Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

GARİBİM duana canı gönülden amin diyorum canım RABBİM tez vakitte katından hayırlı salih evlatlar nasip etsin .okuduğumuz duaları vesile kılsın inşallah canım

kızlar ben duayı hazırlayım kalablıkken yapalım olurmu :KK28:
Yapalım valla.
Toplam 12 kullanıcı konuyu okuyor. (10 üye ve 2 ziyaretçi)
SeLiNa23 kardelen49 ebrar_53+ garip+ syncmaster banu145145+ pelin67+ tosti belinaysu talyacan

maşallah garibim duan bereketli oluyor çok şükür.güzel haberlerin de böyle bereketli olsun inşallah canım.
İnşallah bende aynı şekilde düşünüyorum inşallah.
kuzen valla bilmemki ya galiba hasta oluyorum baş ağrısı boğazda yanma belirtiler gribi işaret ediyo :)))
sen nasıl oldun canım ya dün gece msnde bekledikde gelmedin be yaaa
nolmuş derine yaa mail aktivasyonu mu?hmm galiba mail adresini açmıyosa ondan olmuştur
Geldim KK da yoktunuz bende gittim küstüm size dermişim kız ::)))
evet yapalim ebrarim,bu aksam cilginlik serbessss:KK1::KK1::KK1::KK1:
Yap valla canımcımmmm.

hehheeee:KK1:ben yanlis anladim zarrr:KK1:o zaman aman iyi kac selinam,yoksa yakalaninca zorrrr vallaaa:2::2::2:

ay valla yaa,bizim pc ekrarina benek benek olmus,hapsirik damlalarindan:2::2::KK52::KK52:

iyidir banucum,sen nasilsin?

garipcim duana canı gönülden amin diyorum.Rabbim dualarımızı vesile kılsın inşallah bebeğinin gelmesine.Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.amin amin amin.

YA RABBİ
Dile getirdiğimiz her türlü eşsiz hamd ve sena ancak Sana mahsusdur.
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Bizlere bunları göster ve hayır ve güzellik üzere ihsan eyle
KATINDAN HAYIRLI EVLATLAR VER
ALLAHIM sen GARİP arkadasımızın bebişinin gelmesi için dualarımızı vesile kıl .
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

AMİN AMİN AMİN YA MUİN BİNLERLE NİHAYETSİZ AMİN

Es-salatu ves-Selamu Ala Rasulüna Muhammedin ve Ala Alihi vesahbibihi Ecmain

Vel-hamdülillahi Rabbil-Alemin

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

amin amin amin rabbim kabul etsin banucum en hayırlı en güzel zamanda göbişine kondursun bebişini tüm isteyen arkadaşlarımıza inş. kalbi güzel ebrar ablacığımada inş.
cok cok geçmiş olsun ayrıca

benimde adetim 5 gün geciyordu test falan yapmamıştım kahverebgi akıntı geldi ama camasırımı kirletecek kadar değildi lavaboya oturdukça akşama kadar geldi kesildi ben adet oldugumu sandım kesilince şüphelendim test yaptım silik 2. çizgi cıktı hemen dr o yerleşme kanamasıdır dedi

bende gttm bast bı adet duzunsızlıgı dedı her ay duzunlı olurdum kafam cook karsrtı :S

yidir banucum,sen nasilsin?[/QUOTE]

YA RABBİ
Bütün salat ü selamlar rahmet ve selametlikler, iki cihan güneşi, baslarımızın tacı Rahmeten lil'A lemin, ResÜ I-i Ekrem ve Nebiyy-i Muhterem Seyyidina-Ebe'l-Kaasım Muhammed Mustafa sallallahü aleyhi ve sellem Efendimiz ve O'nun bütün ashabına olsun.
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.
Allahım Sen Dünyada da Ahirette de en güzel dereceler mertebeler verdiğin bütün hayatını helal ve temiz nimetlerle bezeyip donattığın hesabsızca en güzel cennetini ve en yüksek rızana mazhar olankız ve erkek evlatlar nesiller-zürriyetler nasib eyle.
Bizi onlara onları bize hayırlı kıl.bizide Anne-Babalarımıza Hayırlı ve saydığım ve sayamadığım güzel ahlaklar üzere eyle.Muhakkak Sen Dualara En Güzel Şekilde İcabet edensin.
Arkadaşımıza katından doktorlara bile gerek kalmadan kendiliğinden hayırlı bir evlat ver.arkadaşımız her daraldığında onun yar ve yardımcısı ol .SENİN HERŞEYE GÜCÜN YETER

“Ezhib”l be”se Rabbin”nasi esfi ve entes”safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama”
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)

Allahim bana vermis oldugun bu hastalik sana sukur vesilemdir ..Hicbir kuluna dayanamayacagi yuku yuklemezsin, Bana ve ummeti muhammede de sifalar nasip eyle yarabbim Amin…

Amin canı gönülden Rabbim inşallah tez zamanda hayırlı sağlıklı bir evlat nasip etsin.

