Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

ebrarim allah razi olsun senden canim,inan ne diyecegimi bilemiyorum,cok duygulandim:KK43::KK43::KK43:dilerim rabbim en yakin zmanda hepimizi saglikli,sihhatli iki dunya saadeti evlatlar ile mujdelesin:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kardelenim allah razi olsun canim,hepinizin agzina saglik.dilerim rabbim an yakin zamanda hepimize nasip etsin hayirli evlatlar:KK43::KK43:

amin ebrarim,hepmize insallah:KK43::KK43::KK43:ne söyleyip ne yazacagimi bilmiyorum suan,tikandim:KK43::KK43::KK43::KK43:

allah razi olsun sizden selinam,hepimizin agzina,yuregine saglik..rabbim hepmize nasip etsin en yakin zamanda insallah:KK43::KK43::KK43::KK43:

allah razi olsun tosticim,seninde yavrunu kucagina almak nasip etsin rabbim:KK43::KK43::KK43::KK43:

amin canım cok sagol kusura bakma bende hatlar karıştı azcık mazur görün :)

Son düzenleme:
garipcim duana yürekten aminnnnn diyorum...rabbim hayırlısıyla saglıklı evlatlar nasip etsin sana en kısa zamanda inş canım...

allah razi olsun pelincim:KK43::KK43:amiiiiiin,rabbim hepimize nasip etsin insallah:KK43::KK43:

Herkese nasip değil kalbin gibi güzel bir dua oldu garipcim.

banum,o sizin guzelliginiz,hepinizden rabbim razi olsun.:KK43::KK43:

Herkese nasip değil kalbin gibi güzel bir dua oldu garipcim.
evet banuşum yaa gerçekten süper oldu
ALLAH ins dualarımızı kabul eder banada okumuk nasip oldu.. siteyi çözemedim hala yazılınları görmek için baya çaba sarfediyorum
allah razı olsun sendende canım amin
kızlar ben kaçıyorum çok yorgunum yatıcam biraz iş mişte yapamıycam:KK55:Görüşmek üzere
canım öpüyorum seni görüşmek üzere iyi uykular
ay :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:
iyice sıyırmışım ben garip diye okuyorum banu yazıyorum kusura bakmayım kızlar olsun ama tüm arkadaşlarıma inş.:KK1::KK1:
tosti önemli değil kuzum inşallah allah söyletmiştir banuşumda enkısa zamanda hamiş kalır
ebrarim allah razi olsun senden canim,inan ne diyecegimi bilemiyorum,cok duygulandim:KK43::KK43::KK43:dilerim rabbim en yakin zmanda hepimizi saglikli,sihhatli iki dunya saadeti evlatlar ile mujdelesin:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

kardelenim allah razi olsun canim,hepinizin agzina saglik.dilerim rabbim an yakin zamanda hepimize nasip etsin hayirli evlatlar:KK43::KK43:

amin ebrarim,hepmize insallah:KK43::KK43::KK43:ne söyleyip ne yazacagimi bilmiyorum suan,tikandim:KK43::KK43::KK43::KK43:

allah razi olsun sizden selinam,hepimizin agzina,yuregine saglik..rabbim hepmize nasip etsin en yakin zamanda insallah:KK43::KK43::KK43::KK43:

allah razi olsun tosticim,seninde yavrunu kucagina almak nasip etsin rabbim:KK43::KK43::KK43::KK43:

oyyy güzel arkadaşım benim duygulandınmı kıyamam allah kabul etsin tatlım dilerim dualarımız vesile olur

ya derinim galiba giremiyo kıyamam yaa off şimdide bu iş çıktı tövbe yaaa
banuşum estafurullah kuzum :KK1:
garibim canım arkadaşım öylesin kabul et işte :))

Kızlar ben yatıyorum ama arad gelir bakarım benim çeşmeler açıldı çok fena akıyor ya hadi içmiyim antibiyotik dedim ama olmuyacak heralde.

