Dileğim anne olmak diyenler buyrun burda dertleşelim

garipcim pazartesi inşallah canım kontrol
sen daha nere yaşlanıyon anlamadım,önünde kapı gibi ablan var kız(ben ben):KK53:

estagfirullah kardelenim,sen gencecik hatunsun ayol ne yaslanmasi:KK52:

kızlar hepinize hayırlı geceler diliyorum bende başka kimse yok ama konuşup gideyim barim:)
garipcim canım çok sagol sordugun için iiyim çok şükür gezmelere gidiyom gökceyle birlikte soguklar tam çokmeden dışarı çıkmak iyi geldi banada gökceye de :) sen nasılsın ? bu ara hep söyleyecem söyleyemiyorum yaa sana karşı farklı bi his oluyo bende acaba nickinden dolayı mı garip diyince sanki korumaya muhtaç üzgün degişik bişey kaplıyo içimi anlatamadım galiba:)yanlış anlama sevdigimden diyorum canım
ebroşum adet olmuşun canım yaa üzüldüm aslında bu lafı söylemekten ben sıkıldım sabır et hayırlısı ile olucak die ama elden bişey gelmiyo teselli edicek bişey bulamıyorum :KK43:
derinim senin nasıl gidiyo canım inş herşey yolundadır
pelincim senden naber sende bekleyenlerdensin galiba._?
uebeşlim kalp atışınıda duymuşsun çok sevindim canım
kardelen5233 cüm miden bulanıyo gibi oluyomuş umarım çok artmaz sonra yemek yiyemezsin akışına bırak hamileligin tadını çıkar canım :)
sevcancım dr a gidiceksiniz galiba konrtole inş güzel haberlerle gleirsiniz pusetiniz de hayırlı olsun saglıkla kullanmak nasip olsun:)
diger kızlar hepiniz iyisinizdir inş geçmişe çok bakamadım geç oldu uyumaya gidicem die fazla bakamadım herkes iyidir inş
bu adet olmayıpda bekleyen herkes hamiş olsun adet olanlarında son adeti olsun inşallah... ii geceler aeo kib öptm hepinizi
:KK16:

estagfirullah gökcecim niye yanlis anlayayim,ben farkli yönden garip demistim nickime.aslinda baska arkadaslarda benzer seyleri söyledigi icin degistirmek istedim bir ara,ama nasil yapacagimi bilemeyince vazgectim.gercek hayatimizda garip olmayalim gökcem,varsin nickte garip olsun adimiz:KK34:

ay kızlar az once yazmayı unutmuşum :)))
hastaneye gıttık bugün bılıyorsunuz.ama gelınce yazamadım.3 gibi geldik zaten ewe.yemek telaşı fılan açamadım neti.
neyse gördük yawruları tescillendi.pipişkolarını gördük :))) dr fotoğrafını bile çekti birisinin :KK70: :KK70:
rahatları iyi dınlenmedeydıler.dr hoplattı öyle göründü pipi ancak :))))
her tarafını gosterdı kemıklerını v.s...4lü tarama yapıldı sonnuclAR kasımda.ınşallah ıyı gider herşey tek temennimiz bu.işte böyle çok güzel gelişimleri dedi drumuz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ay kızlar yemeği eşim yaptı ew işlerinde de benden daha cok yaptı.mısafırler geldı gıttı.yawrum şimdi uyuyor yanımda yogunluktan nasıl horul horul.bugun yoğunduk cunku.hastane yemek telaşı banyoda su kacıırma olayı wardı o cıktı bır de.adam fena yaniii.sabaha erkenden hortlamaz artık bu yorgunlukla. :)))
benım de sırtım batıyor ayakta kaldım cok.opüyorum hepınızı bugun gelmezsem ptesı gorusuruz.hepınızı öperizzz:21::21::21:

sevcanin pasalar tescillenmis,rabbim kucaginada almayi nasip etsin insallah..

ececim ben iyiyim tatlım saol sen nasılsın bebişde sende iyisindir inşasllah .ben hasta değilim şükürler olsun grip oluyo gibiydim ama olmadım

canom daha erken yapıpda kendini stres yapma azcık daha dur biliyorum zor beklemekde sabır canom inşallah pozitif sonuç olucak gelicek yiğenim

hasret nerelerdesin sen bi gittin kayboldun yaa hala bebiş yok sanırsam hayırlısı olsun inşallah

hadi yaa tüh üzüldüm sağlık olsun napalım kader işte inşallah busefer gelir minişi
sen nasılsın canım mertimiz nasıl ?yaramazlık yapıyormu

aa hayırlı olsun sevcanım güle güle kullanın çok hoş oluyo önlü arkalı :))yesinler onların pusetini

canım hayırlısı olsun aslında bizler bulanmasını istiyoruz değilmi hep diyolarya sağlıklı hamilelikte bulantı olur ama yok bence alakası biçok kişi tanıyorum bulantısız sağlıklı bebişleri olan

canım yaa buara noldu sana hiç unutmazdın gerçi biz emin olduğumuz için duayı yapıyoruz .sıkma canını stresde yapma kuzum buara moralinin bozuk olması üzüyo beni haberin olsun

cano inşallah yarın hayırlısıyla keseyi görürsünüz allahım sağlıklı bir hamişlik nasip etsin

banuş ya msnde çok bekledik kulakların çınlamadımı :))ama konuştuk zaten galiba msnde sorun var

selinam nasılsın canım misafirlerin varmış seninde gerçi atlatmışsındır :))

elifcim yaaa çok sevindim canım gözünaydın ALLAHIM sağlıkla sonuna kadar devamını nasip etsin hayırlısıyla kucağına al kuzum

canımıniçi nasılsın merak ediyordum seni iyki uğradın arıycam dedim ama bu ablanda çok unutkan yaa .yiğenim nasıl

kanka saol yaa biliyorum anlıyorum seni ALLAHIM tez vakitte başka şeyler konuşmayı nasip etsin :))
demek geziyosunuz gökcemle yesin teyzesi onu yaa öpüyorum sizi kuzu

saol tatlışım iyiyim şükür sen nasılsın diycemde gerçi msnde konuştuk yoğunsun buara :))

ayyy allaım esirgesin sevcanım gerçi ben msnde aldım haberide burdanda yazıyım dedim .oğluşlar kesinleşmiş sağlıkla gelsinler canım

