Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

Selinam cnm ıns nolcak bakalım.bugun de adet olmadım.nasip.
Banuşum,pelinim,ebuşum ve birsoş cok sagolun telde de görustuk zaten.hepınızı cok sevıyorum ya neşe ve güc kaynagmsnz inanın.
Senam canım merak etmıssn topıcte oldugunu gördum ama kalamadım cnm cvp yazıp cıktım...salı gunkı test pembe silikti ve 5dk da cktı tamamen...bu sabah yaptıgım farklı bı markaydı o da ılk 5dk da gölge ve snra 15 dk da fln anca pembeleşti.salı gunu yaptıgımdan koyu olması gerek aslnda ama...
Kızlar kasıklarım acıyo agrım var bugun ya...adet olmadım ama olcak gibiyim...doktor cumartesı demıstı kan testı ıcın bende cumartesı vercem.
İnşallah güzel haberler alıcaz canım ben inanıyorum bu testler bu kadar oyun yapmaz heralde dimi amaç

Huhu dericim naber nasılsın hiç sesin çıkmıyor yarın foruma gidicem komşu topikle buluşma var.

İnşallah güzel haberler alıcaz canım ben inanıyorum bu testler bu kadar oyun yapmaz heralde dimi amaç

inş banuşum ya...oyun cok yaptı onlar bana zamanında o yuzden sadece byle cıkınca ümit veriyolar bana o da guzel napim:)cıkmazsada nasip kuşum ya...sen nasıl oldun banuşum?

slm kızlar ben genelde 32günde bir adet oluyordum ancak 2aydır 37 günde bir oluyorum bu ay normalde adet günü 2 kasım. yumurtlama hesaplayıcılardan baktım 37 günler için 23. gün yumurtlama diyor. biz bu ay 22-23-24-25 günler korunmadık sizce gebelik ihtimali olabilir mi ? son adet tarihim eylül 27 idi 2kasım olmam gereken tarih

Selinam cnm ıns nolcak bakalım.bugun de adet olmadım.nasip.
Banuşum,pelinim,ebuşum ve birsoş cok sagolun telde de görustuk zaten.hepınızı cok sevıyorum ya neşe ve güc kaynagmsnz inanın.
Senam canım merak etmıssn topıcte oldugunu gördum ama kalamadım cnm cvp yazıp cıktım...salı gunkı test pembe silikti ve 5dk da cktı tamamen...bu sabah yaptıgım farklı bı markaydı o da ılk 5dk da gölge ve snra 15 dk da fln anca pembeleşti.salı gunu yaptıgımdan koyu olması gerek aslnda ama...
Kızlar kasıklarım acıyo agrım var bugun ya...adet olmadım ama olcak gibiyim...doktor cumartesı demıstı kan testı ıcın bende cumartesı vercem.

derinim bizde seni seviyoruz canım sende bizim icin öylesin...inş kan testinde pozitif cıkar ve sevincmizi doya doya yaşarız...hayırlısı olur inş hepimiz icin...

Oooo kıskandırık oldum bak!basiim mi sizi orda delüü alır kv yı gelırım valla:)
Gelbe derincim basan sen ol kuşum ama benim belli değil gribim sanki daha bir arttı sanki sabah iyi olmassam gidemem heralde şuraya bak daha bir ay olmadı gribim biteli.
Bugece 22.00 da dimi dua unutmuyımda bu aralar eşim beraber oturalım diyor giremiyorum.
Kızlar gerilim sevenlere tavsiye 39 diye bir film izledik akşam güzeldi.

Toplam 5 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 1 ziyaretçi)
garip,
banu145145+,
DerinSu,
pelin67+

hayirli aksamlar arkadaslar:KK3:nasilsiniz??

Banum kıyamam ya demek cogaldı of.cok gecmıs olsun kuzum ya...kız sen bızım az öncekı muhabbetımızı duydun sankı,komsumdayım da filmlerden konusuyorz ben dedım gerilim severım,sende 39u tavsye etmıssın alırım kuşum sagol.

ay arkadaslar ben son sayfayi bir turlu göremiyorum,acaba neden?giris cikis yaptim tekrar ama olmadi birturlu:KK5:

Garıbım banada oluyo bzn cnm son syfa görunmuyo...ıyı olmana svndm cnm.bende ıyıym sagolasın.
Kardelenım evet tatlım,işin ucunda hayal kırıklıgıda var.nasipte ne varsa o olcak.herşeye razıyız buna şükür.

Pelinim merhaba tatlım sende iyisin inşallah.Peteklere hayırlı olsuna geliriz artık bigün.Sıcacık bi çayını içeriz :KK9:

X