evet banuşum yaa gerçekten süper oldu

allah razı olsun sendende canım amin

canım öpüyorum seni görüşmek üzere iyi uykular

tosti önemli değil kuzum inşallah allah söyletmiştir banuşumda enkısa zamanda hamiş kalır

oyyy güzel arkadaşım benim duygulandınmı kıyamam allah kabul etsin tatlım dilerim dualarımız vesile olur

ne bileyim ebrarim,zaten yureklerimiz bu noktada yanik,özlemimiz ise bir o kadar cok iken,hic birbirimizi tanimasakta,yakinligimiz olmasada bir arada olup kendimiz icin istedigimizi birbirimiz icin istiyor olmamiz da duygulandirdi beniii:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:allah arkadasligimizi daim eylesin:KK19::KK19:

estagfirullah tosticim,haa ben,ha banu arkadasimiz ne farkeder tostim.amac dua etmek,amin demek.allah hepimize nasip etsin:KK19:
Amin canım Rabbim hepimize versin inşallah en kısa zamanda.
Ya giremicekmi şimdi nasıl çözülür bu iş acaba.

Kızlar ben yatıyorum ama arad gelir bakarım benim çeşmeler açıldı çok fena akıyor ya hadi içmiyim antibiyotik dedim ama olmuyacak heralde.

canım allah şifa versin yat dinlen sen öpüyorum seni yada öpmeyim ya iyce hasta olurum :)))
hadi byy kuzen

ne bileyim ebrarim,zaten yureklerimiz bu noktada yanik,özlemimiz ise bir o kadar cok iken,hic birbirimizi tanimasakta,yakinligimiz olmasada bir arada olup kendimiz icin istedigimizi birbirimiz icin istiyor olmamiz da duygulandirdi beniii:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:allah arkadasligimizi daim eylesin:KK19::KK19:
Amin canım gerçekten ne kadar güzel bişey yüzyüze birbirimizi görmeden birbirimize bu kadar sevgi duymamız birbirimize dualar etmemiz iyi şeyler yapmak için teşvik etmemiz gerçekten çok güzel ne mutlu ki şu topikteki bütün kızlar çok iyiler hepinizi çok seviyorum.

canım yaa negüzel anlattın duygularını evet çok haklısın bu dostluk bu beraberlik benide hep duygulandırmıştır allahım daim etsin inşallah
o yürek yangınımızda biran evvel geçsin inşallah canım

estagfirullah:KK17::KK17::KK17:o sizin guzel bakisinizdan kaynaklaniyor ebrarim:KK19::KK19:

Amin canım Rabbim hepimize versin inşallah en kısa zamanda.

Ya giremicekmi şimdi nasıl çözülür bu iş acaba.

amiiin banucum,cok gecmis olsun canim ya,rabbim sifa versin dikkat et kendine..ada cayi varsa kaynatip icsen..ben dun 2 su bardagi,bugunde ayni sekilde ictim.cok rahatlatiyor insani:KK19::KK19:iyi geceler:KK19:

kızlar yaa bende çıkayım artık izninizle kendimi çok iyi hissetmiyorum bende yatayım azcık
hepinize iyi geceler çok çok öpüyorum

kızlar derinim meil adresinize ulaşılamıyo diye mesaj alıyomuş siteye giremiyo cok üzgün oldugunu söyledi duaya katılamadıgı ve siteye giremedigi icin...tabi bende üzüldüm inş en yakın zamanda düzelirde gelir...

estagfirullah:KK17::KK17::KK17:o sizin guzel bakisinizdan kaynaklaniyor ebrarim:KK19::KK19:

amiiin banucum,cok gecmis olsun canim ya,rabbim sifa versin dikkat et kendine..ada cayi varsa kaynatip icsen..ben dun 2 su bardagi,bugunde ayni sekilde ictim.cok rahatlatiyor insani:KK19::KK19:iyi geceler:KK19:
Var valla canım yapıyımda içiyim sağolasın

Ben kaçtım kızlar by.

Amin canım gerçekten ne kadar güzel bişey yüzyüze birbirimizi görmeden birbirimize bu kadar sevgi duymamız birbirimize dualar etmemiz iyi şeyler yapmak için teşvik etmemiz gerçekten çok güzel ne mutlu ki şu topikteki bütün kızlar çok iyiler hepinizi çok seviyorum.

bizde seni seviyoruz banum,iyiki varsin:KK19::KK19::KK19:

canım yaa negüzel anlattın duygularını evet çok haklısın bu dostluk bu beraberlik benide hep duygulandırmıştır allahım daim etsin inşallah
o yürek yangınımızda biran evvel geçsin inşallah canım

amiiiin ebrarim.rabbim tum yurek yangini olanlara da nasip etsin ebrarim..:KK19::KK19:

X