nasılsın iyisin inşallah?
saol selinam allah razı olsun sende hoşgeldin canım
sen nasılsın herşey yolunda inşallah

ah ah nekadar doğru söyledin tostişim saol kuzum

aman maşallah canım allahım daha iyi etsin inşallah testlerde çok iyi çıkar canım

ayy garibim yap kuzum yap istediğin kadar doldur hamiş smıle :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:al buda benden olsun
şükür abla iyiyim.kociş gelmek üzere işi uzadıydı biraz bugun.buralardayım ama duayı beklicem.
ay kizlar önce banu grip olmustu dimii,:KK1:seni gidiii,banu seniiiiiii:KK23:hepmize gribi sattin dimiiii:2::2:

kızz dur töbe de.grip fln değilim kociş hasta ondan kaçıyom yakalanmayayım diye.:KK60:

Hehe valla sattım ama tam satamadımki bende fena şekilde yatıyorum.
Toplam 10 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 2 ziyaretçi)

banu145145+, SeLiNa23+, kardelen49+, pelin67, ebrar_53+, talyacan, garip+, tosti,
Naber kızçeler.

Hayırlı akşamlar canım.

Al valla çok hoş ben duyarım::))))

Geçmiş olsun canım sende mi hastalandın canım.

Hiç bilmiyorum canım inşallah önemli bişey değildir.

Canım ddaha 6 aylık evlisin ne bu üzüntün biz napalım bak ben 12 senedir bekliyorum kendini yıpratma yakında olur inşallah.

Kızlar derin neden aktivasyon bekliyor diyor giremicekmi belli süre.

kuzen valla bilmemki ya galiba hasta oluyorum baş ağrısı boğazda yanma belirtiler gribi işaret ediyo :)))
sen nasıl oldun canım ya dün gece msnde bekledikde gelmedin be yaaa
nolmuş derine yaa mail aktivasyonu mu?hmm galiba mail adresini açmıyosa ondan olmuştur

su yerlesme lekesı ne tam olarak bılen varmız kızlar ben sımdı eylul ayından berı bebıs ıstyrm eylulun 30 da leke geldı pet bıle koymadım 2 gun falan ustune adet gormedım yarın adet gunum ıns gelmez acaba gecen ay gelen leke yerleşmemı oluyu

benimde adetim 5 gün geciyordu test falan yapmamıştım kahverebgi akıntı geldi ama camasırımı kirletecek kadar değildi lavaboya oturdukça akşama kadar geldi kesildi ben adet oldugumu sandım kesilince şüphelendim test yaptım silik 2. çizgi cıktı hemen dr o yerleşme kanamasıdır dedi

Anacım sıkı giyinin dikkat edin azcık vitaminli şeyler yiyin iyice tümüklü oldunuz:KK52:
Ay benim çok uykum geldi yemeği yiyince duayı bekliyorum
Kız sıkıda giyiniyorum kombide yanıyor o soğuklarda açtım kapamadım bir daha amaa genede mümüklüyümmm benimde çok uykum var.

banucum hoşbulduk :KK3:
Hastayım tosticim sen nasılsın.

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 2 ziyaretçi)
SeLiNa23 kardelen49 ebrar_53+ garip+ syncmaster banu145145+ pelin67+ tosti belinaysu talyacan

maşallah garibim duan bereketli oluyor çok şükür.güzel haberlerin de böyle bereketli olsun inşallah canım.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen GARİP arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

saol selinam allah razı olsun sende hoşgeldin canım
sen nasılsın herşey yolunda inşallah

ah ah nekadar doğru söyledin tostişim saol kuzum

aman maşallah canım allahım daha iyi etsin inşallah testlerde çok iyi çıkar canım

ayy garibim yap kuzum yap istediğin kadar doldur hamiş smıle :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:al buda benden olsun

evet yapalim ebrarim,bu aksam cilginlik serbessss:KK1::KK1::KK1::KK1:

bende iyiyim canım çok şükür.ben seçtim 5 inci sıradaki esmer olan :KK52::KK52::KK9::KK9::KK60::KK60::KK60:

hoşbuldumm canım.özledik senide nasılsın iyisin inşallah?

şükür abla iyiyim.kociş gelmek üzere işi uzadıydı biraz bugun.buralardayım ama duayı beklicem.

kızz dur töbe de.grip fln değilim kociş hasta ondan kaçıyom yakalanmayayım diye.:KK60:

hehheeee:KK1:ben yanlis anladim zarrr:KK1:o zaman aman iyi kac selinam,yoksa yakalaninca zorrrr vallaaa:2::2::2:

Anacım sıkı giyinin dikkat edin azcık vitaminli şeyler yiyin iyice tümüklü oldunuz:KK52:

Ay benim çok uykum geldi yemeği yiyince duayı bekliyorum

ay valla yaa,bizim pc ekrarina benek benek olmus,hapsirik damlalarindan:2::2::KK52::KK52:

Naber kızçeler.

iyidir banucum,sen nasilsin?

Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 2 ziyaretçi)
SeLiNa23 kardelen49 ebrar_53+ garip+ syncmaster banu145145+ pelin67+ tosti belinaysu talyacan

maşallah garibim duan bereketli oluyor çok şükür.güzel haberlerin de böyle bereketli olsun inşallah canım.

amiiiiiiiiiiiiiiiiiin selinam amiiiiiiiiiiiiiiiiin,ay cok duygulandim kizlar yaa,:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

25 yaşındayım 6 aylık evliyim ve anne olmak istiyorum bu ay olmadı ve çok umutsuzum
hoşgeldin canım ama umutsuz konuşman icin cok erken...inş bizler kadar beklemeden gelir melegin hayırlısıyla...
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)
SeLiNa23 tosti pelin67+ kardelen49 banu145145+ garip+ ebrar_53+

selam kızlar hayırlı akşamlarr.nasılsınız??
selam canım hoşgeldin iyiyim sen nasılsın...
keşke anlasaydık canım yardımcı olurduk sana kardeloş yaptırmıştı o olsa yardım ederdi sana

evet peloşum artık geceyi bekliycem yatınca geçer inşallah
ohh süper güle güle otur canım sıcacık olcaksın negüzel

ya galiba bende sorun ya ben yazıp yolluyasıya siz yazmış oluyosunuz

evet eboşum ya cok şükür sıcak sıcak oturcam inş...canım bende bi saatte yollayabiliyorum ya k.k da sorun var ya da benim netimde...

banuşum hoşgeldin canım nasıl oldun...

X