canom bende dün olmayınca tahmin ettim neyse sağlık olsun
buarada bekle bekle daha erken canom inşallah sabrının mükafatını alıcaksın

geçmiş olsun canım önemli bişeyi yoktur inşallah

yogunluktan sanirim bu aralar unutuyorum ebrarim.canim ya moralim bozuk degil cok sukur,yogunluktan giremiyordum siteye.neyse konustuzk zati msn de:KK34:

kızlar bana müsade örgü öreyim biraz.sezonu açtım da hırka örüyorum kendime :KK6::KK6::KK6:
kardelenim altta görüyorum seni.iyisin inşallah.öptm seni de.hoşçakalın kızlarr.hayırlı akşamlar hepinize.:80:

masallah selinacim yaa,hirka öruyorsun demek.hep özenmisimdir örgu örenlee,birde koltuk altinda örenler varya,masallah yaa..:KK1:

iyi akşamlar kızlar
bu gün annem gitti çok moralim bozuldu
alışmıştım anneme ev bomboş kaldı sanki :KK43:
kardelencim gözün aydın keseyi görmüşsünüz dilerim hep güzel şeyler duyarsın doktorundan insan o masaya yatınca doktorun agzından ne cıkacak diye bakıyor hep güzel şeyler duy inş.
derincim inş. sende güzel sonuçlar alırsın canımcım
ebrar ablacım sende iyisin inş. banucuğun duasını okudum allah kabul etsin inş.
pek keyfim yok bu gün öptüm herkesi grş:KK43:

tosticim allah kavustursun anneni ugurlamissin,uzme kendini yine anneni arada da olsa görebiliyorsun,hic göremeyenlere göre sanslisin canim..

sen ne diyon kanka yaaa,bi ara ağlama noktasına geldim,o kadar korktum ki.
neyse şükür göründü minik pıtırcık.

iyi olmuş derincim,sen mutlu olarak geçirde zamanını,gerisi mühim değil.
bu arada rüyan hayra çıksın,acaba o balkonda bebişi bekliyo olmim
inşallah isteyen herkeze nasib eder rabbim,hepimiz kavuşalım bebiklerimize

canım,inşallah bu tabloyla pozitifi görürsün,güzel görünüyo şu anda.

selina güzel bulmuş,tescilli pipiler:KK1::KK1::KK1:

11.30 olanı ben iptal ettimdi,neyse zaten öyle de böyle de geçti zaman.

ya geç döllenme muhtemelen dedi ama bilemiyorum ki,4+6 şu an dedi,bolca istirahat etmemi söyledi
şu an için her şey yolunda çok şükür.

kızlar hepinize teşekkür ederim.
rabbim aynı sevinci bütün arkadaşlarıma yaşatsın inşallah.
çok fena başım ağrıyo,fazla kalamıcam,size bakayım diye girdim,öpüyorum herkezi.
dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?

kardelencim keseyi görmussun,insallah kalp atislarinida duyarsin 15 gun sonra..

cnm geçen hafta ılk kez hıssettım gece yataga soluma yattıgımda ama oyle cok bır hareket degıl ama ne bılım acayıp bıssey anlatamıyorum donuyolardı sankı ıcımde.

allah tamamına erdırsın ınsallah cnm gozun aydın

abla 3 gundur senın gıbıyım :KK43:(( dıyecek bısey bulamıyorum :'((((((

anladım cnm kısmet degılmıs ben gorusecegız sanıyordum olsun.hadı guzel haberlerle gel ınsallah

cnm hadı gozun aydın ınsallah hersey cok daha guzel olacak senın ıcın bundan sonra allahın ıznıyle...

kardelen49 un duasına amın dıyorum ALLAH tez zamanda kucagını doldursun ınşallah.

derinim gecmıs olsun cnmm

selm ben warım dger arkadaslar şansa yok :S
yaaa sevcanım bende hissetmek istiyorum ama sanırım daha erken ben 14+2 günlüğüm sanırım daha çok gelsin artık o günler hemencik
sagol canım inş :))

selam canım hoşgeldin...yok uzun zamandır nasılsın...

sagol canım benim inş...cok pozitifim bu aralar hayırlara gitsin...sen nasılsın sevcanım bulantıların azaldımı...

ececim her şey yolunda cok şükür...doktora calışmalara başlayın dedi ama ben bu ay başlamıştım zaten inş hayırlısı olur...canım sende bebişte iyiymiş cok şükür ikinizide öpüyorum...

selam kızlar nasılsınız...
canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inş hayırlı haber alırsın ne zamandı günün tam olarak ... biz iyiyiz şükürler olsun bizde seni öptük teyzesi
hb sevcan iimneolsun bebek bekleyip duruorum belki gelir die:)
canım nerelerdesin sen ya hiç gelmiyorsun
ınşallah cnm 4 gozle beklıyorum haberınıııı...ölç cnm ölç ordan anlarsın zaten bnm gıbı :))))
ewet cnm eskıye nazaran sukur yanii.konusuyorum yawrulara uslu durun dıye korktular galıba =))))).yok cnm az iş cok dınlenme yapıyom ondan bıtmedı ya bugunden berı :KK70:
teyzesi yarın da gıdecegız kontrolumuze bakalım
ay ay söz dinlerlermiş de paşalar
burdayım şekerrrrrrrrrrrr:KK55::KK55::KK55::KK55:
kocam geldı.ıkızlere puset almış onlu arkalı :))))
dıyom sırayla arkalı onlu otururlar arkada hep oturana haksızlık olmasın :))))
ay ya ne güzel ben hiç bişi aldırmıyorum daha zaten beşiği vardı biraz daha bekleyeyim diyorum
amin sevcanım inş banada bu ay gebelik patlaması yaşancak gibi geliyo allahımın izniyle :))evet canım ya yiyecek ekmegi varsa her halukarda dünyaya gelir zaten...sagol canım...
canım hadi inş patlatırsın bombayı hayırlısıyla inş
Toplam 7 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 2 ziyaretçi)
garip,
pelin67+,
burina,
swcnprlk,
DerinSu

herkese hayirli aksamlar arkadaslar....bir kac gundur giremedim nete,islerim vardi.söyle bir gecmise göz attim da,kimsenin tadi yok anladigim kadari ile.rabbim tum sehitlerimizin mekanini cennet eylesin,ailelerine sabirlar versin..akan kanlar en yakin zamanda dursun insallah,kardesi kardese karsi kiskirtanlari rabbimin kahhar ismine havale ediyorum:KK14:

