Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

kızlar bana yardım ediiiin çatlıcam meraktan bilen varmı yaaa memorial de tüp bebek merkezinde AMH TESTİ YAPTIRDIM VE SONUÇLARI ALDIM..ama doktora gidene kadar çatlarım bi cevap lütfeeeen:):emir_bebek:

ANTİ-MÜLLERİAN HORMON (H 8.24 ng/ml 1.00-6.00 :KK49:

hosgeldin talyacan,benim bu konuda bir bilgim yok,bilgisi olan arkadaslar cevap verirler..

slm kızlar hayırlı akşamlar
hayırdır ebrar ablacım neyin var
selam canım hayırlı akşamlar nasılsın tostim miniş nasıl herşey yolunda inşallah
yok canım iyiyimde başımağrıyo
senden de ebrarim,insallah sende daha iyi olursun,rabbim sifa versin.insallah canim yaa,dilerim hepimizin en yakin zamanda gelir sipalarii:KK1::KK1::KK1::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

ayyy canım inşallah yaa nasip olurda sıpalar gelir :KK1::KK1:

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)
SeLiNa23 tosti pelin67+ kardelen49 banu145145+ garip+ ebrar_53+

selam kızlar hayırlı akşamlarr.nasılsınız??

25 yaşındayım 6 aylık evliyim ve anne olmak istiyorum bu ay olmadı ve çok umutsuzum

hosgeldin iscan,daha yeni evlisin umutsuz olmana gerek yok canim,insallah bir dahaki aya olur.burda hepimiz ayni dertten muzdaribiz,daha cok uzun zamandir bekleyen arakdaslarimiz var..kendinden daha uzun bekleyenleri göze alip,kendini daha az yipratmam dilegi ilee..

25 yaşındayım 6 aylık evliyim ve anne olmak istiyorum bu ay olmadı ve çok umutsuzum

hosgeldin iscan,daha yeni evlisin umutsuz olmana gerek yok canim,insallah bir dahaki aya olur.burda hepimiz ayni dertten muzdaribiz,daha cok uzun zamandir bekleyen arakdaslarimiz var..kendinden daha uzun bekleyenleri göze alip,kendini daha az yipratman dilegi ilee..

hoşgeldin canım
umutsuz musun:KK20::KK20::KK20:
bismillah ne umutsuzlugu daha 6 aylık evlisin sanırım ilk denemeniz birde yasın bu durumda umutsuzsan buradaki arkadaş ne yapsınlar bilmiyorum yani
cok yeni canım herşeye yeni başlıyorsunuz şimdiden böyle yaparsan kendin güçleştirirsin herşeyi umutlu ol ki bebeğin gelsin sana inş.

ebrar ablam geçmiş olsun ya sende grip oldun hee.Allahım acil şifalar versin inşallah ablacım.

selam canım hayırlı akşamlar nasılsın tostim miniş nasıl herşey yolunda inşallah

geçmiş olsun ablacım iyiyim cok şükür bebekte iyidir inş. bir şikayetim yok şimdilik inş. bebekte iyidir salı günü gideceğiz inş. kontrole ve ikili test için

elhamdüllah garipcim iyiyim cok şükür sen nasılsın

allah iyilik versin tosticim,hamdolsun bende iyiyim.bebis nasil,buyumussunuzdur artik ?

insallah ebrarim insallah,zati bugun hep bu smelleri yapasim var,nedenseeee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:yaptim rahatladim:KK1:secin beyenin kizlarrr:KK1:

Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (7 üye ve 0 ziyaretçi)
SeLiNa23 tosti pelin67+ kardelen49 banu145145+ garip+ ebrar_53+

selam kızlar hayırlı akşamlarr.nasılsınız??

hosgeldin selinacim,ben kendi adima iyiyim.sen nasilsin?