Toplam 13 kullanıcı konuyu okuyor. (12 üye ve 1 ziyaretçi)

ebrar_53 banu145145+ talyacan garip+ iscan SeLiNa23+ tosti+ belinaysu kardelen49+ pelin67+ katinam moonsun88

maşallah garibim yaa çok bereketlisin :KK19:

hoşgeldin canım ama umutsuz konuşman icin cok erken...inş bizler kadar beklemeden gelir melegin hayırlısıyla...

selam canım hoşgeldin iyiyim sen nasılsın...

evet eboşum ya cok şükür sıcak sıcak oturcam inş...canım bende bi saatte yollayabiliyorum ya k.k da sorun var ya da benim netimde...

banuşum hoşgeldin canım nasıl oldun...
hoşbuldum canım iyiyim şükür.kociş gelir briazdan bende çıkıcam canım öptüm senii
amin amin amin rabbim kabul etsin banucum en hayırlı en güzel zamanda göbişine kondursun bebişini tüm isteyen arkadaşlarımıza inş. kalbi güzel ebrar ablacığımada inş.

canım bu hafta dua garip arkadaşımızındı.yanlış yazdın sanırım.

kızlar bana müsade.çıkıyorum.hastalara acil şifalar diliyorum.tez zamanda iyileşin inşallah.öptm hepinizi hayırlı gecelerr :80:

tostişim duamız banuşa değil kuzum garip arkadaşımıza
ama inşallah banuşumunda benimde diğer tüm arkadaşlarımında hayırlısıyla evlatları gelir kuzum sende saol :KK19:

garipcim duana yürekten aminnnnn diyorum...rabbim hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin sana en kısa zamanda inş canım...

ebrar_53 banu145145+ talyacan garip+ iscan SeLiNa23+ tosti+ belinaysu kardelen49+ pelin67+ katinam moonsun88

Herkese nasip değil kalbin gibi güzel bir dua oldu garipcim.

ALLAH ins dualarımızı kabul eder banada okumuk nasip oldu.. siteyi çözemedim hala yazılınları görmek için baya çaba sarfediyorum

kızlar ben kaçıyorum çok yorgunum yatıcam biraz iş mişte yapamıycam:KK55:Görüşmek üzere

ay :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
iyice sıyırmışım ben garip diye okuyorum banu yazıyorum kusura bakmayım kızlar olsun ama tüm arkadaşlarıma inş.:KK1::KK1:

YA RABBİ
Benim isteklerim Acizce.
Dilim anca buna yetiyor.

ebrarim allah razi olsun senden canim,inan ne diyecegimi bilemiyorum,cok duygulandim:KK43::KK43::KK43:dilerim rabbim en yakin zmanda hepimizi saglikli,sihhatli iki dunya saadeti evlatlar ile mujdelesin:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

Garibim Rabbim kabul etsin duamızı senin gibi tatlı evlatların olsun inşallah

kardelenim allah razi olsun canim,hepinizin agzina saglik.dilerim rabbim an yakin zamanda hepimize nasip etsin hayirli evlatlar:KK43::KK43:

GARİBİM duana canı gönülden amin diyorum canım RABBİM tez vakitte katından hayırlı salih evlatlar nasip etsin .okuduğumuz duaları vesile kılsın inşallah canım

amin ebrarim,hepmize insallah:KK43::KK43::KK43:ne söyleyip ne yazacagimi bilmiyorum suan,tikandim:KK43::KK43::KK43::KK43:

garipcim duana canı gönülden amin diyorum.Rabbim dualarımızı vesile kılsın inşallah bebeğinin gelmesine.Rabbim yüzünü güldürsün inşallah.amin amin amin.

allah razi olsun sizden selinam,hepimizin agzina,yuregine saglik..rabbim hepmize nasip etsin en yakin zamanda insallah:KK43::KK43::KK43::KK43:

allah razi olsun tosticim,seninde yavrunu kucagina almak nasip etsin rabbim:KK43::KK43::KK43::KK43:

Yapalım valla.

İnşallah bende aynı şekilde düşünüyorum inşallah.

Geldim KK da yoktunuz bende gittim küstüm size dermişim kız ::)))
ay kuzen ben girdim kkya sen diğer topicdeydin hatta oraya girdim pc kitlendi derinim şahit sonra zorunlu çıktım yani haber uçuramadık
ama sana diyoz kuzen msn bak diye yav :KK23:
hoşbuldum canım iyiyim şükür.kociş gelir briazdan bende çıkıcam canım öptüm senii

kızlar bana müsade.çıkıyorum.hastalara acil şifalar diliyorum.tez zamanda iyileşin inşallah.öptm hepinizi hayırlı gecelerr :80:

canım çok saol selinam allah razı olsun bende çok öptüm görüşürüz

peloşum mesajını aldım sandım ama almamışım aynı benim pcde öyle şuanda geç yolluyo galiba sorun bizde değil :KK9:

allah razi olsun ebrarim,o sizin bereketiniz ve guzelliginiz:KK19::KK19::KK19:

ALLAH ins dualarımızı kabul eder banada okumuk nasip oldu.. siteyi çözemedim hala yazılınları görmek için baya çaba sarfediyorum

allah razi olsun iscan:KK19::KK19::KK19::KK19:

kızlar ben kaçıyorum çok yorgunum yatıcam biraz iş mişte yapamıycam:KK55:Görüşmek üzere
İyi geceler canım sendemi grip oluyosun acaba ana bulaştırdım sanada:)
ay kuzen ben girdim kkya sen diğer topicdeydin hatta oraya girdim pc kitlendi derinim şahit sonra zorunlu çıktım yani haber uçuramadık

peloşum mesajını aldım sandım ama almamışım aynı benim pcde öyle şuanda geç yolluyo galiba sorun bizde değil :KK9:
Saftiriklik canım bakmadan çıktım burda görmeyince bir daha bakıcam ama)

iyi geceler canım görüşmek üzre bende öptüm...
güle güle canım görüşmek üzre öptüm...

iyi canım ya sorunun bizde olmamasına sevindim:KK9::KK9:

X