kardelenim,duanda bulunamadim,evde degildim canim.rabbim okunan dualari saglik,sihhatli evlatlara vesile kilsin insallah.
ebrarim,gecmiste okudum kadari ile dugune gidecekmissin,iyi gezmeler insallah..bu arada bu unutkan garip yine dua bildirimi yapmayi unuttu,kusuruma bakmayasin.ama okuyorum insallah daa,haber vermeyi unutuyorum iste,yaslaniyorum mu nee:KK52:
derincim,pelincim,selinam hepinizinde test gunu ayniymis,hadi bakalim sevincli haberler vermek nasip etsin rabbim hepinizede..
ecemcim rahatsizlanmissin,gecmis olsun.daha iyisindir insallah?
sevcancim yarin kontrole gidecekmissin,iyi haberler ile gel insallah..
kardelen taze hamis sen neler yapiyorsun canim?kontrol ne zaman?
banucum sen nasilsin canim?

boncugum,birsencim,ranacim,cicili,gökcecim, ve tum arkadaslar hepiniz iyisinizdir insallah?
sağol canım iyiyiz artık şükürler olsun sen nasılsın canım
ay kızlar az once yazmayı unutmuşum :)))
hastaneye gıttık bugün bılıyorsunuz.ama gelınce yazamadım.3 gibi geldik zaten ewe.yemek telaşı fılan açamadım neti.
neyse gördük yawruları tescillendi.pipişkolarını gördük :))) dr fotoğrafını bile çekti birisinin :KK70: :KK70:
rahatları iyi dınlenmedeydıler.dr hoplattı öyle göründü pipi ancak :))))
her tarafını gosterdı kemıklerını v.s...4lü tarama yapıldı sonnuclAR kasımda.ınşallah ıyı gider herşey tek temennimiz bu.işte böyle çok güzel gelişimleri dedi drumuz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

ay kızlar yemeği eşim yaptı ew işlerinde de benden daha cok yaptı.mısafırler geldı gıttı.yawrum şimdi uyuyor yanımda yogunluktan nasıl horul horul.bugun yoğunduk cunku.hastane yemek telaşı banyoda su kacıırma olayı wardı o cıktı bır de.adam fena yaniii.sabaha erkenden hortlamaz artık bu yorgunlukla. :)))
benım de sırtım batıyor ayakta kaldım cok.opüyorum hepınızı bugun gelmezsem ptesı gorusuruz.hepınızı öperizzz:21::21::21:
masallah paşalar geliyormuş canım çok sevindim hayırlısı olur inş kucağına aldığın günleride görürsün inş bu duygu hepimize nasip olur
ececim ben iyiyim tatlım saol sen nasılsın bebişde sende iyisindir inşasllah .ben hasta değilim şükürler olsun grip oluyo gibiydim ama olmadım

canom daha erken yapıpda kendini stres yapma azcık daha dur biliyorum zor beklemekde sabır canom inşallah pozitif sonuç olucak gelicek yiğenim

hasret nerelerdesin sen bi gittin kayboldun yaa hala bebiş yok sanırsam hayırlısı olsun inşallah

hadi yaa tüh üzüldüm sağlık olsun napalım kader işte inşallah busefer gelir minişi
sen nasılsın canım mertimiz nasıl ?yaramazlık yapıyormu

aa hayırlı olsun sevcanım güle güle kullanın çok hoş oluyo önlü arkalı :))yesinler onların pusetini

canım hayırlısı olsun aslında bizler bulanmasını istiyoruz değilmi hep diyolarya sağlıklı hamilelikte bulantı olur ama yok bence alakası biçok kişi tanıyorum bulantısız sağlıklı bebişleri olan

canım yaa buara noldu sana hiç unutmazdın gerçi biz emin olduğumuz için duayı yapıyoruz .sıkma canını stresde yapma kuzum buara moralinin bozuk olması üzüyo beni haberin olsun

cano inşallah yarın hayırlısıyla keseyi görürsünüz allahım sağlıklı bir hamişlik nasip etsin

banuş ya msnde çok bekledik kulakların çınlamadımı :))ama konuştuk zaten galiba msnde sorun var

selinam nasılsın canım misafirlerin varmış seninde gerçi atlatmışsındır :))

elifcim yaaa çok sevindim canım gözünaydın ALLAHIM sağlıkla sonuna kadar devamını nasip etsin hayırlısıyla kucağına al kuzum

canımıniçi nasılsın merak ediyordum seni iyki uğradın arıycam dedim ama bu ablanda çok unutkan yaa .yiğenim nasıl

kanka saol yaa biliyorum anlıyorum seni ALLAHIM tez vakitte başka şeyler konuşmayı nasip etsin :))
demek geziyosunuz gökcemle yesin teyzesi onu yaa öpüyorum sizi kuzu

saol tatlışım iyiyim şükür sen nasılsın diycemde gerçi msnde konuştuk yoğunsun buara :))

ayyy allaım esirgesin sevcanım gerçi ben msnde aldım haberide burdanda yazıyım dedim .oğluşlar kesinleşmiş sağlıkla gelsinler canım

canom bende dün olmayınca tahmin ettim neyse sağlık olsun
buarada bekle bekle daha erken canom inşallah sabrının mükafatını alıcaksın

geçmiş olsun canım önemli bişeyi yoktur inşallah

sağol ablam iyiyiz şükürler olsun kontrole 1 hafta kaldı önümüz hafta gideceğiz inş o zamanda iyi oluruz inş ... seninde hasta olmadığına sevindim bu havalarda dikkat et kendine

kızlar biz iyiyiz artık bebişimle bi sorun yaşamıyor gibiyiz inş bi sorun çıkmaz kontrolde ben pek gelemiyorum anlatmıştım kaynananın yanındayim yoksa herzaman sizlere yazardım biliyorsunuz kızlar çok alıntı yapmadım kusura bakmayın herkes iyidir inş kib aeo öptük sizleri teyzeleri bay

s.a arkadaslar fırsat bulup giremiyorum girdiğimde de kimse yok dün görümcem geldi yarın erkek kardeşim gelecek bu ara yoğunum baya bide rahatsızım galiba çok midem bulanıyo üşüttüm galiba kayınvalidemlerdeydik eve zor yetiştim midem çok kötü

iyi geceler kızlar nasılsınızz
fırsat buldukca giriyorum ama genelde hep oğlumla ilgilendiğim için pek giremiyorum
geceleride uyuyamıyorum tam uyumm diyomm mert bey viyaklıyorr :KK52:
sanki yattımı anlıyor :KK4:
umarım herkez iyidir hepinizi öpüyorum:KK34:

fırsat buldukca giriyorum ama genelde hep oğlumla ilgilendiğim için pek giremiyorum
[/QUOTE