kızlar bana yardım ediiiin çatlıcam meraktan bilen varmı yaaa memorial de tüp bebek merkezinde AMH TESTİ YAPTIRDIM VE SONUÇLARI ALDIM..ama doktora gidene kadar çatlarım bi cevap lütfeeeen:):emir_bebek:

keşke anlasaydık canım yardımcı olurduk sana kardeloş yaptırmıştı o olsa yardım ederdi sana
canım ya başagrısı yatınca dahada azıyo bende öyle oluyorum uyursam biraz geciyo...iyi yaptın canım sohbet ederken birazda olsa unutursun başgrını inş...

petekler döşendi bitti canım benim işlerimde az kaldı yavaş yavaş yapıyorum...
evet peloşum artık geceyi bekliycem yatınca geçer inşallah
ohh süper güle güle otur canım sıcacık olcaksın negüzel
ay ben surekli yenileyip,yenileyip yaziyorum ebrarim:KK1::KK1:gerci cok hizli oldugumda söylenemez ama:KK9::KK9:

ya galiba bende sorun ya ben yazıp yolluyasıya siz yazmış oluyosunuz

hoşgeldin canım
bismillah ne umutsuzlugu daha 6 aylık evlisin sanırım ilk denemeniz birde yasın bu durumda umutsuzsan buradaki arkadaş ne yapsınlar bilmiyorum yani
cok yeni canım herşeye yeni başlıyorsunuz şimdiden böyle yaparsan kendin güçleştirirsin herşeyi umutlu ol ki bebeğin gelsin sana inş.

selina bu mesajı beğendii:KK71:

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
banu145145+,
DerinSu,
pelin67+

hayirli aksamlar arkadaslar:KK3:nasilsiniz??
Hayırlı akşamlar canım.
Banum kıyamam ya demek cogaldı of.cok gecmıs olsun kuzum ya...kız sen bızım az öncekı muhabbetımızı duydun sankı,komsumdayım da filmlerden konusuyorz ben dedım gerilim severım,sende 39u tavsye etmıssın alırım kuşum sagol.
Al valla çok hoş ben duyarım::))))
selam hanımlar hepinize iyi akşamlar nasılsınız
benim bugün başım ağrıyo yaa azcıkda gripli gibiyim boğazlarım filan yanıyo
banuşum ve garibim sizlerde hastaymışsınız geçmiş olsun canlar
dualar tamamlandı HEPİNİZDEN ALLAH RAZI OLSUN
herkes gelsinde nasipse garibimin duasını yaparız .
geçmişe bakamıycam kızlar başım kötü çünkü kusura bakmayın artık
Geçmiş olsun canım sende mi hastalandın canım.

Hiç bilmiyorum canım inşallah önemli bişey değildir.
Canım ddaha 6 aylık evlisin ne bu üzüntün biz napalım bak ben 12 senedir bekliyorum kendini yıpratma yakında olur inşallah.

ebrar ablam geçmiş olsun ya sende grip oldun hee.Allahım acil şifalar versin inşallah ablacım.
saol selinam allah razı olsun sende hoşgeldin canım
sen nasılsın herşey yolunda inşallah
hoşgeldin canım
ah ah nekadar doğru söyledin tostişim saol kuzum
geçmiş olsun ablacım iyiyim cok şükür bebekte iyidir inş. bir şikayetim yok şimdilik inş. bebekte iyidir salı günü gideceğiz inş. kontrole ve ikili test için
aman maşallah canım allahım daha iyi etsin inşallah testlerde çok iyi çıkar canım
allah iyilik versin tosticim,hamdolsun bende iyiyim.bebis nasil,buyumussunuzdur artik ?

insallah ebrarim insallah,zati bugun hep bu smelleri yapasim var,nedenseeee:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:yaptim rahatladim:KK1:secin beyenin kizlarrr:KK1:

hosgeldin selinacim,ben kendi adima iyiyim.sen nasilsin?

ayy garibim yap kuzum yap istediğin kadar doldur hamiş smıle :KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:al buda benden olsun

X