Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

hoşbulduk canım iyiyim cok şükür... sen nasılsın gribin nasıl oldu gecmiş olsun...

daha iyiyim cok sukur pelincim,sogalasin.seninde bitmis petekler,iyi gunlerde,saglikla,birde bebis ile gule gule otur canim:KK19:

Hoşbulduk Garibim sağolasın.Özlemişim sizi ve topik sohbetlerimizi yaa.Daha iyiymişsin sevindim canım:KK19:

evet bende özlemisim inan.cok sukur canim,daha kötu olacagimi tahmin etmistim,ama bugun biraz daha iyiyim sukurler olsun.ayrica yemek yiyormussun,afiyet olsun,sifa olsun arkadasim:KK56::KK19:

merhaba canım iyiyim sagol...sagol kardelenim gelin tabi ya sıcak cayda yaparım pastada :)) sen nasılsın...:KK39:

Sağol canım inşallah bigün geliriz.Çok yoğun bi gündü canım yaa yemeğimi yiyip biraz battaniyenin altnda keyif yapmak istiyorum ama işimde var ama keyfimden vazgeçemem önce biraz dinlenicem galiba.:106:

daha iyiyim cok sukur pelincim,sogalasin.seninde bitmis petekler,iyi gunlerde,saglikla,birde bebis ile gule gule otur canim:KK19:

evet bende özlemisim inan.cok sukur canim,daha kötu olacagimi tahmin etmistim,ama bugun biraz daha iyiyim sukurler olsun.ayrica yemek yiyormussun,afiyet olsun,sifa olsun arkadasim:KK56::KK19:

iyi olmana sevindim cünkü bu grip geldimi gitmek bilmiyo canım benim hala burnum akıyo...cok sagol canım havalarda güzel gitti cok şükür...amin garipcim inş bebişimde cok bekletmeden gelir hayırlısıyla... sıcak yuvamızda bir melegimiz eksik:KK19:

Sağol canım inşallah bigün geliriz.Çok yoğun bi gündü canım yaa yemeğimi yiyip biraz battaniyenin altnda keyif yapmak istiyorum ama işimde var ama keyfimden vazgeçemem önce biraz dinlenicem galiba.:106:

inş canım...aman kardelenim ya işler yapılır her zaman biraz keyif yap tabi sonra kalkar yaparsın benimde bazı işlerim duruyo ama yavaş yavaş yapıyorum...sana iyi keyifler tatlım...:KK34:

iyi olmana sevindim cünkü bu grip geldimi gitmek bilmiyo canım benim hala burnum akıyo...cok sagol canım havalarda güzel gitti cok şükür...amin garipcim inş bebişimde cok bekletmeden gelir hayırlısıyla... sıcak yuvamızda bir melegimiz eksik:KK19:

sagolasin canim,malesef bazen tekrarlayabiliyor pelincim.ins benim öyle olmaz,benim gripten ziyade bogazim sismisti.rabbim herkese saglik afiyet versin insallah.eksiklik hepimizde var malesef,dilerim rabbim en yakin zamanda evlat eksikligimizi hayirlisi ile tamamlar:KK19:

selam hanımlar hepinize iyi akşamlar nasılsınız
benim bugün başım ağrıyo yaa azcıkda gripli gibiyim boğazlarım filan yanıyo
banuşum ve garibim sizlerde hastaymışsınız geçmiş olsun canlar
dualar tamamlandı HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN
herkes gelsinde nasipse garibimin duasını yaparız .
geçmişe bakamıycam kızlar başım kötü çünkü kusura bakmayın artık

allah razi olsun ebrarim,ben bugun biraz daha iyiyim sukurler olsun.sanda gecmis olsun canim,rabbim sifa versin.dikkat et kendine insani aldatan aylar bu aylar:2:
senden ve tum dualari okuyan arkadaslardan rabbim razi olsun:KK19:

geçmiş olsun canım hoşgeldin

sagolasin canim,malesef bazen tekrarlayabiliyor pelincim.ins benim öyle olmaz,benim gripten ziyade bogazim sismisti.rabbim herkese saglik afiyet versin insallah.eksiklik hepimizde var malesef,dilerim rabbim en yakin zamanda evlat eksikligimizi hayirlisi ile tamamlar:KK19:
ay canım ya bogaz agrısıda kötüdür allaha şukürkü daha kötü olmadın...amin garipcim rabbim en kısa zamanda yüzlerimizi güldürsün hayırlısıyla...

selam ebrarım nasılsın diycektim ama başın agrıyomuş cok gecmiş olsun canım inş cok ilerlemeden atlatırsın rabbim şifa versin... önemli degil ya bende başım agrırken bakamıyorum gecmişe yorma kendini canım...

allah razi olsun ebrarim,ben bugun biraz daha iyiyim sukurler olsun.sanda gecmis olsun canim,rabbim sifa versin.dikkat et kendine insani aldatan aylar bu aylar:2:
senden ve tum dualari okuyan arkadaslardan rabbim razi olsun:KK19:
saol garibim allah razı olsun seninde iyi olmana sevindim canım
inşallah dualarımız vesile olur canım hayırlısıyla sıpacık gelir
geçmiş olsun canım hoşgeldin

saol canım hoşbuldum nasılsın

ay canım ya bogaz agrısıda kötüdür allaha şukürkü daha kötü olmadın...amin garipcim rabbim en kısa zamanda yüzlerimizi güldürsün hayırlısıyla...

selam ebrarım nasılsın diycektim ama başın agrıyomuş cok gecmiş olsun canım inş cok ilerlemeden atlatırsın rabbim şifa versin... önemli degil ya bende başım agrırken bakamıyorum gecmişe yorma kendini canım...

saol peloşum allah razı olsun canım ya valla bilmemki azcık yatıyım geçer dedim daha fena oldu dedim eniyisi kkya gireyim dağıtıyım kafamı
sen naaptın işler bittimi canım

saol garibim allah razı olsun seninde iyi olmana sevindim canım
inşallah dualarımız vesile olur canım hayırlısıyla sıpacık gelir

saol canım hoşbuldum nasılsın

senden de ebrarim,insallah sende daha iyi olursun,rabbim sifa versin.insallah canim yaa,dilerim hepimizin en yakin zamanda gelir sipalarii:KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

kızlar bana yardım ediiiin çatlıcam meraktan bilen varmı yaaa memorial de tüp bebek merkezinde AMH TESTİ YAPTIRDIM VE SONUÇLARI ALDIM..ama doktora gidene kadar çatlarım bi cevap lütfeeeen:):emir_bebek:

ANTİ-MÜLLERİAN HORMON (H 8.24 ng/ml 1.00-6.00 :KK49:

saol peloşum allah razı olsun canım ya valla bilmemki azcık yatıyım geçer dedim daha fena oldu dedim eniyisi kkya gireyim dağıtıyım kafamı
sen naaptın işler bittimi canım

canım ya başagrısı yatınca dahada azıyo bende öyle oluyorum uyursam biraz geciyo...iyi yaptın canım sohbet ederken birazda olsa unutursun başgrını inş...

petekler döşendi bitti canım benim işlerimde az kaldı yavaş yavaş yapıyorum...

X