Bizlerde iyiyiz cicilim ne olsun.Bak sen afacana anneyi uyutmuyo demek canı sağolsun bi müddet öyle olur tabi

Diğer kızlar alıntılarınız çok uzundu almadım ismen yazayım
Kardelenim kese görünmüş hayırlı olsun canım pıtpıt dı cinsiyetti derken bide bakmışsın kucağında pıtırcığın
Sevcanım 3 erkeği idare edicen Allah kolaylık versin sana bundan sonraki hayatında:KK1:
Derinim niye umutsuz konuşuyosun tutundu yavrucak inşallah bence patatesleri boşuna hüpletmedin:KK52:

derinim anlıyorum seni canım bende hemen test yapmayı düşünmüyorum gerci hic belirtimde yok bakalım hakkımızda hayırlısı olsun...

sagol canım evet havalar güzel bende bugun butun camları sildim tülleri yıkadım cogu işlerim bitti sayıılır cok şükür banucum...

kardeloşum doktordan güzel haberlerle dönersin inş merakta birakma bizi gelince haber ver heemen canım...

selinam cok sagol canım ya yazdıklarınla cok mutlu ettin beni...canım temizligi tedbirli yapmaya calıştım aa yinede biraz yordum kendimi koltukları cekmekten itmekten tül asmaktan inş varsada rabbim korusun hepimiz hakkında hayırlısı olsun tamam ekliyorum canım...ama bugun ölcemedim avde kalmadım oyuzden...
10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?

ay eboşum ya allah korusun öyle şeyler getirme aklına canım...evet ya cok kayıp ve yaralı varmış allah yardımcıları olsun hepimizi felaketlerden korusun inş...sagol canım kolayladım cok şükür ufak işlerim kaldı dikkat etmeye calışıyorum canım...

canım rüyan hayra cıksın inş...canım inş idara testinde kopkoyu bir cizgi görürsün hayırlısıyla...hepinizi öpüyorum kızlar kendinize iyi bakın...kimsede yok gelsenizde biraz sohbet etsek...:KK31:
Gül egüle otur mis gibi evinde inşallah bebişinde vardır.
gorduk teyzesı gorduk :))))))) allah sana da nasıp etsın ınşallah.eşim havalarda cnm dedıgın gıbı ınemıyo asagıya :)))
senden de umıtlıyız bu ay hadı ınşallah

ınşallah cnm sağolasınnn.aa cnm ama hep o kosturuyo kıyamıyo ınsan.hep anlıyo zaten :)))))) benden titiz adam :KK70:

sağolasın teyzemisssss..ewet ablam msnde paylaştım senle haberlerı sağolasın :KK66:)))

sağol cnm pipilerımız meşhur oldu :KK70: :KK70: amın sen de kavuş ınsallah sağlıkla...

inşallah teyzoşumuş allahın ıznıyle ...

sağol cnm amın ınşallah.darısı kısa zamanda nsana olur ınsallah

sana da hyrlı gunler cnmmmmm.
bız de senı opuyoruz teyzecık ıyısın ınşallah???
Kıyamazmış kocasınada::)))ne güzel yardım ediyosan bizden alkış ona.
ohh canım valla ne güzel yapmışsın.benimde bir gün öyle kocişten izşn alıp öğlene kadar yatmam lazımm.harika olurdu.:KK1::KK1:

aldım ablacım msjını.ben haber ederim bitince.öptmm.

ama canım yokkende silik çıkıyo.sen her şekilde kan testi yaptırcan neden idrarla oyalanasın ki.inşş hayırlısıyla gelsin bebişşş.

canım ya ateşin çok güzel kendi tablona göre yüksek gidiyor.inşallah hiç düşmeden devam eder böyle hayırlısıyla.bende 3 gündür ölçüyorum :KK52:21.ci 22.ci 23.cü günümde yani.hiç tiye almadan ölçüyom valla.ben 37.7 lerde 4-5 gün ateş böyle giderken adet olduğumda olduda.ondan güvenemiyorum pek:KK1:

sevcanımm iyiyim canım çok şükürr.yemekleri hallettim işte.bi bakim dedim kardelenimi merak ettim ama nerdeki daha gelmemiş 11.30 tu onun randevusu.:26:
Yap valla çokuk çocuk olunca fırsatın olmucak inşallah:)
sevcanım agzından bal damlıyo canım ya cok sagol inş dedigin gibidir tabi hayırlısı olsun cokta umutlanmak istemiyorum...rabbim yüzümüzü güldürür inş...ben diger hamililegimde 36.5 anlamıştım bu sefer daha yüksek gidiyo inş sonuda güzel olur canım...
İnşallah pelincim.

ya geç döllenme muhtemelen dedi ama bilemiyorum ki,4+6 şu an dedi,bolca istirahat etmemi söyledi

çok fena başım ağrıyo,fazla kalamıcam,size bakayım diye girdim,öpüyorum herkezi.
dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?
Ne mutlu sana canım inşallah 15 gün sonrda duydunmu pıtpıtları üsper olucak üsperr:)))
s.a arkadaslar fırsat bulup giremiyorum girdiğimde de kimse yok dün görümcem geldi yarın erkek kardeşim gelecek bu ara yoğunum baya bide rahatsızım galiba çok midem bulanıyo üşüttüm galiba kayınvalidemlerdeydik eve zor yetiştim midem çok kötü
Hayırdır berrincim adetin ne durumda.
Kolay gelsin ciicli napalım oğluşun ne derse o olucak sağlıklı olsunda uykusuz kalmaya razı insan dimi bizede dua ette bizde uykusuz kalalım.

kızlar günaydın benim gibi normal hsg çektirirken bayıldıysanız anestezili hsg için ankarada başkent hastanesi çekiyor diye duydum sanırım 40-45 tl muayene için ödeniyor 40-45 civarıda film ve anestezi için aklınızda bulunsun

estagfirullah gökcecim niye yanlis anlayayim,ben farkli yönden garip demistim nickime.aslinda baska arkadaslarda benzer seyleri söyledigi icin degistirmek istedim bir ara,ama nasil yapacagimi bilemeyince vazgectim.gercek hayatimizda garip olmayalim gökcem,varsin nickte garip olsun adimiz:KK34:

yogunluktan sanirim bu aralar unutuyorum ebrarim.canim ya moralim bozuk degil cok sukur,yogunluktan giremiyordum siteye.neyse konustuzk zati msn de:KK34:

masallah selinacim yaa,hirka öruyorsun demek.hep özenmisimdir örgu örenlee,birde koltuk altinda örenler varya,masallah yaa..:KK1:

tosticim allah kavustursun anneni ugurlamissin,uzme kendini yine anneni arada da olsa görebiliyorsun,hic göremeyenlere göre sanslisin canim..

garipcimben koltuk altı örerim canım ama çok uzun zaman oldu,model yapmayı falan unutmuşum sanırım
sen inanmasan da ben yaşlandım canım.
berrincim kolay gelsin sana,benimde bu akşam misafirim geliyomuş,bir iki gün kalır heralde,yani gündüzden sonra bir iki gün giremem,böylece haber de vermiş olayım.
kendine dikkat et,sıkı sıkı giyin mutlaka.
biz o viyaklamaları duymak için bi yerlerimizi yırtıyoz kız,sağlıklı olsun da,şimdiye kadar uyuduğuna sayarsın.
mertciğe öpücükler.

İnşallah pelincim.

Ne mutlu sana canım inşallah 15 gün sonrda duydunmu pıtpıtları üsper olucak üsperr:)))

Kolay gelsin ciicli napalım oğluşun ne derse o olucak sağlıklı olsunda uykusuz kalmaya razı insan dimi bizede dua ette bizde uykusuz kalalım.

inşallah banucum,inşallah.
kardelencim,alıntı karışıktı almadım,teşekkür ederim canım.
herkeze hayırlı bi gün olsun inşallah.
derincim bugün 14. günün,hadi hayırlı ve istediğimiz haberi alalım inşallah.
selina hep geç kalıyosun topiği açmaya,ceza yazcam haberin olsun:KK20:

günaydım kızlar kerdelencim nasılsın kuşum kaç haftalık bebişin :nazar:

günaydın tosticim.
bana göre 5+4,dr a göre 4+7 bugün,bilemedim,bu 4+7 neye göre diye,çalışma tarihine bakıyorum,yumurtlama tarihine bakıyorum,çözemiyorum.
dr u da çok fazla sıkıştıramadım,kadın çok yoğun,bide benim fazla sorularımla uğraşmasın diye.
zaten bişey bilmiyomuş gibi davranıyorum artık,kadın çok şaşırıyo her söylediğini anlayınca,ama kk okumasak her söylenen de anlaşılmıyo hani.
neyse çok uzun yazdım beyaaaaaaaaaaa
siz ne kadarlıksınız,her şey yolunda inşallah.

Ay pelinim cıkmak zorunda kaldım yazamadan cnm ya...iyiyim kuzum sagol..senınde ısler bıtıyo hadı bakalım.ıns hamışsndir gebelıgını sıcacık evınde ayaklarını uzatarak gecırırsın cnm.icimden bı ses oldu dıyo.
Sevcanım aynen canım,ben olumsuza cok hazırım üzülmek yok.olmadıysa yine denicez galiba hayırlısı cnm.sen naparsın ?
önemli degil canım...inş drinim sıcak sıcak oturcam ama hamişlik bu ay olmadı galiba hayırlısı olsun napalım...

dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?
canım tablo güzeldi ama bugun ateşim düştü kırmızılar geliyo...
canım dikkat et kendine gecmiş olsun...
oy yerim ben onu ya keşke bizimde bebişimiz olsada vıyaklamıasını duysak seni ve mertimizi cok öpüyorum canım kendine iyi bak...

İnşallah pelincim.

sagol canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim adet geliyo ateşim düştü biraz üzüldüm ama hayırlısı olsun inş rzbbim bizlerinde yüzünü güldürür...bu arada rüyamda selinamla derinin topige hamileyim yazdıklaarını gördüm inş rabbim hayırlra cıkarrır benim umudum bu ay icin bitti ...inş onların umutları yeşerir...ya rahim filmindende cok korkuyorum inş 3 ay icinde gelir bebişimde cektirmeye gerek kalmaz...tabllomu ekliyorum

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4

günaydın tosticim.
bana göre 5+4,dr a göre 4+7 bugün,bilemedim,bu 4+7 neye göre diye,çalışma tarihine bakıyorum,yumurtlama tarihine bakıyorum,çözemiyorum.
dr u da çok fazla sıkıştıramadım,kadın çok yoğun,bide benim fazla sorularımla uğraşmasın diye.
zaten bişey bilmiyomuş gibi davranıyorum artık,kadın çok şaşırıyo her söylediğini anlayınca,ama kk okumasak her söylenen de anlaşılmıyo hani.
neyse çok uzun yazdım beyaaaaaaaaaaa
siz ne kadarlıksınız,her şey yolunda inşallah.

canım herşey yolunda olsunda benımde sata göre bir hafta geride dr önemli değil dedi bunlar ne zaman yumurtladıgınla alakalı demişti banada bizde 12. haftanın içindeyiz haftaya salı 2 li test için gidicem inş. herşey yolundadır bende dünden beri tedirginim ilk bebeğimin bu haftalarda kalbi durmuştu bundan uzak etsin rabbim bakalım haftaya gidince belli olacak böyle işte

Selammm ben geldım...peloşum selınam ve sevcanım ıyı dıleklerınız ıcın sagolun kızlar.ıns dedıgınız gibi olur.ümitlı olmakla bırlıkte,daha cok tutmadıgını düsünuyorum valla ne yalan diyim.Allah biliyo bitek,ne desem bos ama hisler bu yönde...pelinim selınam ates ölcmeyı hic yapmadım ben ıns sızınkı gebelıkten yüksektr bu defa düsmez ıns.ben ikinizden de cok umutluyum.
Hanil hosgeldın.ıns sende ve hepımız birgün anne oluruz.
canım ya bizde senden ümitliyiz inşallah bir daha tedavi için değilde bebişini görmek için gideceksin dr a.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah en kısa zamanda.ateş olayı aslında düzensiz adet gören kişiler için çok iyi bir yöntem.ne zaman yumurtladıklarını anlıyorlar.ama en gıcık tarafı son güne kadar yüksek gidip sora pat diye düşmesi.hakkımızda hayırlısı canım inşallah.Allah istedikten sora ateş mateş boşşş.seninde bugun 14.cü günün cuma yapıcaktın dimi testi.Allahım inşallah senden güzel haberler duymamızı nasib etsin.amiinn.
inş canım...hepimiz aynıyız ama hemen belirti arıyoruz:)) inş cok zor gecmez hamileligi kardeloşumun...güle gile canım ne güzel ya bende örcem inş havalar sogusun bide işlerimi bitiriyim ondan sonra...güle güle selinacım görüşmek üzre öptüm....

sellam canım hoşgeldin...amin inş...
valla canım bak kardelenimiz hamile hala belirtisi yok demekki adet gelmeden belirti aramak çok saçma.ayy belirtilerinde kararlısını nasib etsin Allah.
ben geçen yıl aralıktan beri istiyorum ama olmadı banada bu konuda yardım edersenız sewnrm siz neler yapıosunuz
ahh canım kızma sakın da kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş.biz her haltı denedikte baktık yorulduk.şimdi Allaha dua edip sabredip bekliyoruz.bi sorun yoktur inşallah bişey dememişsin ama dr a fln gittinmi?

dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?
kızz delüü tescilli pipişleri sevcan dediydi.bende o yüzden öle dedim.:KK60: sen çok dikkatliydin önceden hamilelikten herhalde :KK60:

evet canım ya havalar soğudumu bende bi örgü hevesi başlıyo.koltuk altı örüyorum bende.sıcacık giymek nasip olsun.bitirince de kocişe başlarım artık.
canım ya inşallah üşütmeden değilde başka bişeyden bulanıyo olsun.geçmiş olsun canım.öptmm

İnşallah pelincim.

ayy canım bi olsada fırsatımız olmasa örgüye.hazır alır geçeriz napalım.ama hamileyken bebişe örgü baya yaparımm.
garipcimben koltuk altı örerim canım ama çok uzun zaman oldu,model yapmayı falan unutmuşum sanırım
sen inanmasan da ben yaşlandım canım.

berrincim kolay gelsin sana,benimde bu akşam misafirim geliyomuş,bir iki gün kalır heralde,yani gündüzden sonra bir iki gün giremem,böylece haber de vermiş olayım.
kendine dikkat et,sıkı sıkı giyin mutlaka.

biz o viyaklamaları duymak için bi yerlerimizi yırtıyoz kız,sağlıklı olsun da,şimdiye kadar uyuduğuna sayarsın.
mertciğe öpücükler.

inşallah banucum,inşallah.
kardelencim,alıntı karışıktı almadım,teşekkür ederim canım.
herkeze hayırlı bi gün olsun inşallah.
derincim bugün 14. günün,hadi hayırlı ve istediğimiz haberi alalım inşallah.
selina hep geç kalıyosun topiği açmaya,ceza yazcam haberin olsun:KK20:
yaaa tabii ben sen gibi yatmıyom kiii:KK33::KK33:çamaşır topladım,yenileri astım,yatak odası perdesini yıkadım camını sildim.wc banyo temizledim.:KK33::KK33::KK33:bide bana kızıyo :KK60::KK60:
önemli degil canım...inş drinim sıcak sıcak oturcam ama hamişlik bu ay olmadı galiba hayırlısı olsun napalım...

oy yerim ben onu ya keşke bizimde bebişimiz olsada vıyaklamıasını duysak seni ve mertimizi cok öpüyorum canım kendine iyi bak...

sagol canım...

selam kızlar hayırlı günler hepinize...benim adet geliyo ateşim düştü biraz üzüldüm ama hayırlısı olsun inş rzbbim bizlerinde yüzünü güldürür...bu arada rüyamda selinamla derinin topige hamileyim yazdıklaarını gördüm inş rabbim hayırlra cıkarrır benim umudum bu ay icin bitti ...inş onların umutları yeşerir...ya rahim filmindende cok korkuyorum inş 3 ay icinde gelir bebişimde cektirmeye gerek kalmaz...tabllomu ekliyorum

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4
canım rüyan hayır olsun inşallah.inşallah gördüğün gibi çıkar.valla canım ateş olayında bide yerleşme düşüşü diyolar o ne zaman oluyo tam bilmiyorum.hayırlısı canım.eğer adet olacaksanda inşallah önümüzdeki ay kalırsın canım.sen çabuk kalıyorsun takma kafana ok.öptm seni.
canım herşey yolunda olsunda benımde sata göre bir hafta geride dr önemli değil dedi bunlar ne zaman yumurtladıgınla alakalı demişti banada bizde 12. haftanın içindeyiz haftaya salı 2 li test için gidicem inş. herşey yolundadır bende dünden beri tedirginim ilk bebeğimin bu haftalarda kalbi durmuştu bundan uzak etsin rabbim bakalım haftaya gidince belli olacak böyle işte
canım sakın öncekini düşünme.Allahın izniyle bu sefer sağlıkla geçicek hamileliğin ve yavrunu kucağına alıcaksın.dualarımızdasın canım kötü şeyler düşünme.öptm seni.

selam kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler vee hayırlı haberler gelsin inşallahh.

Ay pelinim cıkmak zorunda kaldım yazamadan cnm ya...iyiyim kuzum sagol..senınde ısler bıtıyo hadı bakalım.ıns hamışsndir gebelıgını sıcacık evınde ayaklarını uzatarak gecırırsın cnm.icimden bı ses oldu dıyo.
Sevcanım aynen canım,ben olumsuza cok hazırım üzülmek yok.olmadıysa yine denicez galiba hayırlısı cnm.sen naparsın ?
cnm cıkmıstım dun...ıyı cnm be napayım hep aynı.ewımle ugrasıyorum.kotu oldugum zamankı yapamadıklarımı yapıyorum yavaş yavaş duzene soktuk ewi :))))
bak karamsar olmak yok cnm olmazsa da bu ay üzülmek yok.hyrlısı buymuş dıyecegız.

dualarınızı bekliyorum.
eboşum sayı 20 değil mi?
cnm gözünüz aydın.yawrunuzu mercımegınızı gormussunuz.allahım diğer tüm arkadaşlarıma nasıp etsın hamıle olmayan kalmasın topıcte ınşallah...

ewet garıbım tescıllendı :))) amın rabbım sana da nasıp etsın ınşallah...

yaaa sevcanım bende hissetmek istiyorum ama sanırım daha erken ben 14+2 günlüğüm sanırım daha çok gelsin artık o günler hemencik

canım herşeyin yolunda olmasına çok sevindim inş hayırlı haber alırsın ne zamandı günün tam olarak ... biz iyiyiz şükürler olsun bizde seni öptük teyzesi

canım nerelerdesin sen ya hiç gelmiyorsun

ay ay söz dinlerlermiş de paşalar

ay ya ne güzel ben hiç bişi aldırmıyorum daha zaten beşiği vardı biraz daha bekleyeyim diyorum

canım hadi inş patlatırsın bombayı hayırlısıyla inş

sağol canım iyiyiz artık şükürler olsun sen nasılsın canım

masallah paşalar geliyormuş canım çok sevindim hayırlısı olur inş kucağına aldığın günleride görürsün inş bu duygu hepimize nasip olur

sağol ablam iyiyiz şükürler olsun kontrole 1 hafta kaldı önümüz hafta gideceğiz inş o zamanda iyi oluruz inş ... seninde hasta olmadığına sevindim bu havalarda dikkat et kendine

kızlar biz iyiyiz artık bebişimle bi sorun yaşamıyor gibiyiz inş bi sorun çıkmaz kontrolde ben pek gelemiyorum anlatmıştım kaynananın yanındayim yoksa herzaman sizlere yazardım biliyorsunuz kızlar çok alıntı yapmadım kusura bakmayın herkes iyidir inş kib aeo öptük sizleri teyzeleri bay
cnm benim sağolasın.hıssedersın ama ewet daha erken.ınşallah o gunlerı de gorursun.

[/QUOTE

Bizlerde iyiyiz cicilim ne olsun.Bak sen afacana anneyi uyutmuyo demek canı sağolsun bi müddet öyle olur tabi

Diğer kızlar alıntılarınız çok uzundu almadım ismen yazayım
Kardelenim kese görünmüş hayırlı olsun canım pıtpıt dı cinsiyetti derken bide bakmışsın kucağında pıtırcığın
Sevcanım 3 erkeği idare edicen Allah kolaylık versin sana bundan sonraki hayatında:KK1:
Derinim niye umutsuz konuşuyosun tutundu yavrucak inşallah bence patatesleri boşuna hüpletmedin:KK52:
ewet cnmm erkek kaynayacak ew :))))
ama allahım kalbımı bılıyor ben erkek cocuklara aşıgım hep kendıme erkek cocuk yakıstırıyordum.gezecegım onlalrla.alırlarsa o yaştakı annelerını yanlarına tabıı :KK70:

İnşallah pelincim.

yok kız kıyamam.hamıle kalmadan once de yardım ederdı.ama o zor gunlerımde yemegımı de yaptı ewle de ılgılendı.allah razı olsun.butun nazımı cektı.uyumadn basımda bekledı.ay aglıycam duygusallaştım :KK43:(((

sagol canım...

10.gün 36.2
11.gün 36.1
12.gün 36.0
13gün 36.0
14.gün 36.2
15.gün 36.1
16.gün 36.1
17.gün 36.1
18.gün 36.3
19.gün 36.3
20.gün 36.4
21.gün 36.5
22.gün 36.5
23.gün 36.5
24.gün 36.7
25.gün 36.8
26.gün 36.7
27.gün ?
28.gün 36.4
cnm atesını gordum ewet dusmus ama dur bakalım ne dedık zaten kaptırmayacagız dıye...allahım nasıp ettyse ateşe bakmaz cnm dur bakalım.

alttakı kızlar hepınıze selamlar...gunaydın.guzel gunler dılıyorum hepınıze...

kızlar haberlerı ızledım yıne kotu oldum :KK43:(((( allah hepsıne rahmet eylesın :KK43:((
sonra gorusuruz

canım ya bizde senden ümitliyiz inşallah bir daha tedavi için değilde bebişini görmek için gideceksin dr a.Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah en kısa zamanda.ateş olayı aslında düzensiz adet gören kişiler için çok iyi bir yöntem.ne zaman yumurtladıklarını anlıyorlar.ama en gıcık tarafı son güne kadar yüksek gidip sora pat diye düşmesi.hakkımızda hayırlısı canım inşallah.Allah istedikten sora ateş mateş boşşş.seninde bugun 14.cü günün cuma yapıcaktın dimi testi.Allahım inşallah senden güzel haberler duymamızı nasib etsin.amiinn.

valla canım bak kardelenimiz hamile hala belirtisi yok demekki adet gelmeden belirti aramak çok saçma.ayy belirtilerinde kararlısını nasib etsin Allah.

ahh canım kızma sakın da kelin ilacı olsa önce kendi başına sürermiş.biz her haltı denedikte baktık yorulduk.şimdi Allaha dua edip sabredip bekliyoruz.bi sorun yoktur inşallah bişey dememişsin ama dr a fln gittinmi?

kızz delüü tescilli pipişleri sevcan dediydi.bende o yüzden öle dedim.:KK60: sen çok dikkatliydin önceden hamilelikten herhalde :KK60:

evet canım ya havalar soğudumu bende bi örgü hevesi başlıyo.koltuk altı örüyorum bende.sıcacık giymek nasip olsun.bitirince de kocişe başlarım artık.

canım ya inşallah üşütmeden değilde başka bişeyden bulanıyo olsun.geçmiş olsun canım.öptmm

ayy canım bi olsada fırsatımız olmasa örgüye.hazır alır geçeriz napalım.ama hamileyken bebişe örgü baya yaparımm.

yaaa tabii ben sen gibi yatmıyom kiii:KK33::KK33:çamaşır topladım,yenileri astım,yatak odası perdesini yıkadım camını sildim.wc banyo temizledim.:KK33::KK33::KK33:bide bana kızıyo :KK60::KK60:

canım rüyan hayır olsun inşallah.inşallah gördüğün gibi çıkar.valla canım ateş olayında bide yerleşme düşüşü diyolar o ne zaman oluyo tam bilmiyorum.hayırlısı canım.eğer adet olacaksanda inşallah önümüzdeki ay kalırsın canım.sen çabuk kalıyorsun takma kafana ok.öptm seni.

canım sakın öncekini düşünme.Allahın izniyle bu sefer sağlıkla geçicek hamileliğin ve yavrunu kucağına alıcaksın.dualarımızdasın canım kötü şeyler düşünme.öptm seni.

selam kızlar hayırlı sabahlar hayırlı günler vee hayırlı haberler gelsin inşallahh.
selinam sagol canım napalım hayırlısı olsun...ben sadece rahim filminden korkuyırum ama hamile kalamassam mecbur cektircem...rabbim sizlerin yüzünü güldürsün inş...yok canım ya yerleşme düşüşü filaan degil adetim geliyo kesin...

cnm cıkmıstım dun...ıyı cnm be napayım hep aynı.ewımle ugrasıyorum.kotu oldugum zamankı yapamadıklarımı yapıyorum yavaş yavaş duzene soktuk ewi :))))
bak karamsar olmak yok cnm olmazsa da bu ay üzülmek yok.hyrlısı buymuş dıyecegız.

cnm gözünüz aydın.yawrunuzu mercımegınızı gormussunuz.allahım diğer tüm arkadaşlarıma nasıp etsın hamıle olmayan kalmasın topıcte ınşallah...

ewet garıbım tescıllendı :))) amın rabbım sana da nasıp etsın ınşallah...

cnm benim sağolasın.hıssedersın ama ewet daha erken.ınşallah o gunlerı de gorursun.

ewet cnmm erkek kaynayacak ew :))))
ama allahım kalbımı bılıyor ben erkek cocuklara aşıgım hep kendıme erkek cocuk yakıstırıyordum.gezecegım onlalrla.alırlarsa o yaştakı annelerını yanlarına tabıı :KK70:

yok kız kıyamam.hamıle kalmadan once de yardım ederdı.ama o zor gunlerımde yemegımı de yaptı ewle de ılgılendı.allah razı olsun.butun nazımı cektı.uyumadn basımda bekledı.ay aglıycam duygusallaştım :KK43:(((

cnm atesını gordum ewet dusmus ama dur bakalım ne dedık zaten kaptırmayacagız dıye...allahım nasıp ettyse ateşe bakmaz cnm dur bakalım.

alttakı kızlar hepınıze selamlar...gunaydın.guzel gunler dılıyorum hepınıze...

yok sevcanım kaptırmıyorum ben biliyodum böyle olacagını hayırlısı olsun canım...rabbim inş cok beklemeden bebişlerimizi gönderir...benim umudum selina ve derinimde onlardan inş güzel haberler alcaz gibi geliyo bana...

bende tv izliyorum ve cok üzüldüm gercekten cok acı rabbim yardımcıları olsun...hepimizi felaketten korusun...

Son düzenleme:
Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh

slm kızlar herkese hayırlı günler diliyorum bikaç gündür bende ugrayamadım misafirlik ve gelen misafir derken bide gecengün gökce gece 3 te kustu sabah 5 te uyuduk sonra öglen gene kustu ıhlamur felan yaptım midesini üşütmüştür die bugün çok şükür iyi bide ishali var poposu acaip kızarık onla ugraşıp duruyorum kib öptm hepinizi
peliincim ateş ölçümü yapmışsın ben hiç hamilelikte denemedim bi ara denemiştim o zamanda ateşim düşmüştü regli olmuştum hakkında hayırlısı olsun canım

Kızlar nasılsınız.

Kardeloş canım keseyi görmüşün canım inşallah 15 gün sonrada o pıt pıtları duyarsın inşallahh

Sevcanım erkekler geliyo demek hee gözün aydın canım benim Allah sağlıkladoğmalarını nasip etsin inşallah

Pelin canım ateşe cok taılma benim hiç yükselmedi bile ne yumurtlarken ne de hamile kaldığımı ögrendiğimde. 36,2 falandı ateşim canımsabah ölçtüğümde

Kızlar ben hamile kalırsam tekrar söylerim demiştim Ebrar Banu ve RAZİYE HATIRLIYOMUSUNUZ BULUŞTUĞUMUZDA biz 2 ay GNC Kore Gsing kullandı eşim günde 1 tane akşamları 3 ayda kaldım hamile kızlar ben bunu arkadaşımdan duymuştum onun kocasının sper sayısı inanılmaz düşktü 2 milyon dfalandı arkadaşımda 40 günde bir yumurtluyodu onlarda birinden duyup denemişler onlarda 3 ayda hamile kalmıştı. Ben paylaşmak istedim kızlar elbetteki herseyin başı dua ve Rabbimin isteği ama bazı seyleride aracı sebep yaparya ben GCN Gsing diye düşünüyorum çünkü kullanan herkes tanıdığım tabi hamile kalmış ondan diyorum Tekrar hatırlatıyım istedim İnternetten 65 tl ye falan satılıyo ordan almıştım bende

Kızlar sürekli giremiyorum çnkü gündüz genelde annedeyim babamlayım. Bu arada sigarayı günde 3 e düşürmüştüm ama kalp atışlarını duyduğumdan beri hiç içmiyorum bugün 3 gnüm Rabbim cok sükür yardım ediyor

Ebrarım ben okur mesaj atarım sana Allahım kabul eder inşallahh

elifim sagol canım ya ne biliyim ateş düşünce adet olunuyo diyorlar ya o yüzden dedim ama sen umut oldun bana rabbim ol deyince ateş filan dinlemiyo demekki hayırlısı olsun...canım cok sevindim sıgarayı bıraktıgına bebişin icinde iyi oldu seni ve minik bebişini öpüyorum...

slm kızlar herkese hayırlı günler diliyorum bikaç gündür bende ugrayamadım misafirlik ve gelen misafir derken bide gecengün gökce gece 3 te kustu sabah 5 te uyuduk sonra öglen gene kustu ıhlamur felan yaptım midesini üşütmüştür die bugün çok şükür iyi bide ishali var poposu acaip kızarık onla ugraşıp duruyorum kib öptm hepinizi
peliincim ateş ölçümü yapmışsın ben hiç hamilelikte denemedim bi ara denemiştim o zamanda ateşim düşmüştü regli olmuştum hakkında hayırlısı olsun canım

sagol canım snada hayırlı günler...ay kıyamam ben ona ya gecmiş olsun iyi olmasına sevindim gökcemizin...canım bilmiyorumki ateşim düşüyo benimde hayırlısı olsun napalım...rabbim yüzümüzü güldürsün ikinizide cok öpüyorum ...

X